Пресконференции - архив

Пресконференции през 2004 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 12 ЯНУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – НАГРАЖДАВАНЕ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ НАЙ-ВАЖНИ ПРЕДОЛИМПИЙСКИ ТУРНИРИ И НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2003 г. КОКТЕЙЛ.

12. 30 ч. – OFF ROAD – ПЪРВО ПО РОДА СИ РАЛИ “ТРАНССИБИР”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РОМУАЛД КОПЕРСКИ – ОРГАНИЗАТОР НА ПЪРВОТО В СВЕТА РАЛИ “ТРАНССИБИР” – ОТ АТЛАНТИКА ДО ТИХИЯ ОКЕАН – С ДЪЛЖИНА 12 400 КМ. НАГРАЖДАВАНЕ НА Г-Н КОПЕРСКИ ОТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СБА ГЕОРГИ ЯНАКИЕВ.

ВТОРНИК, 13 ЯНУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СУМО – НАГРАЖДАВАНЕ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СУМО И НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2003 г. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА ЩЕ БЪДЕ СЪПРОВОДЕНА С ИЗЛОЖБА НА ЯПОНСКИ ГРАФИКИ И ГРАФИКИ НА ТЕМА “СУМО” НА ХУДОЖНИЧКАТА ВАСИЛИЯ СТОИЛОВА.

СРЯДА, 14 ЯНУАРИ 2004 г.

11. 30 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” – ОТБОР НА М. ДЕКЕМВРИ 2003 г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 ЯНУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СЛЕД ОЛИМПИЙСКИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР АТАНАС МАЛИНОВ, МЕНИДЖЪРА ИВАН СЕФЕРИНОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ИЛИЯ ИЛИЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 ЯНУАРИ 2004 Г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ЕВЕРЕСТ 2004: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ АЛПИЙСКИ КЛУБ ЗА БЪЛГАРСКАТА ЕКСПЕДИЦИЯ НА ЕВЕРЕСТ-2004 г.

ВТОРНИК, 20 ЯНУАРИ 2004 г.

11. 30 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – ДЕСЕТКАТА НА 2003 г.: ЦЕРЕМОНИЯ ЗА ОБЯВЯВАНЕ И НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРИЯ ПО СПОРТНА СТРЕЛБА ОТ УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА. С УЧАСТИЕТО НА ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА И НОНКА МАТОВА. КОКТЕЙЛ.

СРЯДА, 21 ЯНУАРИ 2004 г.

12. 00 ч. – ШОРТТРЕК – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ШОРТТРЕК ИВАН ПАНДОВ И НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ КЪНКИ ЕВГЕНИЯ КЪРНОЛСКА СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ХОЛАНДИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛКИ ОТ ОТБОРА.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 ЯНУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СЛЕД ОЛИМПИЙСКИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА МЪЖЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ИНЖ. ДАНЧО ЛАЗАРОВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР МИЛОРАД КИАЦ.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 ЯНУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТРИ МЕЖДУНАРОДНИ СЪСТЕЗАНИЯ У НАС ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ ОТ КАЛЕНДАРА НА ФИС: КУПА “БОРОВЕЦ”, КУПА “НСА” И КУПА “СОФИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ЛЮБОСЛАВА ДЮЛГЕРОВА, СПЕЧЕЛИЛА БРОНЗОВ МЕДАЛ В СКИ-БЯГАНЕТО ЗА КУПА “ТОПОЛИНО”. С УЧАСТИЕТО НА ЛЮБОСЛАВА ДЮЛГЕРОВА – НОСИТЕЛКА НА БРОНЗОВ МЕДАЛ В СКИ-БЯГАНЕ ЗА КУПА “ТОПОЛИНО”.

ВТОРНИК, 27 ЯНУАРИ 2004 г.

12. 00 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ШАМПИОНКА ПО ШОРТТРЕК ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА СЛЕД УСПЕШНОТО ПРИКЛЮЧВАНЕ НА ПРЕГОВОРИТЕ МЕЖДУ БФ КЪНКИ И БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА БЪДЕЩИТЕ Й ПЛАНОВЕ И ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО Й НА ЛАГЕР ЗА ПЪРВИЯ КРЪГ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО КОЛОЕЗДЕНЕ.

СРЯДА , 28 ЯНУАРИ 2004 г.

12. 00 ч. – БФ ДЖУДО – ЗА ТУРНИРА “ОСВОБОЖДЕНИЕ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 ЯНУАРИ 2004 г.

10 . 30 ч. – ФУТБОЛ – СВЕТОВНИ КВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЛАМЕН МАРКОВ, СТЕФАН КАПРАЛОВ, ИВАН ВУЦОВ.

4 ФЕВРУАРИ 2004 г.

11. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – НАГРАДИ: ДИМИТЪР КАЛЧЕВ ЗА НГРАДИТЕ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ МОТОЦИКЛЕТЕН СЪЮЗ.

12. 00 ч. – СПОРТЕН КЛУБ “ЛЕВСКИ” – ДЕСЕТКАТА НА 2003 г.

ПЕТЪК, 5 ФЕВРУАРИ 2004 г.

12. 00 ч. – БОЯН ПЕТРОВ – ПЪРВИЯТ АЛПИНИСТ-ДИАБЕТИК, ИЗКАЧИЛ в. АКОНКАГУА.

ПОНЕДЕЛНИК, 9 ФЕВРУАРИ 2004 г.

09. 30 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ГАВРИЛОВ – ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ДВОЙКИ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ/МЪЖЕ/ И НА НАЦИОНАЛИТЕ МИЛЕН СТОЯНОВ И БОРИС ЯНКОВ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО ИМ ЗА ПОДГОТВИТЕЛЕН ЛАГЕР В КИПЪР.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – “СРЕБЪРНАТА НИКЕ” – БРИФИНГ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” – ИЗБРАН ЗА 5-И ПЪТ КАТО ОТБОР НА МЕСЕЦА В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. ЗА ПЪРВИ ПЪТ ПРЕСКЛУБЪТ ЩЕ ВРЪЧИ “СРЕБЪРНАТА НИКЕ” СЪС СЕРТИФИКАТ. БРИФИНГ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ СРЕЩУ “ЛЕТУВОС РИТАС”.

ВТОРНИК, 12 ФЕВРУАРИ 2004 г.

12. 00 ч. – КАРТИНГ – ФОРМУЛА “ФОРД” – ХРИСТИЯН ДИМИТРОВ

14. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПФЛ

СРЯДА, 11 ФЕВРУАРИ 2004 г.

10. 00 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С МАГДАЛЕНА МАЛЕЕВА СЛЕД ГОЛЕМИЯ Й УСПЕХ НА ТУРНИРА “ПАН ПАСИФИК” В ТОКИО.

11. 00 ч. – ЗАСЕДАНИЕ НА ЗОНАЛНИЯ СЪВЕТ НА БФС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН.

12.30 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ КАТО СПОРТИСТИ НА М. ДЕКЕМВРИ 2003 г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 00 ч. – НОВ СПОРТЕН ВСЕКИДНЕВНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЕДАКЦИОННИЯ ЕКИП НА НОВИЯ СПОРТЕН ВСЕКИДНЕВНИК“ТОПСПОРТ” ПРЕДИ ПЪРВИЯ МУ БРОЙ.

ЧЕТВЪРТЪК, 12 ФЕВРУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БОРБА – ВТОРА ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ “ДАН КОЛОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ДАН КОЛОВ” – ВТОРА ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ ЗА АТИНА 2004.

12.00 ч. – БОКС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО.

13. 00 ч. – СПОРТНА ГИМНАСТИКА – РЕКОРД ЗА “КНИГАТА НА ГИНЕС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГИМНАСТИКА ЗА РЕГИСТРИРАНИЯ БРОЙ ИЗПЪЛНЕНИЯ НА ГИМНАСТИЧЕСКО УПРАЖНЕНИЕ ОТ ТОДОР СЛАВОВ, С КОЕТО СЕ КАНДИДАТСТВА ЗА ВПИСВАНЕ В “КНИГАТА НА РЕКОРДИТЕ НА ГИНЕС“.

ПЕТЪК, 13 ФЕВРУАРИ 2004 г.

10. 20 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – МЕЖДУНАРОДНО ИГРИЩЕ ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ОТ СТРАНА НА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ФИХ /Международната федерация по хокей на трева/, Българската федерация, БОК, ММС /Министерство на младежта и спорта/, “Албена”-АД и фирмата-производител/ще стане известна по време на пресконференцията/ във връзка с изграждането на игрище за международни състезания в курорта Албена.

ПОНЕДЕЛНИК, 16 ФЕВРУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС НА МАСА – ЕВРОПЕЙСКА ЛИГА /ЖЕНИ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС НА МАСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕСЪСТЕЗАНИЯ ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА ПРЕМИЕР ДИВИЗИЯ И СВЕТОВНОТО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО В КАТАР /ДОХА,1-7 МАРТ/.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НА БЪЛГАРИЯПЛАМЕН МАРКОВ ПРЕДИ КОНТРОЛАТА С ГЪРЦИЯ НА 18.02.2004 г в Атина.

12. 30 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – БУДО ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТЕН КЛУБ “ЛУКОЙЛ ИККЕН” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 15-ТИ ЮБИЛЕН ДЕТСКИ БУДО ФЕСТИВАЛ /17.02.,19. 00 ч., зала 1 на НДК/.

ВТОРНИК, 17 ФЕВРУАРИ 2004 г.

12. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА – АБСОЛЮТНА ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА ПО ШОРТ-ТРЕК, ИЗБРАНА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

СРЯДА, 18 ФЕВРУАРИ

11.30 ч. – СКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ЗА БАЛКАНСКОТО ПОЛИЦЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО СКИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 19 ФЕВРУАРИ

11. 00 ч. – СПОРТ ЗА ВСИЧКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БАСВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.

12. 00ч. – ПЛУВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С НОСИТЕЛЯ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВИЯ СЕЗОН.

ПЕТЪК, 20 ФЕВРУАРИ

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В ЗАЛА.

ПОНЕДЕЛНИК, 23 ФЕВРУАРИ 2004 г.

12. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ: МОНИКА РОГОЖИНСКА.

13. 00 ч. – ХАНДБАЛ: МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ПИРИН”.

ВТОРНИК, 24 ФЕВРУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БОРБА – ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ПО ПОВОД ПЪРВИЯ ПРЕДСТОЯЩ ТУРНИР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА – ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ В СЪРБИЯ И ЧЕРНА ГОРА.

11. 30 ч. – СКИ И СНОУБОРД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА КУПА “ПАМПОРОВО” ОТ КАЛЕНДАРА НА ФИС. /Международната ски федерация/

13. 00 ч. – Д-2, БГ РАДИО, БФС ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПЕСЕНТА, ПОСВЕТЕНА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ.

СРЯДА, 25 ФЕВРУАРИ 2004 г.

ЗАПОВЯДАЙТЕ!

12. 00 ч. – 6 ГОДИНИ ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” – НАГРАДИ: КУПОН И НАГРАЖДАВАНЕ НА СПОРТНИ ОРГАНИЗАЦИИ И ЖУРНАЛИСТИ ПО ПОВОД 6-ИЯ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕСКЛУБА И ОТКРИВАНЕ НА ОБНОВЕНАТА ЗАЛА И КАФЕ.ТОРТА И КОКТЕЙЛ.

ЧЕТВЪРТЪК, 26 ФЕВРУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР НА КОННО-СПОРТНАТА БАЗА “ХАН АСПАРУХ” ПОСЛУЧАЙ ТОДОРОВДЕН.

12. 00 ч. – ДЖУ-ДЖИЦУ – ПЪРВА БАЛКАНИАДА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БАЛКАНСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ДЖУ-ДЖИЦУ И НА БЪЛГАРСКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО ПОВОД УЧАСТИЕТО ИМ В ПРЕДСТОЯЩАТА ПЪРВА БАЛКАНИАДА В АТИНА.

15. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФОНДАЦИЯ “БЪЛГАРСКИ СПОРТ”.

ПЕТЪК, 27 ФЕВРУАРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ В ЗАЛА.

ЧЕТВЪРТЪК, 4 МАРТ 2004 г.

11. 30 ч. . – ДЖУ-ДЖУЦУ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ СЛЕД ПЪРВАТА БАЛКАНИАДА В ГЪРЦИЯ.

12. 00 ч. – САМБО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА БФ САМБО ЗА ИЗЧЕЗНАЛИТЕ ДОКУМЕНТИ И КОНФЛИКТА С ПРЕДИШНОТО РЪКОВОДСТВО.

ПЕТЪК, 5 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – СПОРТ И МУЗИКА – ОЛИМПИАДА’ 2004: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ АУДИОКЛИП “МОЯ СТРАНА, МОЯ БЪЛГАРИЯ” /автор Емил Димитров/, ПОСВЕТЕН НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В АТИНА – СЪВМЕСТНА ПРОДУКЦИЯ НА ИЗВЕСТНИ ПОПИЗПЪЛНИТЕЛИ И СПОРТИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА ОРЛИН ГОРАНОВ, КРИСТИНА ДИМИТРОВА, СИЛВИЯ КАЦАРОВА, ГРЕТА ГАНЧЕВА, ЯНКО РУСЕВ, ГЕОРГИ РАЙКОВ, ВАНЯ ГЕШЕВА, ЗДРАВКА ЙОРДАНОВА.

ПОНЕДЕЛНИК, 8 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – НАЦИОНАЛЕН ФЕНКЛУБ “КАМЕНИЦА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ , ДИМИТЪР ПЕНЕВ, АТАНАС КАРАИВАНОВ, ДИМИТЪР СТОЙЧЕВ – МАРКЕТИНГ ДИРЕКТОР НА “КАМЕНИЦА” АД.

12.00 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА МЕЖДУНАРОДНИТЕ ТУРНИРИ В ЛАТИНСКА АМЕРИКА – ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА ЦАНКО ХАНТОВ.

ВТОРНИК, 9 МАРТ 2004 г.

12. 00 ч. – БОКС – НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ : НАГРАЖДАВАНЕ НА ДИМИТЪР ЩИЛЯНОВ – ИЗБРАН ЗА СПОРТИСТ НА М. ФЕВРУАРИ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБА СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ФЕДЕРАЦИЯТА И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СЛЕД ДОСТОЙНИЯ УСПЕХ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ В ПУЛА – ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА И ЧЕТИРИ ОЛИМПИЙСКИ КВОТИ.

СРЯДА, 10 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – СКИ–МАРАТОН “ПАМПОРОВО”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СДРУЖЕНИЕ “МАРАТОН’96” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ДЕВЕТИ ТРАДИЦИОНЕН БАЛКАНСКИ СКИ–МАРАТОН “ПАМПОРОВО’2004”.

12. 00 ч. – КАРАТЕ – БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ-ДО ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА БАЛКАНИАДА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ГЪРЦИЯ.

12. 30 ч. – ФЕХТОВКА – “АСПАРУХОВ МЕЧ” И СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ФЕХТОВКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР “АСПАРУХОВ МЕЧ” (27-28 МАРТ) И ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЛАДЕЖИ И КАДЕТИ (31.03-1.04) В ПЛОВДИВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 11 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч: ВОЛЕЙБОЛ – ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНАТА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА И ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО СЪС ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ “БУЛСТРАД”. КОКТЕЙЛ.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТЕН КЛУБ “ЛУКОЙЛ БЪЛГАРИЯ” СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА КУПИТЕ НА БЪЛГАРИЯ ПО БАСКЕТБОЛ ОТ “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” И “ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК” /ЖЕНИ/. С УЧАСТИЕТО НА САШО ВЕЗЕНКОВ – ДИРЕКТОР НА СК “ЛУКОЙЛ БЪЛГАРИЯ”, СЛОБОДАН НИКОЛИЧ, СЛАВКО ДИМИТРОВ – ТРЕНЬОР НА ЖЕНИТЕ, ТОДОР СТОЙКОВ.

12. 30 ч. – ЮБИЛЕЙ: ЧЕСТВАНЕ НА 80-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ИЗВЕСТНИЯ СПОРТЕН ЖУРНАЛИСТ И ДЕЯТЕЛ ЕШУА АЛМАЛЕХ И НАГРАЖДАВАНЕТО МУ ОТ БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА.

ПОНЕДЕЛНИК, 15 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – ЕЛЕКТРОННИ СПОРТОВЕ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КЛУБА ЗА ЕЛЕКТРОННИ СПОРТОВЕ “ЕЙЛИЪНС”(“ALIEN’S”) ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРИЯ В КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В ПОАТИЕ, ФРАНЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ОТ РЕПУБЛИКА КОРЕЯ ЗДРАВКО ГЕОРГИЕВ.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВИТЕ ЗА МАЧА НА ЗВЕЗДИТЕ “СЕВЕР-ЮГ” /23.03 ВАРНА/

ВТОРНИК, 16 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ГЛУХИ В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ И БСФ НА ГЛУХИТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ГЛУХИ В СОФИЯ. /17–20.03.2004 г./ .

12. 00 ч. – БОРБА – ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА СПЕЧЕЛЕНИТЕ ПЕТ ОЛИМПИЙСКИ КВОТИ В КЛАСИЧЕСКИЯ СТИЛ /МЪЖЕ/ И ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ПОСЛЕДНИ ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ЖЕНИ.

СРЯДА, 17 МАРТ 2004 г.

10. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ФИНАЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ВОЛЕЙБОЛ ЗА ФИНАЛИТЕ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ.

11. 00 ч. – ООН – ЕТНИЧЕСКО МАЛЦИНСТВО – ИНТЕГРАЦИЯ ЧРЕЗ СПОРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОЕКТА “ИСКАМ ДА БЪДА”, ПОДКРЕПЕН ОТ ООН – ИНТЕГРАЦИЯ НА РОМИТЕ ЧРЕЗ СПОРТА. С УЧАСТИЕТО НА НИЙЛ БОНЕ – ПОСТОЯНЕН КООРДИНАТОР НА ООН ЗА БЪЛГАРИЯ.

12. 30 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – ХIII ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО И IV ТУРНИР ЗА КУПА “КРАМ КОМПЛЕКС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО В АЛБЕНА – ТУРНИР ЗА КУПА “КРАМ КОМПЛЕКС”.

ЧЕТВЪРТЪК, 18 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – КАНДИДАТСТУДЕНТСКА КАМПАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ЮБИЛЕЙНАТА ДЕСЕТА КАНДИДАТСТУДЕНТСКА БОРСА В СОФИЯ И СТРАНАТА. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. КАМЕН ВЕЛЕВ – ЗАМЕСТНИК-МИНИСТЪР НА ОБРАЗОВАНИЕТО.

12. 00 ч. – СКИ И СНОУБОРД – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПО СНОУБОРД НА БОРОВЕЦ И БАЛКАНСКА КУПА В БАНСКО /СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ/.

13. 30 ч. – ТЕНИС – НОВОИЗГРЯВАЩА ЗВЕЗДА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА СЛЕД БЛЕСТЯЩОТО Й ПРЕДСТАВЯНЕ НА ТУРНИРА В ИНДИАН УЕЛС.

ПЕТЪК, 19 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – СКИ – КУПА “РОДИТЕЛИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА 5-ОТО ЮБИЛЕЙНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО СКИ ЗА КУПА “РОДИТЕЛИ” /хижа “Алеко”, 21. 03. 2004 г. /

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БАСКЕТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА ПРЕДИ МЪЖКОТО ДЕРБИ ЦСКА-ЛЕВСКИ И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР НА “ОВЪРГАЗ” В КЮСТЕНДИЛ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА РОСЕН БАРЧОВСКИ, МЕНИДЖЪРА СЛАВИ МАТАКИЕВ, КАПИТАНА НА ОТБОРА ГЕОРГИ ДАВИДОВ.

ВТОРНИК, 23 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – ГИМНАСТИКА И ТАНЦИ – АКРОБАТИЧЕН РОКЕНДРОЛ – ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ЖИВО И ПРОЖЕКЦИЯ НА БФ АКРОБАТИЧЕН РОКЕНДРОЛ ПО ПОВОД НАЧАЛОТО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН И ПРЕДИ НАЦИОНАЛНИЯ ТУРНИР ЗА КУПА “БОЖУРИЩЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ДВОЙКАТА СИЛВИЯ ПЛОЧИНА И ЗАХАРИ ЦЕНОВ /МНОГОКРАТНИ РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОНИ/ И ЦЯЛОТО РЪКОВОДСТВО НА ФЕДЕРАЦИЯТА С ТРЕНЬОРИТЕ.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ “МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ” ПРЕДИ ФИНАЛНИТЕ ПЛЕЙ-ОФИ. С УЧАСТИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА КЛУБА И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА.

СРЯДА, 24 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ЛЕД – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ОТБОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА СЕЗОНА ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА.

12. 00 ч. – БОКС – ОТБОР НА МЕСЕЦА – “СТРАНДЖАТА”: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР /4 ОЛИМПИЙСКИ КВОТИ НА ЕП/ КАТО ОТБОР НА ФЕВРУАРИ. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА 55-ИЯ ТУРНИР ЗА КУПА “СТРАНДЖАТА”.

ЧЕТВЪРТЪК, 25 МАРТ 2004 г.

12. 00 ч. АЛПИНИЗЪМ – ЕВЕРЕСТ 2004: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕКСПЕДИЦИЯТА ДО ЕВЕРЕСТ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО Й.

ПЕТЪК, 26 МАРТ 2004 г.

10. 00 ч. СПОРЪТ СРЕЩУ ДРОГАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СИЛОВИ АТЛЕТИ ПРЕДИ ТУРНИРИТЕ ПОД МОТОТО “СПОРТЪТ СРЕЩУ ДРОГАТА”.

11. 00 – 14. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ КОНЕН СПОРТ.

ВТОРНИК, 30 МАРТ 2004 г.

12. 30 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ДОРТМУНД. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИТЕ ВИЦЕШАМПИОНИ АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ.

СРЯДА, 31 МАРТ 2004 г.

11. 00 ч. – СПЕЛЕОЛОГИЯ – ЮБИЛЕЙ – ВЪРХОВИ БЪЛГАРСКИ ПОСТИЖЕНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ПО СЛУЧАЙ 75 ГОДИШНИНАТА НА СПЕЛЕОЛОГИЯТА В БЪЛГАРИЯ. ВЪРХОВИ ПОСТИЖЕНИЯ И ИНТЕРЕСНИ НАХОДКИ. С УЧАСТИЕТО НА Д-Р ПЕТЪР БЕРОН, АНИ ТАПАРКОВА – ПЕНЧЕВА – ТРИ ПЪТИ ПОСТАВИЛА СВЕТОВЕН РЕКОРД, СТИГАЙКИ ДО ДЪНОТО НА НАЙ-ДЪЛБОКИТЕ ПЕЩЕРИ НА ПЛАНЕТАТА И РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ.

12. 00 ч. – ОСК ЦСКА – ЗЛОУПОТРЕБА – РАЗКРИТИЯ: ИЗВЪНРЕДНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОСК ЦСКА ЗА НОВИ ФАКТИ НА ЗЛОУПОТРЕБА С ИМЕТО НА КЛУБОВЕТЕ И ИМЕНАТА НА ОЛИМПИЙСКИТЕ И СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ ОТ СТРАНА НА ПАРАЛЕЛНАТА СТРУКТУРА. С УЧАСТИЕТО НА АНДОН НИКОЛОВ, ГЕОРГИ РАЙКОВ, ГЕОРГИ КАЛЧЕВ И ДР.

ЧЕТВЪРТЪК, 1 АПРИЛ 2004 г.

11. 00 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ – ИНСПЕКЦИЯ ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГИМНАСТИКА СЛЕД ИЗВЪРШЕНАТА ИНСПЕКЦИЯ ЗА УСЛОВИЯТА НА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “НЕ НА ТЕРОРИЗМА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ТРАДИЦИОННИЯ ФУТБОЛЕН ТУРНИР МЕЖДУ ДЕПУТАТИ, ДИПЛОМАТИ И ЖУРНАЛИСТИ , ОРГАНИЗИРАН ОТ ОБЛАСТНИЯ СЪВЕТ НА СОФИЯ И ДИПЛОМАТИЧЕСКИЯ КЛУБ “ГЛОРИЯ ПАЛАС” В ГОРНА БАНЯ ПОД МОТОТО “НЕ НА ТЕРОРИЗМА”. С УЧАСТИЕТО НА ОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ РОСЕН ВЛАДИМИРОВ И АТАШЕТО КЪМ ИСПАНСКОТО ПОСОЛСТВО В БЪЛГАРИЯ.

ПОНЕДЕЛНИК, 5 АПРИЛ 2004 г.

11. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЪЛЪБИН БОЕВСКИ СЛЕД НАЛОЖЕНОТО МУ НАКАЗАНИЕ ОТ МФВТ.

13. 00 ч. – БОРБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА – КЛАСИЧЕСКИ СТИЛ/МЪЖЕ/ И СВОБОДЕН СТИЛ/ЖЕНИ/ – В ШВЕЦИЯ.

14. 00 ч. – ТЕНИС – КУПА “ДЕЙВИС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КАПИТАНА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА КУПА “ДЕЙВИС” ОРЛИН СТАНОЙЧЕВ И НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С ЕГИПЕТ. АКРЕДИТАЦИЯ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ВТОРНИК, 6 АПРИЛ 2004 г.

11. 00 ч. – ВЕТРОХОДСТВО – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВЕТРОХОДСТВО ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ТУРЦИЯ – ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ.

12. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ЗА УЧАСТИЕТО НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛКИ В ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТУРНИРИ ОТ “ГРАН ПРИ” И ПОДГОТОВКАТА ЗА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В АТИНА 2004.

СРЯДА, 7 АПРИЛ 2004 г.

11. 00 ч. – СПОРТ И МЕДИЦИНА – 7 АПРИЛ – ДЕН НА ЗДРАВНИЯ РАБОТНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРОФ. ДИМИТЪР ШОЙЛЕВ И НА Д-Р БОРЯНА ПАУНЧЕВА – ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ “СПОРТ И ЗДРАВЕ” НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ЗА СЪВРЕМЕННИТЕ ТЕНДЕНЦИИ В ЗДРАВЕОПАЗВАНЕТО НА СПОРТИСТИТЕ И ТРАВМАТОЛОГИЯТА.

12. 00 ч. – БАДМИНТОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО – ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА УЧАСТИЕТО НИ В ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО – ОТБОРНО И ЛИЧНО – В ШВЕЙЦАРИЯ, ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА И ЗА ОЛИМПИЙСКАТА КВАЛИФИКАЦИЯ В ХЕЛЗИНКИ. С УЧАСТИЕТО НА НОСИТЕЛКАТА НА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПЕТЯ НЕДЕЛЧЕВА, НЕЛИ БОТЕВА И ДР.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 АПРИЛ 2004 г.

11. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ЛЕД – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ЛЕД ЗА УЧАСТИЕТО НИ В СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ/ ГРУПА “Б”, ТРЕТА ДИВИЗИЯ/ В ЛИТВА.

12. 00 ч. – НАЦИОНАЛНА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА – КУПА “БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НАЦИОНАЛНАТА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ЗА КУПА “БЪЛГАРИЯ”- УЧАСТНИЦИ, СЪДИИ, АКРЕДИТАЦИЯ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

СРЯДА, 14 АПРИЛ 2004 г.

11. 00 ч. – ТРИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТРИАТЛОН ЗА УЧАСТИЕТО НИ В ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ИСПАНИЯ.

11. 30 ч. – КАРТИНГ – СТАРТ НА ШАМПИОНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ КАРТИНГ ЗА СТАРТА НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО /17-18.04 – писта “Лаута”, Пловдив/ И ЗА НОВОУЧРЕДЕНАТА ЮГОИЗТОЧНА КАРТИНГ ЗОНА.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 АПРИЛ 2004 г.

10. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” – ОТБОР НА МЕСЕЦ МАРТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА Г. ЗАХАРИНОВ, М. КИАЦ И КАПИТАНА НА ОТБОРА.

10. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ШАМПИОНСКА ТИТЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВК “ЦСКА РАНЪРС” ЗА СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ШАМПИОНСКАТА ТИТЛА ПРИ ЖЕНИТЕ. С УЧАСТИЕТО НА СП. ЗЕГОВ, М. ЖИВКОВ, ЕМ. ПАШОВА И ДРУГИ СЪСТЕЗАТЕЛКИ.

11.30 ч. – ШВЕЙЦАРСКИ СПОРТНИ УЧИТЕЛИ – ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА 11-ИЯ ТУРНИР, ПОСВЕТЕН НА ШВЕЙЦАРСКИТЕ УЧИТЕЛИ (ЛЕКА АТЛЕТИКА, ВОЛЕЙБОЛ, ФУТБОЛ И БАСКЕТБОЛ). С УЧАСТИЕТО НА Н. ПР. ПОСЛАНИКА НА ШВЕЙЦАРИЯ В СОФИЯ И СОБСТВЕНИКА НА “MUSASHI” ЗА БЪЛГАРИЯ Г-Н КИРИЛ ВЪЛЧЕВ.

12.00 ч. – СПОРТНО УЧИЛИЩЕ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА СПОРТНО УЧИЛИЩЕ “ГЕНЕРАЛ ВЛАДИМИР СТОЙЧЕВ” ПО ПОВОД 30-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА УЧИЛИЩЕТО.

13.00 ч. – УЧЕНИЧЕСКИ ТУРИЗЪМ – КРЪГЛА МАСА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ТУРИСТИЧЕСКИ СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА КРЪГЛА МАСА ПО ПРОБЛЕМИТЕ НА УЧЕНИЧЕСКИЯ ТУРИЗЪМ.

ПЕТЪК, 16 АПРИЛ 2004 г.

12. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ – СПОРТИСТИ НА МЕСЕЦ МАРТВ ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 20 АПРИЛ 2004 Г.

11.00 Ч. – БОРБА – ЕП ПО СВОБОДНА БОРБА.

12.00 Ч. – АЛПИНИЗЪМ – 20 ГОДИНИ ОТ ПЪРВАТА БЪЛГАРСКА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ЕВЕРЕСТ.

СРЯДА, 21 АПРИЛ 2004 Г.

11.30 Ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОРСКА ШКОЛА.

12.30 Ч. – ВЕТРОХОДСТВО – ОЛИМПИЙСКИТЕ НАДЕЖДИ НА БЪЛГАРИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 АПРИЛ 2004 Г.

11.00 Ч. – АЕРОБИКА – СЛЕД СВЕТОВНАТА КУПА В ЯПОНИЯ.

12.00 Ч. – ГИМНАСТИКА – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

ПЕТЪК, 23 АПРИЛ 2004 Г.

12.00 Ч. – ТАЕКУОНДО – ПРЕДИ ЕП В ЛИЛЕХАМЕР.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 АПРИЛ 2004 Г.

11.00 Ч. – ГОЛФ С ИВАН СЛАВКОВ.

13.00 Ч. – ГЪЛЪБИН БОЕВСКИ – ДЕЛО СРЕЩУ МФВТ.

ВТОРНИК, 27 АПРИЛ 2004 Г.

11.00 Ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ.

12.00 Ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ДЪРЖАВЕН МАРАТОН.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 АПРИЛ 2004 г.

11.00 ч. – ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА” – ОТКРИВАНЕ НА ТУРНИРА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА СТАРТА НА ФУТБОЛНИЯ ТУРНИР “ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА”” С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФС. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12.00 ч. – ОЛИМПИЙСКИТЕ НАДЕЖДИ – СВОБОДНА БОРБА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕРАФИМ БЪРЗАКОВ И ИВАН ДЖОРЕВ ЗАЕДНО С ТРЕНЬОРА ИВАН ЦОНОВ ВЪВ ВРЪЗКА С НОВАТА ПОРЕДИЦА НА ПРЕСКЛУБА – “ОЛИМПИЙСКИТЕ НАДЕЖДИ НА БЪЛГАРИЯ”. /ЩЕ БЪДАТ ПОКАЗАНИ ЕКСПОНАТИ ОТ МУЗЕЯ НА СПОРТА – СИМВОЛ НА УСПЕХИТЕ НА СВОБОДНАТА БОРБА/. С УЧАСТИЕТО НА ОЛИМПИЙСКИЯ НИ ШАМПИОН ОТ ТОКИО-1964 г. ЕНЬО ВЪЛЧЕВ.

ПЕТЪК, 30 АПРИЛ 2004 г.

11.30 ч. – ТРИАТЛОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТРИАТЛОН СЛЕД ОТЛИЧНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА АТАНАС ЗЛАТКОВ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО И ПРЕДИ УЧАСТИЕТО МУ В СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ПОРТУГАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЕМИЛ СТОЙНЕВ И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ АТАНАС ЗЛАТКОВ И ГЕОРГИ ПОПОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 3 МАЙ 2004 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”.

11.30 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ГРАН ПРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА “ГРАН ПРИ” В СЛЪНЧЕВ БРЯГ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БКС СТЕФАН ВОЙНОВ.

13.30 ч. – ФУТБОЛ – АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ ФУТБОЛЕН СИНДИКАТ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ В АНКЕТАТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ЕДУАРД ЕРАНОСЯН – СТ. ТРЕНЬОР НА “ЛОКОМОТИВ” (ПД), ДОНЧО ДОНЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СИНДИКАТА, МАРТИН КАМБУРОВ, ИЛИАН СТОЯНОВ, ВЕЛИЗАР ДИМИТРОВ, ЧАВДАР ЯНКОВ.

ВТОРНИК, 4 МАЙ 2004 г.

10.30 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ПО ТЕНИС В “РУСАЛКА”.

11.00 ч. – КАРАТЕ-ДО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ-ДО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В МОСКВА.

11.30 ч. – ПЛУВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ УЧАСТИЯ В МАРАТОНИТЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

12.00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – БАЛКАНИАДА В ПЛОВДИВ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА БАЛКАНИАДА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ В ПЛОВДИВ И ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В БУДАПЕЩА.

СРЯДА, 5 МАЙ 2004 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ЕВРОПЕЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ИНЖ. ДАНЧО ЛАЗАРОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ МИЛОРАД КИАЦ /МЪЖЕ/, АТАНАС МАЛИНОВ /ЖЕНИ/, ДИМИТЪР КАРОВ /ДЕВОЙКИ/, КИРИЛ МЕТОДИЕВ /МЛАДЕЖИ/ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИ ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ.

12.00 ч. –РЪГБИ – ЗА “КУПАТА НА РЕКТОРА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЕКТОРА НА НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АКАДЕМИЯ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФС ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ И РЪГБИ КЛУБ НСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ Х МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО РЪГБИ-7 ЗА “КУПАТА НА РЕКТОРА”.

12. 30 ч. – ТЕНИС – “ФЕД КЪП”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ТЕНИС – ЖЕНИ СЛЕД ТЕГЛЕНЕТО НА ЖРЕБИЯ ЗА ПЛЕЙ-ОФИТЕ ЗА ВЛИЗАНЕ В СВЕТОВНАТА ГРУПА НА “ФЕД КЪП”. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА ОТБОРА ОГНЯН КАЦАРОВ И СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА, ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА, МАРИЯ ПЕНКОВА И ФАНИ ЧИВЧИЕВА.

ПОНЕДЕЛНИК, 10 МАЙ 2004 г.

10. 30 ч. – БАЛКАНСКИ СПОРТЕН ФЕСТИВАЛ В АЛБЕНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ “ТРУД, СПОРТ И ЗДРАВЕ” КЪМ КНСБ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ БАЛКАНСКИ СПОРТЕН ФЕСТИВАЛ В АЛБЕНА ПОД ПАТРОНАЖА НА ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ, МИНИСТЪР ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КНСБ Д-Р ЖЕЛЯЗКО ХРИСТОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСТАВИТЕЛ НА БОК, ММС И Д-Р ХРИСТОВ.

11. 30 ч. – ДЖУДО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ – НАЙ-ВАЖНА ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ДЖУДО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СЪРБИЯ И ЧЕРНА ГОРА. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ИВАН НЕТОВ И ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ – НОСИТЕЛ НА БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ЕВРОШАМПИОНАТА ПРЕЗ 2003 г.

ВТОРНИК, 11 МАЙ 2004 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБАСКЕТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФОНДАЦИЯ “СПОРТНА СОФИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “САМСУНГ”. ЩЕ БЪДЕ РАЗИГРАН НА ТОМБОЛА КОМПЮТЪРЕН МОНИТОР “SyncMaster”. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – ЕЛЕКТРОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЕЛЕКТРОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР НА СВЕТОВНИТЕ КИБЕР–ИГРИ.

12. 30 ч. – СУМО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СУМО И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В УНГАРИЯ.

16. 00 ч. – ФУТБОЛ – ХРИСТО СТОИЧКОВ – ПРЕДСТОЯЩ БЕНЕФИС: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ХРИСТО СТОИЧКОВ И МЕНИДЖЪРА ЛЪЧЕЗАР ТАНЕВ ПО ПОВОД ГОСТУВАНЕТО НА МЕГАЗВЕЗДАТА В БЪЛГАРИЯ И НЕГОВИЯ ПРЕДСТОЯЩ БЕНЕФИС В ИСПАНИЯ.

СРЯДА, 12 МАЙ 2004 г.

11. 00 ч. – НОВ СПОРТЕН ЦЕНТЪР В БНР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-ЖА ПОЛЯ СТАНЧЕВА, ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР НА БЪЛГАРСКОТО НАЦИОНАЛНО РАДИО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ОТКРИВАНЕ НА НОВОПОСТРОЕНИЯ СПОРТЕН ЗДРАВЕН ЦЕНТЪР В БНР.

ЧЕТВЪРТЪК, 13 МАЙ 2004 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО.

12. 00 ч. – ТЕНИС – “РОЛАН ГАРОС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТЕНИС ТУРНИРА ЗА ЛЮБИТЕЛИ НА СМЕСЕНИ ДВОЙКИ “РОЛАН ГАРОС”.

12. 30 ч. – ШВЕЙЦАРСКИ СПОРТНИ УЧИТЕЛИ – ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА XI ФИНАЛЕН ТУРНИР В ПАМЕТ НА ШВЕЙЦАРСКИТЕ УЧИТЕЛИ – ОСНОВОПОЛОЖНИЦИ НА СПОРТА В БЪЛГАРИЯ.

ПЕТЪК, 14 МАЙ 2004 г.

10. 30 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ИВАЙЛО ГАВРИЛОВ И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ БОРИС ЯНКОВ И МИЛЕН СТОЯНОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА СЕРИЯ МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ.

11. 30 ч. – СПОРТИСТ И ОТБОР НА МЕСЕЦА – “СРЕБЪРНАТА НИКЕ”: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВЕЛИЧКО ЧОЛАКОВ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ /кат. +105 кг/, ИЗБРАН ЗА “СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ АПРИЛ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБА. ВРЪЧВАНЕ НА “СРЕБЪРНАТА НИКЕ” НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ КАТО “ОТБОР НА МЕСЕЦ АПРИЛ” /за 6-и път/.

ПОНЕДЕЛНИК, 17 МАЙ 2004 г.

11. 00 ч. –ЛЕКА АТЛЕТИКА – НОВИ ЗВЕЗДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА “НОВИ ЗВЕЗДИ”.

ВТОРНИК, 18 МАЙ 2004 г.

12. 00 ч. –БАСКЕТБОЛ – ФИБА ЕВРОПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФИБА ЕВРОПА С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА АСОЦИАЦИЯТАДЖОРДЖ ВАСИЛОКОПУЛОС, СПОРТНИЯ ДИРЕКТОР КОСТА ИЛИЕВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КОМИСИЯТА ЗА ПОДРАСТВАЩИТЕ АСТЕРИОС ЗОИС И ПРЕЗИДЕНТА НА БФ БАСКЕТБОЛ АТАНАС ТОНЕВ.

СРЯДА, 19 МАЙ 2004 г.

10. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ФОРМУЛА 1: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ПОСЕЩЕНИЕ В БЪЛГАРИЯ НА ПИЛОТА ОТ ФОРМУЛА 1 ХУАН ПАБЛО МОНТОЯ. АКРЕДИТАЦИЯ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

11. 00 ч. – КАРТИНГ – ПЪРВИ КРЪГ НА ЮГОИЗТОЧНАТА ЕВРОПЕЙСКА КАРТИНГ ЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ КРЪГ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТА НА ЮГОИЗТОЧНАТА ЕВРОПЕЙСКА ЗОНА НА ФИА ПОД ПАТРОНАЖА НА МИНИСТЪРА НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО /ПИСТА “ЛАУТА”, 21-23 МАЙ 2004 г./.

12. 00 ч. – НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ – НОВО РЪКОВОДСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ – РЕКТОР НА НСА “В. ЛЕВСКИ” И НА ЗАМ.-РЕКТОРИТЕ ЗА ЗАДАЧИТЕ ПРЕД НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА АКАДЕМИЯТА, ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА КАНДИДАТСТУДЕНТСКА КАМПАНИЯ И ТЪРЖЕСТВАТА В ЧЕСТ НА 110-ГОДИШНИНАТА ОТ ИДВАНЕТО НА ШВЕЙЦАРСКИТЕ УЧИТЕЛИ В БЪЛГАРИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 20 МАЙ 2004 г.

10. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ТАНЯ БОГОМИЛОВА, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ГЕОРГИ ДАНГАЛАКОВ, ЛИЧНИЯ ТРЕНЬОР НА ДВАМАТА НИ МЕДАЛИСТИ КРАСИМИР ТУМАНОВ, СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ПЕТЪР СТОЙЧЕВ И ИВАНКА МОРАЛИЕВА И ДВОЙКАТА ПО СИНХРОННО ПЛУВАНЕ АСЯ АТАНАСОВА И БОГДАНА ЗАРЕВА.

11. 00 ч. – 90-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ НА “ЛЕВСКИ” – СИНХРОННО ПЛУВАНЕ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТЕН КЛУБ “ЛЕВСКИ СПАРТА 2000” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ВТОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО СИНХРОННО ПЛУВАНЕ /22-23.05/ В ЧЕСТ НА 90-ГОДИШНИНАТА НА “ЛЕВСКИ”. С УЧАСТИЕТО НА ДВОЙКАТА АСЯ АНАСТАСОВА И БОГДАНА ЗАРЕВА, СПЕЧЕЛИЛИ ОЛИМПИЙСКА КВОТА.

12. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СВ. ГЕОРГИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ, СТОЛИЧНА ОБЩИНА И ЕЗДОВИ КЛУБ “СВ. ГЕОРГИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР.

12. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПЛАНИНСКИ МАРАТОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФЛА, МИНИСТЕРСТВОТО НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ И КЛУБ “ШАМПИОН” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ЕКОПЛАНИНСКИ МАРАТОН “ТЕТЕВЕНСКИ ВЪРХОВЕ”.

ПЕТЪК, 21 МАЙ 2004 г.

10. 30 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – ПЪРВИ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ХРИСТОМИР ХРИСТОВ ЗА НАЙ-ГОЛЕМИЯ УСПЕХ В ИСТОРИЯТА НА БЪЛГАРСКИЯ КУЛТУРИЗЪМ – ТИТЛА ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА.

11. 00 ч. – ДЕВЕТИ ВИПУСК НСА – ПЕТДЕСЕТГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЗАВЪРШИЛИТЕ ДЕВЕТИ ВИПУСК НА НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АКАДЕМИЯ ПО ПОВОД 50-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ВИПУСКА, ОТ КОЙТО СА ИЗЛЕЗЛИ ПЪРВИЯТ НИ ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА ДИМИТЪР ДОБРЕВ И СКИОРЪТ НА СТОЛЕТИЕТО ГЕОРГИ ДИМИТРОВ.

12. 00 ч. – ХРАНИ И ЗДРАВЕ – НОВИ ПРОДУКТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АЛИСЪН ЙОРК – ДИРЕКТОР РАЗВИТИЕ МЕЖДУНАРОДНИ ПАЗАРИ И НА ФИРМАТА “ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА”, ПРЕДОСТАВИЛА ЧАСТ ОТ ХРАНИТЕ ЗА БЪЛГАРСКАТА ЕКСПЕДИЦИЯ “ЕВЕРЕСТ 2004”, ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИТЕ ПРОДУКТИ “КЛАМАТ”, “МАЗАМА” И “ШАСТА”, КОИТО:

• · СТИМУЛИРАТ придвижването на естествените клетки-убийци, участващи в унищожаването на раковите и заразените с вируси клетки

• · СЪДЪРЖАТ фенилетиламин – “молекулата на радостта”, който повишава умствената енергия и настроението, облекчава депресията

• · СА ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН източник на мастни киселини Омега-3, каротиноиди и хлорофил

• · ЗАСИЛВАТ освобождаването на стволови клетки от костния мозък и е ненадминат природен продукт за регенерация на клетките, като активира механизма на подмладяването

• · СЪДЪРЖАT уникалната противовъзпалителна съставка фикоцианин

• 13. 00 ч. – ХРИСТО СТОИЧКОВ – ФИЛМ ЗА ЗВЕЗДАТА: ПРЕДСТАВЯНЕ И ПРОЖЕКЦИЯ НА СПЕЦИАЛНИЯ ФИЛМ ЗА ХРИСТО СТОИЧКОВ, ПОДГОТВЕН ОТ ЕКИПА НА BBT. ПРЕДСТАВЯНЕ НА СПОРТНАТА РЕДАКЦИЯ НА BBT.

ВТОРНИК, 25 МАЙ 2004 г.

11. 00 ч. – АЕРОБИКА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АЕРОБИКА ПРЕДИ ОТКРИВАНЕТО НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ.

12. 30 ч. – “ЛЕВСКИ” – ЮБИЛЕЙ – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СК “ЛЕВСКИ” И ВК “ЛЕВСКИ-СИКОНКО” ПО ПОВОД 40 ГОДИНИ ОТ СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ПЪРВАТА БЪЛГАРСКА КУПА НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШАМПИОНИ ОТ ВОЛЕЙБОЛНИЯ ОТБОР НА “ЛЕВСКИ” – ЖЕНИ.

СРЯДА, 26 МАЙ 2004 г.

10. 00 ч. – ФУТБОЛ – ДАНОНИАДА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА СЕДМИЯ ТРАДИЦИОНЕН ФУТБОЛЕН ТУРНИР “ДАНОНИАДА”.

11. 30 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – ЕВРОПЕЙСКО КЛУБНО ПЪРВЕНСТВО В БЪЛГАРИЯ ЗА ПЪРВИ ПЪТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЙОРГ ШЕНК – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ – , ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ – РЕКТОР НА НСА – И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ДОМАКИНСТВОТО НА СТРАНАТА НИ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ЕВРОПЕЙСКОТО КЛУБНО ПЪРВЕНСТВО.

• 12. 15 ч. – ФУТБОЛНИ ЗВЕЗДИ – ЮБИЛЕЙ – НАГРАЖДАВАНЕ- ТУРНИР В ПАМЕТ НА СИНИТЕ ЛЕГЕНДИ: НАГРАЖДАВАНЕ НАНАСКО СИРАКОВ И СТЕФАН АЛАДЖОВ ОТ КМЕТА НА ОБЩИНА “СРЕДЕЦ” ИВАН СОТИРОВ ПО СЛУЧАЙ 90-ГОДИШНИНАТА НА “ЛЕВСКИ”. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФУТБОЛЕН ТУРНИР (27 – 29 МАЙ) ЗА КУПИТЕ “СИНИ ЛЕГЕНДИ” В ПАМЕТ НА ГЕОРГИ АСПАРУХОВ – ГУНДИ, ХРИСТО ИЛИЕВ – ПАТРАТА И ГЕОРГИ СОКОЛОВ – СОКОЛЕТО.

ЧЕТВЪРТЪК, 27 МАЙ 2004 г.

• 10. 30 ч. – САМБО – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО – НАГРАЖДАВАНЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ САМБО ПО ПОВОД ИЗБИРАНЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН СТОИЛОВ ЗА ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО САМБО И НАГРАЖДАВАНЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО /3 ЗЛАТНИ, 6 СРЕБЪРНИ И 7 БРОНЗОВИ/ С ПАРИЧНИ ПРЕМИИ ОТ БФ САМБО. КОКТЕЙЛ.

11. 30 ч. – КОНЕН СПОРТ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ШУМЕН”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ВСЕСТРАННА ЕЗДА “ШУМЕН 2004”.

ПОНЕДЕЛНИК, 31 МАЙ 2004 г.

• 11. 00 ч. – СПОРТЕН ПРАЗНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ КЛУБ НА СПОРТНИЯ ДЕЯТЕЛ ЗА СПОРТНИЯ ПРАЗНИК ПО СЛУЧАЙ 1 ЮНИ – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ДЕТЕТО.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПОЛИЦЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ В ИТАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА В. РАНГЕЛОВ И ИВ. ЙОТОВ – КЕМПЕСА.

12. 00 ч. – ЙОГА – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЙОГА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО.

12. 30 ч. – БОРБА – ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АНАТОЛИЙ ГУЙДЯ /ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПРЕЗ 2003 г. 60 кг./ И ЗА СЪДБАТА МУ КАТО СЪСТЕЗАТЕЛ И ВЪЗНИКНАЛИТЕ ПРОБЛЕМИ.

ВТОРНИК, 1 ЮНИ 2004 г.

11. 00 ч. – ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФОНДАЦИЯ “СПОРТНА СОФИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО ЗА НАГРАДИТЕ НА “САМСУНГ”. РАЗИГРАВАНЕ НА ВИКТОРИНА ЗА ФОТОАПАРАТ. ПОДАРЪЦИ И КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – КАРТИНГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ И НА МЛАДАТА НИ ЗВЕЗДА ХРИСТИЯН ДИМИТРОВ, СПЕЧЕЛИЛ КРЪГ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТА ЗА “ФОРМУЛА ФОРД” В ИТАЛИЯ.

15. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ЕКСПЕДИЦИЯ “ЕВЕРЕСТ 2004”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ЕКСПЕДИЦИЯ “ЕВЕРЕСТ 2004” ВЕДНАГА СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО ИМ.

СРЯДА, 2 ЮНИ 2004 г.

11. 00 ч. – ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ ВКЪЩИ – НОВА ФОРМА ЗА ОБУЧЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ ЦЕНТЪР ПО ДИСТАНЦИОННО ОБУЧЕНИЕ (В ЦЕНТЪРА УЧАСТВАТ НАД 20 УНИВЕРСИТЕТА ОТ ЦЯЛАТА СТРАНА): “ЕЛЕКТРОННОТО ОБУЧЕНИЕ – НОВИ ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ЗАВЪРШАНЕ НА ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ БЕЗ ОТКЪСВАНЕ ОТ РАБОТА”. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. Д-Р БОРИС ГЪЛЪБОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАЦИОНАЛНИЯ ЦЕНТЪР ПО ДИСТАНЦИОННО ОБУЧЕНИЕ, ДОЦ. Д-Р ВЕСЕЛКА ПАВЛОВА (УНСС), ДОЦ. ВЕСЕЛИН КОВАЧЕВ (СОФИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТ).

ЧЕТВЪРТЪК, 3 ЮНИ 2004 г.

• 11. 00 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ. АКРЕДИТАЦИЯ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 7 ЮНИ 2004 г.

• 11. 30 ч. – СИЛОВ ТРИБОЙ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СИЛОВ ТРИБОЙ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН БОТЕВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОРАНДОН НИКОЛОВ.

12. 30 ч. – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ “АТИНА 2004” – СПЕЦИАЛНО ИЗДАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-Н ФЕИМ ЧАУШЕВ – ЗАМЕСТНИК-МИНИСТЪР НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ЗА СПЕЦИАЛНИЯ БРОЙ НА СПИСАНИЕ “ЕВРОПА”, ПОСВЕТЕН НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ГЪРЦИЯ.

ВТОРНИК, 8 ЮНИ 2004 г.

11. 30 ч. – БОКС – “ОЛИМПИЙСКИТЕ НАДЕЖДИ НА БЪЛГАРИЯ ‘2004” – ПРОГРАМА ЗА ПОДГОТОВКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС И СТАРШИ ТРЕНЬОРА АНГЕЛ АНГЕЛОВ ПО ПОВОД ПРИКЛЮЧВАНЕ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ И ПОДГОТОВКАТА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР. ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА ПОРЕДИЦАТА “ОЛИМПИЙСКИТЕ НАДЕЖДИ НА БЪЛГАРИЯ” С УЧАСТИЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ, СПЕЧЕЛИЛИ КВОТИ ЗА ИГРИТЕ В АТИНА: ДИМИТЪР ЩИЛЯНОВ, ДЕТЕЛИН ДАЛАКЛИЕВ, САЛИМ САЛИМОВ, БОРИС ГЕОРГИЕВ, СЕРГЕЙ РУЖНОВ.

СРЯДА, 9 ЮНИ 2004 г.

12. 30 ч. – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ – СТРЕЛБА С ЛЪК – ЕВРОПЕЙСКИ “ГРАН ПРИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СТРЕЛБА С ЛЪК И НА ЯВОР ХРИСТОВ, СПЕЧЕЛИЛ ОЛИМПИЙСКА КВОТА, ЗАЕДНО С ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР ЗЮХТЮ КАЛИТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО УЧАСТИЕ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ И ПРЕДИ ДВАТА ЕВРОПЕЙСКИ ТУРНИРА ЗА “ГРАН ПРИ”.

13. 00 ч. – ТЕНИС – СЛЕД “РОЛАН ГАРОС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА – ШАМПИОНКА НА “РОЛАН ГАРОС” ПРИ ДЕВОЙКИТЕ И НА ЛИЧНИЯ Й ЛЕКАР Д-Р ВЛАДИСЛАВ ХРИСТОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 ЮНИ 2004 г.

11. 00 ч. – СПОРТ ЗА НЕЗРЯЩИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СУ “СВ. КЛИМЕНТ ОХРИДСКИ”, СК “ВИТОША” И СЪЮЗА НА НЕЗРЯЩИТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ V-ТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ГОЛБОЛ ЗА НЕЗРЯЩИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 14 ЮНИ 2004 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – КУПА ЕВРОПА В ПЛОВДИВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩОТО ПРЕСТИЖНО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА КУПА ЕВРОПА – ПЪРВА ЛИГА, ГРУПА “А” /мъже, жени/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ И КООРДИНАТОРА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПЛОВДИВ ЛИЛЯНА ТОМОВА.

11. 30 ч. – “ЕВЕРЕСТ 2004” – ЗАВРЪЩАНЕ НА ИВАН ВЪЛЧЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АЛПИНИСТА ИВАН ВЪЛЧЕВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО МУ ОТ ХИМАЛАИТЕ И ОПИТА МУ ДА ИЗКАЧИ ЕВЕРЕСТ.

ВТОРНИК, 15 ЮНИ 2004 г.

12. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАЙ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДОЙЧИН БОЯНОВ – ИЗКАЧИЛ “ЕВЕРЕСТ” БЕЗ КИСЛОРОД, ИЗБРАН ЗА СПОРТИСТ НА МАЙ В ТРАДИЦОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 ЮНИ 2004 Г

16.30 Ч. – ПРЕДСТАВЯНЕ НА КНИГАТА “САТИРИЧНА ИСТОРИЯ НА БЪЛГАРИЯ”

ПОНЕДЕЛНИК, 21 ЮНИ 2004 г.

12. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО И МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ПО СПОРТНИ ТАНЦИ.

ВТОРНИК, 22 ЮНИ 2004 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ОЛИМПИЙСКИ ДЕН. СРЕЩА С ФАКЛОНОСЦИ

СРЯДА,23 ЮНИ 2004г.

11.00 ч. – ТЕНИС НА МАСА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СК „СИТИ МАРК”, ЦСКА И „ЕЪР ВИА”/ПЛОВДИВ/ ЗА ПРОВАЛЕНИЯ ФИНАЛЕН КРЪГ НА ДЪРЖАВНОТО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО ПО ТЕНИС НА МАСА И НЕРЕДОВНА КАРТОТЕКА НА КИТАЙСКИ СЪСТЕЗАТЕЛ.

12. 00 ч. – ЛОВНА СТРЕЛБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛОВНА СТРЕЛБА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО.

ЧЕТВЪРТЪК, 24 ЮНИ 2004 г.

12. 00 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГРУПОВА ГИМНАСТИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЕТА ДУКОВА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО V СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ЕГГ.

ВТОРНИК, 29 ЮНИ 2004 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – КОНГРЕС НА ЕВРОПЕЙСКИЯ МОТОЦИКЛЕТЕН СЪЮЗ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КОНГРЕС НА ЕМС С УЧАСТИЕТО НА ВИНЧЕНЦО МАЦИ – ГЕН.СЕКРЕТАР НА ЕМС, ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО, ДИМИТЪР КАЛЧЕВ – МИНИСТЪР НА ДЪРЖАВНАТА АДМИНИСТРАЦИЯ.

12. 00 ч. – ФРЕНСКИ БОКС – ПРЕДСТОЯЩО СП В ПЛОВДИВ: ПКФ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФРЕНСКИ БОКС В ПЛОВДИВ – АНТОН И МИРЕЛА ПЪРТИНОВИ,ДИМИТЪР ГЪРБОЕВ, АНА ТАНЧЕВА, ПЕТРОЗАР ШОЛЕВ.

13. 00 ч. – БОРБА – ЕП ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ: ПКФ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕП ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ВЪВ ВАРНА СЪС СПОНСОРСТВОТО НА РУСКИ ФИРМИ.

СРЯДА, 30 ЮНИ 2004 г.

12. 00 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИНИЦИАТИВНИЯ КОМИТЕТ НА ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛИСТИ И ПРИЗЬОРИ ЗА ПОЛУЧАВАНЕТО НА ФИНАНСОВА ПОДКРЕПА ОТ ДЪРЖАВАТА – АЛ.ТОМОВ, ВАНЯ ДЕРМЕНДЖИЕВА, П.МАКАВЕЕВА,ЕМИЛ ВЪЛЧЕВ, ЖИВКО ВАНГЕЛОВ. ПРИСЪСТВА И ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО.

13.30 – ТРИАТЛОН – АТАНАС ЗЛАТКОВ, СТОЯН ЗАЯКОВ И НАЙДЕН ЦАНКОВ – ТРИ МЕДАЛА ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА В ЕРДЕК/ТУРЦИЯ/ И ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СП В ЛОЗАНА/ШВЕЙЦАРИЯ/.

ЧЕТВЪРТЪК, 1 ЮЛИ 2004 г.

11.30 – КОНЕН СПОРТ: ПКФ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ ЗА КУПА „БОЖУРИЩЕ”.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ: ПКФ НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА АНГАЖИМЕНТА КЪМ НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ НА ФИРМА “AND 1”.

ПЕТЪК, 2 ЮЛИ 2004 г.

10.00-14.00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ТЕНИС НА МАСА.

ПОНЕДЕЛНИК, 5 ЮЛИ 2004 г.

12.00 ч. – КАРАТЕ – СВЕТОВНО СТУДЕНТСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПКФ НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА СТУДЕНТСКА КАРАТЕ ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО.

ВТОРНИК, 6 ЮЛИ 2004 г.

10.45 Ч. – КОНЕН СПОРТ – КУПА НА НАЦИИТЕ „САМСУНГ”.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ТУРНИР „АГОРА”.

12. 00 ч. – БФ ОРИЕНТИРАНЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО.

12.30 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – АЛЕКСЕЙ ГОРШКОВ, АЛБЕНА ДЕНКОВА, МАКСИМ СТАВИСКИ, СЕРГЕЙ ПЕТУХОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 ЮЛИ 2004 г.

10. 30 ч. – ДИСКУСИЯ ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ СЛЕД ЕП В ПОРТУГАЛИЯ ПО ИНИЦИАТИВА НА В. „НОВИНАР” С ВОДЕЩ ГЕОРГИ КОРИТАРОВ И УЧАСТИЕТО НА ЙОРДАН ЛЕЧКОВ.

13.30 ч. – ДЕМОГРАФСКО ИЗСЛЕДВАНЕ – РЕЗУЛТАТИ: ПКФ НА НАУЧНИЯ КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ КЪМ ММС ЗА ПУБЛИЧНО ПРЕДСТАВЯНЕ НА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ИЗСЛЕДВАНЕ ЗА ДЕМОГРАФСКИЯ ПРОБЛЕМ- ПЕТЪР-ЕМИЛ МИТЕВ, АТАНАС ГЕОРГИЕВ..

16. 00 ч. – 75-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ НА М.С. СТОЯН ДИМОВ./ ПОСЛЕДНА ПУБЛИЧНА ПРОЯВА НА БАЙ СТОЯН ДИМОВ – ПРЕЗ АВГУСТ ПОЧИНА/.

ПЕТЪК, 9 ЮЛИ 2004 г.

11. 00 ч. – РЕСТИТУЦИЯТА НА ЗЕМИТЕ НА Н С А И ОКОЛО ЗИМНИЯ ДВОРЕЦ НА СПОРТА – ИВАН СЛАВКОВ, РУМЕН ГОРАНОВ, АСЕН АСЕНОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 12 ЮЛИ 2004 г.

12.00 – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БОЯН ПЕТРОВ, ИЗКАЧИЛ НАЙ-ВИСОКИЯ ВРЪХ В СЕВЕРНА АМЕРИКА – В. МАККИНЛИ.

13-16.00 ч. – ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМИ ЗА ЕВЕРЕСТ.

ВТОРНИК, 13 ЮЛИ 2004 г.

11. 00 ч. – БФ КОНЕН СПОРТ – БАЛКАНИАДА В ПЛОВДИВ.

12. 00 ч. – СПЕЛЕОЛОГИЯ – МЕЖДУНАРОДНА ЕКСПЕДИЦИЯ ЗА НАЙ-ДЪЛБОКАТА ПРОПАСТ В ТУРЦИЯ ЕВРЕН ГЮНАЙ ДУДЕНИ.

13-16.00 ч. – ПРОЖЕКЦИЯ НА ФИЛМИ ЗА ЕВЕРЕСТ.

СРЯДА, 14 ЮЛИ 2004 г.

11. 00 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – ВЕРИГА ТУРНИРИ- ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ – БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ.

12. 00 ч. – БАДМИНТОН – ПЪРВИ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ ПО РАКЕТЛОН.

13.00 ч. – ТРИАТЛОН – ОТКРИТ ТУРНИР И ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО „СОФИЯ ИНТЕРНЕШЪНЪЛ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 ЮЛИ 2004 г.

13. 00 ч. – ЕКОПЛАНИНСКО СКОРОСТНО ИЗКАЧВАНЕ ОТ СМОЛЯНСКИ ЕЗЕРА ДО ВРЪХ СНЕЖАНКА – СК ШАМПИОН/ДИМИТЪР КИСЬОВ/, БФЛА И ОБЩИНА СМОЛЯН.

ПЕТЪК, 16 ЮЛИ 2004 г.

10. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС ЗА МОТОЦИКЛЕТИ С КОШ НА РИДО В САМОКОВ.

12. 00 ч. – ЖЕНСКИ ФУТБОЛ – УЧАСТИЕ В ТУРНИРА НА УЕФА НА ФК „Л.П. СУПЕРСПОРТ”- ЛЪЧЕЗАР ПАЛАНКОВ.

ВТОРНИК, 20 ЮЛИ 2004г.

11.00 ч. – ПЛУВАНЕ – ПЕТЪР СТОЙЧЕВ, ИВАНКА МОРАЛИЕВА И КРАСИМИР ТУМАНОВ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН.

11.30 ч. – ТРИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО.

12. 00 ч. – ХАНДБАЛ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО.

13. 00 ч. – АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА – СПОРТИСТ НА М. ЮНИ.

СРЯДА, 21 ЮЛИ 2004 г.

10. 30 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – ВОЛЕЙБОЛ.

11. 30 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНА КУПА.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 ЮЛИ 2004 г.

11. 00 ч. – БОРБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА КАДЕТИ И КАДЕТКИ.

11.40 – НАГРАЖДАВАНЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ.

ПЕТЪК, 23 ЮЛИ 2004 г.

11.00 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРАЗНИКА НА ЖАНДАРМЕРИЯТА.

12. 00 ч. – МОТОПАРАПЛАНЕРИЗЪМ – УНИКАЛНИ ПОСТИЖЕНИЯ – СВЕТОВЕН РЕКОРД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЕНЕЛИН СТАЙКОВ – ПОСТАВИЛ СВЕТОВЕН РЕКОРД С МОТОПАРАПЛАНЕР НА НАЙ-ГОЛЯМА ВИСОЧИНА (5600 м) И ПРЕМИНАЛ ЗА ПЪРВИ ПЪТ НАД ЕЗЕРОТО БАЙКАЛ В ДВЕТЕ ПОСОКИ. ПРЕКОСИЛ БЪЛГАРИЯ ОТ ЗАПАД НА ИЗТОК. ПРЕДСТОЯЩО УЧАСТИЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ПОРТУГАЛИЯ ЗА МАЛКИ МОТОРНИ ЛЕТАТЕЛНИ АПАРАТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 ЮЛИ 2004 г.

11.00 ч. – ТЕНИС НА МАСА: ПКФ НА МАРИАНО ЛУКОВ ЗА СЪЗДАВАНЕТО НА НОВА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ТЕНИС НА МАСА И ОРГАНИЗИРАНЕТО НА ПЪРВИ ПО РОДА СИ ТЕНИС МАЧ СЪС ЗАЛАГАНИЯ МАРИАНО ЛУКОВ – ТОДОР КЕСОВ/НАГРАДЕН ФОНД 10 000 ЛВ./

ВТОРНИК, 27 ЮЛИ 2004 г.

11. 00 ч. – ВЕТРОХОДСТВО – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В НЕСЕБЪР:ПКФ НА БФ ВЕТРОХОДСТВО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В НЕСЕБЪР.

11.45 ч. – ОРИЕНТИРАНЕ – КУПА “БЪЛГАРИЯ” С МЕЖДУНАРОДНО УЧАСТИЕ – РЕКОРД – БЛИЗО 500 СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 ЮЛИ 2004 г.

13.00 ч. – ЗОНАЛЕН СЪВЕТ НА БФС.

16. 00 ч.- ВЕСЕЛИН ДОБРЕВ, ПЕТЯ ИВАНОВА И ПЕТЪР АТАНАСОВ – ПЪРВО БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ НА ТРАНССИБИРСКОТО РАЛИ ОТ ГДАНСК ДО МАГАДАН И ОБРАТНО, ПОСВЕТЕНО НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ.

ВТОРНИК, 3 АВГУСТ 2004 г.

11.00 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – СЕСТРИ ПЕТЯ И ЛИНА ЯНЧУЛОВИ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО ИМ ЗА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В АТИНА.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАСИЛ ЖЕЧЕВ-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СК НА БФС И ДВАМАТА МУ ЗАМЕСТНИЦИ.

17. 00 ч. – ИВАН СЛАВКОВ, ГОРАН ТАКАЧ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАН СЛАВКОВ И ГОРАН ТАКАЧ ЗА ФИЛМА, НАПРАВЕН ОТ БИ БИ СИ ЗА ОЛИМПИЙСКОТО ДВИЖЕНИЕ.

СРЯДА, 4 АВГУСТ 2004 г.

11.00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ФИНАЛЕН КРЪГ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОНАТ 65 КУБ.СМ И ІІ КРЪГ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОНАТ 80 КУБ.СМ НА МОТОПОЛИГОН “ГОРНА РОСИЦА”.

11.45 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ-4-ТО МЯСТО В СЛ.

ЧЕТВЪРТЪК, 5 АВГУСТ 2004 г.

11.00 ч. – КОНЕН СПОРТ – 90 ГОДИНИ БФ КОНЕН СПОРТ.

ВТОРНИК, 10 АВГУСТ 2004 г.

11.00 ч. – ЗОНАЛЕН СЪВЕТ НА БФС.

СРЯДА, 11 АВГУСТ 2004 г.

11.00 ч. – СПЕЛЕОЛОГИЯ – СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО НА ЕКСПЕДИЦИЯТА ОТ ТУРЦИЯ.

13.00 ч. – ЗОНАЛЕН СЪВЕТ НА БФС.

ЧЕТВЪРТЪК, 12 АВГУСТ 2004 г.

10.00 ч. – ТЕЛЕВИЗИЯ ВВТ – ВВТ КУПУВА ПРАВАТА ЗА МАЧОВЕТЕ ОТ АНГЛИЙСКАТА ВИСША ЛИГА.

11.00 ч. – АМАТЬОРСКА ФУТБОЛНА ЛИГА – ПЪРВЕНСТВО ПО МИНИ ФУТБОЛ И ЖЕНСКИ ФУТБОЛ.

12.00 ч. – КОНЕН СПОРТ – МЕЖДУОБЛАСТЕН ТУРНИР ПО КОНЕН СПОРТ – ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ И ОБЕЗДКА.

ОТ 16 АВГУСТ ДО 24 АВГУСТ ПРЕСКЛУБЪТ Е ЗАТВОРЕН ЗАРАДИ НАЧАЛОТО НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В АТИНА.

СРЯДА, 25 АВГУСТ 2004 г.

11.00 ч. – ГРЕБАНЕ – РУМЯНА НЕЙКОВА И СВИЛЕН НЕЙКОВ СЛЕД АТИНА 2004.

ЧЕТВЪРТЪК, 26 АВГУСТ 2004 г.

12. 00 ч. – СПОРТНА ГИМНАСТИКА – СЛЕД АТИНА’2004: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ БФ ГИМНАСТИКА С УЧАСТИЕТО НА ДВОЙНИЯ ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛИСТ ЙОРДАН ЙОВЧЕВ – ИСТИНСКИЯ ШАМПИОН НА ХАЛКИ.

ПЕТЪК, 27 АВГУСТ 2004 г.

15. 00 ч. – АКАДЕМИЧНО ГРЕБАНЕ – СЛЕД АТИНА’2004 – КОНФЛИКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ДОКУМЕНТИ НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ИВО ЯНАКИЕВ/СКИФ-МЪЖЕ/ И НА НЕГОВИЯ ТРЕНЬОР И БАЩА ДИМИТЪР ЯНАКИЕВ ЗА ВЗАИМООТНОШЕНИЯТА ИМ С РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ГРЕБАНЕ И ЗА БЪДЕЩИТЕ ИМ ПЛАНОВЕ.

ВТОРНИК, 31 АВГУСТ 2004 г.

11. 00 ч. – АКАДЕМИЧНО ГРЕБАНЕ – СЛЕД АТИНА’2004: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ГРЕБАНЕ СЛЕД ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В АТИНА.

СРЯДА, 1 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ДЖУДО – СЛЕД АТИНА’2004: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО С УЧАСТИЕТО НА БРОНЗОВИЯ НИ ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛИСТ ОТ АТИНА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ. АНАЛИЗ НА ПРЕДСТАВЯНЕТО И БЪДЕЩИТЕ ПЛАНОВЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 2 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – “ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ – ОБЩЕСТВО ЗА ВСИЧКИ” – ВЕРИГА СПОРТНИ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА, БЪЛГАРСКАТА ПАРАОЛИМПИЙСКА АСОЦИАЦИЯ, СЪЮЗА НА СЛЕПИТЕ В БЪЛГАРИЯ И ФОНДАЦИЯ “ЕТНОПАЛИТРА – ТРУБАДУРИ” ЗА СТАРТА НА ПРОЕКТА НА ММС “ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ – ОБЩЕСТВО ЗА ВСИЧКИ” – ВЕРИГА ОТ СПОРТНИ СЪСТЕЗАНИЯ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА, ПЛУВАНЕ, ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, БАДМИНТОН, ГОЛБАЛ, ШАХМАТ И ДРУГИ СПОРТОВЕ ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ, НАЧАЛНИК ОТДЕЛ В МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА, И ИЛИЯ ЛАЛОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРСКАТА ПАРАОЛИМПИЙСКА АСОЦИАЦИЯ.

12. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ДОКУМЕНТИ НА ВК “ЦСКА РЪНЪРС” (ЖЕНИ) ВЪВ ВРЪЗКА С ОТМЪКВАНЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ СТРАШИМИРА ФИЛИПОВА И АСЯ ДИНОВА ОТ ВК “СЛАВИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА СПИРИДОН ЗЕГОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ВК “ЦСКА РЪНЪРС”.

ПЕТЪК, 3 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И КОМИСИЯТА ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ЗА СЕЗОН 2004.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СЛЕД АТИНА’2004: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ПЛАМЕН АСПАРУХОВ И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ МИЛЕН ДОБРЕВ – ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН, ВЕЛИЧКО ЧОЛАКОВ – БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ, ИЗАБЕЛА РИФАТОВА И МИЛЕНА ТРЕНДАФЛОВА. АНАЛИЗ НА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ОЛИМПИАДАТА. ВИЖДАНИЯ ЗА БЪДЕЩЕТО НА ОТБОРА.

ВТОРНИК, 7 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

10. 30 ч. – ДЖУДО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО – ПЪРВО ДОМАКИНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ – ЗА ПЪРВИ ПЪТ ДОМАКИНИ НА ГОЛЯМО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ДЖУДО.

11. 00 ч. – ПЛУВАНЕ: ПРЕСКОНФЕНЕРЦИЯ НА ПЛУВЕЦА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ, ТРЕНЬОРА МУ КРАСИМИР ТУМАНОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ ТАНЯ БОГОМИЛОВА ПО ПОВОД ПУБЛИКАЦИИ В ПЕЧАТА ЗА “ИЗЧЕЗНАЛИТЕ” СРЕДСТВА ЗА ПРЕДОЛИМПИЙСКА ПОДГОТОВКА.

12. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА ФИРМИТЕ “ХЕД” И “ТУБОРГ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ТЕНИС ТУРНИР ЗА ЛЮБИТЕЛИ. СПЕЦИАЛНА ПОЧЕРПКА ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

СРЯДА, 8 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ: ПРЕСКОНФЕНЕРЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ФИНАЛИ НА СВЕТОВНИЯ И ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС В КЛАС 125 КУБ СМ НА ПОЛИГОНА “ГОРНА РОСИЦА” В СЕВЛИЕВО.

12. 00 ч. – БОКС – СЛЕД АТИНА 2004: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР АНГЕЛ АНГЕЛОВ И БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ БОРИС ГЕОРГИЕВ СЛЕД ОЛИМПИАДАТА И ЗА БЪДЕЩИТЕ ПЛАНОВЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 30 ч. – ПАРАОЛИМПИЙСКИ ИГРИ – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ПАРАОЛИМПИЙСКА АСОЦИАЦИЯ И ОТБОРА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ПАРАОЛИМПИЙСКИ ИГРИ В АТИНА.

ПЕТЪК, 10 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДАЧНА ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ПРЕДИ 54-ТА МЕЖДУНАРОДНА КОЛОЕЗДАЧНА ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ И ЗА 80-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙНА ОБИКОЛКИТЕ. С УЧАСТИЕТО НА Г-ЖА ЦЕЦКА ДИМИТРОВА – КМЕТ НА ГР. ТЕТЕВЕН, ОТКЪДЕТО ЩЕ БЪДЕ ДАДЕН СТАРТЪТ НА ОБИКОЛКАТА.

12. 00 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ И СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В АЛБЕНА.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БАДМИНТОН СЛЕД ОЛИМПИАДАТА, ЗА БЪДЕЩИТЕ ПЛАНОВЕ И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ, КАТЕГОРИЯ “А” НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРАТА НИ СЪСТЕЗАТЕЛКА ПЕТЯ НЕДЕЛЧЕВА И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ОРЛИН ЦВЕТАНОВ.

ВТОРНИК, 14 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 30 ч. – БИАТЛОН – СВЕТОВЕН КОНГРЕС В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ШЕСТИ РЕДОВЕН КОНГРЕС НА МЕЖДУНАРОДНИЯ СЪЮЗ ПО БИАТЛОН ВЪВ ВАРНА.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СРЕЩИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ С ЛАТВИЯ (МЪЖЕ) И СЪРБИЯ И ЧЕРНА ГОРА (ЖЕНИ) ОТ КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПРЕЗ 2005 г. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРИТЕ НА ОТБОРИТЕ РОСЕН БАРЧОВСКИ И ГЕОРГИ БОЖКОВ.

СРЯДА, 15 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ДЕН НА СОФИЯ – СПОРТЕН ПРАЗНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА СТОЛИЧНИЯ КЛУБ НА СПОРТНИЯ ДЕЯТЕЛ ЗА СПОРТНИЯ ПРАЗНИК, ОРГАНИЗИРАН В ЧЕСТ НА ДЕНЯ НА СОФИЯ – 17 СЕПТЕМВРИ.

ПЕТЪК, 17 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 30 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА МИРА – СПОРТНО-РАЗВЛЕКАТЕЛНИ ПРОЯВИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА, БФС И ПОСТОЯННОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА ООН В СОФИЯ ЗА ФУТБОЛНИЯ МАЧ МЕЖДУ ЗВЕЗДИ НА ШОУ БИЗНЕСА И МЕДИИТЕ, ПОСВЕТЕН НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ДЕН НА МИРА. С УЧАСТИЕТО НА МИНИСТЪР ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО, НИЙЛ БОНЕ – ПОСТОЯНЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ООН У НАС, ДИМИТЪР ПЕНЕВ, БТР, ГРУПА “КАФЕ” И ДР.

ПОНЕДЕЛНИК, 20 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – КАРТИНГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ И НА СИМЕОН ИВАНОВ – ВОДАЧ В КЛАС “ИНТЕРКОНТИНЕТАЛ”, ЗА ФИНАЛНИЯ КРЪГ НА ЮГОИЗТОЧНИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ /24-26.09, ТУРЦИЯ/.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ЕКОПЛАНИНСКИ БЯГАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И СК “ШАМПИОН” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ VІ ФИНАЛЕН КРЪГ НА ВЕРИГАТА ОТ ЕКОПЛАНИНСКИ БЯГАНИЯ.

ВТОРНИК, 21 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВЕТ ЛАЛОВА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЮЛИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – КУПА “БЕНКОВСКИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТЕН КЛУБ “ОЛИМПИЕЦ” И КЛУБ “БОТЕВ” (ПД) ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРОС ЗА КУПА “БЕНКОВСКИ”.

СРЯДА, 22 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БОБСЛЕЙ – ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА – КУПА ЗА РЕКОРД НА ТРАСЕТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОБСЛЕЙ ЗАЕДНО С НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И ТРЕНЬОРА ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ ВЪВ ВРЪЗКА С ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ – ШАМПИОНИ НА СТАРИЯ КОНТИНЕНТ И СПЕЧЕЛЕНА КУПА ЗА РЕКОРД НА ТРАСЕТО НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ХЪРВАТИЯ ПРЕДИ БРОЕНИ ДНИ. ПРЕДСТОЯЩ ЮБИЛЕЙ – 20 ГОДИНИ ОРГАНИЗИРАН БОБСЛЕЙ В БЪЛГАРИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 23 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

12. 00 ч. – ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА” – ФИНАЛИ – КОКТЕЙЛ И ИЗНЕНАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА ЗА ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА” ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ФИНАЛИ НА СТАДИОНА В МИРОВЯНЕ. ВСЕКИ ЖУРНАЛИСТ ЩЕ ПОЛУЧИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ЕКИП НА “КАМЕНИЦА”. КОКТЕЙЛ С БИРА И МЕЗЕТА ЗА ВСИЧКИ.

ПЕТЪК, 24 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ АНСАМБЪЛ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА МЕСЕЦ АВГУСТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – СПОРТЪТ СРЕЩУ ТЕРОРИЗМА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НЕГОВО ПРЕВЪЗХОДИТЕЛСТВО Г-Н ДЖЕРЕМИ ХИЛ – ПОСЛАНИК НА ВЕЛИКОБРИТАНИЯ В СОФИЯ И БФ КРИКЕТ ПО ПОВОД СЪВМЕСТНАТА ИНИЦИАТИВА – ОРГАНИЗИРАНЕ НА ТУРНИР ПО КРИКЕТ ПОД МОТОТО: “НЕ НА ТЕРОРИЗМА”.

ПОНЕДЕЛНИК, 27 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА ПО СТРИЙТБОЛ ПРЕД НДК ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”.

11. 30 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – НОВ СТАДИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА ЗА ПЪРВАТА КОПКА НА НОВИЯ СТАДИОН С ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА В АЛБЕНА И ЗА ЗАСЕДАНИЕТО НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ В СОФИЯ.

ВТОРНИК, 28 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 30 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ ТРЕНЬОР ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ИВАЙЛО ГАВРИЛОВ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ И БЪДЕЩЕТО НА ВОЛЕЙБОЛА В БЪЛГАРИЯ.

СРЯДА, 29 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – АНКЕТА “СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА” – НОВА АНКЕТА “ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА”: НАГРАЖДАВАНЕ НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА И БРОНЗОВА МЕДАЛИСТКА ОТ “АТИНА 2004” МАРИЯ ГРОЗДЕВА – СПОРТИСТ НА М. АВГУСТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

НАГРАЖДАВАНЕ СЪС “ЗЛАТНИЯТ ТРИБАГРЕНИК” НА ВАЛЕРИ ГРИГОРОВ – ТРЕНЬОР НА М. АВГУСТ В НОВАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА”.

12. 00 ч. – “РАВНОПОСТАВЕНОСТ НА ПОЛОВЕТЕ ЧРЕЗ СПОРТ” – МЕЖДУНАРОДЕН ПРОЕКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОЕКТА НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И ПАРТНЬОРИ “ЕВРОПЕЙСКИ СЕДМИЦИ ЗА РАВНОПОСТАВЕНОСТ НА ПОЛОВЕТЕ – ОБУЧЕНИЕ ЧРЕЗ СПОРТ”. С УЧАСТИЕТО НА ВАСИЛ ИВАНОВ–ЛУЧАНО – МИНИСТЪР НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И Д-Р БИСТРА ДИМИТРОВА – МЕЖДУНАРОДЕН КООРДИНАТОР НА ПРОЕКТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 30 СЕПТЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БОРБА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА ФЕДЕРАЦИЯ НА ГЛУХИТЕ В БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО БОРБА ЗА ГЛУХИ В СОФИЯ.

11. 30 ч. – “ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ – ОБЩЕСТВО ЗА ВСИЧКИ” – ВТОРО СЪСТЕЗАНИЕ ОТ ВЕРИГАТА СПОРТНИ ПРОЯВИ ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА, БЪЛГАРСКАТА ПАРАОЛИМПИЙСКА АСОЦИАЦИЯ, СЪЮЗА НА СЛЕПИТЕ В БЪЛГАРИЯ И ФОНДАЦИЯ “ЕТНОПАЛИТРА – ТРУБАДУРИ” ЗА ВТОРАТА ПРОЯВА ОТ ПРОЕКТА НА ММС “ЕВРОПЕЙСКИЯТ СЪЮЗ – ОБЩЕСТВО ЗА ВСИЧКИ” –СЪСТЕЗАНИЯ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА, ПЛУВАНЕ, ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, БАДМИНТОН, ГОЛБАЛ, ШАХМАТ И ДРУГИ СПОРТОВЕ ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ.

12. 00 ч – ТЕНИС – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕНИС-СКИ-ГОЛФ КЛУБ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ТЕНИС ЗА ВЕТЕРАНИ.

12. 30 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ – ЦАНКО ХАНТОВ – РАЗДЯЛА СЪС СПОРТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРИЯ НИ ПЕТОБОЕЦ ЦАНКО ХАНТОВ ПО ПОВОД ПРЕКРАТЯВАНЕТО НА АКТИВНАТА МУ СЪСТЕЗАТЕЛНА ДЕЙНОСТ /СЛЕД ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА ЦАНКО ХАНТОВ ЩЕ ДАРИ НА МУЗЕЯ НА СПОРТА БРОНЗОВИЯ СИ МЕДАЛ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПРЕЗ 2001 г./.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛЪТ В БЪЛГАРИЯ И ФЕДЕРАЦИЯТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ВОЛЕЙБОЛ ПО ВСИЧКИ ВЪПРОСИ, СВЪРЗАНИ С ВОЛЕЙБОЛА В БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА Д-Р МИТКО ИВАНОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФВ.

ПЕТЪК, 1 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – ТУРНИР ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ЛЮБИТЕЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТЕНИС-ТУРНИРА ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ЛЮБИТЕЛИ ЗА НАГРАДИТЕ НА ЕНЕРГИЙНАТА НАПИТКА “ХАКЕР” И НА “УИЛСЪН”. СПЕЦИАЛНИ ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

11. 30 ч. – “СПОРТ ЗА БЪЛГАРИЯ” – ИНИЦИАТИВА НА ИМЕНИТИ БЪЛГАРСКИ СПОРТИСТИ, БОК, НСА И СТОЛИЧНИ СПОРТНИ ОРГАНИЗАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА СПОРТНИЯ ПРАЗНИК ОТ ИНИЦИАТИВАТА “СПОРТ ЗА БЪЛГАРИЯ” /СТАДИОН “РАКОВСКИ” – 03.10.2004 г./.

12. 00 ч. – КАРТИНГ – ДВАМА ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ – ВТОРИ В ОТБОРНОТО КЛАСИРАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ В ЮГОИЗТОЧНИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ. С УЧАСТИЕТО НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШАМПИОНИ СТЕФАНО ЛОВЧАЛИЕВ И СИМЕОН ИВАНОВ И ЗАЕЛИЯ ТРЕТО МЯСТО ИВАН ИВАНОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА ПО СТРИЙТБОЛ НА УЛИЦА “ГУРКО” ЗА НАГРАДИТЕ НА “ГОРНА БАНЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТЕН КЛУБ “БАС” И БФ ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ “BIKE WEEKEND OPEN 2004” С МЕЖДУНАРОДНО УЧАСТИЕ.

ПЕТЪК, 8 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – ДЖУ-ДЖИЦУ – СУПЕРСЪБИТИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НАЦИОНАЛНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО БОЙНИ СПОРТОВЕ И НА СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ВЪВ ВРЪЗКА С ПОСЕЩЕНИЕТО У НАС НА ПРЕЗИДЕНТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПОЛ ХЬОГЛУНД И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА ХАЙНЦ ЛАМАДЕ И ЗАПОЧВАЩИЯ НАЦИОНАЛЕН СЕМИНАР ПО ДЖУ-ДЖИЦУ. ПРЕМЕСТВАНЕ НА ЛАГЕРА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ЦЕНТРАЛА ПО ДЖУ-ДЖИЦУ В БЪЛГАРИЯ. ОБСЪЖДАНЕ НА НАЦИОНАЛНАТА ПРОГРАМА “ДА ОЦЕЛЕЕШ” ЗА ВЪВЕЖДАНЕ НА ДЖУ-ДЖИЦУ В ПРОГРАМИТЕ НА УЧИЛИЩАТА. ПРЕДСТОЯЩО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В МАДРИД.

12. 00 ч. – ТЕНИС – ТУРНИР ЗА ЖУРНАЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТЕНИС-ТУРНИРА ЗА ЖУРНАЛИСТИ ЗА НАГРАДИТЕ НА “БУЛГАРТАБАК”.

ВТОРНИК, 12 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – МАРАТОН – БЪЛГАРСКИ РЕКОРД – 1127 КМ ЗА 10 ДНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРИЯТ БЪЛГАРСКИ БЕГАЧ НА УЛТРАДЪЛГИ РАЗСТОЯНИЯ ЦВЕТАН ЦЕКОВ, СПЕЧЕЛИЛ ПЪРВО МЯСТО НА МАРАТОНА В НЮ ЙОРК С ПРОБЯГАНИ 1127 КМ ЗА 10 ДНИ 20 ЧАСА И 58 МИНУТИ.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СЛУЧАЯТ “УЧИКОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ “МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ” С ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОРИГИНАЛНИ ДОКУМЕНТИ ЗА СЛУЧАЯ “УЧИКОВ” И ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО.

13. 00 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛКАТО “ОТБОР НА МЕСЕЦА” И НА РОСЕН БАРЧОВСКИ КАТО “ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА” / ЗА КЛАСИРАНЕТО НА ОТБОРА ЗА ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО/ В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА “ПРЕСКЛУБ БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 13 ОКТОМВРИ 2004 г.

11.00 ч. – СОФИЙСКИ МАРАТОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА, ФОНДАЦИЯ “СПОРТНА СОФИЯ” И “ТМ АУТО” – ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “ТОЙОТА” ЗА БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МАРАТОН “ТОЙОТА”. ПОДАРЪЦИ С КОКТЕЙЛ.

ЧЕТВЪРТЪК , 14 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ VIII КРЪГ НА РЕПУБЛИКАНСКИЯ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС В ПЕРНИК.

11. 30 ч. – ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ – ФИНАЛ НА ШАМПИОНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛЕН КРЪГ НА РЕПУБЛИКАНСКИЯ ШАМПИОНАТ И ЗАКРИВАНЕТО НА ПЪРВЕНСТВОТО.

ПОНЕДЕЛНИК, 18 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – АНКЕТА “СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ – ЧЕТИРИКРАТЕН НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН – КАТО СПОРТИСТ НА М. СЕПТЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 30 ч. – КИКБОКС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ – ФУЛ КОНТАКТ, ЛОУ КИК, ТАЙ БОКС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КИКБОКС СЛЕД КРАЯ НА ТРЕНИРОВЪЧНИЯ ЛАГЕР НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОНАТ В СЪРБИЯ И ЧЕРНА ГОРА. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИТЕ ВИЦЕШАМПИОНИ ФИЛИП ЕХСАН И МОНИКА ПЕТРОВА , ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ТОМА ТОМОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА РУСКО ТУРМАНОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОЯН КОЛЕВ.

14. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” С УЧАСТИЕТО НА САШО ВЕЗЕНКОВ И КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ ПРЕДИ МАЧА С “МАКАБИ”.

ВТОРНИК, 19 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СУМО – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СУМО СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В РИЗА /ГЕРМАНИЯ/ С УЧАСТИЕТО НА НОВИЯ ЧЛЕН НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ КОМИТЕТ НА МФ СУМО ЛИЛЯНА КЪНЕВА И БРОНЗОВИТЕ МЕДАЛИСТИ ПЕТЪР СТОЯНОВ И ГАЛИНА ИВАНОВА.

СРЯДА, 20 ОКТОМВРИ 2004 г.

14. 00 ч. – ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ – ПРОЖЕКЦИИ НА НАГРАДЕНИ ФИЛМИ: ПРОЖЕКЦИИ НА НАГРАДЕНИТЕ И НАЙ-ИНТЕРЕСНИТЕ БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ФИЛМИ ОТ ІV МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ В СЛИВЕН.

14.00-15.05 – “ОМО – ПЪТ КЪМ ПРЕДИСТОРИЯТА” (ПАВОЛ БАРАБАШ, СЛОВАКИЯ, 2003, ГРАН ПРИ НА IV МЕЖД. ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ’2004.

15.10-15.35 – “ТХАЛАЙ САГАР – МЕЖДУ СВЕТЛИНАТА И СЯНКАТА” (НИКОЛА ЛЕВАКОВ, ЙОРДАН БАНКОВ, 2003, НАГРАДА НА ОБЩИНА СЛИВЕН И НАГРАДА ЗА САУНДТРАК ЗА МУЗИКАТА НА ТЕОДОСИЙ СПАСОВ)

15.40-16.00 – “ЗДРАВЕЙ, МАРТИНА” (ДАРИУШ ЗАЛУСКИ, ПОЛША, 2004, СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ЖУРИТО И НАГРАДА ЗА ОПЕРАТОРСКО МАЙСТОРСТВО В ЕКСТРЕМНИ УСЛОВИЯ)

16.10-17.00 – “ДЕЦАТА НА ЕВЕРЕСТ” (ДОЙЧИН ВАСИЛЕВ, 2003, НАГРАДА НА СЪЮЗА НА ФИЛМОВИТЕ ДЕЙЦИ В БЪЛГАРИЯ)

ЧЕТВЪРТЪК, 21 ОКТОМВРИ 2004 г.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – НАЦИОНАЛНА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА – КОНФЛИКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДИТЕЛИ И ТРЕНЬОРИ ОТ ВОЛЕЙБОЛНИТЕ КЛУБОВЕ, КОИТО НЕ СА СЪГЛАСНИ С УЧАСТИЕТО НА МЛАДЕЖКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР В ПЪРВЕНСТВОТО – “ЧЕРНО МОРЕ” (ВАРНА), “ПИРИН” (РАЗЛОГ), “МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ” И ЦСКА.

14. 00 ч. – ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ – ПРОЖЕКЦИИ НА НАГРАДЕНИ ФИЛМИ: ПРОЖЕКЦИИ НА НАГРАДЕНИТЕ БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ФИЛМИ ОТ ІV МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ В СЛИВЕН.

14. 00 – 15. 46 – “ДОКОСВАНЕ ДО ПУСТОТАТА” (КЕВИН МАКДОНАЛД, 2003, ВЕЛИКОБРИТАНИЯ, СПЕЦИАЛНА НАГРАДА НА ЖУРИТО)

15. 50 – 16. 10 – “ВИСОКО, ВИСОКО” (ТИЛ МИДЕЛХАЛВЕ, РОЛАНД ШУТЦ, ГЕРМАНИЯ, НАГРАДА ЗА OUTDOOR ACTIVITY)

16. 15 – 16. 25 – “ОТ БАНКЯ ДО ВЛАС” (ВЕНЕЛИН СТАЙКОВ, 2004, НАГРАДА НА СП. “ПАРАЛЕЛИ”)

ПЕТЪК, 22 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ВЕЛОРАЛИ “ЧЕРНИ ВРЪХ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ВЕЛОРАЛИ ЗА ИЗДЪРЖЛИВОСТ “ЧЕРНИ ВРЪХ” С МЕЖДУНАРОДНО УЧАСТИЕ. /Витоша, 23 октомври, събота/.

ВТОРНИК, 26 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – КУПА “БЪЛГАРИЯ” – ДЕМОНСТРАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ С ДЕМОНСТРАЦИЯ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ДВОЙКИ РАЛИЦА МЕРДЖАНОВА И СВЕТЛИН ДИМИТРОВ, ПЕТЬО СТОЯНОВ И ЕЛЕНА МЕРДЖАНОВА ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА КУПА “БЪЛГАРИЯ” /на 30 октомври/ И СЛЕД УСПЕШНОТО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРСКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО.

СРЯДА, 27 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ЮБИЛЕЙ НА “ЛОКОМОТИВ” СОФИЯ – НОВА КНИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА НОВАТА КНИГА НА П. МИЛУШЕВ, ПОСВЕТЕНА НА 75-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА “ЛОКОМОТИВ” СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ИВО ТОНЕВ И ВЛАДИМИР АВРИОНОВ.

12. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕНИС ТУРНИРА ЗА ДИПЛОМАТИ, ДЕПУТАТИ И ЖУРНАЛИСТИ В ДИПЛОМАТИЧЕСКИЯ КЛУБ “ГЛОРИЯ ПАЛАС” В ГОРНА БАНЯ.

ЗА РЕДАКЦИЯ “КУЛТУРА”

12. 00 ч – БЪЛГАРСКА БИЖУТЕРСКА КАМАРА – ЮВЕЛИРНО ИЗКУСТВО – МОДА – ИЗЛОЖЕНИЕ. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЪЛГАРСКАТА БИЖУТЕРСКА КАМАРА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ПЪРВО ЮВЕЛИРНО ИЗЛОЖЕНИЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ БЪЛГАРСКИ БИЖУТЕРИ В ДИПЛОМАТИЧЕСКИЯ КЛУБ “ГЛОРИЯ ПАЛАС” В ГОРНА БАНЯ. ПРОБЛЕМИ И ПЕРСПЕКТИВИ ПРЕД РАЗВИТИЕТО НА ЮВЕЛИРНОТО ИЗКУСТВОТО И БИЖУТЕРСКИЯ БИЗНЕС В БЪЛГАРИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 28 ОКТОМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ.

12. 00 ч. – РЪГБИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ РЪГБИ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА КВАЛИФИКАЦИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО БЪЛГАРИЯ – ЛИТВА.

12. 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЪЛЪБИН БОЕВСКИ, КАНДИДАТ ЗА ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФВТ ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

13. 15 ч. – ИВЕТ ЛАЛОВА – НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРАТА НИ БЕГАЧКА НА 100 м ИВЕТ ЛАЛОВАИ НА ТРЕНЬОРА Й КОНСТАНТИН МИЛАНОВ ОТ СПОНСОРА ИМ ПЛАМЕН КРЪСТЕВ, УПРАВИТЕЛ НА ФИРМА “БИОГЕЙМ” И ПОДПИСВАНЕ НА НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 1 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОСТАВКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЕЛИЧКО ВЕЛИЧКОВ, ПОДАЛ ОСТАВКА КАТО ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДИСЦИПЛИНАРНАТА КОМИСИЯ ПРИ БФ ВОЛЕЙБОЛ.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – КОНФЛИКТ: ЦСКА – ТРАНСФЕРНА КОМИСИЯ. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ДОКУМЕНТИ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВК ЦСКА ЗА НЕПРАВОМЕРНОТО РЕШЕНИЕ НА ТРАНСФЕРНАТА КОМИСИЯ ПРИ БФ ВОЛЕЙБОЛ ЗА СТРАШИМИРА ФИЛИПОВА, ДИАНА НЕНОВА И АСЯ ДИНЕВА. С УЧАСТИЕТО НА АДВОКАТА НА ВК ЦСКА.

13. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – “ЛЕВСКИ СИКОНКО” В ПРЕДСТОЯЩАТА “ЗЛАТНА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ МАЧОВЕ НА ОТБОРА В “ЗЛАТНАТА ЛИГА”. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА БРУНКО ИЛИЕВ, ГЛАВНИЯ МЕНИДЖЪР ГЕОРГИ ЗАХАРИНОВ И КАПИТАНА НА ОТБОРА КОНСТАНТИН СТОЙКОВ.

СРЯДА, 3 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СИЛОВ ТРИБОЙ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО -ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СИЛОВ ТРИБОЙ ЗА УЧАСТИЕТО НИ В СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЮАР. С УЧАСТИЕТО НА СТЕФАН БОТЕВ– ПРЕЗИДЕНТ НА БФ СИЛОВ ТРИБОЙ И КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПАТРИК АНГЕЛОВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

От 11.15 ч в Музея на спорта ще бъде представена книгата “90 години “Славия”.

ЧЕТВЪРТЪК, 4 НОЕМВРИ 2004 г.

12. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СК “ЛЕВСКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ШЕСТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ПЛУВАНЕ В ПАМЕТ НА ИЗВЕСТНИЯ НИ ПЛУВЕЦ СТЕФАН ПОПОВ – ЗАМОРАТА.

ПЕТЪК, 5 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – АЕРОБИКА – СПОРТЕН КАЛЕНДАР – НОВИНИ ОТ КОНГРЕСА НА ФИГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АЕРОБИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО И ЗА НАЙ-ВАЖНИТЕ РЕШЕНИЯ ОТ КОНГРЕСА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГИМНАСТИКА.

ВТОРНИК, 9 НОЕМВРИ 2004 г.

12. 00 ч. – СПОРТНА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГИМНАСТИКА СЛЕД УСПЕШНОТО НИ ПРЕДСТАВЯНЕ В СЪСТЕЗАНИЯТА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ЗА МЪЖЕ В ГЛАЗГОУ И ГЕНТ. С УЧАСТИЕТО НА ФИЛИП ЯНЕВ И МИЛКО ТАНКУШЕВ.

13. 00 ч. – ЗАСЕДАНИЕ НА УС НА БФ ВОЛЕЙБОЛ.

СРЯДА, 10 НОЕМВРИ 2004 г.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – СВЕТОВНА ТИТЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И ХРИСТОМИР ХРИСТОВ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ШАМПИОНСКАТА ТИТЛА В СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА.

СРЯДА, 10 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БЪЛГАРИЯ – ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ – ПОЛИТИКА ЗА МЛАДЕЖТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЗАМЕСТНИК-МИНИСТЪРА НА МЛАДЕЖТА ЕЛИЦА НЕШЕВСКА ВЪВ ВРЪЗКА С ПРЕДСТОЯЩАТА МЕЖДУНАРОДНА КОНФЕРЕНЦИЯ В СОФИЯ С УЧАСТИЕТО НА 25 СТРАНИ НА ТЕМА: “ЕВРОПЕЙСКА, НАЦИОНАЛНА И РЕГИОНАЛНА ПОЛИТИКА ЗА МЛАДЕЖТА – СИЛАТА НА ПАРТНЬОРСТВОТО”.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – СВЕТОВНА ТИТЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И ХРИСТОМИР ХРИСТОВ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ШАМПИОНСКАТА ТИТЛА В СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА.

ЧЕТВЪРТЪК, 11 НОЕМВРИ 2004 г.

12. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – НАЧАЛО НА ПОРЕДИЦАТА “СПОРТНИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ ПРЕЗ 2004 ГОДИНА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРАТА НИ ГИМНАСТИЧКА СИМОНА ПЕЙЧЕВА И НЕЙНАТА ТРЕНЬОРКА МАРИЕТА ДУКОВА ЗА ИЗМИНАЛИЯ СЕЗОН И ПРЕДИ ФИНАЛНИЯ ТУРНИР ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В ЯПОНИЯ.

ПЕТЪК, 12 НОЕМВРИ 2004 г.

10. 30 ч. – ДЖУ-ДЖИЦУ – ПЪРВО ОФИЦИАЛНО НАЦИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО – ВИСОКОПОСТАВЕНИ ГОСТИ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ДЖУ-ДЖИЦУ ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ПЪРВО ОФИЦИАЛНО НАЦИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА СВЕТОВНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПОЛ ХЬОГЛУНД И ПРЕЗИДЕНТА НА ЕВРОПЕЙСКАТА ДЖУ-ДЖИЦУ ФЕДЕРАЦИЯ ЛУИС ВЕГЕНА.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БНФ КАРАТЕ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В МЕКСИКО.

11. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ТУРНИР “ТРЕТИ МАРТ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА И БФ БАСКЕТБОЛ ЗА СТАРТИРАЩИЯ В СЪБОТА БАСКЕТБОЛЕН ТУРНИР “ТРЕТИ МАРТ”. ПОКАНЕН ЗА УЧАСТИЕ В ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА Е И СТОЛИЧНИЯТ КМЕТ СТЕФАН СОФИЯНСКИ.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – “ЛЕВСКИ СИКОНКО” – ШАМПИОНСКА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” ПРЕДИ МАЧОВЕТЕ С ОТБОРИТЕ НА “ЯСТРЖЕБСКИ ВИГЕЛ” /ПОЛША/. АКРЕДИТАЦИЯ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ, ЖЕЛАЕЩИ ДА ОТРАЗЯВАТ МАЧОВЕТЕ.

ВТОРНИК, 16 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – НОВА ФЕДЕРАЦИЯ – СТАРТ НА ЕВРОПЕЙСКА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ЕЛЕКТРОННИ СПОРТОВЕ ПО ПОВОД ПОЛУЧАВАНЕТО НА ЛИЦЕНЗ И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СТАРТ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ЛИГА ПО ЕЛЕКТРОНЕН СПОРТ. С УЧАСТИЕТО НА ЙЕНС ХИЛГЕРС – ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ЛИГА ЗА ЦЕЛИЯ СВЯТ.

СРЯДА, 17 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МАРИЯ ГРОЗДЕВА /СПЕЧЕЛИЛА СВЕТОВНАТА КУПА ПО СТРЕЛБА/ КАТО СПОРТИСТ НА М. ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11.30 ч. – ШОРТТРЕК – НАЧАЛО НА СЕЗОНА И СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ЗА НАЧАЛОТО НА СЪСТЕЗАНИЯТА ПО ШОРТТРЕК И ПЪРВИТЕ СТАРТОВЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА.

12. 00 ч. – МИНИСТЕРСТВО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА – ПРОЕКТ “ЕВРОПЕЙСКА ИДЕЯ 2004”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОЕКТА “ЕВРОПЕЙСКА ИДЕЯ 2004” ПО КОМУНИКАЦИОННАТА СТРАТЕГИЯ ЗА ПРИСЪЕДИНЯВАНЕ НА БЪЛГАРИЯ КЪМ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ.

12. 30 ч. – СПОРТНА БАЗА – НОВ ПРОЕКТ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА “НАЦИОНАЛНА СПОРТНА БАЗА” ЕАД И БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ ПРОЕКТ ЗА ПО-ПЪЛНОЦЕННО ИЗПОЛЗВАНЕ НА СПОРТНАТА БАЗА НА СТОЛИЧНИЯ КОЛОДРУМ. С УЧАСТИЕТО НА Г-Н МАРИО ПРИМДЖАНОВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА НСБ ЕАД И Г-Н ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА.

13. 00 ч. – БЪЛГАРСКИ АЛПИНИЗЪМ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ АЛПИЙСКИ КЛУБОВЕ /ФБАК/ ПО ПОВОД 75-ГОДИШНИНАТА ОТ ОСНОВАВАНЕТО НА ПЪРВИЯ БЪЛГАРСКИ АЛПИЙСКИ КЛУБ И ОРГАНИЗИРАНИЯ АЛПИНИЗЪМ В БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА НИКОЛАЙ ПАНАЙОТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФБАК, ПЕТКО ТОТЕВ – ЗАМ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФБАК, АНТОН ХИДЖОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИСИЯ “СКИ – АЛПИНИЗЪМ”, КИРИЛ РУСЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИСИЯ “АЛПИНИЗЪМ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 18 НОЕМВРИ 2004 г.

10. 00 ч. – СТОЛИЧЕН КОЛОДРУМ – СЪСТОЯНИЕ НА БАЗАТА И ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА СЪСТОЯНИЕТО И ПРОБЛЕМИТЕ, СВЪРЗАНИ СЪС СОБСТВЕНОСТТА, ПОЛЗВАНЕТО НА СПОРТНАТА БАЗА И ПРЕУСТРОЙСТВОТО Й.

11. 00 ч. – 80 ГОДИНИ КАНУ-КАЯК В БЪЛГАРИЯ – ЗВЕЗДИ – НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА КАДРИ ОТ НОВ ФИЛМ ПО СЛУЧАЙ 80-ГОДИШНИНАТА НА КАНУ-КАЯКА В БЪЛГАРИЯ. ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПРАЗНИЧНАТА ПРОГРАМА. С УЧАСТИЕТО НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА И МЕДАЛИСТКА ВАНЯ ГЕШЕВА, ОЛИМПИЙСКИЯ МЕДАЛИСТ МИЛКО КАЗАНОВ, СЪОСНОВАТЕЛЯ И ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР В СРЕДАТА НА ХХ в. АНДРЕЙ ДЕСПОТОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ИВАН КЕСЯКОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ВИКТОР КИРИН, ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ДАМЯН ДАМЯНОВ И ДР. СПЕЦИАЛНИ ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ, ДОШЛИ ДА ОТРАЗЯТ ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА. /ПОВЕЧЕ ПРЕДВАРИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ – В САЙТА, РАЗДЕЛ “НОВИНИ”/

12.30 ч. – ФУТБОЛ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ПОЛИЦЕЙСКИ ОТБОР ЗА УЧАСТИЕТО НИ В ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В БЕЛГИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ВЕНЦИСЛАВ РАНГЕЛОВ.

13. 00 ч. – “ОТБОР НА МЕСЕЦА”, “ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ КАТО ОТБОР НА М. ОКТОМВРИ И НА ХРИСТО СТОИЧКОВ КАТО ТРЕНЬОР НА М. ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. – ХРИСТО СТОИЧКОВ НЕ ИДВА!!

ПЕТЪК, 19 НОЕМВРИ 2004 г.

10. 00 ч. – НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ – ПРОБЛЕМИТЕ СЪС СПОРТНАТА БАЗА – НАУЧЕН КОНГРЕС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АКАДЕМИЯ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ, СВЪРЗАНИ СЪС СПОРТНАТА БАЗА И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ НАУЧЕН КОНГРЕС “СПОРТ, СТРЕС, АДАПТАЦИЯ”.

11. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 7-МИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “МИХАИЛ ПЕТРОВ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АНДОН НИКОЛОВ, НЕНО ТЕРЗИЙСКИ, НИКОЛАЙ ПЕШАЛОВ, ЗДРАВКО СТОИЧКОВ И СТЕФАН ПЕТРОВ – БРАТ НА МИХАИЛ ПЕТРОВ.

ВТОРНИК, 23 НОЕМВРИ 2004 г.

12. 30 ч. – КИКБОКС – ПРЕДСТОЯЩО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФРЕНЕЦИЯ НА БФ КИКБОКС И НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ ОТПЪТУВАНЕТО ИМ ЗА УЧАСТИЕ НА ЕВРОШАМПИОНАТА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ /СЕМИ, ЛАЙТ КОНТАКТ, МУЗИКАЛНИ ФОРМАЦИИ, АЕРОКИКБОКС/.

СРЯДА, 24 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 30 ч. – ОРИЕНТИРАНЕ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ОРИЕНТИРАНЕ ЗА ЧЕСТВАНЕТО НА ПРЕДСТОЯЩИЯ 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ ОТ ПЪРВОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ОРИЕНТИРАНЕ В БЪЛГАРИЯ.

12. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛУВЕН МАРАТОН В ДУБАЙ /26.11 – 02.12.04 г./. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ТАНЯ БОГОМИЛОВА, ТРЕНЬОРА КРАСИМИР ТУМАНОВ, ПЕТЪР СТОЙЧЕВ И ИВАНКА МОРАЛИЕВА.

ЧЕТВЪРТЪК, 25 НОЕМВРИ 2004 г.

13. 00 ч. – БОРБА – “СПОРТНИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ НА 2004 ГОДИНА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ИЗМИНАЛИЯ СЕЗОН, ЗА НОВИТЕ ПРАВИЛА ОТ 2005 ГОДИНА И ПОДГОТОВКАТА ПРЕЗ СЛЕДВАЩИЯ ОЛИМПИЙСКИ ЦИКЪЛ. С УЧАСТИЕТО НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ АТИНА 2004 АРМЕН НАЗАРЯН, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА БРАТАН ЦЕНОВ, ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА ЮНОШИ МАКСИМ ПЕТРОВ И НИКОЛА СТОЯНОВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРИТЕ НА МЛАДИТЕ НИ НАДЕЖДИ НИКОЛАЙ МИНЧЕВ И ЕМИЛ БУДИНОВ.

ПЕТЪК, 26 НОЕМВРИ 2004 г.

11. 00 – 14. 00 ч. – ОБЩО ОТЧЕТНО СЪБРАНИЕ НА БФ КАРАТЕ.

ВТОРНИК, 30 НОЕМВРИ 2004 г.

11.00 ч. – КЪРЛИНГ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ КЪРЛИНГ И НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ /МЪЖЕ, ЖЕНИ/ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ЗИМНИЯ ДВОРЕЦ НА СПОРТА.

СРЯДА, 1 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11.00 ч. – БОРБА – ПРАЗНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ СПОРТЕН СЪЮЗ ПО БОРБА И БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ХХVІІІ ТРАДИЦИОНЕН ПРАЗНИК НА БОРБАТА.

12. 00 ч. – ШАХМАТ – НОВА КНИГА ЗА АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА: ПРЕДСТАВЯНЕ НА КНИГАТА “АНТОАНЕТА – ШАХМАТНАТА КРАЛИЦА” ОТ ЖИВКО КАЙКАМДЖОЗОВ. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНАТА ШАМПИОНКА ПО ШАХМАТ АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА.

ЧЕТВЪРТЪК, 2 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ – ОБЯВЯВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БАСЖ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА ТРАДИЦИОННИТЕ ГОДИШНИ ЖУРНАЛИСТИЧЕСКИ НАГРАДИ И НОМИНАЦИИТЕ ЗА “СПОРТИСТ № 1” НА СВЕТА.

11.30 ч. – БОКС – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 80 ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ НА БОКСА В БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР АНДРЕЙ ДОЙЧЕВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР АНГЕЛ АНГЕЛОВ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – СВЕТОВНИ ВИЦЕШАМПИОНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ПОЛИЦЕЙСКИ ОТБОР, СПЕЧЕЛИЛ ВТОРО МЯСТО НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БЕЛГИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ВЕНЦИСЛАВ РАНГЕЛОВ.

ВТОРНИК, 7 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

10. 30 ч. – ЦСКА- ГОДИШНИ НОМИНАЦИИ: ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ ЗА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СПОРТИСТИ НА ЦСКА ПРЕЗ 2004 г. ОБЯВЯВАНЕ НА НОВИТЕ ЧЛЕНОВЕ НА ОСК ЦСКА.

11. 00 ч. – СТУДЕНТСКИ СПОРТ – ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА ПРОМЕНИ В ЗАКОНА ЗА СПОРТА И В МИНИСТЕРСТВАТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ВИСШИТЕ УЧЕБНИ ЗАВЕДЕНИЯ В БЪЛГАРИЯ, ОРГАНИЗИРАНА ОТ Н С А, ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРЕДЛОЖЕНИЯТА ИМ ЗА ПРОМЕНИ В ЗАКОНА ЗА СПОРТА И ЗА СТРУКТУРНИ ПРОМЕНИ В МИНИСТЕРСТВАТА НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ, РЕКТОР НА Н СА, ПРОФ АНГЕЛ ШИШКОВ И ДР.

12. 00 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АПЕЛАТИВНАТА КОМИСИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ.

12. 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – НОВИ НАЦИОНАЛНИ ТРЕНЬОРИ: ПЪРВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВИТЕ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АНДОН НИКОЛОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР СТЕФАН БОТЕВ.

СРЯДА, 8 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – ХАНДБАЛ – ОПОЗИЦИЯ – ПРОГРАМА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КАНДИДАТ-ПРЕЗИДЕНТА ЗА БФ ХАНДБАЛ И ПРЕЗИДЕНТ НА ХК “ЛОКОМОТИВ НАДИН” АЛЕКСАНДЪР ЕВТИМОВ И НЕГОВИЯ ЕКИП ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ И ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОГРАМАТА ЗА ПРОМЕНИ И УПРАВЛЕНИЕ НА ХАНДБАЛА.

12. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК “СЛАВИЯ” – ЕСЕНЕН ПЪРВЕНЕЦ В НАЦИОНАЛНАТА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА ВЛАДИМИР СИМЕОНОВ, ГЛАВНИЯ МЕНИДЖЪР ИВАН СЕФЕРИНОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРИТЕ НА ПРЕДСТАВИТЕЛНИТЕ ОТБОРИ РАДОСТИН СТОЙЧЕВ И МИРОСЛАВ ЖИВКОВ И КАПИТАНА НА МЪЖКИЯ СЪСТАВ МАТЕЙ КАЗИЙСКИ .

13. 00 ч. – ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ ДРУЖЕСТВА – ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНИТЕ ДРУЖЕСТВА И ОРГАНИЗАЦИИ В СТОЛИЦАТА ВЪВ ВРЪЗКА С ПРОБЛЕМИТЕ ОКОЛО СПОРТНИТЕ ИМОТИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 15 ч. – ТАЕКУНДО – “МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР И ПОЛИЦЕЙСКИЯ КЛУБ ПО ТАЕКУОНДО ПРЕДИ ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР “МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”.

12. 00 ч. – КЪНКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЕВГЕНИЯ КЪРНОЛСКАПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ПЪРВЕНСТВА И ОБОБЩЕНИЕ НА ТУРНИРИТЕ ОТ ВЕРИГАТА “ГРАН ПРИ”.

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПОСТОЯННАТА КОМИСИЯ ЗА МЛАДЕЖТА, СПОРТА И ТУРИЗМА ПРИ СОС – ОРГАНИЗАТОР НА ПЪРВИЯ ТУРНИР ПО БАСКЕТБОЛ ЗА АМАТЬОРИ. ОБЯВЯВАНЕ НА ПРОГРАМАТА ЗА ПОСЛЕДНИТЕ СРЕЩИ ОТ ІІ КРЪГ И СФОРМИРАНЕТО НА ГРУПИТЕ, ОТБОРИТЕ И СЪСТАВИТЕ ЗА ІІІ КРЪГ ОТ СЪСТЕЗАНИЕТО.

ПЕТЪК, 10 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – СПОРТНИ ИКАРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФОНДАЦИЯ “БЪЛГАРСКИ СПОРТ” ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ “СПОРТЕН ИКАР” ЗА 2004 г.

11. 30 ч. – КАНУ-КАЯК – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ СЪСТЕЗАТЕЛ ПО КАНУ-КАЯК ДЕЯН ГЕОРГИЕВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” В НОВАТА ПОРЕДИЦА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2004 г.”.

12. 00 ч. – ФЕХТОВКА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ФЕХТОВКА ЗА КАНДИДАТУРАТА НА БЪЛГАРИЯ ЗА СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПРЕЗ 2007 г. И ПО ПОВОД ИЗБИРАНЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛКАТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВЕЛИЧКА ХРИСТЕВА В РЪКОВОДНИТЕ ОРГАНИ НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ФЕХТОВКА НА КОНГРЕСА В ПАРИЖ.

СЪБОТА, 11 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 30 ч. – ТЕНИС – СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРАТА БЪЛГАРСКА ТЕНИСИСТКА ЗА 2004 г. СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА. РАВНОСМЕТКА ЗА УЧАСТИЕТО Й В ТУРНИРИТЕ ПРЕЗ 2004 г. И ПЛАНОВЕТЕ И ЗА СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА.

12. 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА МЕЖДУНАРОДНИЯ СПОРТЕН АРБРИТРАЖЕН СЪД:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДЕРМЕНДЖИЕВ – АДВОКАТ НА ГЪЛЪБИН БОЕВСКИ ПО ДЕЛОТО МУ СРЕЩУ МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

13. 00 ч. – КИКБОКС: НАГРАЖДАВАНЕ – НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ КИКБОКСЬОРИ НА 2004 г. ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА. ПРАЗНИЧНА ТОРТА С ШАМПАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН КРАСИМИР ДИМОВ, БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ МАРТИН МИЛОВ, БАЛКАНСКАТА ШАМПИОНКА МОНИКА ПЕТРОВА И ДР.

ВТОРНИК, 14 ДЕКЕМВРИ 2004 Г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – КОЛЕДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ “ЗВЕЗДИ 94” ЗА ОСМИЯ ТРАДИЦИОНЕН КОЛЕДЕН ТУРНИР “ИВАН НИКОЛОВ”, ОРГАНИЗИРАН ОТ ММС, СТОЛИЧНА ОБЩИНА И БФВ, И ПО ПОВОД 10 ГОДИНИ ОТ ОСНОВАВАНЕТО НА КЛУБА.

11. 30 Ч. – СПОРТ – ЕВРОПЕЙСКИ СТАНДАРТИ – ПРОЕКТ – РЕЗУЛТАТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА С УЧАСТИЕТО НА ЗАМЕСТНИК-МИНИСТЪР ФЕИМ ЧАУШЕВ ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ПРИЛАГАНЕ НА ПРОЕКТА “ЕВРОПЕЙСКА ИДЕЯ ЧРЕЗ СПОРТ 2004”.

12. 00 ч. – СПОРТ – ДЕЦА БЕЗ РОДИТЕЛИ – ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРНЕЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ И ФОНДАЦИЯ “СПОРТНА СОФИЯ” ЗА ОРГАНИЗИРАНИЯ ОТ ТЯХ НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ЗА ДЕЦА БЕЗ РОДИТЕЛИ ПО 5 ВИДА СПОРТ: БАДМИНТОН, БАСКЕТБОЛ, ЛЕКА АТЛЕТИКА, ТЕНИС НА МАСА И ФУТБОЛ.

13.00 ч. – ТЕНИС – ТУРНИР “АКАДЕМИК”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР НА “АКАДЕМИК” ЗА НАГРАДИТЕ НА БАНКА ДСК.

СРЯДА, 15 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

10. 15 ч. – СКИ – НОВ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ОТКРИВАНЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН В БАНСКО, ГОСТУВАНЕТО НА МАРК ЖИРАРДЕЛИ И ХАНЕС ТРИНКЪЛ. ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОГРАМАТА ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МАТЕЙ КАЗИЙСКИ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” В НОВАТА АНКЕТА СРЕД ФЕДЕРАЦИИТЕ “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ ГОДИНАТА”.

ЧЕТВЪРТЪК, 16 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – СВЕТОВНА ПРОФИЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА 8-ТЕ НАЙ-СИЛНИ МЪЖЕ В СВЕТА, СРЕД КОИТО ЦВЕТАН ГАШЕВСКИ И СТОЯН ГОЛЕМАНОВ ЗА УЧАСТИЕТО ИМ В ПРЕДСТОЯЩАТА СВЕТОВНА ПРОФИЛИГА В СОФИЯ. ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЙ.

11. 30 ч. – КАРАТЕ – “СУПЕРШАМПИОН” – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БОЙНИТЕ СПОРТОВЕ НА МВР И НАЦИОНАЛНАТА КАРАТЕ ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР “СУПЕРШАМПИОН”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА АНКЕТАТА “ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА”.

12.20 ч. – БРИФИНГ НА Г-Н АДОЛФ ОГИ, СПЕЦИАЛЕН СЪВЕТНИК НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ООН ПО ВЪПРОСИТЕ НА СПОРТА ЗА РАЗВИТИЕТО И МИРА ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА 2005 Г. ЗА МЕЖДУНАРОДНА ГОДИНА НА СПОРТА И ФИЗИЧЕСКОТО ВЪЗПИТАНИЕ.

12. 45 ч. – НСА – НАЙ-ДОБРИ СПОРТИСТИ ПРЕЗ 2004 г. – ЗАКРИВАНЕ НА СПОРТНО-СЪСТЕЗАТЕЛНАТА ГОДИНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НСА С УЧАСТИЕТО НА РЕКТОРА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ, ЗАМЕСТНИК-РЕКТОРАДОЦ. ЛАЗАР КАМЕНОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА АСОЦИАЦИЯТА НА СПОРТНИТЕ КЛУБОВЕ КЪМ НСА ДОЦ. ПЕТЪР КИРОВ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ СПОРТИСТИ ЗА 2004 г. И ВЪВ ВРЪЗКА СЪС ЗАКРИВАНЕ НА СПОРТНО-СЪСТЕЗАТЕЛНАТА ГОДИНА.

СЪБОТА, 18 ДЕКЕМВРИ 2004 Г.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ГОДИШНИ НАГРАДИ: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕЗ 2004 г. – ИВЕТ ЛАЛОВА, ДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА, ГЕОРГИ ИВАНОВ. НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВЕТ ЛАЛОВА ОТ ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2004 г.” ПРОЩАЛНО ЧЕСТВАНЕ ПО ПОВОД ПРЕКРАТЯВАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛНАТА КАРИЕРА НА НАЙ-ДОБРАТА НИ ХЪРДЕЛИСТКА СВЕТЛА ДИМИТРОВА. КОКТЕЙЛ.

14. 30 ч. – ПОЛАГАНЕ НА ВЕНЕЦ ПРЕД ПАМЕТНИКА НА ЗАГИНАЛИТЕ ДЕЦА В ДИСКОТЕКА “ИНДИГО”.

14. 45 ч. – В ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” – ПРЕЗИДЕНТЪТ НА ПФГ ВАЛЕНТИН МИХОВ ЩЕ ВРЪЧИ КОЛЕДНИ ПОДАРЪЦИ НА РОДИТЕЛИТЕ НА ЗАГИНАЛИТЕ ДЕЦА.

16. 00 ч. – В ЗАЛА “ХРИСТО БОТЕВ” – ЗАПОЧВА КОЛЕДЕН ДЕТСКИ ФУТБОЛЕН ТУРНИР В ПАМЕТ НА ЗАГИНАЛИТЕ ДЕЦА В ДИСКОТЕКА “ИНДИГО”.

ПОНЕДЕЛНИК, 20 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

12. 30 ч. – ГОДИШНИ НАГРАДИ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА АСОЦИАЦИЯТА НА СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ / СРЕД НАГРАДЕНИТЕ СА ЙОРДАН ЛЕЧКОВ, ИВЕТ ЛАЛОВА, АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА, ЙОРДАН ЙОВЧЕВ, МАРИЯ ГРОЗДЕВА, МИЛЕН ДОБРЕВ, ЖУРНАЛИСТИТЕ САШО ДИКОВ, САШО ЙОВКОВ, ЕЛЕНА ШАХАНОВА, В. “7 ДНИ СПОРТ”, “РИНГ” ТВ, В. “СЕГА”/. КОКТЕЙЛ ЗА ВСИЧКИ.

ВТОРНИК, 21 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

13. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ КАТО СПОРТИСТИ НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. ВРЪЧВАНЕ НА ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБА ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ В ДОПИТВАНЕТО ДО СПОРТНИТЕ ФЕДЕРАЦИИ.

СРЯДА, 22 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

12. 00 ч. – ДЖУДО – ГОДИШНИ НАГРАДИ ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО ДЖУДО ЗА 2004 г. ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА. ВРЪЧВАНЕ НА ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБА НА НОСИТЕЛЯ НА БРОНЗОВ ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛ ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ В ДОПИТВАНЕТО ДО СПОРТНИТЕ ФЕДЕРАЦИИ.

13. 00 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” И НА КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ, ОПРЕДЕЛЕНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА НОЕМВРИ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 23 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

10. 30 ч. – ОСК ЦСКА – ОФИЦИАЛНО ПРИЗНАВАНЕ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО НА ОТБРАНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ОСК ЦСКА ВЪВ ВРЪЗКА С ОФИЦИАЛНОТО ПРИЗНАВАНЕ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО НА ОТБРАНАТА, СЪЗДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА СПОРТНИТЕ КЛУБОВЕ. НАГРАЖДАВАНЕ НА ГИМНАСТИКА ФИЛИП ЯНЕВ.

11. 30 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИ ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ТРЕНЬОРИ ПРЕЗ ГОДИНАТА, СРЕД КОИТО И СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН ХРИСТОМИР ХРИСТОВ И НЕГОВИЯТ ТРЕНЬОР ПЕТЪР ПЕТРОВ. КОКТЕЙЛ.

12. 30 ч. – АКАДЕМИЧНО ГРЕБАНЕ – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: ВРЪЧВАНЕ НА ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” НА МИГЛЕНА МАРКОВА И АНЕТ-ЖАКЛИН БУШМАН, КЛАСИРАЛИ СЕ НА IV МЯСТО НА ОЛИМПИАДАТА В АТИНА И ОПРЕДЕЛЕНИ ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ 2004 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 27 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

12. 30 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – НАЙ-ДОБРИТЕ ПРЕЗ 2004: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ, ТРЕНЬОРИ, СЪДИИ И МЕНИДЖЪР ЗА 2004 г. ОТБОР НА ГОДИНАТА. СПЕЦИАЛНИ НАГРАДИ ЗА МЕДИЕН ПАРТНЬОР И НАЙ-ИЗЯВЕН РЕПОРТЕР ПРЕЗ 2004 г. КОКТЕЙЛ.

ВТОРНИК, 28 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 30 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – НАЙ-ДОБРИТЕ ЗА 2004: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СПОРТИСТИ ЗА 2004 ГОДИНА.

17. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”: ВРЪЧВАНЕ НА ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” НА СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ ОТ АНСАМБЪЛА ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, СПЕЧЕЛИЛИ БРОНЗОВ ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛ ОТ АТИНА 2004 И ОПРЕДЕЛЕНИ ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2004 г.”

СРЯДА, 29 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПЕТЯ НЕДЕЛЧЕВА – ПЕТА НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ “АТИНА 2004” , ОПРЕДЕЛЕНА ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – СПОРТНА ГИМНАСТИКА – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”: НАГРАЖДАВАНЕ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” НА ФИЛИП ЯНЕВ – ПЕТО МЯСТО ОТ “АТИНА 2004” НА ПРЕСКОК И ЗЛАТНИ МЕДАЛИ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И “ГРАН ПРИ”, ОПРЕДЕЛЕН ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 30 ДЕКЕМВРИ 2004 г.

11.00 ч. – АЕРОБИКА – НАЙ-ДОБРИТЕ ЗА 2004 г.: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2004 г.

Пресконференции през 2005 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 3 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – БИАТЛОН – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА КИРИЛ ВАСИЛЕВ – ПЕТИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО БИАТЛОН ЗА МЛАДЕЖИ, ОПРЕДЕЛЕН ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 4 ЯНУАРИ 2005 г.

12. 00 ч. – БОКС – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БОРИС ГЕОРГИЕВ – НОСИТЕЛ НА БРОНЗОВ МЕДАЛ НА ОЛИМПИАДАТА В АТИНА И ОПРЕДЕЛЕН ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ” ПРЕЗ 2004 г., СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 5 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 30 ч. – ПЕЩЕРНЯЦИ – НАГРАЖДАВАНЕ – НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ НА 2004 г.: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ НА ОСОБЕНО ИЗЯВЕНИТЕ ПЕЩЕРНЯЦИ, УЧАСТВАЛИ В МЕЖДУНАРОДНИ ЕКСПЕДИЦИИ ПРЕЗ 2004 г. НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ПОСТИЖЕНИЯ ПРЕЗ ГОДИНАТА. РЕЗУЛТАТИ ОТ ТОКУ-ЩО ЗАВЪРШИЛАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ЗА ПРОУЧВАНЕ НА НАЙ-ДЪЛГАТА ПЕЩЕРА В СЪРБИЯ.

12. 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВАН СТОИЦОВ, ОПРЕДЕЛЕН ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2004 г., СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 10 ЯНУАРИ 2005 г.

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ТОДОР СТОЙКОВ – НАЙ-ДОБРИЯТ БЪЛГАРСКИ БАСКЕТБОЛИСТ ЗА 2004 г., ОПРЕДЕЛЕН ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 11 ЯНУАРИ 2005 г.

12. 00 ч. – БОРБА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НИКОЛА СТОЯНОВ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА ЗА ЮНОШИ, ОБЯВЕН ЗА НАЙ-ТЕХНИЧЕН СЪСТЕЗАТЕЛ НА ПЪРВЕНСВОТО ПРЕЗ 2004 г., ОПРЕДЕЛЕН ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 12 ЯНУАРИ 2005 г.

12 .00 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – НАЙ-ДОБРИТЕ ЗА 2004 г.: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2004 г. КОКТЕЙЛ.

ЧЕТВЪРТЪК, 13 ЯНУАРИ 2005 г.

12.00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ФИЛИП ЯНЕВ – СПОРТНА ГИМНАСТИКА И НА ТРЕНЬОРА МУ МИЛКО ТАНКУШЕВ КАТО СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. ДЕКЕМВРИ В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 14 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СУМО – НАЙ-ДОБРИТЕ ЗА 2004 г. – НАГРАДИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО СУМО ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА. СПЕЦИАЛНА НАГРАДА ЗА КАЛОЯН МАХЛЯНОВ – КОТООШУ.

ВТОРНИК, 18 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА МАРИЯ ГРОЗДЕВА СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2004 г.”.

12. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ПЪРВИ МУЗЕЙ НА ПЛАНИНИТЕ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АЛДО АУДИЗИО – ДИРЕКТОР НА МУЗЕЯ НА ПЛАНИНИТЕ В ТОРИНО ПО ПОВОД УЧРЕДЯВАНЕТО НА МУЗЕЙ НА ПЛАНИНИТЕ И БАЛКАНСКИ ЦЕНТЪР ПО ПЛАНИНСКА ДОКУМЕНТАЛИСТИКА В БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ФЕСТИВАЛА НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ И ИТАЛИАНСКИЯ КУЛТУРЕН ИНСТИТУТ У НАС.

СРЯДА, 19 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – БУДО ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СК “ЛУКОЙЛ ИККЕН” И СТОЛИЧНА ОБЩИНА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 16-И ТРАДИЦИОНЕН ДЕТСКИ БУДО ФЕСТИВАЛ /20. 01., ЗАЛА 1 НА НДК/.

ПЕТЪК, 21 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ПО ПОВОД 80-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ТОЗИ СПОРТ И НА ФЕДЕРАЦИЯТА В БЪЛГАРИЯ.

11. 30 ч. – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ЗА ХОРА С УВРЕДЕН СЛУХ – ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА ФЕДЕРАЦИЯ НА ГЛУХИТЕ В БЪЛГАРИЯ СЛЕД ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В МЕЛБЪРН. С УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ТЕХНИТЕ ТРЕНЬОРИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 24 ЯНУАРИ 2005 г.

ВНИМАНИЕ! НОВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ В 14. 00 ч.!

11. 00 ч. – ВАЛЕНТИН МИХОВ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ВАЛЕНТИН МИХОВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРИНОС И ЩЕДРОСТ КЪМ ФУТБОЛА И СПОРТА У НАС.

14. 00 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БАСКЕТБОЛЕН КЛУБ “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” КАТО ОТБОР НА М. ДЕКЕМВРИ 2004 г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

В РЕСТОРАНТ “ЯЙЦЕТО” НА СОФИЙСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ

18. 30 ч. – НАГРАЖДАВАНЕ НА “СПОРТИСТ И ОТБОР НА 2004 г.” НА ОСК “АКАДЕМИК”. С УЧАСТИЕТО НА РЕКТОРА НА СУ И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБА ПРОФ. БОЯН БИОЛЧЕВ, МИНИСТЪР ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО И МИНИСТЪРА НА ОБРАЗОВАНИЕТО ИГОР ДАМЯНОВ.

ВТОРНИК, 25 ЯНУАРИ 2005 г.

В МУЗЕЯ НА СПОРТНАТА СЛАВА НА ЦСКА

11.00 ч. – ВРЪЧВАНЕ НА ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” НА МУЗЕЯ НА СПОРТНАТА СЛАВА НА ЦСКА ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРИНОС В ИСТОРИЯТА НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ И ПО ПОВОД 55-ГОДИШНИНАТА НА МУЗЕЯ. ОТЛИЧИЕТО ЩЕ БЪДЕ ВРЪЧЕНО НА ДИРЕКТОРА НА МУЗЕЯ И ДОАЙЕН В СПОРТНАТА ЖУРНАЛИСТИКА АЛЕКСАНДЪР МАНОВ В ПРИСЪСТВИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК ЦСКА ЛАЗАР ВАСИЛЕВ.

В ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ”.

12. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – “ИМЕНАТА НА БЪЛГАРИЯ В СПОРТА” – ЮБИЛЕЙ: ЮБИЛЕЙНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ОТ ПОРЕДИЦАТА “ИМЕНАТА НА БЪЛГАРИЯ В СПОРТА” ПО ПОВОД РОЖДЕНИЯ ДЕН НА ОЛИМПИЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА НИКОЛИНА ЩЕРЕВА /Монреал-76, бягане на 800 м/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ.

СРЯДА, 26 ЯНУАРИ 2005 г.

ВНИМАНИЕ! ДОПЪЛНЕНИЕ!

10. 30 ч. – ДЖУ-ДЖИЦУ – СВЕТОВЕН КОНГРЕС В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ДЖУ-ДЖИЦУ ФЕДЕРАЦИЯ ПО ПОВОД ПЪРВИЯ ПРЕДСТОЯЩ КОНГРЕС НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ В СОФИЯ /28-30 ЯНУАРИ/ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА ПОЛ ХЬОГЛУНД, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА ХАЙНЦ ЛАМАДЕ И ПРЕЗИДЕНТА НА ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ЛУИС БАГЕНА ЗА ПРАВИЛАТА И СЪДИЙСТВОТО В ДЖУ-ДЖИЦУ СПОРТА И ОРГАНИЗИРАНЕ НА МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ.

11. 00 ч. – ДЖУДО – ТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 27 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДАЧНА ОБИКОЛКА “СЛЪНЧЕВ БРЯГ” – ГОСТУВАНЕ НА ЛЕГЕНДАТА ЕДИ МЕРКС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ И НА КОЛОКЛУБ “НЕСЕБЪР” ЗА ВТОРАТА КОЛООБИКОЛКА “СЛЪНЧЕВ БРЯГ” И ГОСТУВАНЕТО НА ЛЕГЕНДАРНИЯ БЕЛГИЕЦ ЕДИ МЕРКС У НАС.

12. 00 ч. – СКИ – ЗЛАТЕН МЕДАЛ НА ЗОРНИЦА КОСТАДИНОВА – ПРЕДСТОЯЩИ СЪСТЕЗАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА СПЕЧЕЛЕНИЯ ЗЛАТЕН МЕДАЛ В СКИ-БЯГАНЕТО ЗА КУПА “ТОПОЛИНО” ОТ ЗОРНИЦА КОСТАДИНОВА, ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ, БАЛКАНСКАТА КУПА ПО СКИ-БЯГАНЕ НА БОРОВЕЦ И ЗА ЗАВЪРШИЛОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО СНОУБОРД.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СЛЕД МАЧА В ДУПНИЦА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ “МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ” СЛЕД МАЧА В ДУПНИЦА С “ЛЕВСКИ СИКОНКО”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА ИВО КОНСТАНТИНОВ И ГЛАВНИЯ МЕНИДЖЪРГЕОРГИ ЧОЛОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 31 ЯНУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СКИ-ОРИЕНТИРАНЕ – ПЪРВА ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА ЗА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАНИМИР БЕЛОМЪЖЕВ – ПЪРВИЯ БЪЛГАРСКИ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН /ДЪЛГА ДИСТАНЦИЯ/ И ВИЦЕШАМПИОН /СРЕДНА ДИСТАНЦИЯ/ ПО СКИ-ОРИЕНТИРАНЕ ОТ ПЪРВЕНСТВОТО НА СТАРИЯ КОНТИНЕНТ В ШВЕЙЦАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ ТРЕНЬОР И БАЩА НА ШАМПИОНА ИВАН БЕЛОМЪЖЕВ И РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ОРИЕНТИРАНЕ.

ВТОРНИК, 1 ФЕВРУАРИ 2005 г.

12. 00 ч. – “СИНЯ ЗВЕЗДНА КЛАСАЦИЯ” – НОМИНАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТЕН КЛУБ “ЛЕВСКИ” ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ ЗА НАЙ-ДОБРИТЕ СПОРТИСТИ НА КЛУБА ЗА 2004 г. – “СИНЯ ЗВЕЗДНА КЛАСАЦИЯ”.

13. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ И ШОРТТРЕК – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКИТЕ ПЪРВЕНСТВА В ТОРИНО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НИ НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ПЪРВЕНСТВА ПО ШОРТТРЕК И ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ В ТОРИНО. С УЧАСТИЕТО НА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ, НАЦИОНАЛНИ ТРЕНЬОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СРЯДА, 2 ФЕВРУАРИ 2005 г.

12. 00 ч. – СПОРТ И ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ – ЛЕЧЕНИЕ НА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ ЧРЕЗ КОНЕН СПОРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НАКИНЕЗИТЕРАПЕВТИТЕ НЕЗАБРАВКА ГЕНЧЕВА И ЕЛЕНА ДОБРЕВА И НА ТРЕНЬОРИТЕ ПО КОННА ЕЗДА КАМЕН ГЕНЧЕВ И ИВЕЛИНА БОРИСОВА ОТ СДРУЖЕНИЕ “УСТРЕМ” ЗА ТЕРАПЕВТИЧНА ЕЗДА И ХИППОТЕРАПИЯ ЗА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ ЗА ЛЕЧЕНИЕ И РЕКРЕАЦИЯ НА ДЕЦА И ВЪЗРАСТНИ С УВРЕЖДАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА РОДИТЕЛ НА ДЕТЕ, ПРЕМИНАЛО ЛЕЧЕНИЕ ЧРЕЗ КОННА ЕЗДА.

ЧЕТВЪРТЪК, 3 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СНОУБОРД АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ – КУПА “МЕРИ ДЖЕЙН”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ВЕРИГАТА СЪСТЕЗАНИЯ ПО СНОУБОРД АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ ЗА КУПА “МАRY JANE” В ПАМПОРОВО, БОРОВЕЦ И БАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА ИЛИАН КАРАДЖИНОВ – ТРЕНЬОР И СНОУБОРДИСТИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

12. 00 ч. – БОКС – КУПА “СТРАНДЖАТА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 56-и ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПА “СТРАНДЖАТА”.

ПЕТЪК, 4 ФЕВРУАРИ 2005 г.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ИСКАНЕ ЗА ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ:: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФВТ АНДОН НИКОЛОВ И ЧЛЕНОВЕ НА УС НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО ПОВОД ИСКАНЕТО НА КЛУБОВЕ ЗА ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ПОНЕДЕЛНИК, 7 ФЕВРУАРИ 2005 г.

17. 30 ч. – ФОТОКОНКУРС – НАГРАДИ: ОБЯВЯВАНЕ НА НАГРАДИТЕ ЗА 2004 г. ОТ ФОТОКОНКУРСА ЗА АЛПИНИСТИ С ПОДКРЕПАТА НА “КОДАК”. СПЕЦИАЛЕН РАЗДЕЛ НА ОТЛИЧЕНИ ФОТОГРАФИИ ЗА “МИСТЪР И МИС КАТЕРАЧ”. С УЧАСТИЕТО НА НОМИНИРАНИТЕ ЛИЦА И НА ИЗВЕСТНИ АЛПИНИСТИ, ИЗКАЧИЛИ В. ЕВЕРЕСТ КАТО ДОЙЧИН БОЯНОВ, МЕТОДИ САВОВ, НИКОЛАЙ ПЕТКОВ.

ВТОРНИК, 8 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СПОРТНА АСОЦИАЦИЯ НА МВР – ГОДИШНИ НОМИНАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ ЗА 2004 г.

11. 30 ч. – КАРАТЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ ЗА УЧАСТИЕТО НА НАШИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ ЗА МЛАДЕЖИ И КАДЕТИ В СОЛУН.

12. 00 ч. – СПОРТЕН ИМОТ – КОНФЛИКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА СБГД “ЮНАК” /Съюз на българските гимнастически дружества/ ВЪВ ВРЪЗКА С ОТНЕТИЯ ИМОТ. НА КОГО ПРИНАДЛЕЖИ СТАДИОН “ЮНАК”? ОТГОВОР С ДОКУМЕНТИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СПОРТНИ ИМОТИ – КОНФЛИКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА КЛУБ ПО ФЕХТОВКА И МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ “СЛАВИЯ” И НА КЛУБ ПО ФЕХТОВКА “ВИТОША” ЗА ПРЕУСТРОЙСТВОТО НА СПОРТНАТА ИМ ЗАЛА НА КОННА БАЗА “ХАН АСПАРУХ” В АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОСК “СЛАВИЯ” ВЛАДИМИР СИМЕОНОВ.

12. 00 ч. – СПОРТ И ТУРИСТИЧЕСКИ ПАЗАР – СЪВМЕСТНА ИНИЦИАТИВА НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА (ММС) И НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АКАДЕМИЯ (НСА): ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ММС И НСА ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА НАУЧНО-ПРАКТИЧЕСКА КОНФЕРЕНЦИЯ И ДИСКУСИЯ НА ТЕМА “СПОРТНАТА АНИМАЦИЯ – ФАКТОР ЗА ПОДОБРЯВАНЕ НА КОНКУРЕНТНОСПОСОБНОСТТА НА БЪЛГАРИЯ НА ТУРИСТИЧЕСКИЯ ПАЗАР”. С УЧАСТИЕТО НА РЕКТОРА НА НСА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА НАЦИОНАЛНАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ТУРИЗЪМ ЦВЕТАН ТОНЧЕВ.

ПЕТЪК, 11 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ – ПОДПИСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ГАВРИЛОВ, БОРИСЛАВ КЬОСЕВ, ДИМО ТОНЕВ ПО ПОВОД ВНАСЯНЕТО ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА НА СЪБРАНИТЕ ПОДПИСИ ОТ КЛУБОВЕТЕ ЗА СВИКВАНЕ НА ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 14 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. –БАСКЕТБОЛ – НОВО СПИСАНИЕ – ПРЕЗЕНТАЦИЯ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПЪРВИЯ БРОЙ НА НОВОТО СПИСАНИЕ ЗА БАСКЕТБОЛ “ТАЙМАУТ”.

12. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ И ТРЕНЬОРА МУ КРАСИМИР ТУМАНОВ ПРЕДИ ПЪРВИЯ СТАРТ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН.

ВТОРНИК, 15 ФЕВРУАРИ 2005 г.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СЪДИИ – СПЕКУЛАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЪДИИТЕ СРЕЩУ СПЕКУЛАЦИИТЕ ВЪВ ВОЛЕЙБОЛА.

СРЯДА, 16 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ “СЛАВИЯ ЖАР КОМПЮТЪРС” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С ВК “ЛЕВСКИ” И НОВИТЕ АМБИЦИИ НА КЛУБА. С УЧАСТИЕТО НА РАШКО КОСТОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА “ЖАР КОМПЮТЪРС”, ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ВК “СЛАВИЯ”, ВЛАДИМИР СИМЕОНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ОСК “СЛАВИЯ”, ИВАН СЕФЕРИНОВ – МЕНИДЖЪР НА ВК “СЛАВИЯ”, МИРОСЛАВ ЖИВКОВ – СТАРШИ-ТРЕНЬОР НА ОТБОРА И СТРАШИМИРА ФИЛИПОВА – КАПИТАН НА СЪСТАВА. ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – НАКАЗАНИЯТА НА ЗЛАТАН ВАНЕВ И ГЕОРГИ МАРКОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АДВОКАТ ИВАЙЛО ДЕРМЕНДЖИЕВ (АДВОКАТЪТ НА ГЪЛЪБИН БОЕВСКИ В ДЕЛОТО СРЕЩУ МФВТ) ЗА ПРАВОМЕРНОСТТА НА УВЕЛИЧЕНИТЕ НАКАЗАНИЯ НА ДВАМАТА НИ НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 30 ч. – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – СКИ-АЛПИНИЗЪМ – ПЪРВО СЪСТЕЗАНИЕ В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВОТО В БЪЛГАРИЯ СЪСТЕЗАНИЕ ПО СКИ-АЛПИНИЗЪМ ОТ ДРАГАЛЕВЦИ ДО ЧЕРНИ ВРЪХ ПОД НАСЛОВ “ОТ ВИТОША ПО-ВИСОКО НЕМА”.

12. 00 ч. – БОКС – СЛЕД ТУРНИРА “СТРАНДЖА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС СЛЕД ТУРНИРА ЗА КУПА “СТРАНДЖА”.

ПЕТЪК, 18 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ПРОГРАМА НА ОПОЗИЦИЯТА – НОВИ РАЗКРИТИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ОПОЗИЦИЯТА СРЕЩУ РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ВОЛЕЙБОЛ ПО ПОВОД НОВИ РАЗКРИТИЯ И ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОГРАМА ЗА БЪДЕЩЕТО НА ВОЛЕЙБОЛА.

ПОНЕДЕЛНИК, 21 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СВЕТОВНИ ЗИМНИ СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС ИГРИ НАГАНО-2005 – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ ЗА ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ НА СВЕТОВНИТЕ ЗИМНИ ИГРИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. СВЕТОСЛАВ ИВАНОВ –ПРЕДСЕДАТЕЛ НА “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС”, ХРИСТО ХРИСТОЗОВ – РЪКОВОДИТЕЛ НА БЪЛГАРСКАТА ДЕЛЕГАЦИЯ, НИКОЛАЙ ПАНАЙОТОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ТЕОДОРА ДАЧЕВА И ЯВОР МИТЕВ.

ВТОРНИК, 22 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СВЕТОВНИ ИГРИ В АЛБЕНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СВЕТОВНИ РАБОТНИЧЕСКИ СПОРТНИ ИГРИ В АЛБЕНА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КНСБ Д-Р ЖЕЛЯЗКО ХРИСТОВ.

12. 00 ч. – СКИ – БАЛКАНСКА КУПА В БАНСКО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА БАЛКАНСКА КУПА ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ В БАНСКО.

ЧЕТВЪРТЪК, 24 ФЕВРУАРИ 2005 г.

12. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ПЪРВА КУПА “НЕСЕБЪР” – ЕДИ МЕРКС ИДВА В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОЛОЕЗДАЧЕН КЛУБ “НЕСЕБЪР” ЗА ПЪРВОТО СЪСТЕЗАНИЕ НА ШОСЕ ЗА КУПА “НЕСЕБЪР”. НОВИНИ ЗА ГОСТУВАНЕТО НА ЕДИ МЕРКС В БЪЛГАРИЯ ЗА МЕЖДУНАРОДНАТА КОЛОЕЗДАЧНА ОБИКОЛКА “СЛЪНЧЕВ БРЯГ”.

13. 00 ч. – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ – “СРЕБЪРНАТА НИКЕ”: НАГРАЖДАВАНЕ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” СЪС “СРЕБЪРНАТА НИКЕ” КАТО ОТБОР НА М.ЯНУАРИ И КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ КАТО ТРЕНЬОР НА М. ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 25 ФЕВРУАРИ 2005 г.

10. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОПОЗИЦИЯ – НОВИ РЕШЕНИЯ И ДЕЙСТВИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИНИЦИАТОРИТЕ ЗА РАДИКАЛНИ ПРОМЕНИ В БЪЛГАРСКИЯ ВОЛЕЙБОЛ ВЪВ ВРЪЗКА С ПОСЛЕДНИТЕ ВЕСТИ ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ПОНЕДЕЛНИК, 28 ФЕВРУАРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СПОРТНА БАЗА – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ДОКУМЕНТИ НА БФ ТРИАТЛОН И КМЕТА НА ГР. КАРЛОВО ЕМИЛ КАБАИВАНОВ ЗА НЕЗАКОННОТО ПРЕВЗЕМАНЕ НА ПЛУВНАТА БАЗА В ГР. БАНЯ.

12. 30 – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА РЕШЕНИЯТА НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ПОДГОТОВКАТА ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

ВТОРНИК, 1 МАРТ 2005 г.

12. 00 ч. – БОРБА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ДАН КОЛОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО СВОБОДНА БОРБА “ДАН КОЛОВ”.

13. 00 ч. – ГРЕТА ГАНЧЕВА – ПЕСЕН ЗА ХРИСТО СТОИЧКОВ И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПЕСЕНТА НА ГРЕТА ГАНЧЕВА ЗА НАЦИОНАЛНИЯ СЕЛЕКЦИОНЕР ХРИСТО СТОИЧКОВ И НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ФУТБОЛ.

13. 30 ч. – ТЕНИС – КУПА “ДЕЙВИС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ ЗА КУПА “ДЕЙВИС” С ОТБОРА НА ГРУЗИЯ. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА ОТБОРА ОРЛИН СТАНОЙЧЕВ И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ТОДОР ЕНЕВ, ЙОРДАН КЪНЕВ, ИЛИЯ КУШЕВ И ИВАЙЛО ТРАЙКОВ.

СРЯДА, 2 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – СКИ – БАЛКАНСКИ МАРАТОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ Х-ти ЮБИЛЕЕН БАЛКАНСКИ СКИ МАРАТОН ПОД ПАТРОНАЖА НА ШВЕЙЦАРСКИЯ ПОСЛАНИК У НАС БЕРТИЛ РУТ.

11. 30 ч. – ХОКЕЙ НА ЛЕД – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ЛЕД ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ ДО 18 ГОДИНИ В СОФИЯ.

ВТОРНИК, 8 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО 14-ТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И 9-ТО ЖЕНИ В КК “АЛБЕНА” И ЗА ПЕТОТО ИЗДАНИЕ НА КУПА “КРАМКОМПЛЕКС”.

12. 00 ч. – БОРБА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “НИКОЛА ПЕТРОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 43-ТИ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА “НИКОЛА ПЕТРОВ”.

12.30 ч. – ХОКЕЙ НА ЛЕД – СРЕЩА С ШЕФА НА СВЕТОВНИЯ ХОКЕЙ РЕНЕ ФАЗЕЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЕНЕ ФАЗЕЛ, ПРЕЗИДЕНТ НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД ПО ПОВОД ГОСТУВАНЕТО МУ В БЪЛГАРИЯ И ЗА ПРОГРАМАТА НА НЕГОВОТО ПОСЕЩЕНИЕ.

СРЯДА, 9 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – СКИ – ШАМПИОНАТ ЗА ВЕТЕРАНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ И БФ “ВЕТЕРАНИ СПОРТИСТИ” ЗА XXVIIШАМПИОНАТ ПО СКИ ЗА ВЕТЕРАНИ НА БОРОВЕЦ. С УЧАСТИЕТО НА ГОЛЕМИ БЪЛГАРСКИ СКИОРИ ОТ БЛИЗКОТО МИНАЛО.

11. 40 ч. -СПОРТНИ ТАНЦИ – КАЛЕНДАР -ДЕМОНСТРАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ПРЕДИ ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОНАТ. СПОРТЕН КАЛЕНДАР – 2005 г. ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ЕЛИТНИТЕ НИ ДВОЙКИ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 МАРТ 2005 г.

10. 30 ч. – ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА НФ “СПОРТ В УЧИЛИЩЕ”.

ПЕТЪК, 11 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОПОЗИЦИЯ – НОВИ ФАКТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ В РАЗШИРЕН СЪСТАВ НА ИНИЦИАТОРИТЕ ЗА ПРОМЕНИ В РОДНИЯ ВОЛЕЙБОЛ. ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИ ФАКТИ И ВИЖДАНИЯ ОТНОСНО СЪСТОЯНИЕТО НА ТОЗИ СПОРТ.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – “МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ “МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ” ВЪВ ВАРНА.

ПОНЕДЕЛНИК, 14 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВЕТ ЛАЛОВА, ВЕНЕЛИНА ВЕНЕВА И ПРИЗЬОРИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В МАДРИД ОТ МИНИСТЪРА НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО И ОТ ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ. КОКТЕЙЛ.

ВТОРНИК, 15 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – АЕРОБИКА – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА И ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР “КЕНДИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ПО АЕРОБИКА/19-20.03.2005 г./ СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ ОТ “КЕНДИ”.

СРЯДА, 16 МАРТ 2005 г.

11. 30 ч. – АКРОБАТИЧЕН РОКЕНДРОЛ – НАЦИОНАЛНА КУПА “БОЖУРИЩЕ” – ЕВРОПЕЙСКА КУПА – СВЕТОВНА КУПА – ДЕМОНСТРАЦИЯ: ДЕМОНСТРАЦИЯ С НОВИ ЕЛЕМЕНТИ НА ДВЕ ЕЛИТНИ ДВОЙКИ/ ДЕНИСЛАВ СТАНИМИРОВ-ВЕРОНИКА ДЕЧЕВА, АЛЕКСАНДЪР ИЛИЕВ-ЕМИЛИЯ КЮПЕЛЧИЙСКА/. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АКРОБАТИЧЕН РОКЕНДРОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ЗА КУПА “БОЖУРИЩЕ И СЪСТЕЗАНИЯТА ЗА ЕВРОПЕЙСКА И СВЕТОВНА КУПА В МОСКВА. МЕЖДУНАРОДНИЯТ КАЛЕНДАР-2005.

12. 30 ч. – БОРБА – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА ФЕВРУАРИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БРАТАН ЦЕНОВ И НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА КАТО ТРЕНЬОР И ОТБОР НА М. ФЕВРУАРИ В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 МАРТ 2005 г.

12. 00 ч. – “КАРАЙ НА ЧИСТО” – СКИ И СНОУБОРД – СПОРТЕН ПРАЗНИК: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И ПОСОЛСТВОТО НА РЕПУБЛИКА ФРАНЦИЯ В БЪЛГАРИЯ ЗА ОРГАНИЗИРАНИЯ ОТ ТЯХ СПОРТЕН ПРАЗНИК “КАРАЙ НА ЧИСТО” ПО ПОВОД МЕЖДУНАРОДНИЯ ДЕН НА ФРАНКОФОНИЯТА – 20 МАРТ /СЪСТЕЗАНИЯ ПО СКИ И СНОУБОРД НА ПИСТА “ЗАЕКА”, ВИТОША/. ЗАЯВКИ ЗА ОТРАЗЯВАНЕ НА СЪБИТИЕТО ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ ПО ВРЕМЕ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА.

ПЕТЪК, 18 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ЛЕГЕНДИ – ИДЕИ ЗА ПРОМЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЛЕГЕНДАРНИ ВОЛЕЙБОЛИСТИ – ИНИЦИАТОРИ ЗА ПРОМЕНИ В БЪЛГАРСКИЯ ВОЛЕЙБОЛ. АКЦЕНТ: КОИ СМЕ НИЕ И КАКВИ СА НАШИТЕ ИДЕИ ЗА БЪДЕЩЕТО И УПРАВЛЕНИЕТО НА ПОПУЛЯРНИЯ СПОРТ.

12. 00 ч. – ШАХМАТ – ПЪРВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО: ПЪРВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НА БФ ШАХМАТ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА ФЕДЕРАЦИЯТА И КОМИСИИТЕ КЪМ НЕЯ. СПОРТНИЯТ КАЛЕНДАР ПРЕЗ 2005 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 21 МАРТ 2005 г.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ АНДОН НИКОЛОВ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ НА ТОЗИ СПОРТ У НАС.

ВТОРНИК, 22 МАРТ 2005 г.

11. 30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – ПРОЩАЛНО ШОУ НА НАЙ-ДОБРИТЕ В СВЕТА – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА “СОФИЯ ОУПЪН”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КЛУБ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ “С ФРАК И ЛАЧЕНИ ОБУВКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СОФИЯ ОУПЪН”, ВАЛИДЕН ЗА СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА, И ЗА ПРОЩАЛНОТО ШОУ “THE BEST OF THE BEST” НА НАЙ-ДОБРАТА ДВОЙКА В СВЕТА – ЛЕГЕНДАРНИТЕ ЛУИ ВАН АМСТЕЛ И ДЖУЛИ ФРАЙЪР.

13. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ СЛЕДСВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ В МОСКВА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЕВГЕНИЯ КЪРНОЛСКА И ТАНЦОВАТА НИ ДВОЙКА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИЙСКИ, ЗАЕЛИ ПЕТО МЯСТО В ШАМПИОНАТА.

СРЯДА, 23 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – МИНИСТЕРСТВО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА – БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ – ПОСТОЯННО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА ООН – ПРОЕКТ “ИСКАМ ДА БЪДА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ ЗА РЕАЛИЗАЦИЯТА НА ПРОЕКТА НА ПОСТОЯННОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА ООН “ИСКАМ ДА БЪДА” ЗА ПОДКРЕПА НА МЛАДИТЕ РОМИ В СПОРТА И ЗА ПРОЯВИТЕ ПО ПОВОД ОБЯВЕНАТА ОТ ООН 2005 г. ЗА “МЕЖДУНАРОДНА ГОДИНА НА СПОРТА”.

12. 00 ч. – ХАНДБАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СВЕТОВНИ КВАЛИФИКАЦИИ В ГАБРОВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР ЕВТИМОВ И ТРЕНЬОРИТЕ НА ОТБОРИТЕ.

12. 30 ч. – ПЛУВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЛУВНИЯ МАРАТОН В ЦАРЕВО “ЕВЕРЕСТ В ПЛУВАНЕТО”. С УЧАСТИЕТО НА ЗАМ.-МИНИСТЪРА НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА СТЕФКА КОСТАДИНОВА, ТАНЯ БОГОМИЛОВА – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ, ЧЕТИРИКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ, ТРЕНЬОРА МУКРАСИМИР ТУМАНОВ, КМЕТА НА ЦАРЕВО ПЕТКО АРНАУДОВ И ДЕПУТАТА ОТ НДСВ АНГЕЛ ТЮРКЕДЖИЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 24 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БСФС.

ПОНЕДЕЛНИК, 28 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОПОЗИЦИЯ – ПОСЛЕДНИ РЕШЕНИЯ ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИНИЦИАТОРИТЕ ЗА ПРОМЕНИ В БЪЛГАРСКИЯ ВОЛЕЙБОЛ ВЪВ ВРЪЗКА С ПОСЛЕДНИТЕ РЕШЕНИЯ ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА 29 МАРТ.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ФЕДЕРАЦИЯ – СДРУЖЕНИЕ “МЛАД ВОЛЕЙБОЛИСТ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ И СДРУЖЕНИЕ “МЛАД ВОЛЕЙБОЛИСТ” ЗА ПОДГОМАГАНЕТО НА МЛАДИТЕ ТАЛАНТИ ЗА РАЗВИТИЕТО НА ПОПУЛЯРНИЯ СПОРТ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ИНЖ. ДАНЧО ЛАЗАРОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА Д-Р МИТКО ИВАНОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ИЛИЯ ИЛИЕВ И ЛЮБО ГАНЕВ.

СРЯДА, 30 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – КАНДИДАТ–СТУДЕНТСКА БОРСА 2005: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА СДРУЖЕНИЕ “КАНДИДАТ-СТУДЕНТСКА БОРСА” ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ИЗЛОЖЕНИЕ ПРЕЗ МЕСЕЦ АПРИЛ. С УЧАСТИЕТО НА ЗАМЕСТНИК–МИНИСТЪРА НА ОБРАЗОВАНИЕТО КАМЕН ВЕЛЕВ.

12. 00 ч. – СКИ – КУПА “СОФИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ПРЕДИ МЕЖДУНАРОДНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ ЗА КУПА “СОФИЯ” В БАНСКО (В СЪСТЕЗАНИЕТО ЩЕ УЧАСТВАТ НАЙ-СИЛНИТЕ СЛОВЕНСКИ СКИОРИ ОТ ПЪРВИЯ ОТБОР НА СТРАНАТА).

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НБА – БЪЛГАРИЯ ЗА НАЧАЛОТО НА ПЪРВОТО АМАТЬОРСКО ПЪРВЕНСТВО НА СОФИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 31 МАРТ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ШАМПИОНСКАТА ТИТЛА ПРИ МЪЖЕТЕ И ПРЕДСТОЯЩИТЕ ФИНАЛНИ СРЕЩИ ПРИ ЖЕНИТЕ, ЗА НОВАТА СЕЛЕКЦИЯ И АМБИЦИИ В ПОРЕДНОТО УЧАСТИЕ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА МЕНИДЖЪРА НА КЛУБА ГЕОРГИ ЗАХАРИНОВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА МЪЖЕТЕ ЛЮБОМИР ГЕРАСИМОВ.

ПЕТЪК, 1 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОПОЗИЦИЯ – ДЕЙСТВИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОПОЗИЦИЯТА В РОДНИЯ ВОЛЕЙБОЛ СЛЕД ОБЩОТО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ДОПЪЛНИТЕЛНО СЪОБЩЕНИЕ!

ПЕТЪК, 1 АПРИЛ, 11.00 ч., КИНО “ЦЕНТЪР”,

УЛ. “РАКОВСКИ” 108 (ДО НАТФИЗ, СРЕЩУ “HAPPY”)

СЛУЖЕБНА ПРОЖЕКЦИЯ СПЕЦИАЛНО ЗА СПОРТНИ ЖУРНАЛИСТИ НА ПРЕМИЕРНИЯ НЕМСКИ ИГРАЛЕН ФИЛМ “ЧУДОТО ОТ БЕРН”, РАЗКАЗВАЩ ЗА ПОБЕДАТА НА ГЕРМАНСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ФУТБОЛ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ШВЕЙЦАРИЯ ПРЕЗ 1954 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 АПРИЛ 2005 г.

12. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА ГЕНЕРАЛНО СПОНСОРСТВО С “КАРЛСБЕРГ БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА “КАРЛСБЕРГ БЪЛГАРИЯ” АЛЕКСАНДЪР ГРЪНЧАРОВ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – НОВА ИНИЦИАТИВА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТЕФАН ГРОЗДАНОВ КАТО “ТРЕНЬОР НА М. МАРТ” И НА ЧАВДАР ЯНКОВ КАТО “ФУТБОЛИСТ НА 20-ТИ КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА ИНИЦИАТИВА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”!

ВТОРНИК, 5 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – БОКС – НОВА ОРГАНИЗАЦИЯ – ПРОГРАМА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОУЧРЕДЕНИЯ СТОЛИЧЕН БОКСОВ СЪЮЗ : ПРОГРАМА, НОВИ СЪСТЕЗАНИЯ, ВЪЗРАЖДАНЕ НА ТРАДИЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА ПЪРВИЯ ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛИСТ БОРИС ГЕОРГИЕВ – МОКАТА И УЧРЕДИТЕЛИТЕ ОТ БОКСОВИТЕ КЛУБОВЕ “СЛАВИЯ”, “ЛЕВСКИ”, ЦСКА.

СРЯДА, 6 АПРИЛ 2005 г.

11. 15 ч. – ХОКЕЙ НА ЛЕД – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ЛЕД ПРЕДИ УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЗАГРЕБ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ГЕОРГИ МИЛАНОВ И КАПИТАНА НА ОТБОРА ИВО ВЕЛЕВ.

12. 00 ч. – КАРАТЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БНФ КАРАТЕ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА ЕВРОШАМПИОНАТА ПО КАРАТЕ КИОКУШИНКАЙ В ДАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ГЕОРГИ ПОПОВ. /ПО ТРАДИЦИЯ БЪЛГАРСКИТЕ КАРАТЕКИ ВИНАГИ СЕ ВРЪЩАТ С НЯКОЛКО МЕДАЛА ОТ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ПЪРВЕНСТВА./

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА 6 ФУТБОЛНИ НАГРАДИ ОТ ПЪРВАТА SMS ИГРА НА В. “2 В 1” И “ТОПСПОРТ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 АПРИЛ 2005 г.

12. 00 ч. – БОРБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА ПО СВОБОДНА И КЛАСИЧЕСКА БОРБА ВЪВ ВАРНА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВАЛЕНТИН ЙОРДАНОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ВАЛЕНТИН САВОВ, ПРОФ. РАЙКО ПЕТРОВ, ЕНЬО ВЪЛЧЕВ И ДРУГИ.

ПЕТЪК, 8 АПРИЛ 2005 г.

12. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – СТАРТ НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА ЗА СТАРТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА. ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН СТОЯН ГОЛЕМАНОВ. ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС.

12.30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ВОЛЕЙБОЛ И “ЖАР КОМПЮТЪРС” ПО ПОВОД ПОДПИСВАНЕТО НА СПОНСОРСКИ ДОГОВОР.

ПОНЕДЕЛНИК, 11 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАЖДАВАНЕ НА ФУТБОЛИСТИТЕ НА 21-ВИ И 22-РИ КРЪГ В “А” ПФГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ И НАГРАЖДАВАНЕ НА “ФУТБОЛИСТ НА ХХI КРЪГ” И “ФУТБОЛИСТ НА ХХII КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА ИНИЦИАТИВА НА ВЕСТНИК “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 45 ч. – САМБО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ САМБО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В МОСКВА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН СТОИЛОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ВАСИЛ СОКОЛОВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ВТОРНИК, 12 АПРИЛ 2005 г.

12.00 ч. – СКИ – СЪСТЕЗАНИЕ ЗА ЗВЕЗДИ – БЛАГОТВОРИТЕЛНОСТ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДЖОН ХЕЙЗЪЛУД, ДИРЕКТОР НА “ТРЕВЪЛ СТОР МЕЙКЪР” И НА ФИЛИП РОТ, ДИРЕКТОР НА АМЕРИКАНСКАТА ФИЛМОВА КОМПАНИЯ “UFO”-ОРГАНИЗАТОРИ НА БЛАГОТВОРИТЕЛНО СКИ-СЪСТЕЗАНИЕ В БАНСКО ЗА ЖУРНАЛИСТИ, МОДЕЛИ И ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ. НАГРАДИ – УИКЕНД ЗА ДВАМА В ЛУКСОЗЕН ХОТЕЛ И РОЛЯ ВЪВ ФИЛМ НА “UFO”. С УЧАСТИЕТО НА МАГДАЛИНА ВЪЛЧАНОВА, ЛИЦЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ И ЕЛЕНА АНГЕЛОВА – МИС БЪЛГАРИЯ 1999.

НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА ЩЕ СЕ ПРИЕМАТ ЗАЯВКИ ОТ КОЛЕГИ ЖУРНАЛИСТИ, КОИТО ИСКАТ ДА УЧАСТВАТ В СЪСТЕЗАНИЕТО.

СРЯДА, 13 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” (МЪЖЕ) – ОТБОР НА МЕСЕЦ МАРТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 14 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ЕДИ МЕРКС НА ГРАН ПРИ “СЛЪНЧЕВ БРЯГ” –– АКРЕДИТАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОЛОЕЗДАЧЕН КЛУБ “НЕСЕБЪР” ЗА “ГРАН ПРИ “СЛЪНЧЕВ БРЯГ” И ПРЕДСТОЯЩОТО ГОСТУВАНЕ НА ЛЕГЕНДАРНИЯ КОЛОЕЗДАЧ ЕДИ МЕРКС В НЕСЕБЪР. АКРЕДИТАЦИИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПЕТЪК, 15 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АНДОН НИКОЛОВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРИТЕ НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА АКРЕДИТАЦИЯ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – ТЕНИС – “ФЕД КЪП”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МУ УЧАСТИЕ ВЪВ”ФЕД КЪП” (СВЕТОВНОТО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ) В АНТАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ИГРАЕЩИЯ КАПИТАН НА ОТБОРАМАГДАЛЕНА МАЛЕЕВА И ТЕНИСИСТКИТЕ СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА, ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА И МАРИЯ ПЕНКОВА.

ПОНЕДЕЛНИК, 18 АПРИЛ 2005 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА 23-И КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРЧО ДАФЧЕВ, ИГРАЧ НА”ЛОКОМОТИВ “/Сф/, ОПРЕДЕЛЕН ЗА “ФУТБОЛИСТ НА 23-И КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА НА БАШАНОВСКИ И КАСАДЕЙ ЩЕ БЪДЕ В 13.30 Ч. В ПАРК ХОТЕЛ “ВИТОША”

13. 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАЛДЕМАР БАШАНОВСКИ, ПРЕЗИДЕНТ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, И НА МАРИНО КАСАДЕЙ, ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА ЕФВТ, СЛЕД ГОДИШНИЯ КОНГРЕС НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ.

ВТОРНИК, 19 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – БОКС – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НОСИТЕЛЯ НА КУПА “СТРАНДЖА” АЛЕКСЕЙ ШАЙДУЛИН – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ 2005 г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. /NB!АЛЕКСЕЙ ШАЙДУЛИН ДОСЕГА БЕШЕ В ЧУЖБИНА ПОВЕЧЕ ОТ МЕСЕЦ И ТОВА Е ПЪРВАТА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА НАГРАЖДАВАНЕТО МУ./ С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ БОКС АНДРЕЙ ДОЙЧЕВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР АНГЕЛ АНГЕЛОВ – ОЦЕНКА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НАШИТЕ БОКСЬОРИ НА СИЛНИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В ХАЛЕ, ГЕРМАНИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 21 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – ЕСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – ПЪРВА СВЕТОВНА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПЪРВОТО ДОМАКИНСТВО НА БЪЛГАРИЯ НА КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПАРАПЛАНЕРИЗЪМ В СОПОТ /23 и 24 април/.

12. 00 ч. – РЪГБИ – СВЕТОВНА КВАЛИФИКАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ РЪГБИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С ПОЛША – КРЪГ ОТ КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО.

13. 00 ч. – СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ – СВЕТОВНА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ АЛПИЙСКИ КЛУБОВЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО /22-24 април/. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. АЛЕКСАНДЪР ПИРАТИНСКИ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА МЕЖДУНАРОДНИЯ СЪВЕТ ПО СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ.

ПЕТЪК, 22 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ЕВЕРЕСТ – СВЕТОВНА ЗНАМЕНИТОСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЕР ХАБЕЛЕР – ПОКОРИЛ ЗА ПЪРВИ ПЪТ В СВЕТА БЕЗ КИСЛОРОД НАЙ-ВИСОКИЯ ВРЪХ ЕВЕРЕСТ ЗАЕДНО С РАЙНХОЛД МЕСНЕР ПРЕЗ 1978 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 25 АПРИЛ 2005 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА 24-И КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С “ФУТБОЛИСТА НА 24-И КРЪГ” – ЕВГЕНИЙ ХМАРУК, ВРАТАР НА ЦСКА, В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 26 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО МОТОКРОС SIDE CAR В СЕВЛИЕВО. С УЧАСТИЕТО НА МИНИСТЪРА НА ДЪРЖАВНАТА АДМИНИСТРАЦИЯ ДИМИТЪР КАЛЧЕВ И ПРЕЗИДЕНТА НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ БОГДАН НИКОЛОВ.

СРЯДА, 27 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – КАНУ-КАЯК – ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА – СВЕТОВНА КУПА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНУ КАЯК ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВИЯ СЕЗОН, ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ КРЪГ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА, ПОДГОТОВКАТА ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ И ДРУГИ АКТУАЛНИ ВЪПРОСИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВИКТОР КИРИН И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ДАМЯН ДАМЯНОВ.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА ИНЖ. ДАНЧО ЛАЗАРОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР МАРТИН СТОЕВ И ДИРЕКТОРА НА “СОФИЯ АУТО” ИЛИЯН ПОПОВ ЗА ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО .

ЧЕТВЪРТЪК, 28 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – “ГРАН ПРИ” ТУРНИР “ЖУЛИЕТА ШИШМАНОВА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ЗА 38-МИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР “ЖУЛИЕТА ШИШМАНОВА” В БУРГАС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФХГ МАРИЯ ГИГОВА, ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА СПОНСОРИТЕ ОТ “ТВЕЛ” /Русия/ – производител на ядрено гориво, НЗХК /Русия/ – химически завод и АЕЦ “КОЗЛОДУЙ”. СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ.

12. 00 ч. – ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ – ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА – ОТКРИТО ПЪРВЕНСТВО ПО КРОС-КЪНТРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ОТКРИТО ПЪРВЕНСТВО ПО КРОС-КЪНТРИ В СЪБОТА, 30.04.2005 г. – ПЪРВО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА СЕЗОНА.

12 . 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА РАВНОСМЕТКАТА И РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФВТ АНДОН НИКОЛОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА, ЧЛЕНОВЕ НА УС.

13. 15 ч. – КИКБОКС – СВЕТОВНОИЗВЕСТНИ ЗВЕЗДИ – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КИКБОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ЛИЧНО ПЪРВЕНСТВО И МЕЖДУНАРОДЕН СЕМИНАР. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНОИЗВЕСТНИЯ МАЙСТОР КИРАЛИ ИЩВАН /УНГАРИЯ/ И СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ПО КИКБОКС МОРАДИ ЗОЛ /УНГАРИЯ/.

ПЕТЪК, 29 АПРИЛ 2005 г.

11. 00 ч. – БЕЙЗБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БЕЙЗБОЛ ЗА НАЧАЛОТО НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО И ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ ТУРНИР НА НОСИТЕЛИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ КУПИ В БЛАГОЕВГРАД.

ВТОРНИК, 3 МАЙ 2005 г.

12. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ – НАЦИОНАЛНО ТУРНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНОТО ТУРНЕ ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”. СПОРТНИТЕ ПРОЯВИ ЩЕ БЪДАТ В СОФИЯ, САМОКОВ, ПЛОВДИВ, БУРГАС, ВАРНА, РУСЕ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА ХХV КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ/ЦСКА/ – “ФУТБОЛИСТ НА 25-И КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 4 МАЙ 2005 г.

11. 30 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ДО 18 ГОДИНИ В ПЛОВДИВ.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО.

12. 30 ч. – КЕГЛИ – СКАНДАЛ – СЪДЕБНИ ДЕЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЙЧО БЕКЯРОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ПО КЕГЛИ: “ИМА ЛИ МАФИЯ В СПОРТА? КАК СЕ ПОЛУЧАВА ЛИЦЕНЗ ОТ МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА? ФАКТИ И ДОКУМЕНТИ, ВЪЗ ОСНОВАТА НА КОИТО БФ ПО КЕГЛИ СЪДИ СПОРТНИЯ МИНИСТЪР.”

ЧЕТВЪРТЪК, 5 МАЙ 2005 г.

в зала “Родина” – 11. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – РАЛИ “ВИКТОРИ СОФИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПО АВТОМОБИЛЕН СПОРТ И НА “GT RACING” КЛУБ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО РАЛИ “ВИКТОРИ СОФИЯ” – ВТОРИ КРЪГ ОТ РЕПУБЛИКАНСКИЯ РАЛИ–ШАМПИОНАТ.

12. 00 ч. – РЪГБИ – 7 – 11–ТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА 11-ТИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО РЪГБИ – 7 ПОД ПАТРОНАЖА НА РЕКТОРА НА НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АКАДЕМИЯ.

НЕДЕЛЯ, 8 МАЙ 2005 г.

12. 00 ч. – ШАХМАТ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ КАТО СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА СПЕЧЕЛЕНОТО ТРЕТО МЯСТО НА СИЛНИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ШАХМАТ ВЪВ ВАЙК АН ЗЕЕ. С УЧАСТИЕТО НА СИЛВИО ДАНАИЛОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФ ШАХМАТ И МЕНИДЖЪР НА В.ТОПАЛОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 9 МАЙ 2005 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ХХVІ КРЪГ” – “ФУТБОЛЕН ТРЕНЬОР НА М. АПРИЛ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ФУТБОЛИСТ НА ХХVІ КРЪГ” И НА “ФУТБОЛЕН ТРЕНЬОР №1 НА М. АПРИЛ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА ВЕСТНИК “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 40 ч. – КАРАТЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ТЕНЕРИФЕ, ИСПАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА И СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

ВТОРНИК, 10 МАЙ 2005 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ – НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРЕТИЯ НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “САМСУНГ”. ВИКТОРИНА С НАГРАДИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12.00 ч. – БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР – ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА БСТ ИРЕНА КРЪСТЕВА СЪС “ЗЛАТЕН ЗНАК” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА РЕКОРДНИТЕ ПОСТЪПЛЕНИЯ В ТОТАЛИЗАТОРА ПРЕЗ 2004 . НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БСТ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО САМБО В МОСКВА.

СРЯДА, 11 МАЙ 2005 г.

11. 00 ч. – МИНИСТЕРСТВО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА – МЕЖДУНАРОДЕН “ФАНТА САЛСА ФЕСТИВАЛ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА, “КОКА КОЛА БЪЛГАРИЯ” И СДРУЖЕНИЕ “SALSA CALIENTE BULGARIA” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН “ФАНТА САЛСА ФЕСТИВАЛ” С НАД 3000 УЧАСТНИЦИ И ПОД ПАТРОНАЖА НА МИНИСТЪР ВАСИЛ ИВАНОВ – ЛУЧАНО. АКРЕДИТАЦИЯ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – МИНИСТЕРСТВО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА – ИНИЦИАТИВА ЗА ФИЗКУЛТУРНИТЕ САЛОНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И “ОРГАХИМ-ЛЕКО” ЗА СЪВМЕСТНАТА ИНИЦИАТИВА ЗА ПЪЛНО ОСВЕЖАВАНЕ НА УЧИЛИЩНИТЕ ФИЗКУЛТУРНИ САЛОНИ В 6 ГРАДА В СТРАНАТА.

12.30 ч. – КАРТИНГ – ПРЕДСТАВЯНЕ НА БОЛИД ЗА ФОРМУЛА “РЕНО”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ И НА ХРИСТИЯН ДИМИТРОВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НЕГОВИЯ БОЛИД ОТ ФОРМУЛА “РЕНО”.

13. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ТЮНИНГ И КАР АУДИОШОУ /TUNING&CAR AUDIO ШОУ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА МАКС ТЮНИНГ ШОУ /MAX TUNING SHOW/ – ПЪРВОТО ПО РОДА СИ ТЮНИНГ И КАР АУДИОШОУ У НАС /15 МАЙ, ПИСТА” БОЖУРИЩЕ”/. С УЧАСТИЕТО НА ВОДЕЩИ ФИРМИ В ОБЛАСТТА НА ТЮНИНГА И АВТОМОБИЛНОТО ОЗВУЧАВАНЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 12 МАЙ 2005 г.

10. 30 ч. – НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ – НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА Н С А ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ПЪРВА НАЦИОНАЛНА НАУЧНА КОНФЕРЕНЦИЯ ЗА МАГИСТРИ И ДОКТОРАНТИ. ТЕМИТЕ ЩЕ БЪДАТ СЪОБЩЕНИ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО.

11. 30 ч. – КОНЕН СПОРТ – ТУРНИР “СВЕТИ ГЕОРГИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ И ЕЗДОВИ КЛУБ “СВ. ГЕОРГИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРИНАДЕСЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СВ. ГЕОРГИ”.

12. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – НАЧАЛО НА СЕЗОНА : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВАНЕ ЗА НАЧАЛОТО НА НОВИЯ СЕЗОН И УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИТЕ НИ ПЛУВЦИ В ГОЛЕМИТЕ МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ТАНЯ БОГОМИЛОВА, ТРЕНЬОРИТЕ ИРИНА ДИМИТРОВА, ЮЛИЯНА ЧУБУРОВА, КРАСИМИР ТУМАНОВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

12. 30 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИИТЕ НА БОЙНИТЕ ИЗКУСТВА ВЪВ ВРЪЗКА С ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ В ПОВЕЧЕ ОТ 20 ГРАДА ПО 5 ВИДА БОЙНИ ИЗКУСТВА – КАРАТЕ, ДЖУ-ДЖИЦУ, ТАЕКУОНДО, КИКБОКС И АЙКИДО.

ПЕТЪК, 13 МАЙ 2005 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ФУТБОЛИСТИ В ОТДЕЛНИТЕ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ В SMS-ИГРАТА НА В. “2 В 1” И “ТОПСПОРТ”.

12. 00 ч. – ТЕНИС – “РОЛАН ГАРОС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТЕНИС ТУРНИРА ЗА ЛЮБИТЕЛИ НА СМЕСЕНИ ДВОЙКИ “ПЕЖО РОЛАН ГАРОС”.

ПОНЕДЕЛНИК, 16 МАЙ 2005 г.

10. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И КЛУБА ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА НА НСА ЗА 27-ия ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР “НОВИ ЗВЕЗДИ”.

11. 30 ч. – ШАХМАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ШАХМАТ СТЕФАН СЕРГИЕВ ЗА НОВИТЕ ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА ПРЕД БЪЛГАРСКИЯ ШАХМАТ И АКТУАЛНИ ИНТЕРЕСНИ НОВИНИ. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНАТА ШАМПИОНКА ГРОСМАЙСТОР АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА.

ВТОРНИК, 17 МАЙ 2005 г.

11. 00 ч. – ДЖУДО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В РОТЕРДАМ /ХОЛАНДИЯ/ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В НЕГО.

11. 30 ч. – БОКС – ТУРНИР ЗА КУПАТА НА КМЕТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ БОКСОВ СЪЮЗ И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ БОКСОВ ТУРНИР ЗА КУПАТА НА КМЕТА НА РАЙОН “ТРИАДИЦА”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ХХVІІ И ХХVІІІ” КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФУТБОЛИСТИТЕ НА ХХVІІ И ХХVІІІ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – МИНИСТЕРСТВО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА – ДЕТСКИ СЕЛИЩА “SOS КИНДЕРДОРФ” – СПОРТЕН ТУРНИР: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И ДЕТСКИ СЕЛИЩА “SOS КИНДЕРДОРФ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СПОРТЕН ТУРНИР В “АЛБЕНА”.

СРЯДА, 18 МАЙ 2005 г.

12. 00 ч. – БОРБА – ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА – ОТБОР НА МЕСЕЦ АПРИЛ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 19 МАЙ 2005 г.

11. 00 ч. – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – OFF ROAD – ПЪРВИ СТАРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ КЛУБ “OFF ROAD” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ КРЪГ ОТ HАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО OFF ROAD И ВТОРИЯ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ЕНДУРО ШАМПИОНАТ/ ЗА МОТОЦИКЛЕТИ/. С УЧАСТИЕТО НА ВЕНЦИСЛАВ ПЕТРОВ И ПЛАМЕН ПЕТРОВ/КЛУБ “OFF ROAD”/, СЪБИН КОЛАРОВ -ОРГАНИЗАТОР НА ЕНДУРО ШАМПИОНАТА, СОФИЯ СЕМЧЕВА И ХРИСТОМИР НИКОЛОВ – СП. “OFF ROAD BG”.

11. 30 ч. – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – БЪЛГАРИ В ПОДЗЕМНИЯ ЕВЕРЕСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ И ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ПЕЩЕРНИ КЛУБОВЕ В СТРАНАТА ВЪВ ВРЪЗКА С УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИ ПЕЩЕРНЯЦИ В ПРЕДСТОЯЩАТА МЕЖДУНАРОДНА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО НАЙ-ДЪЛБОКАТА ТОЧКА НА ЗЕМЯТА. ИНФОРМАЦИЯ ЗА ДРУГИ ИНТЕРЕСНИ ЕКСПЕДИЦИИ ДО КРАЯ НА ГОДИНАТА.

13. 00 ч. – “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ” – АНКЕТА НА АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ ЗА ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ДОНЧО ДОНЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА АСОЦИАЦИЯТА И НОМИНИРАНИТЕ ХРИСТО ЯНЕВ, БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ, ЧАВДАР ЯНКОВ И СТАНИМИР СТОИЛОВ.

ПЕТЪК, 20 МАЙ 2005 г.

10. 30 ч. – АВТОМОБИЛИ – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – ДРАГ РЕЙСИНГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ДРАГ РЕЙСИНГ ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ОФИЦИАЛНО НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ДРАГ РЕЙСИНГ /ИЗДЪРПВАНЕ НА АВТОМОБИЛИ С МАКСИМАЛНА СКОРОСТ ЗА 400 м./ НА ПИСТА “БОЖУРИЩЕ”. С УЧАСТИЕТО НА КАЛОЯН СТАНЧЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, РАЛИ ПИЛОТА НИКОЛАЙ ЗЛАТКОВ И ДР.

11. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ АПРИЛ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МАРИЯ ГРОЗДЕВА – ПЪРВАТА БЪЛГАРСКА СЪСТЕЗАТЕЛКА, СПЕЧЕЛИЛА ОЛИМПИЙСКА КВОТА ЗА ПЕКИН, АБСОЛЮТНА РЕКОРДЬОРКА В АНКЕТАТА “СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА” /ЗА 8-МИ ПЪТ/.

11. 30 ч. – БИАТЛОН – ОЛМПИЙСКИ ИГРИ В ТОРИНО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПОДГОТОВКАТА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА ТОРИНО-2006.

ЧЕТВЪРТЪК, 26 МАЙ 2005 г.

10. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ФИНАЛИ НА УЧЕНИЧЕСКАТА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА ФИНАЛИТЕ НА УЧЕНИЧЕСКАТА БАСКЕТБОЛНА ЛИГА.

11. 00 ч. – ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ” /28 МАЙ, СЪБОТА/. ВИКТОРИНА С НАГРАДИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ, СУВЕНИРИ ЗА ВСЕКИ. КОКТЕЙЛ СЛЕД ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА.

12. 00 ч. – СПОРТНА ГИМНАСТИКА – ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГИМНАСТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА НИКОЛА ПРОДАНОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР МИЛКО ТАНКУШЕВ И НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ АНДРЕЙ ЛИПСКИ, ФИЛИП ЯНЕВ И НИКОЛИНА ТАНКУШЕВА.

13. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХХIX КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ И НАГРАЖДАВАНЕ НА ДОНЧО ДОНЕВ /”ЛОКОМОТИВ СФ”/-“ФУТБОЛИСТ НА ХХIX КРЪГ” В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 27 МАЙ 2005 г.

10. 15 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ. ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА. ПЪРВИ ТУРНИР ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ПОД ПАТРОНАЖА НА МИНИСТЪРА НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ ДОЛОРЕС АРСЕНОВА.

11. 00 ч. – СВЕТОВНИ РАБОТНИЧЕСКИ ИГРИ В АЛБЕНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СВЕТОВНИ РАБОТНИЧЕСКИ ИГРИ ЗА МИР И СОЛИДАРНОСТ В АЛБЕНА /8-12 юни/. С УЧАСТИЕТО НА Д-Р ЖЕЛЯЗКО ХРИСТОВ –ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КНСБ И НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И КОСТАДИН ПЪРЗУЛОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ РАБОТНИЧЕСКИ СПОРТ.

11. 45 ч. – СУМО – ГОСТИ ОТ ЯПОНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СУМО И НА ГОСТУВАЩИТЕ У НАС ЯПОНСКИ СУМИСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА СРЕЩА С БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО СУМО /30.05, ЗАЛА 2 НА НДК/ И ЗА 28-МОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО СУМО. С УЧАСТИЕТО НА АТАШЕТО ПО КУЛТУРНИТЕ ВЪПРОСИ НА ЯПОНСКОТО ПОСОЛСТВО В СОФИЯ.

ПОНЕДЕЛНИК, 30 МАЙ 2005 г.

11. 00 ч. – “ДАНОНИАДА” – ФИНАЛЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА, НА Б Ф С И НА “ДАНОН-СЕРДИКА” АД ЗА ФИНАЛА НА ОСМОТО ИЗДАНИЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ДЕТСКИ ФУТБОЛЕН ТУРНИР “ДАНОНИАДА”. С УЧАСТИЕТО НА Г-Н ЖАК ПОНТИ, ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР НА “ДАНОН-СЕРДИКА” АД, НА Г-Н СТЕФАН КАПРАЛОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ И НА Г-Н ЮЛИАН АРНАУДОВ, МИНИСТЕРСТВО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА.

12. 00 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ОТ СВЕТОВНАТА КУПА В БЪЛГАРИЯ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ХОТЕЛ “КЕМПИНСКИ-ЗОГРАФСКИ”, ЗАЛА “СОФИЯ 1”

13. 00 ч. – “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ В ЧЕТВЪРТАТА АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”, ОРГАНИЗИРАНА ОТ АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ.

ВТОРНИК, 31 МАЙ 2005 г.

11. 00 ч. – ИВЕТ ЛАЛОВА, КОНСТАНТИН МИЛАНОВ –СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. МАРТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВЕТ ЛАЛОВА – ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА НА 200 М В ЗАЛА И НА ТРЕНЬОРА Й КОНСТАНТИН МИЛАНОВ КАТО СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. МАРТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 30 ч. – ИВАН СЛАВКОВ – СТАРТ НА ПРЕДИЗБОРНА КАМПАНИЯ: ОФИЦИАЛЕН СТАРТ НА ПРЕДИЗБОРНАТА КАМПАНИЯ НАДВИЖЕНИЕ “НАПРЕД, БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДВИЖЕНИЕТО ИВАН СЛАВКОВ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХХХ КРЪГ, ФУТБОЛЕН ТРЕНЬОР НА М. МАЙ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИРОСЛАВ ИВАНОВ /ПФК “ЛЕВСКИ”/ – “ФУТБОЛИСТ НА ХХХ КРЪГ” И НА СТАНИМИР СТОИЛОВ /ПФК”ЛЕВСКИ”/ – “ТРЕНЬОР НА М. МАЙ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 1 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ И СИЛВИО ДАНАИЛОВ – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ МАЙ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ – “СПОРТИСТ НА М.МАЙ” И НА СИЛВИО ДАНАИЛОВ – “ТРЕНЬОР НА М.МАЙ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – БОКС – СЛЕД УСПЕХА В ИСПАНИЯ – ПРЕДИ ШАМПИОНАТА НА СТРАНИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА ТУРНИРА В ИСПАНИЯ /6 ТИТЛИ И ОТБОР №1/ И ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО НИ УЧАСТИЕ В ШАМПИОНАТА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ /3-11.06, ИТАЛИЯ/.

ЧЕТВЪРТЪК, 2 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – НОВА ВЕРИГА ОТ СЪСТЕЗАНИЯ – СПОРТНИ ТАНЦИ – НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЩИНА ТРИАДИЦА, СПОРТЕН КЛУБ “ТРИАДИЦА” И КЛУБ “ВЕЛОМАНИЯ” ЗА СТАРТА НА ВЕРИГАТА ОТ 8 НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАНИЯ ПО КОЛОЕЗДЕНЕ И ЗА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ШОУ ДЕНС И ХИП-ХОП.

ЗА РЕПОРТЕРИТЕ ОТ ОТДЕЛ “КРИМИНАЛЕН”

14 . 00 ч. – КАК ДА СЕ СПРАТ ЗАЧЕСТИЛИТЕ ГРАБЕЖИ НАД БИЖУТЕРСКИТЕ ОФИСИ И МАГАЗИНИ: ДИСКУСИЯ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА БИЖУТЕРСКА КАМАРА във връзка с взимането на спешни и неотложни мероприятия относно зачестилите случаи на обири и грабежи на бижутерски магазини, ателиета, работилници.

На дискусията ще присъстват заинтересовани лица от бижутерския бранш, пострадали пряко или косвено от злоумишлените действия на престъпни и организирани групи , които методично и целенасочено след дълго и точно проучване извършват своите грабежи, които рефлектират върху съдбите на БИЖУТЕРИТЕ, техните семейства, контрагенти и партньори в страната и чужбина.

ПЕТЪК, 3 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ПЪРВА БЪЛГАРСКА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО К2: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДОЙЧИН БОЯНОВ, БОЯН ПЕТРОВ И ИВАН ТЕМЕЛКОВ – ПЪРВИТЕ БЪЛГАРСКИ АЛПИНИСТИ – УЧАСТНИЦИ В ПРЕДСТОЯЩАТА МЕЖДУНАРОДНА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ХИМАЛАЙСКИЯ ОСЕМХИЛЯДНИК К2 /ВТОРИ ПО ВИСОЧИНА СЛЕД ЕВЕРЕСТ, НАЙ-СЛОЖЕН ЗА ИЗКАЧВАНЕ/.

ПОНЕДЕЛНИК, 6 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч – ФУТБОЛ – НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН МАЧ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ, ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА, БЪЛГАРСКИЯ ЧЕРВЕН КРЪСТ И СЪЮЗА НА БЪЛГАРСКИТЕ АВТОМОБИЛИСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН МАЧ /08. 06. 2005 г. , във Велико Търново / МЕЖДУ ЗВЕЗДИТЕ ОТ САЩ-94 И ИГРАЕЩИ ФУТБОЛИСТИ В ПОМОЩ НА ДЕЦА, ПОСТРАДАЛИ ОТ КАТАСТРОФИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БЧК ХРИСТО ГРИГОРОВ, ПРЕЗИДЕНТА НА ПФЛ ВАЛЕНТИН МИХОВ, ТРЕНЬОР №1 НА ХХ в. ДИМИТЪР ПЕНЕВ, ГЛАВНИЯ СЕКРЕТАР НА СБА СТОЯН СЕНТОВ.

ВТОРНИК, 7 ЮНИ 2005 г.

13. 00 ч. – ЙОГА – НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЙОГА ЗА НАЦИОНАЛНИЯ ЙОГА ФЕСТИВАЛ.

13. 30 ч- ГРЕБАНЕ – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР – МЕЖДУНАРОДНИ СТАРТОВЕ: ПКФ НА СВИЛЕН НЕЙКОВ, РУМЯНА НЕЙКОВА, МИГЛЕНА МАРКОВА И АНЕТ-ЖАКЛИН БУШМАН СЛЕД ПЪРВИЯ КРЪГ ЗА СК.

СРЯДА, 8 ЮНИ 2005 г.

11. 30 ч. – ОЛИМПИЙСКО ДВИЖЕНИЕ – ПРЕДСТОЯЩА ПЪРВА СЕСИЯ – ПОУКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЕКТОРА НА НСА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ И ПРОФ. РАЙНА БЪРДАРЕВА ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩАТА ПЪРВА СТУДЕНТСКА ОЛИМПИЙСКА СЕСИЯ С УЧАСТИЕТО НА ИЗВЕСТНИ ЛЕКТОРИ ОТ ЧУЖБИНА НА ТЕМА: “ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВА НА ОЛИМПИЙСКОТО ДВИЖЕНИЕ СЛЕД АТИНА-2004”.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – ОТКРИВАНЕ НА СВЕТОВЕН ЦЕНТЪР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ОТКРИВАНЕ НА СВЕТОВНИЯ ЦЕНТЪР ПО БАДМИНТОН В ЗАЛА “СОФИЯ”.

11. 30 ч. – ХАНДБАЛ – НОВИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ – ПРЕДИ ФИНАЛИТЕ НА ДЪРЖАВНИТЕ ПЪРВЕНСТВА:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ ЗА ИЗБОРА НА НОВИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ /ЖЕНИ И ЮНОШИ/ И ПРЕДИ ФИНАЛНИТЕ МАЧОВЕ НА ДЪРЖАВНИТЕ ПЪРВЕНСТВА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ.

12. 00 ч. – НОВ НАЦИОНАЛЕН МУЗЕЙ НА ПЛАНИНАРСТВОТО – ПРЕДСТАВЯНЕ НА УЧРЕДИТЕЛИТЕ – ПОКАЗВАНЕ НА НЯКОИ ОТ ЕКСПОНАТИТЕ – ОБРЪЩЕНИЕ ЗА АНГАЖИРАНЕ НА ДЪРЖАВАТА И ОБЩЕСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УЧРЕДИТЕЛИТЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ МУЗЕЙ НА ПЛАНИНАРСТВОТО, ЕДИНСТВЕН НА БАЛКАНИТЕ, ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОЕКТА И НА НЯКОИ ОТ ЕКСПОНАТИТЕ. “ЗАЩО Е НЕОБХОДИМ ТАКЪВ МУЗЕЙ?” – ОБРЪЩЕНИЕ ЗА АНГАЖИРАНЕ НА ДЪРЖАВАТА И ОБЩЕСТВОТО КЪМ ПРОЕКТА. С УЧАСТИЕТО УЧРЕДИТЕЛИТЕ: МЕТОДИ САВОВ – ПОКОРИТЕЛ НА ЕВЕРЕСТ ПРЕЗ 1984 г. И РЪКОВОДИТЕЛ НА ЕКСПЕДИЦИЯТА ДО ЕВЕРЕСТ ПРЕЗ 2004 г. , НИКОЛАЙ ПЕТКОВ – ДВА ПЪТИ ИЗКАЧИЛ ЕВЕРЕСТ, ДОЦ. ДИМИТЪР БЪРДАРЕВ – РЪКОВОДИТЕЛ НА КАТЕДРА “АЛПИНИЗЪМ” В НСА, ДОЦ. Д-Р АТАНАС ГЕОРГИЕВ – ПАРЛАМЕНТАРЕН СЪВЕТНИК КЪМ КОМИСИЯТА ЗА МЛАДЕЖТА, СПОРТА И ДЕЦАТА, ДИМИТЪР ГОЧЕВ – БИВШ ЧЛЕН НА КОНСТИТУЦИОННИЯ СЪД И ПРЕДСТАВИТЕЛ НА БЪЛГАРИЯ В ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪД В СТРАСБУРГ.

13. 00 ч. – МИНИФУТБОЛ – ПЪРВИ ТУРНИР ЗА КУПАТА НА “ХЮНДАЙ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ ТУРНИР ПО МИНИФУТБОЛ ЗА КУПАТА НА “ХЮНДАЙ” В ЗИМНИЯ ДВОРЕЦ НА СПОРТА.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч – МЕЖДУНАРОДЕН ОЛИМПИЙСКИ ДЕН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ И НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРАЗНИКА ЗА МЕЖДУНАРОДНИЯ ОЛИМПИЙСКИ ДЕН /14 ЮНИ – ЕЗЕРОТО “АРИАНА”/. СУВЕНИРНИ ФЛАНЕЛКИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БЪЛГАРСКАТА И ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ АСЕН ХАДЖИТОДОРОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ИГОР МАЗУРЕНКО , ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА СВЕТОВНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ЛУИЛИ ДЕНЕМОСМЕР И НАЙ-ДОБРИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ВТОРНИК, 14 ЮНИ 2005 г.

11.30 ч. – СУМО – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СУМО, НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ПЕТЪР СТОЯНОВ И НА БРОНЗОВИТЕ МЕДАЛИСТИ СТИЛИЯН ГЕОРГИЕВ И АЙРИН МУХРЕМОВА СЛЕД УСПЕХА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА /ВТОРО МЯСТО В ОТБОРНОТО КЛАСИРАНЕ/.

МУЗЕЙ НА СПОРТА

16.00 ч. – ПРЕДСТАВЯНЕ НА КНИГАТА “СПОРТ БЕЗ ТРАВМИ” ОТ АВТОРА Й ДОЦ. Д-Р НИКОЛА ДАГОРОВ. КОКТЕЙЛ В КАФЕТО НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 15 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч – ПЛУВАНЕ – ПЕТЪР СТОЙЧЕВ ВОДАЧ В СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВИЯ ВОДАЧ В СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ВТОРОТО МЯСТО НА 10 КМ В ЛОНДОН И ПРЕДИ УЧАСТИЕТО МУ В ПЛУВНИЯ МАРАТОН В ОХРИД И В СЛЕДВАЩИТЕ СТАРТОВЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА.

11. 30 ч. – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – НАЦИОНАЛНИ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СДРУЖЕНИЕ “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС” ЗА ТРАДИЦИОННИТЕ НАЦИОНАЛНИ ИГРИ ПО ФУТБОЛ, ЛЕКА АТЛЕТИКА, ТЕНИС НА МАСА И ПЛУВАНЕ /16 и 17 юни , София/

12. 00 ч. – ФЕХТОВКА – “АСПАРУХОВ МЕЧ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ФЕХТОВКА ЗА ТРАДИЦИОННИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО САБЯ “АСПАРУХОВ МЕЧ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 16 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – СТРЕЛБА С ЛЪК – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ – БЪЛГАРСКИ ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СТРЕЛБА С ЛЪК И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА ПОДГОТОВКАТА НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ИСПАНИЯ ОТ 20 ЮНИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЯНИСЛАВ ЦАНКОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР КАЛИНКА ИВАНОВА И СТРЕЛКИНЯТА СЛАВЯНКА КЪНЕВА – РЕПУБЛИКАНСКА ШАМПИОНКА.

ПЕТЪК, 17 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – ФЕХТОВКА – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПА “СОФИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ФЕХТОВКА И ФЕХТОВАЛЕН КЛУБ “ВИТОША” ЗА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ШПАГА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ ЗА КУПА “СОФИЯ”/19 ЮНИ, Н С А/.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА – “СРЕБЪРНАТА НИКЕ” : НАГРАЖДАВАНЕ НА ПФК ЦСКА – “ОТБОР НА МЕСЕЦ МАЙ” СЪС “СРЕБЪРНАТА НИКЕ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” /ЗА ЧЕТВЪРТИ ПЪТ “ОТБОР НА МЕСЕЦА” ОТ НАЧАЛОТО НА АНКЕТАТА/. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ЦСКА МИОДРАГ ЙЕШИЧ.

СЪБОТА, 18 ЮНИ 2005 г.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ТУРНИР ПО МИНИБАСКЕТБОЛ – ПРОГРАМА “ОВЪРГАЗБАСКЕТ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК ЦСКА ЗА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ПО МИНИБАСКЕТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ОВЪРГАЗ”. С УЧАСТИЕТО НА ПЛАМЕН ДОНЧЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “ОВЪРГАЗ”, ГЕОРГИ БОЖКОВ – РЪКОВОДИТЕЛ НА ПРОГРАМАТА “ОВЪРГАЗБАСКЕТ”, ДИРЕКТОРИТЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИТЕ ШКОЛИ НА “АРИС” (СОЛУН) ЙОРГОС ДОКСАКИС И НА “ПАРТИЗАН” (БЕЛГРАД) ЗОРАН СТЕФАНОВИЧ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА КРЪГА – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ХАЛФА НА ПФК “ЛЕВСКИ” МИРОСЛАВ ИВАНОВ – ОПРЕДЕЛЕН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ХХХ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И В. “ФУТБОЛ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 20 ЮНИ 2005 г.

11.30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР (МЪЖЕ) РОСЕН БАРЧОВСКИ ЗА СЪСТАВА И ПОДГОТОВКАТА НА ОТБОРА ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

12. 30 ч. – КАНАДСКА БОРБА – ПАРАД НА МЕДАЛИСТИТЕ С ДЕМОНСТРАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА ПАРАД НА ВСИЧКИ НАШИ МЕДАЛИСТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО. ДЕМОНСТРАЦИЯ.

ВТОРНИК, 21 ЮНИ 2005 г.

12. 30 ч. – КАРТИНГ- СТАРТ НА “WORLD FORMULA” У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ КАРТИНГ СЕРИИ ОТ “WORLD FORMULA” В БЪЛГАРИЯ. ДЕМОНСТРАЦИЯ НА КАРТОВЕТЕ ОТ СЕРИЯТА ОТ ВОДЕЩИ БЪЛГАРСКИ АВТОМОБИЛНИ И КАРТИНГ ПИЛОТИ.

СРЯДА, 22ЮНИ 2005 г.

ЗА ОТДЕЛ “ВЪТРЕШНА ИНФОРМАЦИЯ” РЕСОР “ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ”

ЗА СПОРТНАТА РЕДАКЦИЯ

11. 30 ч. – ТЕЖКИТЕ КОНТУЗИИ, ТРАВМИТЕ И НЕОБРАТИМИТЕ ПОСЛЕДСТВИЯ ОТ ТЯХ ПО СПОРТНИТЕ ТЕРЕНИ – КАКВИ СА ПРИЧИНИТЕ И КОЙ НОСИ ВИНАТА ЗА НАРАСТВАЩИЯ РИСК? КАКВО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ В СИСТЕМАТА НА ЗДРАВНОТО ОСИГУРЯВАНЕ?

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Д-Р МАРИЕЛА СИРАКОВА – УПРАВИТЕЛ НА СПОРТНИЯ МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР, ДОЦ. ИВАН МАЗНЕВ –КАРДИОЛОГ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СДРУЖЕНИЕТО ПО СПОРТНА МЕДИЦИНА И КИНЕЗИТЕРАПИЯ, Д-Р ВАЛЕНТИН МАТЕВ – ГЛ. АСИСТЕНТ В БОЛНИЦАТА ПО ОРТОПЕДИЯ И ТРАВМАТОЛОГИЯ, Д-Р МИХАИЛ ИЛИЕВ – ЛЕКАР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ.

ЧЕТВЪРТЪК, 23 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ОНТАРИО СПОРТ” И АСОЦИАЦИЯТА НА ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ТЕНИСИСТИ В БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ “ПРО ТУРНИР” ПО ТЕНИС ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В РУСАЛКА.

ПЕТЪК, 24 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – СВЕТОВЕН ПРОБЕГ НА ХАРМОНИЯТА – МАРШРУТЪТ ПРЕЗ БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ШРИ ЧИНМОЙ МАРАТОН ТИМ БЪЛГАРИЯ ЗА СВЕТОВНИЯ ПРОБЕГ НА ХАРМОНИЯТА (40 000 километров международен пробег, който преминава през 70 страни на 7 континента), МАРШРУТА МУ ПРЕЗ БЪЛГАРИЯ, ПРОГРАМАТА ПО ПОСРЕЩАНЕТО НА МАРАТОНЦИТЕ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПРОБЕГА.

11. 30 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В НСА.

ПОНЕДЕЛНИК, 27 ЮНИ 2005 г.

12. 00 ч. – ТЕНИС – ЕВРОПЕЙСКО КЛУБНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕНИС КЛУБ “ЧЕРНО МОРЕ ЕЛИТ” ВАРНА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО КЛУБНО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ФРАНЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА ОТБОРА ОГНЯН ИЛИЕВ И ТЕНИСИСТКИТЕ СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА, ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА И МАРИЯ ПЕНКОВА.

ВТОРНИК, 28 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПОДПИСВАНЕТО НА ДОГОВОР ЗА ГЕНЕРАЛНО СПОНСОРСТВО И УЧРЕДЯВАНЕ НА НОВА ТЕНИС ВЕРИГА GloBul Tennis Cup.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АМАТЬОРСКАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ЗА УЧАСТИЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА АМАТЬОРИ ВЪВ ФИНАЛИТЕ НА “РЕГИОНС КЪП”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА АФЛ РУМЕН ВЪЛКОВ И СЕЛЕКЦИОНЕРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ИЛИЯН КИРЯКОВ И ИВАН ИЛИЕВ.

СРЯДА, 29 ЮНИ 2005 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “АЛБЕНА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ТРАДИЦИОННИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ “АЛБЕНА 2005”. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ И ГОСТИТЕ.

11. 30 ч. – ТРИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТРИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО В СОФИЯ ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ТРИАТЛОН ПОД ПАТРОНАЖА НА СТОЛИЧНИЯ КМЕТ СТЕФАН СОФИЯНСКИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 30 ЮНИ 2005 г.

10.00 ч. – 16. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ БАДМИНТОН.

ПЕТЪК, 1 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – СТРЕЛБА С ЛЪК – ГРАН ПРИ В СОФИЯ – ФИНАНСОВ ПРОБЛЕМ – НАГРАДИ ЗА ЖУРНАЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СТРЕЛБА С ЛЪК И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ГРАН ПРИ У НАС /София, 4-10 юли т.г./. С КАКЪВ ФИНАНСОВ ПРОБЛЕМ СЕ СБЛЪСКВА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПРЕСТИЖНОТО ДОМАКИНСТВО, ВЪПРЕКИ ПОДПИСАНИЯ ДОГОВОР С МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА?

NB! Журналистите, уважили пресконференцията, ще бъдат поканени следващия ден за едночасово обучение и последващо състезание с награди на полигона, където ще се състои Гран При.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 ЮЛИ 2005 г.

11. 30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – ПЪРВОКЛАСНО СЪСТЕЗАНИЕ У НАС ЗА СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ЛАТИНОТАНЦИ В “АЛБЕНА” – НАЙ-ВИСОК КЛАС ЗА СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА. ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ЕДНА ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ НИ ДВОЙКИ ВЕРОНИКА СИМЕОНОВА И АЛЕКСАНДЪР КАЛОФЕРОВ. ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПАРАЛЕЛНОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО.

12. 15 ч. – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – ТРИМА БЪЛГАРИ В ПОДЗЕМНИЯ ЕВЕРЕСТ И ПРЕДСТОЯЩА ЕКСПЕДИЦИЯ В ПЛАНИНАТА ТАВЪР, ТУРЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕЩЕРНЯЦИТЕ, СПЕЧЕЛИЛИ КОНКУРСА ЗА ВКЛЮЧВАНЕ В МЕЖДУНАРОДНАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО НАЙ-ДЪЛБОКАТА ТОЧКА НА ЗЕМЯТА ПЕЩЕРАТА “КРУБЕР” – ОРЛИН КОЛОВ /КЛУБ “СТУДЕНЕЦ”-ПЛЕВЕН/, ТЕОДОР КИСИМОВ /КЛУБ “ПРИСТА” РУСЕ/ И СВЕТЛОМИР СТАНЧЕВ /КЛУБ “ПРИСТА” РУСЕ/. ИНФОРМАЦИЯ И ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЕКСПЕДИЦИЯ В ТАВЪР, ТУРЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА Д-Р ПЕТЪР БЕРОН – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ.

ВТОРНИК, 5 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “АГОРА” ЗА НАГРАДИТЕ НА “ЕВРОИНС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “АГОРА” ЗА НАГРАДИТЕ НА “ЕВРОИНС”. БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПРЕДСТОЯЩИТЕ ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ И СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ. С УЧАСТИЕТО НА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА, АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УС НА “ЕВРОИНС”.

12. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – КУПА НА НАЦИИТЕ “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ И НА ПРЕДСТАВИТЕЛСТВОТО НА “САМСУНГ” ЗА БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ ОТ ОТБОРНАТА КУПА НА НАЦИИТЕ “САМСУНГ” – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

СРЯДА, 6 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЛЕГЕНДА – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АРТЕНИК АРАБАДЖИЯН /АРТО/ – НАЙ-ТИТУЛУВАНИЯТ СЪДИЯ ПО БАСКЕТБОЛ, 3 ПЪТИ СЪДИЯ № 1 НА ФИБА, СЪДИЙСТВАЛ НА 3 ОЛИМПИАДИ /СЪДИЯ НА ОЛИМПИЙСКИЯ БАСКЕТФИНАЛ В МЮНХЕН – 1972 г./ ПО ПОВОД 75-ГОДИШНИЯ МУ ЮБИЛЕЙ. С УЧАСТИЕТО НА АТАНАС ТОНЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ БАСКЕТБОЛ, ПЮЗАНТ КАСАБЯН – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ БАДМИНТОН.

12. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТИ ПО МОТОКРОС В СЕВЛИЕВО /10 ЮЛИ/ И САМОКОВ /17 ЮЛИ/.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – КАНУ-КАЯК – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНУ-КАЯК И НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО КАНУ-КАЯК В ПЛОВДИВ /14 – 17 ЮЛИ 2005 г./. АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ ЗА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ.

ПЕТЪК, 8 ЮЛИ 2005 г.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ (МЪЖЕ) МАРТИН СТОЕВ СЛЕД УЧАСТИЕТО НИ В СВЕТОВНАТА ЛИГА И ПРЕДИ КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ ОТБОРА И ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ.

ПОНЕДЕЛНИК, 11 ЮЛИ 2005 г.

14. 00 ч. – ТЕНИС – КУПА “ДЕЙВИС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ТЕНИС ЗА МЪЖЕ ПРЕДИ МАЧА С ФИНЛАНДИЯ ЗА КУПА “ДЕЙВИС” ВЪВ ІІ КРЪГ НА ЕВРО/АФРИКАНСКАТА ЗОНА – ГРУПА ІІ. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА ОТБОРА ОРЛИН СТАНОЙЧЕВ И ТЕНИСИСТИТЕ ТОДОР ЕНЕВ, РАДОСЛАВ ЛУКАЕВ И ИЛИЯ КУШЕВ.

ВТОРНИК, 12 ЮЛИ 2005 г.

10. 30 ч. – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЮНИ И НА КРАСИМИР ТУМАНОВ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЮНИ – В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 00 ч. – БЕЙЗБОЛ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БЕЙЗБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО БЕЙЗБОЛ В БЛАГОЕВГРАД.

СРЯДА, 13 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ В БОЖУРИЩЕ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ.

12. 00 ч. – ШОТОКАН КАРАТЕ ДО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ШИСЕЙ КАН – БЪЛГАРИЯ, ГЛАВЕН ОРГАНИЗАТОР НА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО ПО ШОТОКАН КАРАТЕ ДО НАIGKA – EUROPE В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ШИХАН САГАШИЧЕ КАТО – ГЛАВЕН ИНСТРУКТОР VІІІ ДАН НА IGKA.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛ (ЖЕНИ) КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ ЗА ПОДГОТОВКАТА НА ОТБОРА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

ЧЕТВЪРТЪК, 14 ЮЛИ 2005 г.

12. 00 ч. – ТРИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ТРИАТЛОН В СОФИЯ ЗА ПОДГОТОВКАТА НА ШАМПИОНАТА. ПОКАНЕН ЗА УЧАСТИЕ Е И ПАТРОНЪТ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО СТЕФАН СОФИЯНСКИ.

12. 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ФИНАНСОВ КОЛАПС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, НА ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА ТЕЖКОТО ФИНАНСОВО СЪСТОЯНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ОТНОШЕНИЯТА С МИНИСТЕРСТВОТО НА МЛАДЕЖТА И СПОРТА.

ПЕТЪК, 15 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – КРИКЕТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КРИКЕТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ОТКРИТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО И ЗА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР “РОДЖЪР ШОРТ МЕМОРИАЛ ТРОФИ”. С УЧАСТИЕТО НА ПОСЛАНИКА НА ОБЕДИНЕНО КРАЛСТВО ВЕЛИКОБРИТАНИЯ В БЪЛГАРИЯ НЕГОВО ПРЕВЪЗХОДИТЕЛСТВО ДЖЕРЕМИ ХИЛ.

12. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ В САМОКОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС /68 и 80 куб.см/ В САМОКОВ /17 ЮЛИ/.

ПОНЕДЕЛНИК, 18 ЮЛИ 2005 г.

13. 00 ч. – СВЕТОВНИ ИГРИ – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА И БФ ДЖУ-ДЖИЦУ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПРЕДСТОЯЩИТЕ СВЕТОВНИ ИГРИ В ДУИСБУРГ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТИТЕ НА БФ ГИМНАСТИКА НИКОЛА ПРОДАНОВ, БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА МАРИЯ ГИГОВА, СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА И БФ ДЖУ-ДЖИЦУ ТОНИ ПЕТРОВ.

ВТОРНИК, 19 ЮЛИ 2005 г.

12. 15 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – БАЛКАНСКИ ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ БАЛКАНСКИ ШАМПИОНАТ ПО КОЛОЕЗДЕНЕ НА ШОСЕ В КАЗАНЛЪК. С УЧАСТИЕТО НА КМЕТА НА КАЗАНЛЪК СТЕФАН ДАМЯНОВ.

13. 00 ч. – ЗАЛА “ТРИАДИЦА” – СКАНДАЛНА ПРИВАТИЗАЦИЯ – ЗАЩИТА С ДОКУМЕНТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЩЕСТВЕНИЯ КОМИТЕТ ЗА ЗАПАЗВАНЕ НА ЗАЛА “ТРИАДИЦА” ЗА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ. РАЗКРИТИЯ С ДОКУМЕНТИ КАК СЕ Е СТИГНАЛО ДО СКАНДАЛНАТА ПРИВАТИЗАЦИЯ НА ЗЕМЯТА ПОД ЗАЛАТА. С УЧАСТИЕТО НА ЗАМ.-КМЕТА НА ОБЩИНА “ТРИАДИЦА” ТОДОР СТЕФАНОВИ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТНИК ОТ СТОЛИЧНА ОБЩИНА ВИЛИ ЛИЛКОВ.

СРЯДА, 20 ЮЛИ 2005 г.

12. 00 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО СУМО, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА ЮНИ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ДО СПОРТНИТЕ МЕДИИ. /ВТОРО МЯСТО В ОТБОРНОТО КЛАСИРАНЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО/.

12 . 30 ч. – СВЕТОВНИТЕ ИГРИ В ДУИСБУРГ – ШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РАДОСТИН РАЧЕВ – НОСИТЕЛ НА ПЪРВИЯ И ЗАСЕГА ЕДИНСТВЕН ЗЛАТЕН МЕДАЛ НА ДВОЕН МИНИБАТУТ ОТ СВЕТОВНИТЕ ИГРИ В ДУИСБУРГ, НЕГОВАТА ТРЕНЬОРКА ИРЕНА ТЕНЕВА И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 21 ЮЛИ 2005 г.

12. 00 – ФЕХТОВКА – ПЪРВИ СВЕТОВЕН МЕДАЛ ЗА БЪЛГАРИЯ ОТ 20 ГОДИНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР ТОШКОВ, СПЕЧЕЛИЛ ПЪРВИЯ МЕДАЛ ЗА СТРАНАТА НИ НА ШПАГА ОТ 20 ГОДИНИ НАСАМ В СЪСТЕЗАНИЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА, И НЕГОВИЯ ТРЕНЬОР ОТ КЛУБА НА НСА КРАСИМИР ПЕТКОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСТАВИТЕЛ НА БФ ФЕХТОВКА.

ЗАЛА “РОДИНА”

11. 00 ч. – ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР МЕЖДУ ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА И НОВИЯ ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ФУТБОЛНОТО НИ ПЪРВЕНСТВО “ТИ БИ АЙ БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 26 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ И НА ЗАВЪРШИЛОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ТОШКО НИКОЛОВ И КАРИНА ДРАГОЛОВА, ТРЕНЬОРА ВЕЛКО БРАТАНОВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН ДИМИТРОВ.

СРЯДА, 27 ЮЛИ 2005 г.

10. 00 ч. – ШАХМАТ – ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШАХМАТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ГЬОТЕБОРГ /ШВЕЦИЯ/ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ТЯХ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ШАХМАТ СТЕФАН СЕРГИЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 28 ЮЛИ 2005 г.

11. 00 ч. – ЕЛЕКТРОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНИ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЕЛЕКТРОНЕН СПОРТ ЗА НАЦИОНАЛНИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА СВЕТОВНИТЕ КИБЕР ИГРИ. С УЧАСТИЕТО НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ СВЕТОВНИТЕ ИГРИ-2004.

12. 00 ч. – БАДМИНТОН – СВЕТОВНА ТИТЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН И НА АСОЦИАЦИЯТА НА МАЛКИТЕ ХОРА ЗА СВЕТОВНАТА ШАМПИОНСКА ТИТЛА ПО БАДМИНТОН, СПЕЧЕЛЕНА ОТ ГЕОРГИ СОФКИН НА ИГРИТЕ В ПАРИЖ.

ПЕТЪК, 29 ЮЛИ 2005 г.

10. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – АНТОНИНА ЗЕТОВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВОЛЕЙБОЛНАТА ЗВЕЗДА АНТОНИНА ЗЕТОВА ЗА ПОДГОТОВКАТА Й В БЪЛГАРИЯ И БЪДЕЩИТЕ Й ПЛАНОВЕ. ПОКАНЕНИ ЗА УЧАСТИЕ СА ИНЖ. ДАНЧО ЛАЗАРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ И ИВАН СЕФЕРИНОВ – МЕНИДЖЪР НА ЖЕНСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ.

ВТОРНИК, 2 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – ВЕТРОХОДСТВО – ЕВРОПЕЙСКИ И СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА – ДОМАКИНСТВО НА ВАРНА НА БАЛКАНИАДА:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВИЯ ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ВЕТРОХОДСТВО СТАНИСЛАВ КАСЪРОВ И НА СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА ПОДГОТОВКАТА И УЧАСТИЕТО НА НАШИ СЪСТЕЗАТЕЛИ В 3 ЕВРОПЕЙСКИ И 5 СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ПРЕЗ ЮЛИ И АВГУСТ. ПОДГОТОВКАТА НА ГРАД ВАРНА ЗА ДОМАКИНСТВО НА БАЛКАНИАДАТА (ОЛИМПИЙСКИ КЛАСОВЕ) ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ. НАКЪДЕ ВЪРВИ ВЕТРОХОДСТВОТО В БЪЛГАРИЯ? – ВИЖДАНИЯТА НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – НОВО РЪКОВОДСТВО НА МАРЕК (ДУПНИЦА): ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВИЯ ПРЕЗИДЕНТ НА ФК МАРЕК (ДУПНИЦА) ЙОРДАН АНДРЕЕВ ЗА ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ФУТБОЛЕН СЕЗОН 2005-2006.

СРЯДА, 3 АВГУСТ 2005 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – АСОЦИАЦИЯ НА СЪДИИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОУЧРЕДЕНАТА АСОЦИАЦИЯ НА СЪДИИТЕ ПО ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ ЗА ЦЕЛИТЕ И ЗАДАЧИТЕ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА АНТОН ГЕНОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ – И КРАСИМИР КЕРЕЗОВ – СЕКРЕТАР НА АСОЦИАЦИЯТА.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – НОВИТЕ ОТБОРИ В “А” ГРУПА – ФК “ВИХРЕН САНДАНСКИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФК “ВИХРЕН САНДАНСКИ” ЗА ДЕБЮТА НА ОТБОРА В “А” ГРУПА И ПОСТАВЕНИТЕ ЦЕЛИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА КОНСТАНТИН ДИНЕВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ВАЛЕРИ СТОЙЧЕВ И СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКИЯ ДИРЕКТОР ДОБРИН ДЕНЕВ.

14. 30 ч. – ФУТБОЛ – НОВИТЕ ОТБОРИ В “А” ГРУПА – ФК БОТЕВ (ПД): ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ФК БОТЕВ ПД ЯСЕН ПЕТРОВ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ЕСЕННИЯ ПОЛУСЕЗОН.

ЧЕТВЪРТЪК, 4 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – СВЕТОВНИ СТУДЕНТСКИ ИГРИ – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ БЪРЗАКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА АСОЦИАЦИЯТА ЗА УНИВЕРСИТЕТСКИ СПОРТ “АКАДЕМИК”, ФИЛИП ШАБАНСКИ – СТАРШИ-ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ СТУДЕНТСКИ ОТБОР ПО ФЕХТОВКА И ЛЮБОМИР ГЕРАСИМОВ – СТАРШИ-ТРЕНЬОР НА ВОЛЕЙБОЛНИЯ ОТБОР ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРСКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА, ПЛУВАНЕ, ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ, СПОРТНА ГИМНАСТИКА, ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, ТАЕКУОНДО И СТРЕЛБА С ЛЪК НА СВЕТОВНИТЕ СТУДЕНТСКИ ИГРИ В ИЗМИР, ТУРЦИЯ.

12. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – СВЕТОВНА ЛИГА С ПОДКРЕПАТА НА ХРИСТО СТОИЧКОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА И НА ШЕСТИМАТА НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ В СВЕТА ПО ПОВОД ПРОФЕСИОНАЛНАТА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА В БАНСКО НА 6 АВГУСТ С ПОДКРЕПАТА НА ХРИСТО СТОИЧКОВ. С УЧАСТИЕТО НА ЦВЕТАН ГАШЕВСКИ /10–КРАТЕН ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН/, МИРОСЛАВ ИВАНОВ, СТЕФАН ЦАНОВ, РУСЛАН БАБАЕВ /СВЕТОВЕН ШАМПИОН/, АУГУСТ СМИСЪЛ /ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН/ И АЛЕХ МАСКЕВИЧ.

ПЕТЪК, 5 АВГУСТ 2005 г.

12. 30 ч. – ОЛИМПИЙСКИ СПОРТОВЕ – АСОЦИАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА НОВОУЧРЕДЕНАТА АСОЦИАЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИИТЕ ПО ОЛИМПИЙСКИ СПОРТОВЕ В БЪЛГАРИЯ.

13. 15 ч. – ФУТБОЛ – ЖЕНСКА КУПА НА УЕФА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР ПО ФУТБОЛ ЗА ЖЕНИ ЗА КУПАТА НА УЕФА В БЪЛГАРИЯ.

ПОНЕДЕЛНИК, 8 АВГУСТ 2005 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА І КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ФУТБОЛИСТ НА І КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА ВЕСТНИК “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БОРИСЛАВ КЬОСЕВ ЗА НОВИТЕ ПОПЪЛНЕНИЯ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН НА ВК ЦСКА (ЖЕНИ) И ЗА ЦЕЛИТЕ И АМБИЦИИТЕ НА ЧАСТЕН СПОРТЕН КЛУБ “КЬОСЕВ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 11 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ ПО СУПЕРМОТО.

ПОНЕДЕЛНИК, 15 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ХАНДБАЛ – ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБНИ ТУРНИРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ЗА ЖРЕБИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ В ЕВРОПЕЙСКИТЕ КЛУБНИ ТУРНИРИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР ЕВТИМОВ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА ЦОНЬО КОНСТАНТИНОВ.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ІІ КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФУТБОЛИСТА НА ІІ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА ВЕСТНИК “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 16 АВГУСТ 2005 г.

10. 30 ч. – СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА – ШАМПИОНИ И МЕДАЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ПАРАОЛИМПИЙСКА АСОЦИАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ХОРА С УВРЕДЕНО ЗРЕНИЕ И ПАРАД НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ.

11. 00 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛ /МЛАДЕЖИ/, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА м. ЮЛИ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ДО СПОРТНИТЕ МЕДИИ /ПЪРВО МЯСТО НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВАРНА/.

ЧЕТВЪРТЪК, 18 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ЕКСПЕДИЦИЯ ДО К-2: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДОЙЧИН БОЯНОВ, БОЯН ПЕТРОВ И ИВАН ТЕМЕЛКОВСЛЕД УЧАСТИЕТО ИМ В СМЕСЕНАТА БЪЛГАРО-ПОЛСКА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО К-2 – ВТОРИЯ ПО ВИСОЧИНА ВРЪХ В СВЕТА.

12. 00 ч. – ВОДНА ТОПКА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОДНА ТОПКА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ /19.08.-28.08./ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В НЕГО.

ПЕТЪК, 19 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ІІ КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МУРАД ХИДИУЕД – ФУТБОЛИСТ НА ІІ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА ВЕСТНИК “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 30 ч. – ФУТБОЛ – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФК “ПИРИН” БЛАГОЕВГРАД ЗА ОТНЕТИЯ МУ ЛИЦЕНЗ ОТ БФС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА МЕТОДИ КАЛЪМБОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ЙОРДАН САМОКОВЛИЙСКИ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР КИРИЛ СТОЙКОВ И СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКИЯ ДИРЕКТОР ПЕТЪР ПЕТРОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 22 АВГУСТ 2005 г.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА КАДЕТИ В СОФИЯ.

ВТОРНИК, 23 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – НОВ СПОНСОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА И НА ФИРМА “РЪНЪРС” ЗА ПОДПИСВАНЕ НА НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР ЗА ФУТБОЛНОТО ПЪРВЕНСТВО.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА ІІІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФУТБОЛИСТА НА ІІІ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА ВЕСТНИК “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПФК “ЧЕРНОМОРЕЦ” ЗА УСТАНОВЕНИТЕ ФАЛШИФИКАЦИИ НА ДОКУМЕНТИ И СЪСИПВАНЕТО НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИЯ ФУТБОЛ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ И ПРЕЗИДЕНТИ НА ДРУГИ ФУТБОЛНИ КЛУБОВЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 25 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ЕКСПЕДИЦИЯ „КЕДАР ДАМ 2005”- ПРЕМИЕРЕН МАРШРУТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ЕКСПЕДИЦИЯТА ДО НЕИЗКАЧВАНИЯ ДОСЕГА ВРЪХ КЕДАР ДАМ / 6830 М, ГАРВАЛСКИТЕ ХИМАЛАИ, ИНДИЯ/. ЦЕЛТА НА ЕКСПЕДИЦИЯТА Е ДА СЕ ИЗКАЧИ ВЪРХА ПО НОВ, ПРЕМИЕРЕН БЪЛГАРСКИ МАРШРУТ ПО ЮГОИЗТОЧНАТА СТЕНА. УЧАСТНИЦИ: НИКОЛА ЛЕВАКОВ, НИКОЛАЙ МИЛУШЕВ, ЖЕКО ВЪТЕВ, СОТИР СТОЙЧЕВ, ВИКТОР СТЕФАНОВ, ТАКО МЛАДЕНОВ И СВЕТОСЛАВ КАВРЪКОВ.

12. 00 ч. – ПЛУВНИ СПОРТОВЕ – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИХАИЛ АЛЕКСАНДРОВ ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ” СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МОНРЕАЛ И УНИВЕРСИАДАТА В ИЗМИР. С УЧАСТИЕТО НА ТАНЯ БОГОМИЛОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ И ПЛАМЕН АЛЕКСАНДРОВ – БАЩА И ТРЕНЬОР НА ПЛУВЕЦА.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ТУРНИР “НАГРАДА НА СОФИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БАСКЕТБОЛ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР РОСЕН БАРЧОВСКИ И КАПИТАНА ТОДОР СТОЙКОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР “НАГРАДА НА СОФИЯ”.

ПЕТЪК, 26 АВГУСТ 2005 г.

10. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ПЪРВИ “НАЦИОНАЛЕН ТУНИНГ ФЕСТ 2005”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ “НАЦИОНАЛЕН ТУНИНГ ФЕСТ 2005” /2 – 4 СЕПТЕМВРИ, КАЗАНЛЪК/. С УЧАСТИЕТО НА ДИМИТЪР ПЕШЕВ /BG Tuning.net – организатор на тунинг шоуто в Божурище/, БОРИСЛАВ РАДОСЛАВОВ – управител на “Бриад”/официален вносител на DLS и Nakamichi за България/ и EMMA – България, международен съдия на Car Audio надсвирвания, организатор на първото професионално надсвирване у нас на Sofia Motor Show – 2003/.

11. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – ДРАГ РЕЙСИНГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ДРАГ РЕЙСИНГ ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ВТОРИ КРЪГ ОТ ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ВИСОКОСКОРОСТНО ИЗДЪРПВАНЕ НА АВТОМОБИЛИ /ДРАГ РЕЙСИНГ/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА КАЛОЯН СТАНЧЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 29 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч. – ВЕТРОХОДСТВО – ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА – БАЛКАНИАДА ВЪВ ВАРНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВЕТРОХОДСТВО СЛЕД ЕВРОПЕЙСКАТА ТИТЛА НА ИРИНА КОНСТАНТИНОВА В КЛАС “РЕЙСБОРД” И ПРЕДИ БАЛКАНИАДАТА ВЪВ ВАРНА В ОЛИМПИЙСКИ КЛАСОВЕ. С УЧАСТИЕТО НА ШАМПИОНКАТА, КОЯТО ЩЕ ДОНЕСЕ МЕДАЛА СИ. ПРОГРАМА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪБИТИЯ В МЕЖДУНАРОДНИЯ КАЛЕНДАР.

ВТОРНИК, 30 АВГУСТ 2005 г.

12. 00 ч. – ОРИЕНТИРАНЕ – ПРЕДСТОЯЩА БАЛКАНИАДА В ГАБРОВО – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЯПОНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ОРИЕНТИРАНЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА БАЛКАНИАДА У НАС ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ И СЛЕД СВЕТОВНОТО В ЯПОНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ БЪЛГАРСКИ СЪСТЕЗАТЕЛ КИРИЛ НИКОЛОВ.

12. 40 ч . – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА СПОРТИСТИ С УВРЕЖДАНИЯ – 7 МЕДАЛА: ПРЕСКОНФЕРЕЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ПАРАОЛИМПИЙСКА АСОЦИАЦИЯ И НА ПЕТИМАТА МЕДАЛИСТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА СПОРТИСТИ С УВРЕЖДАНИЯ: ДЕЧКО ОВЧАРОВ/ШАМПИОН НА КОПИЕ/, МУСТАФА ЮСЕИНОВ/2 МЕДАЛА/, СТЕЛА ЕНЕВА /2 МЕДАЛА/, ИВАНКА КОЛЕВА, РАДОСЛАВ ЗЛАТАНОВ/ПО 1 МЕДАЛ/.

14. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – “ЛЕВСКИ” С НОВ СПОНСОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК “ЛЕВСКИ” И НОВИЯ СПОНСОР НА ОТБОРА – КОРПОРАЦИЯ “РАЗВИТИЕ” ЗА НОВИЯ МОДЕЛ НА ФИНАНСИРАНЕ И МЕНИДЖМЪНТ НА КЛУБА. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ, ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР НА КОРПОРАЦИЯ “РАЗВИТИЕ”, ЮЛИЯ БОЯНОВА – ПРЕЗИДЕНТ НА БК “ЛЕВСКИ” И СТОЯН БОЖАНКОВ – ТРЕНЬОР НА ОТБОРА.

СРЯДА, 31 АВГУСТ 2005 г.

11. 00 ч.. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЮЛИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА АМАТЬОРСКАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ЗА НАЧАЛОТО НА ШАМПИОНАТА В АМАТЬОРСКИТЕ “В” ГРУПИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ЛИГАТА РУМЕН ВЪЛКОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 1 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 Ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ИЗКАЧВАНЕ И ОБИКОЛКА НА ВИТОША: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩОТО ИЗКАЧВАНЕ И ОБИКОЛКА НА ВИТОША.

12. 00 Ч. – ДЖУДО – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПОДГОТОВКАТА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АСЕН КОРУДЖИЕВ, СПОРТНИЯ ДИРЕКТОР ПЕТЬО КОЛЕВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ИВАН НЕТОВ.

ПЕТЪК, 2 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 Ч. – БЕЙЗБОЛ – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ В ПЪРВАТА ЕВРОПЕЙСКА АКАДЕМИЯ НА АМЕРИКАНСКАТА ПРОФЕСИОНАЛНА БЕЙЗБОЛНА ЛИГА : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БЕЙЗБОЛ И БЕЙЗБОЛЕН КЛУБ “СОФИЯ БЛУС” ЗА ПЪРВАТА ЕВРОПЕЙСКА АКАДЕМИЯПО БЕЙЗБОЛ, ОРГАНИЗИРАНА ОТ ПРОФЕСИОНАЛНАТА БЕЙЗБОЛНА ЛИГА НА САЩ “МЕЙДЖЪР ЛИГ” /MLBI/. С УЧАСТИЕТО НА ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРИН, ОБУЧАВАЛ СЕ В АКАДЕМИЯТА – ДИМИТЪР НАСЪПОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН ЛАЧЕВ И ПРЕЗИДЕНТА НА БК “СОФИЯ БЛУС” ЕМИЛ НАСЪПОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – 55-А ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА 55-А МЕЖДУНАРОДНА ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ – МАРШРУТ, УЧАСТНИЦИ, ЕТАПИ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ІV КРЪГ”, “ТРЕНЬОР №1 НА М. АВГУСТ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЦВЕТАН ГЕНКОВ /”ЛОКОМОТИВ”-Сф/, ИЗБРАН ЗА “ФУТБОЛИСТ НА ІV КРЪГ”, И НА МИОДРАГ ЙЕШИЧ /ЦСКА/ – “ТРЕНЬОР №1 НА М. АВГУСТ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 9 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

10. 15 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – РАЗХИЩЕНИЕ НА СРЕДСТВА ЗА РЕМОНТ НА ЗАЛИ В “ДИАНА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА АНДОН НИКОЛОВ И СПЕЦИАЛИСТА ЛЮДМИЛ КОЧЕВ. ПОТВЪРЖДЕНИЕ С ДОКУМЕНТИ.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПОДПИСВАНЕТО НА НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР МЕЖДУ БФ БАСКЕТБОЛ И ФИРМА “СПАЛДИНГ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 12 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – ЕВРОПЕЙСКА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ, ВАЛИДЕН ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА.

12. 00 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАТУТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В АЙНДХОВЕН, ХОЛАНДИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН И НОСИТЕЛ НА ЗЛАТЕН МЕДАЛ ОТ СВЕТОВНИТЕ ИГРИ РАДОСТИН РАЧЕВ И СВЕТОВНАТА ВИЦЕШАМПИОНКА АНТОНИЯ ИВАНОВА.

ВТОРНИК, 13 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

12. 00 ч. – “ФУТБОЛИСТ НА ІV КРЪГ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЦВЕТАН ГЕНКОВ(“Локомотив” /Сф/), ИЗБРАН ЗА “ФУТБОЛИСТ НА ІV КРЪГ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – СВЕТОВНИЯТ ШАМПИОН ХРИСТОМИР ХРИСТОВ ПРОФЕСИОНАЛИСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ХРИСТОМИР ХРИСТОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ МУ УЧАСТИЯ В ПОРЕДИЦА ОТ ПРОФЕСИОНАЛНИ ТУРНИРИ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – ИГРАЧ НА V КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ –СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ АВГУСТ И ВЕЛИЗАР ДИМИТРОВ – ИГРАЧ НА V КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ВЕСТНИК “ФУТБОЛ”.

СРЯДА, 14 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ФИНАЛИТЕ НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКОРС В СЕВЛИЕВО.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч. – ТЕНИС – ЖУРНАЛИСТИ – НАГРАДА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ И ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДАТА ЗА НАЙ-ИНТЕРЕСНО МЕДИЙНО ОТРАЗЯВАНЕ НА НАЦИОНАЛНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ТЕНИС ЗА ЖЕНИ “ИНТРАКОМ 2005” ОТ Г-Н СТЕФАНО БОДРАТО, ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “ИНТРАКОМ БЪЛГАРИЯ”. ИМЕТО НА ПОБЕДИТЕЛЯ ЩЕ БЪДЕ ОБЯВЕНО НА САМАТА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ.

12. 30 ч. – СКУОШ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКУОШ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИРВ ПЛОВДИВ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ ЗА НАГРАДИТЕ НА Б Т К АД.

ПЕТЪК, 16 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БФ ТЕНИС НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ДО 14 г. ГРИГОР ДИМИТРОВИ НА ЮНОШИТЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ТЕНИС ДО 14 г. – ЕВРОПЕЙСКИ И БАЛКАНСКИ ВИЦЕШАМПИОНИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – ТРЕНЬОР НА М. ЮЛИ – КУПА “ДЕЙВИС”: НАГРАЖДАВАНЕ НА ОРЛИН СТАНОЙЧЕВ, ИЗБРАН ЗА “ТРЕНЬОР НА М. ЮЛИ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ УКРАЙНА – БЪЛГАРИЯ ЗАКУПА “ДЕЙВИС”.

13. 00 ч. – ТРЕНЬОР И ОТБОР НА М. АВГУСТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРТИН СТОЕВ И НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ /МЪЖЕ/, ИЗБРАНИ ЗА “ТРЕНЬОР НА М. АВГУСТ” И ЗА “ОТБОР НА М. АВГУСТ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 20 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС НА МАСА – ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ТЕНИС НА МАСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ С УЧАСТИЕТО НА 20 ДЪРЖАВИ.

11. 30 ч. – ХАНДБАЛ – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ХАНДБАЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВЕСЕЛИН ЦВЕТАНОВ.

12. 00 ч. – “ФУТБОЛИСТ НА VІ КРЪГ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЖОЗЕ ФУРТАДО /”ВИХРЕН” САНДАНСКИ/, ИЗБРАН ЗА “ФУТБОЛИСТ НА VІ КРЪГ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕРИ СТОЙЧЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “ВИХРЕН” САНДАНСКИ.

12. 30 ч. – ПЛАЖЕН ФУТБОЛ – ПЪРВИ ТУРНИР В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИСИЯТА ПО ПЛАЖЕН ФУТБОЛ НА БФС И НА РУМЕН ВЪЛКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА АМАТЬОРСКАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ЗА ПЪРВИЯ В БЪЛГАРИЯ ТУРНИР ПО ПЛАЖЕН ФУТБОЛ “ДЮНИ 2005”.

СРЯДА, 21 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС– ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

11. 30 ч. – СПОРТЕН КОМПЛЕКС “ДРАГАЛЕВЦИ” – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА СПОРТЕН И ФУТБОЛЕН КЛУБ “ДРАГАЛЕВЦИ” ЗА ПРОБЛЕМИТЕ И СКАНДАЛИТЕ ОКОЛО СТОПАНИСВАНЕТО И ИЗПОЛЗВАНЕТО НА СПОРТЕН КОМПЛЕКС “ДРАГАЛЕВЦИ”. С УЧАСТИЕТО НА ГЕОРГИ КИРКОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБА И ЧЛЕНОВЕ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ.

12. 30 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ВЕЛОСИПЕДНО ШЕСТВИЕ – ЕВРОПЕЙСКИ ДЕН БЕЗ АВТОМОБИЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДРУЖЕСТВО “ВЕЛОМАНИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ВЕЛОСИПЕДНО ШЕСТВИЕ И КОЛОЕЗДАЧНО СЪСТЕЗАНИЕ, ПОСВЕТЕНИ НА 22 СЕПТЕМВРИ – ЕВРОПЕЙСКИ ДЕН БЕЗ АВТОМОБИЛИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – ГРАН ПРИ – КУПА “СОФИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 35-ТИМЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ ЗА КУПА “СОФИЯ” ОТ ВЕРИГАТА “ГРАН ПРИ”.

12. 00 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР.

ВТОРНИК, 27 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – БАТУТ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАТУТ СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В АЙНДХОВЕН – ПЪРВА ТИТЛА НА БЪЛГАРИЯ ОТ ТАКЪВ ФОРУМ, ВТОРИ В ОТБОРНОТО КЛАСИРАНЕ. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН РАДОСТИН РАЧЕВ, НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ТРЕНЬОРИ.

ОТПАДНАЛА!!!!! 13. 30 ч. – ГРЕБАНЕ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО И КРАЯ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ГРЕБАНЕ СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО И КРАЯ НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МИТКО КОЛЕВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СВИЛЕН НЕЙКОВ, РУМЯНА НЕЙКОВА, МИГЛЕНА МАРКОВА И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СРЯДА, 28 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

10. 30 ч. – СТРИЙТБОЛ – ФИНАЛЕН ТУРНИР “ШЕНКЕР” – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ФИНАЛНИЯ ТУРНИР ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”, В КОЙТО ЩЕ УЧАСТВА И ПРЕЗИДЕНТЪТ ГЕОРГИ ПЪРВАНОВ. ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА 10 ГОДИНИ СТРИЙТБОЛ В БЪЛГАРИЯ.

11. 00 ч. – ФЕХТОВКА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ФЕХТОВКА И НА НАЙ-ДОБРИТЕ НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО НА ВСИЧКИ ОРЪЖИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СКИ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖУРНАЛИСТИ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ СКИ КЛУБ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ СКИ ЦЕКО МИНЕВ И ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА СПОНСОРИТЕ НА ШАМПИОНАТА. КОКТЕЙЛ.

12. 15 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – НАЦИОНАЛЕН ПРЕГЛЕД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БОЙНИТЕ ИЗКУСТВА НА МВР ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩИЯ НАЦИОНАЛЕН ПРЕГЛЕД ПО БОЙНО-ПРИЛОЖНИ ТЕХНИКИ ЗА СЛУЖИТЕЛИ НА МВР И РЕПУБЛИКАНСКИ ПЪРВЕНСТВА ПО КАРАТЕ И ДЖУ ДЖИЦУ ЗА СЛУЖИТЕЛИ НА МВР.

ПЕТЪК, 30 СЕПТЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В ТРЕНЧИН /СЛОВАКИЯ/ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В НЕГО.

ПОНЕДЕЛНИК, 3 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ – ЮБИЛЕЙ – ТУРНИР : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЕТИЯ ЮБИЛЕЕН ТУРНИР ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА КОМПАНИЯ “ГОРНА БАНЯ”.

11. 30 ч. – ПЕТАНКА – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ НА СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЕДИНЕНИЯ УНИВЕРСИТЕТСКИЯ КЛУБ ПО ПЕТАНКА НЕПОСРЕДСТВЕНО СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БРЮКСЕЛ.

12. 00 ч. – БОРБА – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО СВОБОДНА БОРБА СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ИВАН ЦОНОВ, МЕДАЛИСТИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ВТОРНИК, 4 ОКТОМВРИ 2005 г.

10. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИТЕ СПОНСОРИ НА ПРЕДСТАВИТЕЛНИЯ МЪЖКИ ОТБОР НА ВК ЦСКА И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С РЪКОВОДСТВОТО НА КЛУБА ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВИЯ СЕЗОН.

11. 00 ч. – БЪЛГАРСКИ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ С УЧАСТИЕТО НА ЗАМ. ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БОК СИМОН СПАСОВ, ЧЛЕНА НА ИБ НА БОК И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА И ЧЛЕНОВЕ НА ИБ НА БОК. /отложена/

12. 00 ч. – “ФУТБОЛИСТ НА VІІ и VІІІ КРЪГ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРТИН КАМБУРОВ /”Локомотив”/Пд/ – “ФУТБОЛИСТ НА VІІ КРЪГ” и на ЕМИЛ АНГЕЛОВ/”Левски”/ – “ФУТБОЛИСТ НА VІІІ КРЪГ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 15 ч. – СПОРТЕН КОМПЛЕКС “ДРАГАЛЕВЦИ” – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА СПОРТЕН И ФУТБОЛЕН КЛУБ “ЛЕВСКИ-ДРАГАЛЕВЦИ” НИКОЛАЙ СТАНОЕВ ЗА СПОРА ЗА СТАДИОНА В КВ. ДРАГАЛЕВЦИ: “КАКВО ПОКАЗВАТ ДОКУМЕНТИТЕ ЗА СОБСТВЕНОСТТА И ПОЛЗВАНЕТО НА СПОРТНИЯ КОМПЛЕКС “ДРАГАЛЕВЦИ”.

СРЯДА, 5 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – АКРОБАТИКА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОЛУН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АКРОБАТИКА ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В СОЛУН. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЕВГЕНИ КОЛЕВ, СЕЛЕКЦИОНЕРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ДРАГОМИР ДРАГАНОВ, КАПИТАНА НА ОТБОРА ЙОРДАН МАРКОВ /БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ ОТ СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО/.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ- ЛИКВИДИРАНЕ НА СПОРТНА БАЗА – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФК “ЛЮЛИН” И ИНИЦИАТИВЕН ГРАЖДАНСКИ КОМИТЕТ ЗА СПАСЯВАНЕ НА СПОРТЕН КОМПЛЕКС “ЛЮЛИН”, НА МЯСТОТО НА КОЙТО ЩЕ СЕ СТРОЯТ ЖИЛИЩНИ КООПЕРАЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА НИКОС АМАНАТИДИС – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ФК “ЛЮЛИН” – И АЛЕКСАНДЪР НАКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ГРАЖДАНСКИЯ КОМИТЕТ И БИВШ ФУТБОЛЕН СЪДИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 6 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ДЖУДО – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО, СТОЛИЧНА ОБЩИНА И ПОЛИЦЕЙСКИЯ СИНДИКАТ ЗА ІV ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ДЖУДО ЗА КУПА “ЯНКО ДИМОВ”.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА ГЕНЕРАЛНО СПОНСОРСТВО МЕЖДУ БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ “ЕВРОИНС”. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПЕТЪК, 7 ОКТОМВРИ 2005 г.

10. 00 ч. – БОРБА – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ АРМЕН НАЗАРЯН И НИКОЛАЙ ГЕРГОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА БРАТАН ЦЕНОВ И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

11. 00 ч. – ПРЕД СТАДИОН “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”- НАГРАДИ: РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ГРЕБАНЕ ВРЪЧВА КЛЮЧОВЕТЕ НА НОВИ АВТОМОБИЛИ НА РУМЯНА НЕЙКОВА И МИГЛЕНА МАРКОВА – НОСИТЕЛКИ НА СВЕТОВНАТА КУПА И СВЕТОВНИ ВИЦЕШАМПИОНКИ ОТ ЯПОНИЯ.

11. 15 ч. – ГРЕБАНЕ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО И КРАЯ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ГРЕБАНЕ СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО И КРАЯ НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТАМИТКО КОЛЕВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СВИЛЕН НЕЙКОВ, РУМЯНА НЕЙКОВА, МИГЛЕНА МАРКОВА И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 10 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЬОТР МОРАВСКИ – ПЪРВИЯТ АЛПИНИСТ В СВЕТА, ИЗКАЧИЛ ХИМАЛАЙСКИЯ ОСЕМХИЛЯДНИК ШИША ПАНГМА ПРЕЗ ЗИМАТА ПО ПОВОД ГОСТУВАНЕТО МУ В БЪЛГАРИЯ И СРЕЩИТЕ МУ С УЧАСТНИЦИТЕ В БЪЛГАРО-ПОЛСКАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО К-2.

ВТОРНИК, 11 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИЗЯСНЯВАНЕ НА СЛУЧАЯ С ЛИКВИДИРАНЕТО НА СПОРТНАТА БАЗА В ЛЮЛИН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФК “ЛЮЛИН” ЗА ИЗЯСНЯВАНЕ НА СЛУЧАЯ СЪС СПОРТЕН КОМПЛЕКС “ЛЮЛИН”, НА МЯСТОТО НА КОЙТО ЩЕ СЕ СТРОЯТ ЖИЛИЩНИ КООПЕРАЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА МАРИО ПЕТРОВ – КМЕТ НА ОБЩИНА “ЛЮЛИН” И НИКОС АМАНАТИДИС –ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ФК “ЛЮЛИН”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ТРЕНЬОР №1 НА М. СЕПТЕМВРИ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИОДРАГ ЙЕШИЧ /ЦСКА/– “ТРЕНЬОР №1 НА М. СЕПТЕМВРИ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 12 ОКТОМВРИ 2005 г.

10. 30 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – РАЛИ “ТВЪРДИЦА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО АВТОМОБИЛНИ СПОРТОВЕ И НКТВ “ЕВРОКОМ” – ОРГАНИЗАТОРИ НА НОВОТО РАЛИ “ТВЪРДИЦА” /15 и 16 ОКТОМВРИ, ТВЪРДИШКИ И СЛИВЕНСКИ БАЛКАН – ПО СТАРИЯ МАРШРУТ НА РАЛИ “ЗЛАТНИ ПЯСЪЦИ”/.

11. 30 ч. – БОРБА – НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БЪЛГАРСКИЯ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР – ПАРАД НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ: ПАРАД И НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО БОРБА В БУДАПЕЩА ОТ АЛЕКСАНДЪР ТОМОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УС НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР. КОКТЕЙЛ.

14. 00 ч. – БЪЛГАРСКИ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-ЖА ИРЕНА КРЪСТЕВА – И.Д. ПРЕДСЕДАТЕЛ НА Б О К: “БЪЛГАРСКИЯТ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ – ИСТИНАТА И ЛЪЖАТА.”

ЧЕТВЪРТЪК, 13 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ /СЪБОТА, 15 ОКТОМВРИ/.

11. 30 ч. – ТЕНИС – МАСТЕРС БАНКЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТК “БАНКЯ”, БФ ТЕНИС И “ГЛОБУЛ” ЗА ЗАКЛЮЧИТЕЛНИЯ ТУРНИР”МАСТЕРС” ОТ ВЕРИГАТА “ГЛОБУЛ ТЕНИС КЪП” В БАНКЯ.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – 23-И МАРАТОН НА СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА, ФОНДАЦИЯ “СПОРТНА СОФИЯ” И ТМ “АУТО” – ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “ТОЙОТА” ЗА БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН 23-И МАРАТОН НА СОФИЯ. МАРАТОНСКИ ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ.

13. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – “АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА” ФИНАЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ФИНАЛИ ОТ ЗЛАТНАТА “АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА”. ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЯ В ПРИСЪСТВИЕТО НА ОСЕМТЕ ФИНАЛИСТИ.

13. 30 ч. – ФУТБОЛ – ДОГОВОР ЗА ГЕНЕРАЛНО СПОНСОРСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФК “МАРЕК” /ДУПНИЦА/ ЗА ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА ГЕНЕРАЛНО СПОНСОРСТВО С “ИНТЕРЛОГУС ЛИЗИНГ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА “МАРЕК” ЙОРДАН АНДРЕЕВ И ГЕНЕРАЛНИЯ ДИРЕКТОР НА “ИНТЕРЛОГУС ЛИЗИНГ” ЙОРГУС СТЕРЕОПОПУЛИС.

ПОНЕДЕЛНИК, 17 ОКТОМВРИ 2005 г.

ВНИМАНИЕ! КОРЕКЦИЯ! ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА НА БФ КАРТИНГ СЕ ИЗТЕГЛЯ ПО-РАНО – 12.00 ч!

11. 30 ч. – ТЕНИС – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ ОТ ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ТЕНИС ЗА ЖУРНАЛИСТИ ОТ ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР НА ПЪРВЕНСТВОТО ИНТРАКОМ.

12. 00 ч. – КАРТИНГ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ И МЕДАЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРТИНГ НА ЮГОИЗТОЧНА ЕВРОПА СИМЕОН ИВАНОВ, НИКОЛАЙ ВЪРБИЦАЛИЕВ, СТЕФАНО ЛОВЧАЛИЕВ И ТОДОР КУЦАРОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ КАРТИНГ АСЕН МАРКОВ.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ШАМПИОНСКА ЛИГА – АКРЕДИТАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВК “ЛЕВСКИ-СИКОНКО”/МЪЖЕ/ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО УЧАСТИЕ НА ОТБОРА В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА. АКРЕДИТАЦИИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ВТОРНИК, 18 ОКТОМВРИ 2005 г.

10. 30 ч. – БОРБА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НИКОЛАЙ ГЕРГОВ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА В КАТ. ДО 66 КГ В БУДАПЕЩА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 30 ч. – САМБО – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО – НАГРАЖДАВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РУМЕН СТОИЛОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ САМБО И НА ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ /МЪЖЕ И ЖЕНИ/ ЗА УЧАСТИЕТО НИ НА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В КАЗАХСТАН. НАГРАЖДАВАНЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНИТЕ ПЪРВЕНСТВА ЗА ЮНОШИ, МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ /18-20 ГОДИНИ/. С УЧАСТИЕТО НА ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ – СОБСТВЕНИК И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАЛЕРИ ДОМОВЧИЙСКИ/”ЛЕВСКИ”/ – ИГРАЧ НА ІХ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ВЕСТНИК “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 00 ч. – АКРОБАТИКА – СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СОЛУН – ДВА БРОНЗОВИ МЕДАЛА /ЧЕТВОРКА МЪЖЕ И СМЕСЕНА ДВОЙКА/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АКРОБАТИКА СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В СОЛУН. С УЧАСТИЕТО НА 6-ИМАТА МЕДАЛИСТИ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЕВГЕНИ КОЛЕВ,СЕЛЕКЦИОНЕРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ДРАГОМИР ДРАГАНОВ, КАПИТАНА НА ОТБОРА ЙОРДАН МАРКОВ.

СРЯДА, 19 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО НА ЕКСПЕДИЦИЯ „КЕДАР ДАМ 2005”- ПРЕМИЕРЕН МАРШРУТ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЗАВЪРНАЛИТЕ СЕ УЧАСТНИЦИ В ЕКСПЕДИЦИЯТА ИЗКАЧИЛИ ВРЪХ КЕДАР ДАМ / 6830 М, ГАРВАЛСКИТЕ ХИМАЛАИ, ИНДИЯ ПО НОВ ПРЕМИЕРЕН БЪЛГАРСКИ МАРШРУТ. УЧАСТНИЦИ: НИКОЛА ЛЕВАКОВ, НИКОЛАЙ МИЛУШЕВ, ЖЕКО ВЪТЕВ, СОТИР СТОЙЧЕВ, ВИКТОР СТЕФАНОВ, ТАКО МЛАДЕНОВ И СВЕТОСЛАВ КАВРЪКОВ.

12. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ “ТОРИНО 2006”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕВГЕНИЯ КЪРНОЛСКА, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ КЪНКИ, И НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА СПЕЧЕЛЕНИТЕ ОЛИМПИЙСКИ КВОТИ И УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ И СЪДИИ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ “ТОРИНО 2006”.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – СКАНДАЛ – ФК “ЧЕРНОМОРЕЦ” И СТАДИОНЪТ В БУРГАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ, ПРЕЗИДЕНТ НА ФК “ЧЕРНОМОРЕЦ”, ЗА ОТНЕМАНЕТО НА СТАДИОНА В БУРГАС ОТ КЛУБА.

ЧЕТВЪРТЪК, 20 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ДЪРЖАВЕН ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПОСЛЕДНИЯ, 5-И КРЪГ НА ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОНАТ ПО АВТОМОБИЛИЗЪМ ПО ЗАТВОРЕН МАРШРУТ БУРГАС-2005. С УЧАСТИЕТО НА РАДКО ПЕТРОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ, ГЕОРГИ ЯНАКИЕВ И ЦВЕТАН ИЛИЕВ /I място в годишното класиране/, ИЛИЯ ЦАРСКИ И ТОДОР ДУНЕВ /I и II място в годишното класиране/, КИРИЛ ИЛИЕВ /III място в класирането/.

12. 00 ч. – АЕРОБИКА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ПОРТУГАЛИЯ ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ. ПОДГОТОВКАТА И ШАНСОВЕТЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ. С УЧАСТИЕТО НА ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА, СТАРШИ ТРЕНЬОРА ГАЛЯ ЛАЗАРОВА, КАПИТАНА МАРГАРИТА СТОЯНОВА.

ПОНЕДЕЛНИК, 24 ОКТОМВРИ 2005 г.

12. 00 ч. – “ОТБОР НА МЕСЕЦА”, “ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА” – НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИОДРАГ ЙЕШИЧ И ПФК ЦСКА КАТО “ТРЕНЬОР НА М. СЕПТЕМВРИ” И “ОТБОР НА М. СЕПТЕМВРИ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

ВТОРНИК, 25 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СУМО – СЛЕД ТРИУМФА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО СУМО /СВЕТОВНИ ВИЦЕШАМПИОНИ В ТОКИО/ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2005 г.”.

12. 00 ч. – ПЕТИ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ – “БАНСКО 2005”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ И НА ЖУРИТО НА V МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ У НАС / 27-30 ОКТОМВРИ 2005 г./.

ЧЕТВЪРТЪК, 27 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИЗТЪКНАТИ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТИ ОТ ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ И ДОНЧО ДОНЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ ПО СЛУЧАЙ 50-ГОДИШНИНАТА ОТ ПЪРВОТО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРИЯ В ТУРНИРИ НА УЕФА. ЩЕ БЪДАТ НАГРАДЕНИ Иван Димитров, Добромир Жечев, Павел Панов, Валери Греков, Иван Стоянов- Типеца, Георги Димитров-Джеки, з.т. Митко Дойчинов, з.т. Цветан Илчев, з.т. Христо Андонов, Григор Петков.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА Х КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРТИН КАМБУРОВ /”ЛОКОМОТИВ”-ПД/, ИЗБРАН ЗА “ИГРАЧ №1 НА Х КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. ЩЕ БЪДЕ ВРЪЧЕНА И НАГРАДАТА НА МАРТИН КАМБУРОВ ЗА “ИГРАЧ №1 НА VІІ КРЪГ”.

ПЕТЪК, 28 ОКТОМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СТАРТ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ ЗА НАЧАЛОТО НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ.

11. 30 ч. – БЕЙЗБОЛ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР – ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА – НАГРАЖДАВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БЕЙЗБОЛ ЗА ТРАДИЦИОННИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО БЕЙЗБОЛ ЗА КУПА “ДЖАЙКА” В БЛАГОЕВГРАД, ЗА ОФИЦИАЛНОТО ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА, ЗА ПРОВЕДЕНИЯ ТУРНИР В 8-МО УЧИЛИЩЕ И НАГРАЖДАВАНЕ НА ОТБОРА НА “АТЛЕТИК” – НОСИТЕЛИ НА “КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ” ЗА 2005 ГОДИНА.

ПОНЕДЕЛНИК, 31 ОКТОМВРИ 2005 г.

13. 15 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ШАМПИОНСКА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” ПРЕДИ ВТОРИЯ МАЧ ОТ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА СРЕЩУ ОТБОРА НА “СКРА”/ПОЛША/. С УЧАСТИЕТО НА ГЕОРГИ ЗАХАРИНОВ – ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР, МАРТИН СТОЕВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ОТБОРА И СЪСТЕЗАТЕЛЯ АНДРЕЙ ЖЕКОВ.

ВТОРНИК, 1 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – БЪЛГАРСКИ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ – ОБЩО СЪБРАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЛАМЕН КРЪСТЕВ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ ЗА ИЗБИРАНЕ НА НОВ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА. ИЗДИГАНЕ НА КАНДИДАТУРАТА НА ПЛАМЕН КРЪСТЕВ ЗА ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БОК.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ХІ КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА САША АНТУНОВИЧ /”ЛОКОМОТИВ”-СФ/, ИЗБРАН ЗА “ИГРАЧ №1 НА ХІ КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 2 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – ПЪРВО ГЕРМАНО-БЪЛГАРСКО ТЕНИС УЧИЛИЩЕ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕНИС ШУЛЕ “ВИЛИ” И ДИПЛОМАТИЧЕСКИ КЛУБ “ГЛОРИЯ ПАЛАС” ЗА ОТКРИВАНЕТО НА ПЪРВОТО ГЕРМАНО-БЪЛГАРСКО ТЕНИС УЧИЛИЩЕ. С УЧАСТИЕТО НА ВИЛИСЛАВ ВАСИЛЕВ, ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР, МАЛИНКА ПАШОВА – СТАРШИ-ТРЕНЬОР И НИКОЛАЙ БОЖИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ДИПЛОМАТИЧЕСКИ КЛУБ “ГЛОРИЯ ПАЛАС” В ГОРНА БАНЯ.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПОСЕЩЕНИЕ НА СЕРГЕЙ БУБКА В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НСА И БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПОСЕЩЕНИЕТО НА СЕРГЕЙ БУБКА У НАС И ПРЕДСТОЯЩИЯ КОНГРЕС НА ЕВРОПЕЙСКАТА АСОЦИАЦИЯ НА ТРЕНЬОРИТЕ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ – РЕКТОР НА НСА, ПРОФ. ПЕТЪР БОНОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА АСОЦИАЦИЯТА И ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА.

ЧЕТВЪРТЪК, 3 НОЕМВРИ 2005 г.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО В КАТАР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ АНДОН НИКОЛОВ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В КАТАР. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ НА МЪЖЕТЕ И ЖЕНИТЕ НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА.

15. 30 ч. – СПЕЛЕОЛОГИЯ – УСПЕШНА ЕКСПЕДИЦИЯ В НАЙ-ДЪЛБОКАТА ПЕЩЕРА В СВЕТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ ЗА УСПЕШНАТА ЕКСПЕДИЦИЯ В НАЙ-ДЪЛБОКАТА ПЕЩЕРА В СВЕТА – КРУБЕР /2160 МЕТРА/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПЕТЪР БЕРОН И СПЕЛЕОЛОЗИТЕ СВЕТЛОМИР СТАНЧЕВ, ОРЛИН КОЛОВ, ТЕОДОР КИСИМОВ И КОНСТАНТИН СТОИЛОВ, КОИТО ДОСТИГНАХА ДО 2080 МЕТРА ДЪЛБОЧИНА – НОВ НАЦИОНАЛЕН ДЪЛБОЧИНЕН РЕКОРД.

ПЕТЪК, 4 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – ДЖУ ДЖИЦУ – НАЦИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ДЖУ ДЖИЦУ ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО НАЦИОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ /СПОРТЕН ЦЕНТЪР “СИКОНКО” – 05.11/.

11. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – НАЦИОНАЛНА АМАТЬОРСКА ЛИГА – ФИНАЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НАЦИОНАЛНАТА АМАТЬОРСКА БАСКЕТБОЛНА ЛИГА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ФИНАЛНИ МАЧОВЕ. С УЧАСТИЕТО НА АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УС НА ЗД “ЕВРОИНС” – ГЛАВЕН СПОНСОР НА ЛИГАТА, ВИЛИ ЛИЛКОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ЛИГАТА, СТЕФАН БОТЕВ – ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ “СПОРТ” В СТОЛИЧНА ОБЩИНА.

ПОНЕДЕЛНИК, 7 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – ФЕД КЪП: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ФЕД КЪП 2006. С УЧАСТИЕТО НА СТЕФАН ЦВЕТКОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, ГЕОРГИ ДОНЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР, ГЕОРГИ КРУМОВ – ЧЛЕН НА УС НА БФТ И ПРЕЗИДЕНТ НА ТК “ЛОКОМОТИВ” ПД.

11. 30 ч. – БОКС – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В КИТАЙ. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АНДРЕЙ ДОЙЧЕВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР АНГЕЛ АНГЕЛОВ.

ВТОРНИК, 8 НОЕМВРИ 2005 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ХІІ КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ /”СЛАВИЯ”/, ИЗБРАН ЗА “ИГРАЧ №1 НА ХІІ КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

14. 00 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ АНСАМБЪЛ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – “ОТБОР НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ” В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

СРЯДА, 9 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ – ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПОСЛЕДЕН КРЪГ ОТ ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО И ЗАКРИВАНЕТО НА СЕЗОНА. С УЧАСТИЕТО НА РАДОСЛАВ КУЮМДЖИЕВ – ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР, КРУМ МИТРАКОВ – СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ДИМИТЪР ГАЙДОВ – БАЛКАНСКИ ШАМПИОН ЗА 2005 ГОДИНА.

11.30 ч. – ТАЕКУОН-ДО WTF /ОЛИМПИЙСКАТА ВЕРСИЯ/ – ФУРОР НА НАЙ-СИЛНИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОН-ДО WTF И НА НАЙ-ДОБРИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ СЛЕД ТРИУМФА НА НАЙ-СИЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ В ЕВРОПА – 14 МЕДАЛА ЗА КУПАТА НА БЕЛГРАД. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР КИМ ХО.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – БЪЛГАРСКИ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ – ИЗБОР НА НОВ ПРЕДСЕДАТЕЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-ЖА СВЕТЛА ОЦЕТОВА, КАНДИДАТ ЗА ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ, И НА ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ФЕДЕРАЦИИ, ПОДКРЕПЯЩИ КАНДИДАТУРАТА Й.

12 . 00 ч. – ПАДЪЛ ТЕНИС /PADDLE TENNIS/ ЗА ПЪРВИ ПЪТ В БЪЛГАРИЯ – ПРЕЗЕНТАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИПЛОМАТИЧЕСКИ КЛУБ “ГОРНА БАНЯ” ЗА ПРЕЗЕНТАЦИЯТА НА НОВИЯ СПОРТ В БЪЛГАРИЯ “PADDLE TENNIS” /тенис на по-малък корт с ракети наподобяващи лопатка; от англ. paddle=лопатка, гребло/. ДЕМОНСТРАЦИЯ НА НОВИТЕ РАКЕТИ И ТОПКИ С УЧАСТИЕТО НА ВОДЕЩИ ЧУЖДЕСТРАННИ ЕКСПЕРТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 14 НОЕМВРИ 2005 г.

12. 00 ч. – ГРЕБАНЕ – ПЪРВО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО “ПЛОВДИВ 2006” – ОРГАНИЗАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-Н МИТКО КОЛЕВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ГРЕБАНЕ И НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ПЪРВОТО /СЛЕД 32 ГОДИНИ/ ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ГРЕБАНЕ “ПЛОВДИВ 2006” /ПОДКРЕПЕНО ОТ 34 ДЪРЖАВИ/ – ПРЕДСТОЯЩА ПОДГОТОВКА. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СВИЛЕН НЕЙКОВ И РУМЯНА НЕЙКОВА.

ВТОРНИК, 15 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – “СЪДБИ” – НОВА КНИГА НА АСЕН ПАВЛОВ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА КНИГА НА АСЕН ПАВЛОВ – “СЪДБИ”, В КОЯТО СЕ РАЗКАЗВАТ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ИНТЕРЕСНИ И МАЛКО ИЗВЕСТНИ ФАКТИ ОТ ЖИВОТА НА ВИДНИ ЧУЖДЕСТРАННИ И БЪЛГАРСКИ ПОЛИТИЧЕСКИ, КУЛТУРНИ И СПОРТНИ ДЕЙЦИ КАТО ВЛАДИМИР БАШЕВ, ПАВЕЛ ВЕЖИНОВ, ЕКЗАРХ СТЕФАН, ЕМИЛ АНТОНОВ, ЛЮБОМИР АНГЕЛОВ-СТАРОТО И ДРУГИ. БЕЗПЛАТЕН ЕКЗЕМПЛЯР С АВТОГРАФ ОТ АВТОРА И КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

13. 00 ч. – САМБО – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО -НАГРАЖДАВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РУМЕН СТОИЛОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ САМБО И НА ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В КАЗАХСТАН. НАГРАЖДАВАНЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ – СОБСТВЕНИК И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА/ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР/ И ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА.

СРЯДА, 16 НОЕМВРИ 2005 г.

10. 30 ч. – БОРБА – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РАДОСЛАВ ВЕЛИКОВ –ЕВРОПЕЙСКИ И СВЕТОВЕН ВИЦЕШАМПИОН ПО СВОБОДНА БОРБА – ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2005 г.” С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН ЙОРДАНОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ БОРБА.

11. 00 ч. – СКИ – ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-Н ЦЕКО МИНЕВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ СКИ, И НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ НОВ СЪСТЕЗАТЕЛЕН СЕЗОН И КАЛЕНДАРА НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КИПЪР – ПЪРВИ МЕДАЛ ЗА ЖЕНИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БНФ КАРАТЕ ЗА ЗАВЪРШИЛОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В КИПЪР. С УЧАСТИЕТО НА МАРТИНА СТОЯНОВА, СПЕЧЕЛИЛА ПЪРВИ МЕДАЛ ЗА ЖЕНСКОТО КАРАТЕ В БЪЛГАРИЯ.

ПЕТЪК, 18 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ХАНДБАЛ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ ОТ 21 ДО 27 НОЕМВРИ. С УЧАСТИЕТО НА ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОЦ. ИВАН ЙОТОВ, СТАРШИ–ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР СЪБИ ДОЙЧИНОВ И КАПИТАНКАТА НА СЪСТАВА СИМОНА ЗАПРЯНОВА.

11. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДАМС, БФ БАСКЕТБОЛ И СТОЛИЧНА ОБЩИНА ЗА СТАРТА НА ТУРНИРА “3 МАРТ” И УЧЕНИЧЕСКАТА БАСКЕТБОЛНА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АТАНАС ТОНЕВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ИВАН ЦЕНОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 21 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – “ГОСТ НА СЕДМИЦАТА” – ИВЕТ ЛАЛОВА: СРЕЩА С ИВЕТ ЛАЛОВА – ПЪРВИЯТ ГОСТ НА СЕДМИЦАТА В НОВАТА РУБРИКА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФЛА И КОНСТАНТИН МИЛАНОВ – ЛИЧЕН ТРЕНЬОР НА ИВЕТ ЛАЛОВА.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КАТАР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ: “АНАЛИЗ НА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ В КАТАР И НА СЕГАШНОТО СЪСТОЯНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ЩАНГИ”. ПРЕДИ ТУРНИРА “МИХАИЛ ПЕТРОВ” В ГАБРОВО. С УЧАСТИЕТО НА АНДОН НИКОЛОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, СТЕФАН БОТЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР, НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА – СТАРШИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ, МИЛЕН ДОБРЕВ – БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ ОТ КАТАР.

ВТОРНИК, 22 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТЕЛА СУЛТАНОВА, ОПРЕДЕЛЕНА ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2005 г.” СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ФОРУМ НА ФУТБОЛНИТЕ ПРЕЗИДЕНТИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОУЧРЕДЕНИЯ “ФОРУМ НА ФУТБОЛНИТЕ ПРЕЗИДЕНТИ” ЗА ЦЕЛИТЕ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА И ЗА ВЗАИМОДЕЙСТВИЕТО ИМ С РЪКОВОДСТВОТО НА БФС. С УЧАСТИЕТО НА ВАСИЛ ВЕЛИНОВ ПРЕЗИДЕНТ НА ФК “АКАДЕМИК” И КООРДИНАТОР НА ОРГАНИЗАЦИЯТА, НИКОС АМАНАТИДИС – ПРЕЗИДЕНТ НА ФК “ЛЮЛИН”, ЛЪЧЕЗАР ПАЛАНКОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ЖЕНСКИЯ ФУТБОЛЕН КЛУБ “ЕЛ ПИ СУПЕРСПОРТ”.

15. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ПЪРВО ЗАСЕДАНИЕ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ 2006″ПОД ПРЕДСЕДАТЕЛСТВОТО НА РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ, ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ – ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС, ЧЛЕНОВЕ – ЙОРДАН ДИМОВ – ЗАМ.-МИНИСТЪР НА ИКОНОМИКАТА И ЕНЕРГЕТИКАТА, КИРИЛ АНАНИЕВ, ЗАМ.-МИНИСТЪР НА ФИНАНСИТЕ, ДИМЧО МИХАЛЕВСКИ – ЗАМ.-МИНИСТЪР НА РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ И БЛАГОУСТРОЙСТВОТО, ГЕОРГИ ПЕТЪРНЕЙЧЕВ – ЗАМ.-МИНИСТЪР НА ТРАНСПОРТА. ПОЧЕТЕН ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ СЕРГЕЙ СТАНИШЕВ – МИНИСТЪР ПРЕДСЕДАТЕЛ НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ.

СРЯДА, 23 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СТЕФАН ГЕОРГИЕВ СЛЕД СВЕТОВНОТО В КАТАР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТЕФАН ГЕОРГИЕВ, СЪСТЕЗАТЕЛ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КАТАР.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – ПРОБЛЕМИ: КАКВО СПЪВА БФ КУЛТУРИЗЪМ ПО ПЪТЯ КЪМ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В КРАЯ НА СЕДМИЦАТА? КАК ФЕДЕРАЦИЯТА ЩЕ ИЗПРАТИ ГОДИНАТА? ОТГОВОР ОТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПАТРИК АНГЕЛОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР РУМЕН АВРАМОВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ОТЛОЖЕНА!!! 12. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ХІІІ КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ХРИСТО ЯНЕВ /ЦСКА/, ИЗБРАН ЗА “ИГРАЧ №1 НА ХІІІ КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 24 НОЕМВРИ 2005 г.

10.30 ч. – БАДМИНТОН – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ СОФКИН КАТО СВЕТОВЕН И ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН ПО БАДМИНТОН ЗА МАЛКИ ХОРА СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2005 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА СПОРТИСТИ С УВРЕЖДАНИЯ – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДЕЧКО ОВЧАРОВ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН И РЕКОРДЬОР ПО ХВЪРЛЯНЕ НА КОПИЕ – СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2005 г.

ПЕТЪК, 25 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч. – БОКС – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КИТАЙ – ПАРАД НА МЕДАЛИСТИТЕ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС СЛЕД УСПЕХА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КИТАЙ. ПАРАД НА МЕДАЛИСТИТЕ АЛЕКСЕЙ ШАЙДУЛИН/СРЕБРО/ И КУБРАТ ПУЛЕВ/БРОНЗ/. С УЧАСТИЕТО НА АНДРЕЙ ДОЙЧЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА И АНГЕЛ АНГЕЛОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

13. 00 ч. – БЪЛГАРСКИ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР: “ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА НАРУШАВА БЪЛГАРСКОТО ЗАКОНОДАТЕЛСТВО”. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДЪР ТОМОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УС, ИРЕНА КРЪСТЕВА – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР.

ПОНЕДЕЛНИК, 28 НОЕМВРИ 2005 г.

10. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” С ПЕТЪР СТОЙЧЕВ: СРЕЩА С ПЕТКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ В РУБРИКАТА “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 00 ч. – ЗАСТРАХОВАНЕ – НОВА ПОЛИТИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ЗАСТРАХОВАТЕЛНО ДРУЖЕСТВО “ЕВРОИНС” АД ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА ПОЛИТИКА НА КОМПАНИЯТА ПО ЗАСТРАХОВКА “ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ”. С УЧАСТИЕТО НА Г-Н АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ , НА Г-Н КИРИЛ БОШОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ И НА Г-ЖА ВИОЛЕТА ДАРАКОВА – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ЗД “ЕВРОИНС” АД. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – КИКБОКС – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КИКБОКС ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В УНГАРИЯ /ФУЛ КОНТАКТ, СЕМИ КОНТАКТ, ЛАЙТ КОНТАКТ И АЕРОКИКБОКС/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОЯН КОЛЕВ, ЕВРОПЕЙСКИТЕ И СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ ТОМА ТОМОВ И МАРТИН МИЛОВ И СВЕТОВНАТА ВИЦЕШАМПИОНКА МОНИКА ПЕТРОВА.

ВТОРНИК, 29 НОЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – СУМО – ТОП 10 ЗА 2005 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДЕСЕТТЕ НАЙ-ДОБРИ СУМИСТИ ЗА 2005 г. ОТ БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО СУМО. С УЧАСТИЕТО НА Н.ПР. КОИДЖИРО ФУКУИ, ИЗВЪНРЕДЕН И ПЪЛНОМОЩНИК ПОСЛАНИК НА ЯПОНИЯ В БЪЛГАРИЯ, СТЕФАН МАХЛЯНОВ – БАЩА НА КАЛОЯН МАХЛЯНОВ – КОТООШУ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ХІV КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЕЛИМИР ИВАНОВИЧ /”СЛАВИЯ”/, ИЗБРАН ЗА “ИГРАЧ №1 НА ХІV КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПОКАНА ИЗВЪН ПРЕСКЛУБА

На 29 ноември, вторник, от 18. 00 ч. в ресторант “Яйцето” на СУ “Св. Климент Охридски” ще бъдат наградени 10-те най-добри спортисти и треньори на Алма Матер за 2005 г.

ЗАПОВЯДАЙТЕ, КОЛЕГИ!

ЧЕТВЪРТЪК, 1 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

12.00 ч. – БОРБА – ПРАЗНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ СПОРТЕН СЪЮЗ ПО БОРБА И БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ХХІХ ТРАДИЦИОНЕН ПРАЗНИК НА БОРБАТА.

ПЕТЪК, 2 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

10.30 ч. – НОВОУЧРЕДЕН НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН СИНДИКАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НОВОУЧРЕДЕНИЯ НАЦИОНАЛЕН СПОРТЕН СИНДИКАТ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ ЦЕЛИТЕ И ЗАДАЧИТЕ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА ОЛИМПИЙСКИТЕ МЕДАЛИСТИ ЕМИЛ ВЪЛЧЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ, ГЕОРГИ СТОЯНОВ, ЙОРДАН АНГЕЛОВ, ВАНЯ ДЕРМЕНДЖИЕВА И ОГНЯН НИКОЛОВ- ЧЛЕНОВЕ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ.

11.30 ч. – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” – СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА: СРЕЩА НА СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА С ЖУРНАЛИСТИ СЛЕД ЗАВЪРШВАНЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН В РУБРИКАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 5 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11.30 ч. – ФЕХТОВКА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПЕТЪР ТОШКОВ – НОСИТЕЛ НА БРОНЗОВ МЕДАЛ НА ФИНАЛА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И СПЕЧЕЛИЛ 9 ОТЛИЧИЯ ПРЕЗ ГОДИНАТА , ОПРЕДЕЛЕН ОТ БФ ФЕХТОВКА ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ 2005 г. /П. ТОШКОВ И НЕГОВИЯТ ТРЕНЬОР КР. ПЕТКОВ ЩЕ ДОНЕСАТ ШПАГИТЕ И 9-ТЕ ОТЛИЧИЯ/.

ВТОРНИК, 6 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

10 00 ч. – АСОЦИАЦИЯ ЗА УНИВЕРСИТЕТСКИ СПОРТ “АКАДЕМИК” – НОВО РЪКОВОДСТВО – ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА ЗА УНИВЕРСИТЕТСКИ СПОРТ “АКАДЕМИК”: “АКТУАЛНИ ПРОБЛЕМИ И ПЕРСПЕКТИВИ НА УНИВЕРСИТЕТСКИЯ СПОРТ В БЪЛГАРИЯ” И СТУДЕНТСКИЯ ПРАЗНИК “8 ДЕКЕМВРИ”. ЩЕ БЪДЕ ПРЕДСТАВЕНО НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА АУС “АКАДЕМИК” И ПРОЕКТИ ЗА НОВ “УСТАВ” И “СТРАТЕГИЯ ЗА РАЗВИТИЕТО НА УНИВЕРСИТЕТСКИЯ СПОРТ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ ЗА ПЕРИОДА 2006–2016 ГОДИНА”. С УЧАСТИЕТО НА ДОЦ. Д-Р АНГЕЛ ИВАНОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА АУС “АКАДЕМИК”, ПРОФ. ДПН. ВЕСЕЛИН МАРГАРИТОВ – ЗАМЕСТНИК–ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС, ЧЛЕН НА УС, ПРОФ. Д-Р АНГЕЛ ШИШКОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА СФК “АКАДЕМИК–1”, СОФИЯ, ЧЛЕН НА УС И ГОВОРИТЕЛ НА АСОЦИАЦИЯТА, ДОКТОРАНТ ВАСИЛ ТОДОРОВ – ЧЛЕН НА УС, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА СТУДЕНТСКИТЕ СЪВЕТИ, ДОЦ. Д-Р ЛАЗАР КАМЕНОВ – ЗАМЕСТНИК–РЕКТОР НА НСА, ХРИСТО СТОИЧКОВ – СТАРШИ–ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ, СТУДЕНТ В НСА “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”.

11. 30 ч. – КАРАТЕ – СУПЕРШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ КАРАТЕ И СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ У НАС ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР ПО КАРАТЕ “СУПЕРШАМПИОН”.

12. 00 ч. – КИКБОКС – СЛЕД УСПЕХА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ – ПАРАД И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МЕДАЛИСТИТЕ: ПАРАД НА ДВАМАТА БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В СТИЛ ФУЛ КОНТАКТ ЗЛАТОМИР ДИМИТРОВ /КАТ. 60 кг/ И МАРТИН НАЧЕВ /кат. 75 кг/. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЕМИЛ КРЪСТЕВ.

СРЯДА, 7 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ПЪРВО БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ – САЛСА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МОНИ /СИМЕОН СТЕФАНОВ/ И МОНИКА /МОНИКА СТОЯНОВА/ ОТ ДЕНС–САЛСА–КЛУБ “ВАМОС”, ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО ИМ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЛАС ВЕГАС /17–19.12.2005/ И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ КОЛЕДЕН САЛСА БАЛ. ДЕМОНСТРАЦИЯ НА СЪЧЕТАНИЕТО, С КОЕТО МОНИ И МОНИКА СА СПЕЧЕЛИЛИ КВОТА ЗА ЛАС ВЕГАС.

12. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ЯПОНИЯ – ПАРАД НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ – РАВНОСМЕТКА ЗА ГОДИНАТА: ПАРАД НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО АРМРЕСТЛИНГ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА. КАК ПРИКЛЮЧИ СЪСТЕЗАТЕЛНАТА 2005 ГОДИНА ЗА РОДНАТА КАНАДСКА БОРБА? С УЧАСТИЕТО НА СТОЯН ГОЛЕМАНОВ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН НА ДЯСНА РЪКА И БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ НА ЛЯВА РЪКА И ВЕРОНИКА БОНКОВА – СВЕТОВНА ВИЦЕШАМПИОНКА НА ДЯСНА РЪКА И БРОНЗОВА МЕДАЛИСТКА НА ЛЯВА РЪКА.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – “СПОРТНИ ИКАРИ 2005” – НОМИНАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФОНДАЦИЯ “БЪЛГАРСКИ СПОРТ” ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ ЗА “СПОРТНИ ИКАРИ 2005”.

ПЕТЪК, 9 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч. – СПИСАНИЕ “SLAVY MAGAZINE” – ПЪРВИ ГОДИШНИ НАГРАДИ ЗА ИЗВЕСТНИ БЪЛГАРСКИ СПОРТИСТИ И СПОРТНИ ЖУРНАЛИСТИ: – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-ЖА ИЛИАНА РАЕВА, ИЗДАТЕЛ, ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ ЗА ПЪРВИТЕ ГОДИШНИ НАГРАДИ НА ЕЛИТНОТО СПИСАНИЕ “SLAVY MAGAZINE”. С УЧАСТИЕТО НА ЖАКЛИН МИХАЙЛОВ – ДИРЕКТОР НА СПИСАНИЕТО, ЛЮБОМИР СЕРАФИМОВ – ГЛАВЕН РЕДАКТОР И ЕМИЛ СОФРОНИЕВ – ОРГАНИЗАТОР. КОКТЕЙЛ.

/NB! В 15 РАЗДЕЛА ЩЕ БЪДАТ НОМИНИРАНИ ИЗВЕСТНИ СПОРТИСТИ И СПОРТНИ ЖУРНАЛИСТИ В ЛАЙФ СТАЙЛА. НАГРАДИ ЗА “МИС И МИСТЪР “SLAVY MAGAZINE” И ЗА ЛИЧНОСТ НА ГОДИНАТА./

ПОНЕДЕЛНИК, 12 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч – НОВА КНИГА – ПРЕДСТАВЯНЕ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА СБОРНИКА С ПЪТЕПИСИ “ПОСОКИ. СТРАНСТВАНИЯ ПО СВЕТА” ОТ АВТОРА ЕМИЛ АЛЕКСАНДРОВ. АВТОГРАФИ ОТ АВТОРА. ПРОМОЦИОНАЛНА ЦЕНА. КОКТЕЙЛ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛИСТ НА ХV КРЪГ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИБРАХИМА ГАЙ /ЦСКА/, ИЗБРАН ЗА “ИГРАЧ №1 НА ХV КРЪГ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 13 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТК “АКАДЕМИК” И БФ ТЕНИС ЗА ХХХІІ ТРАДИЦИОНЕН ТЕНИС ТУРНИР “АКАДЕМИК”. С УЧАСТИЕТО НА ТОДОР ЗЛАТАРОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ТК “АКАДЕМИК” И Д-Р ТОДОР ТОДОРОВ – ОСНОВАТЕЛ И ДИРЕКТОР НА ТУРНИРА.

11. 30 ч. – СКИ – ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СКИ И НА ФИРМА “ЮЛЕН” АД ПРЕДИ ОФИЦИАЛНОТО ОТКРИВАНЕ НА СКИ СЕЗОНА. ОЧАКВАНИ ГОСТИ В БАНСКО. ПРОГРАМАТА ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

13. 00 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – У-ШУ – ДАРЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ У-ШУ И КИТАЙСКИЯ ПОСЛАНИК В БЪЛГАРИЯ ЗА ДАРЯВАНЕТО НА ТРЕНИРОВЪЧНИ ОРЪЖИЯ ЗА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ ПО У-ШУ.

18. 00 ч. – ТРЕНЬОР И ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ФК “ЛИТЕКС” – “ОТБОР НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ” И ЛЮПКО ПЕТРОВИЧ – “ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ” В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

СРЯДА, 14 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

12. 00 ч. – САМБО – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА САШО ЯНЕВ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН И БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО, ОПРЕДЕЛЕН ОТ БФ САМБО ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ 2005 г. С УЧАСТИЕТО НА РУМЕН СТОИЛОВ, ПРЕЗИДЕНТ НА БФ САМБО, ВАСИЛ СОКОЛОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ЛАВИНАТА – 40 ГОДИНИ ОТ НАЙ-ГОЛЯМОТО НЕЩАСТИЕ В БЪЛГАРСКИТЕ ПЛАНИНИ – МЕМОРИАЛ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ПО ПОВОД 40 ГОДИНИ ОТ ЛАВИНАТА В РИЛА, ПОВОД ЗА ЕДНОИМЕННАТА КНИГА НА БЛАГА ДИМИТРОВА, И ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОЕКТ ЗА МЕМОРИАЛ В ПАМЕТ НА ЗАГИНАЛИТЕ В ПЛАНИНИТЕ. С УЧАСТИЕТО НА ОСТАНАЛИТЕ ЖИВИ СЛЕД ЛАВИНАТА ЕМИЛ СЛАВЧЕВ И ГЕОРГИ СТОЯНОВ.

12. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – ГАЛА ВЕЧЕР – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ТАНЦОВАТА НИ ДВОЙКА ТРЕНДАФИЛ СЪРМОВ И РАДОСТИНА ИВАНОВА, ВЛЕЗЛИ В ТОПЛИСТАТА НА СВЕТА И ОПРЕДЕЛЕНИ ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2005 Г. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО ПОВОД ОРГАНИЗИРАНЕТО НА ПРЕДСТОЯЩАТА ГАЛА ВЕЧЕР ПО СПОРТНИ ТАНЦИ.

ПЕТЪК, 16 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – “АТЛЕТ И АТЛЕТКА НА ГОДИНАТА”: НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕЗ 2005 ГОДИНА ОТ БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И “ЕВРОИНС” – ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

12. 30 ч. – ТЕНИС: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР МЕЖДУ БФ ТЕНИС И “МИРАС” ООД, ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “PENN” ЗА БЪЛГАРИЯ – ОФИЦИАЛНИТЕ ТЕНИС ТОПКИ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА 2006 г.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С “ЛОКОМОТИВ” /БЕЛГОРОД/ ОТ ГРУПА “D” НА ЕВРОПЕЙСКАТА ШАМПИОНСКА ЛИГА “ИНДЕЗИТ”.

СРЯДА, 21 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11 .00 ч. – “ЗЛАТНИЯТ ЦАР” – “СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. ОКТОМВРИ” – “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ СЪС “ЗЛАТНИЯТ ЦАР” КАТО “СПОРТИСТ НА М. ОКТОМВРИ” И НАСИЛВИО ДАНАИЛОВ СЪС “ЗЛАТНИЯТ ТРИБАГРЕНИК” КАТО “ТРЕНЬОР НА М. ОКТОМВРИ” В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ. ВРЪЧВАНЕ НА ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ И НА “ЗЛАТНИЯТ ЗНАК” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА “ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ” В ДОПИТВАНЕТО ДО СПОРТНИТЕ ФЕДЕРАЦИИ.

“ЗЛАТНИЯТ ЦАР” Е ИЗРАБОТЕН ОТ СРЕБРО И ЗЛАТО С ГОЛЕМИНАТА НА ОРИГИНАЛНА ФИГУРА СПЕЦИАЛНО ЗА ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ ОТ БИЖУТЕРСКА КЪЩА “ЮВЕЛ” ПО ИДЕЯ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч. – КИКБОКС – НАГРАЖДАВАНЕ НА ДЕСЯТКАТА НА ГОДИНАТА: НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО КИКБОКС ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА.

12. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА АНКЕТАТА “ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА”.

ПЕТЪК, 23 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

10. 30 ч. – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” – АЛБЕНА ДЕНКОВА/МАКСИМ СТАВИСКИ: СРЕЩА НА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ С ЖУРНАЛИСТИ ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ И ЗИМНИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ В ТОРИНО В РУБРИКАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”.

ВТОРНИК, 27 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч. – ДЖУДО И КАРАТЕ – ПРОБИВ В СПОРТА ЗА 2005 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА МАРИЯ ОРЯШКОВА – ЕВРОПЕЙСКА ВИЦЕШАМПИОНКА ПО ДЖУДО – И МАРТИНА СТОЯНОВА – ПЪРВАТА БЪЛГАРКА С МЕДАЛ ОТ СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ –СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ ГОДИНАТА ПО РЕШЕНИЕ НА ДВЕТЕ ФЕДЕРАЦИИ.

СРЯДА, 28 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

11. 30 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ЖУРНАЛИСТИ ПРЕЗ 2005 г. – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ТРИМА СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО КУЛТУРИЗЪМ ПРЕЗ 2005 г. И НА ЖУРНАЛИСТИТЕ И МЕДИИТЕ, ОТРАЗЯВАЛИ НАЙ-ДОБРЕ СЪСТЕЗАНИЯТА ПРЕЗ ГОДИНАТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 ДЕКЕМВРИ 2005 г.

10. 30 ч. – БОРБА – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” – НИКОЛАЙ ГЕРГОВ И АРМЕН НАЗАРЯН: СРЕЩА НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА НИКОЛАЙ ГЕРГОВ И АРМЕН НАЗАРЯН С ЖУРНАЛИСТИ В РУБРИКАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”.

11. 30 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ПРОБИВ В СПОРТА ЗА 2005 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВАЙЛО КРЪСТЕВ, КЛАСИРАЛ СЕ НА ІV МЯСТО НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ ГОДИНАТА ПО РЕШЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИЯ АЛПИЙСКИ КЛУБ.

Пресконференции през 2006 г.

ЧЕТВЪРТЪК, 5 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 30 ч. – КАНАДСКА БОРБА – ПРОБИВ В СПОРТА ЗА 2005 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТЕФАН ЦАНОВ, ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН В КАТ +110 КГ , СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ ГОДИНАТА ПО РЕШЕНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КАНАДСКА БОРБА.

ПЕТЪК, 6 ЯНУАРИ 2006 г.

БОГОЯВЛЕНИЕ: ЙОРДАНОВДЕН

11. 00 ч. – ЙОРДАНОВДЕН – ГОЛЕМИ ЙОРДАНОВЦИ, ДАНЧОВЦИ, БОГДАНОВЦИ В БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ ГОСТУВАТ НА БОГОЯВЛЕНИЕ В ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”: СРЕЩА С ЖУРНАЛИСТИ НА ГЛЪТКА ШАМПАНСКО НА ОЛИМПИЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА, ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА ЙОРДАНКА ДОНКОВА, ОЛИМПИЙСКИЯ ШАМПИОН ЙОРДАН БИКОВ, СВЕТОВНИЯ И ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ БОГДАН НИКОЛОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ КЛУБ “ЛЕВСКИ” ЙОРДАН ЦАНКОВ – РИШО, БАСКЕТБОЛИСТА ЙОРДАН БОЗОВ, ИНЖ. ДАНЧО ЛАЗАРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ.

СЪБОТА, 7 ЯНУАРИ 2006 г.

ИВАНОВДЕН

11. 30 ч. – СВЕТИ ЙОАН КРЪСТИТЕЛ /ИВАНОВДЕН/ – ГОЛЕМИ ИВАНОВЦИ В БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ ГОСТУВАТ В ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”: СРЕЩА С ЖУРНАЛИСТИ НА ГЛЪТКА ШАМПАНСКО НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА ИВАНКА ХРИСТОВА, ОЛИМПИЙСКИЯ МЕДАЛИСТ ИВАН ЛЕБАНОВ, ИВАН ВУЦОВ, ОЛИМПИЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА ВАНЯ ДЕРМЕНДЖИЕВА, ИВАН СЕФЕРИНОВ – ВОЛЕЙБОЛЕН МЕНИДЖЪР, ИВАН ПАНДОВ – НАЦИОНАЛЕН ТРЕНЬОР ПО ШОРТТРЕК, СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНЙОТО ЙОТОВ, ИЗП. ДИРЕКТОР НА БФ БАСКЕТБОЛ ИВАН ЦЕНОВ, ИВАН ЛЕПИЧЕВ, ИВАН ЕВСТАТИЕВ И ДРУГИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 9 ЯНУАРИ 2006 г.

12. 00 ч. – СКОКОВЕ БАТУТ – ПРОБИВ В СПОРТА ЗА 2005 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА РАДОСТИН РАЧЕВ, СВЕТОВЕН ШАМПИОН НА ПЪРВЕНСТВОТО НА ПЛАНЕТАТА В ХОЛАНДИЯ, ЗЛАТЕН МЕДАЛИСТ НА СВЕТОВНИТЕ ИГРИ В ДУИСБУРГ, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ ГОДИНАТА ПО РЕШЕНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ СКОКОВЕ БАТУТ.

ЧЕТВЪРТЪК, 12 ЯНУАРИ 2006 г.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРОБИВ В СПОРТА ЗА 2005 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА 19-ГОДИШНИЯ МЕХМЕД ФИКРЕТОВ, БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В СОФИЯ, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ ГОДИНАТА ПО РЕШЕНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ.

12. 30 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА, РАДОСЛАВ КАРАТАНЧЕВ И ТЕХНИТЕ АДВОКАТИ ПО ПОВОД РЕШЕНИЕТО НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ТЕНИС.

ПЕТЪК, 13 ЯНУАРИ 2006 г.

12. 30 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТОДОР СТОЙКОВ /”ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК”/ КАТО СПОРТИСТ НА М. ДЕКЕМВРИ 2005 г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

ПОНЕДЕЛНИК , 16 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 30 ч. – ТАЕКУОНДО WTF – ПРОБИВ В СПОРТА – ПЪРВИ ЕВРОПЕЙСКИ МЕДАЛ ОТ 10 ГОДИНИ НАСАМ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВЛАДИМИР ДАЛАКЛИЕВ – НОСИТЕЛ НА ПЪРВИЯ МЕДАЛ ОТ ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА РОДНОТО ТАЕКУОНДО ОТ 10 ГОДИНИ НАСАМ – СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СПОРТА. С УЧАСТИЕТО НА ПЛАМЕН ТРЪНСКИ – ЛИЧЕН ТРЕНЬОР НА СЪСТЕЗАТЕЛЯ – И НА РЪКОВОДСТВОТО НА РОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ. КАК БЪЛГАРСКОТО ТАЕКУОНДО /ОЛИМПИЙСКАТА ВЕРСИЯ/ ИЗПРАТИ 2005 г. И КАКВИ СА ОЧАКВАНИЯТА ЗА 2006 г.

ВТОРНИК, 17 ЯНУАРИ 2006 г.

ЗАПОВЯДАЙТЕ НА АНТОНОВДЕН В ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”

13. 30 ч. – АНТОНОВДЕН – ИЗВЕСТНИ АНТОНОВЦИ В БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ ГОСТУВАТ В ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”: СРЕЩА С ЖУРНАЛИСТИ НА ГЛЪТКА ШАМПАНСКО НА ОЛИМПИЙСКИЯ ШАМПИОН И ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ АНДОН НИКОЛОВ, МЕЖДУНАРОДНИЯ ФУТБОЛЕН СЪДИЯ АНТОН ГЕНОВ, СВЕТОВНАТА ШАМПИОНКА ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ДОНКА МИНЧЕВА, СВЕТОВНАТА И ЕВРОПЕЙСКА ВИЦЕШАМПИОНКА ПО СКОКОВЕ НА БАТУТ АНТОНИЯ ИВАНОВА, АНТОН ПОПОВ – УПРАВИТЕЛ НА НАЦИОНАЛНИЯ СТАДИОН “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”, МЕДАЛИСТА ОТ МЕЖДУНАРОДНИ КАРАТЕ ТУРНИРИ И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА АСОЦИАЦИЯТА ПО БОЙНИ СПОРТОВЕ НА МВР ТОНИ ПЕТРОВ И ПЕТКРАТНИЯ РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН ПО ХОКЕЙ НА ТРЕВА И ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АНТОНИО АНТОНОВ.

СРЯДА, 18 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – ЕВРОПЕЙСКА КУПА НА НАЦИИТЕ В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА НА НАЦИИТЕ МЕЖДУ ВОДЕЩИТЕ НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ НА СТАРИЯ КОНТИНЕНТ. СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – НА СВЕТИ АТАНАСИЙ ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ В СПОРТА ПРАЗНУВАТ СВОЯ ИМЕН ДЕН: СРЕЩА НА ГЛЪТКА ШАМПАНСКО НА ПРОСЛАВЕНИ СПОРТИСТИ И СПОРТНИ ДЕЯТЕЛИ С ГОЛЕМИ ЗАСЛУГИ В ПРИСЪСТВИЕТО НА ЖУРНАЛИСТИ: БАСКЕТБОЛИСТА АТАНАС ГОЛОМЕЕВ, МЕЖДУНАРОДНИЯ ФУТБОЛЕН СЪДИЯ АТАНАС УЗУНОВ, ЛЕГЕНДАРНИЯ ФУТБОЛИСТ АТАНАС МИХАЙЛОВ – НАЧКО, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ОРИЕНТИРАНЕ И ПОСТОЯНЕН КОНСУЛТАНТ НА ПАРЛАМЕНТАРНАТА КОМИСИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ДОЦ. АТАНАС ГЕОРГИЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 19 ЯНУАРИ 2006 г.

12. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – НАГРАЖДАВАНЕ НА ТОП 10 ЗА 2005 г.: ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА, СТЕФКА КОСТАДИНОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ И РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА СВЕТОВНИТЕ И ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА ПО МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЩЕ НАГРАДЯТ ДЕСЕТТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА 2005 г. В АНКЕТАТА НА БЪЛГАРСКОТО НАЦИОНАЛНО РАДИО И БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ТЕЛЕВИЗИЯ СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

ПЕТЪК, 20 ЯНУАРИ 2006 г.

9.00–18.00 ч. – СЪДИЙСКИ СЕМИНАР НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА.

ПОНЕДЕЛНИК, 23 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЛ НА ВАЛЕНТИН МИХОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАЛЕНТИН МИХОВ, ПРЕЗИДЕНТ НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА И ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ “БУЛСТРАД” ЗА ТРАДИЦИОННИЯ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН БАЛ ЗА ФУТБОЛНИТЕ ВЕТЕРАНИ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ВТОРНИК, 24 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 45 – СКОКОВЕ НА БАТУТ – ТОП 10 НА 2005 г. – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2005 г.

12. 30 ч. – СПОРТНА ГИМНАСТИКА – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” – ЙОРДАН ЙОВЧЕВ: СРЕЩА НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ЙОРДАН ЙОВЧЕВ С ЖУРНАЛИСТИ В РУБРИКАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” /ОБЯД С АНГЛИЙСКА ЗАКУСКА !/.

13. 00 ч. – КЪНКИ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКИТЕ ПЪРВЕНСТВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКИТЕ ПЪРВЕНСТВА ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ И ШОРТ-ТРЕК И ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ТОРИНО 2006.

СРЯДА, 25 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – СНОУБОРД – АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА – НАГРАЖДАВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ И НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРАТА НИ СЪСТЕЗАТЕЛКА ПО СНОУБОРД АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА /ДВЕ КВОТИ ЗА ОЛИМПИАДАТА В ТОРИНО/ СЪС “ЗЛАТЕН ЗНАК” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ.

12. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – БРАТЯ ЯСЕН И ДИЛЯН ПОПОВИ СЛЕД КАТАСТРОФАТА В МОНТЕ КАРЛО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА БРАТЯТА ЯСЕН И ДИЛЯН ПОПОВИ СЛЕД УЧАСТИЕТО ИМ И ЩАСТЛИВО ЗАВЪРШИЛИЯ ИНЦИДЕНТ НА РАЛИ “МОНТЕ КАРЛО” /КРЪГ ОТ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ/ И ЗА БЪДЕЩИТЕ ИМ СЪСТЕЗАТЕЛНИ ПЛАНОВЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 26 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – СУМО – ДАРЕНИЕ ОТ ЯПОНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ И ПОДПИСВАНЕ НА СПОРАЗУМЕНИЕ МЕЖДУ БФ СУМО И Н.ПР. КОИЧИРО ФУКУИ – ИЗВЪНРЕДЕН И ПЪЛНОМОЩЕН ПОСЛАНИК НА ЯПОНИЯ В БЪЛГАРИЯ ЗА ДАРЕНИЕ ОТ ЯПОНСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО НА БФ СУМО.

12. 00 ч. – СКИ – БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ В “ТОРИНО 2006”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ И НА ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ – УЧАСТНИЦИ В ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ “ТОРИНО 2006” ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО ИМ ЗА ИТАЛИЯ.

12. 45 ч. – ЦСКА – ТОП 10 ЗА 2005 г.: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЕДИНЕНИ СПОРТНИ КЛУБОВЕ ЦСКА ЗА НАГРАЖДАВАНЕТО НА ДЕСЕТТЕ НАЙ-ДОБРИ СПОРТИСТИ НА ОСК ЦСКА ЗА 2005 г.

ПЕТЪК, 27 ЯНУАРИ 2006 г.

10. 30 ч. – ФУТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ФК “ЛЕВСКИ” – ОТБОР НА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ 2005 г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА “ЛЕВСКИ” ЕЛИН ТОПУЗАКОВ.

ВТОРНИК, 31 ЯНУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – СКИ ОРИЕНТИРАНЕ – ПРОБИВ В СПОРТА ЗА 2005 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТАНИМИР БЕЛОМЪЖЕВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СПОРТА ПРЕЗ ГОДИНАТА ПО РЕШЕНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ОРИЕНТИРАНЕ.

12. 00 ч. – БИАТЛОН – ПРЕДИ ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ТОРИНО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ТОРИНО. С УЧАСТИЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА БОРАН ХАДЖИЕВ И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

СРЯДА, 1 ФЕВРУАРИ 2006 г.

10. 30 ч. – КАНАДСКА БОРБА – ПРЕДИ СТАРТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”:СРЕЩА С ЖУРНАЛИСТИ НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ПО КАНАДСКА БОРБА СТОЯН ГОЛЕМАНОВ В РУБРИКАТА “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРЕДИ СТАРТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА (04.02.2006 г., ДВОРЕЦ НА КУЛТУРАТА И СПОРТА, ВЕЛИКО ТЪРНОВО).

11. 00 ч. – СКИ – ЕКСТРЕМНИ ДИСЦИПЛИНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА ПО СКИ СВОБОДЕН И ЕКСТРЕМЕН СТИЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ В РАМКИТЕ НА “СЕДМИЦА НА СВОБОДНИЯ ДУХ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 2 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЯНКО ТАШЕВ – КЛАС 65 КУБ. СМ – СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ /6-И В ЕВРОПА И 5-И НА БАЛКАНИТЕ/.

11. 30 ч. – ДЖУДО – СУПЕРТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ” И СВЕТОВНИ КУПИ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН СУПЕРТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ” В СОФИЯ И ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ДВАТА ТУРНИРА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ. С УЧАСТИЕТО НА ДЕВЕТКРАТНАТА ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА ЦВЕТАНА БОЖИЛОВА И ЕВРОПЕЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА ПРИ ДЕВОЙКИТЕ МАРИЯ ОРЯШКОВА.

ВТОРНИК, 7 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 30 ч. – ПЛУВНИ СПОРТОВЕ – СТАРТ НА МАРАТОНИТЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО МУ ЗА ПЪРВИЯ СТАРТ В АРЖЕНТИНА ИНОВИНИ ОКОЛО НАМЕРЕНИЕТО МУ ДА ПРЕПЛУВА ЛАМАНШ ТАЗИ ГОДИНА.

СРЯДА, 8 ФЕВРУАРИ 2006 г.

12. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – ЗИМНА ЛИГА – ТУРНИР “СВ. ГЕОРГИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ И НА ЕЗДОВИ КЛУБ “СВЕТИ ГЕОРГИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ “СВ. ГЕОРГИ” – КРЪГ ОТ ЗИМНАТА ЛИГА.

12. 30 ч. – ТЕНИС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ГЛАВНИЯ СЪДИЯ ВЕСЕЛА ДОНЕВА И ТРЕНЬОРА МИЛКО МИЛЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – НОВА НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АГЕНЦИЯ – ПРЕДСТАВЯНЕ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА НАЦИОНАЛНА АГЕНЦИЯ “БГНЕС СПОРТ” С УЧАСТИЕТО НА СОБСТВЕНИКА ЛЮБЧО НЕШКОВ, НИКОЛАЙ ВЕСЕЛИНОВ И ЦЕЛИЯ ЕКИП. ПРОЕКТ ЗА РАЗВИТИЕ НА АГЕНЦИЯТА. НОВ МОДЕЛ ЗА ОТРАЗЯВАНЕ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ТОРИНО.

НЕДЕЛЯ, 12 ФЕВРУАРИ 2006 г.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – СЛЕД ЖРЕБИЯ ЗА ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БАСКЕТБОЛ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АТАНАС ТОНЕВ И ДВАМАТА СТАРШИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ РОСЕН БАРЧОВСКИ И ПЕТКО МАРИНОВ СЛЕД ИЗТЕГЛЯНЕ НА ЖРЕБИЯ ЗА ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – СКИ – ИНИЦИАТИВА НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА И ДАМС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА И ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО VII ГРАДСКО ПЪРВЕНСТВО ПО СКИ-ГИГАНТСКИ СЛАЛОМ НА СТОЛИЧНИТЕ УЧИЛИЩА НА ВИТОША. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ВЕСЕЛИН МАРГАРИТОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС.

11. 30 ч. – БОКС – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПА “СТРАНДЖА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 57 МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПА “СТРАНДЖА”. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР АНГЕЛ АНГЕЛОВ.

ВТОРНИК, 14 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – БЪЛГАРСКАТА КАНДИДАТУРА И УЧАСТИЕТО НИ НА ЗИМНИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ТОРИНО 2006: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО Й ОТ ТОРИНО.

12. 00 ч. – КАРАТЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРЕТЕ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА МАРТИНА СТОЯНОВА – НАЙ-ДОБРАТА СЪСТЕЗАТЕЛКА, ОТЛИЧЕНА И ЗА ПРОБИВ В СПОРТА .

12. 30 ч. – КОНЕН СПОРТ – ЗИМНА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПРЕСТИЖЕН ТУРНИР ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ “ГРАСХОПЪР–ФЕНОМЕН” – КРЪГ ОТ ЗИМНАТА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБ “ГРАСХОПЪР”ДИМИТЪР ИЛЧЕВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ВАСИЛ ФРАТЕВ.

13. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – СПОРТЕН КАЛЕНДАР 2006: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ ЗА СПОРТНИЯ КАЛЕНДАР ПРЕЗ 2006 ГОДИНА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ТАНЯ БОГОМИЛОВА.

СРЯДА, 15 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ЕКСТРЕМНИ СКИ И СНОУБОРД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО V-ТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЕКСТРЕМНИ СКИ И СНОУБОРД В БАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР “ВИВАТЕЛ”. СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 16 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ХХ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ШЕЙНИ И ЕДИНСТВЕНИЯ НИ УЧАСТНИК В СЪСТЕЗАНИЯТА ЗА ШЕЙНИ ПЕТЪР ИЛИЕВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО ИМ ОТ ТОРИНО.

ПОНЕДЕЛНИК, 20 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 30 ч. – ДЖУДО – ИСТОРИЧЕСКИ ТРИУМФ – УСПЕШНО НАЧАЛО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО И НА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ – ПЪРВИЯТ БЪЛГАРИН, СПЕЧЕЛИЛ СУПЕРСВЕТОВНАТА КУПА НА ШАМПИОНИТЕ ПО ДЖУДО /КАТ. 73 КГ/ В ПОЛОВИНВЕКОВНАТА ИСТОРИЯ НА СЪСТЕЗАНИЕТО СЛЕД ПОБЕДА НАД ОЛИМПИЙСКИЯ ШАМПИОН ОТ АТИНА 2004 ВОН ЛИЙ. С УЧАСТИЕТО НА МНОГОКРАТНАТА ЕВРОПЕЙСКА И СВЕТОВНА МЕДАЛИСТКА ЦВЕТАНА БОЖИЛОВА /кат. +78 кг/- НОСИТЕЛКА НА БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ПОСЛЕДНИЯ СУПЕРТУРНИР ЗА ЖЕНИ “ОСВОБОЖДЕНИЕ”/4-5 февруари т. г./ И НА МАРИЯ ЯНЧЕВА – НОСИТЕЛКА НА СЪЩОТО ОТЛИЧИЕ /кат. 70 кг/.

13. 15 ч. – ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ТОРИНО 2006 – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА ДВОЙКА ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ РУМЯНА СПАСОВА И СТАНИМИР ТОДОРОВ ЗАЕДНО С ТЕХНИЯ ТРЕНЬОР ПАВЕЛ ДИМИТРОВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО ИМ ОТ ТОРИНО.

ВТОРНИК, 21 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ФЕХТОВКА – ПЪРВО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА ГОДИНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ФЕХТОВКА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ.

11. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ – НАЧАЛО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ ЗА ПЪРВОТО СЪСТЕЗАНИЕ И ЗА СПОРТНИЯ КАЛЕНДАР ПРЕЗ 2006 ГОДИНА И ПРЕДИ ОБЩОТО ОТЧЕТНО-ИЗБОРНО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ТАНЯ БОГОМИЛОВА.

СРЯДА, 22 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ТОРИНО 2006 – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРИЯ БЪЛГАРСКИ СЪСТЕЗАТЕЛ ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ ИВАН ДИНЕВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО МУ ОТ ТОРИНО И ПРЕДИ УЧАСТИЕТО МУ В СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО.

ПЕТЪК, 24 ФЕВРУАРИ 2006 г.

10.30 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – СЕДЕМНАДЕСЕТИ ДЕТСКИ БУДО ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА СПОРТЕН КЛУБ “ЛУКОЙЛ ИККЕН” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СЕДЕМНАЙСТИ ТРАДИЦИОНЕН ДЕТСКИ БУДО ФЕСТИВАЛ.

СЪБОТА, 25 ФЕВРУАРИ 2006 г.

09.00 – 14.00 ч. – ГОДИШНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 27 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО – НАЧАЛО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В МОСКВА И НАЧАЛОТО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН. С УЧАСТИЕТО НА ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН ПАРОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР АЛЕКСАНДЪР КАИКОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И ДВУКРАТЕН ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН ТАНЮ КИРЯКОВ.

12. 00 ч. – ХАНДБАЛ – НОВОУЧРЕДЕНИ БАЛКАНСКА ФЕДЕРАЦИЯ И КЛУБНА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-Н АЛЕКСАНДЪР ЕВТИМОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ХАНДБАЛ – ЗА НОВОУЧРЕДЕНИТЕ БАЛКАНСКА ХАНДБАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ И БАЛКАНСКА КЛУБНА ЛИГА И ТЕХНИТЕ ПРОЕКТИ И ЦЕЛИ.

ВТОРНИК, 28 ФЕВРУАРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВА ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЗАЛА В МОСКВА. С УЧАСТИЕТО НА АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА ЗД “ЕВРОИНС” – ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ И ГОСТИТЕ.

13. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СЛЕД ТОРИНО 2006: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕВГЕНИЯ КЪРНОЛСКА – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ КЪНКИ И СЪДИЯ В ТОРИНО, АЛЕКСАНДЪР ПЕНЧЕВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФ КЪНКИ И СЪДИЯ В ТОРИНО, ЗОЯ ЙОРДАНОВА – СЪДИЯ В ТОРИНО, НА ТАНЦОВАТА НИ ДВОЙКА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ И НА ЮЛИЯН АНГЕЛОВ – ТРЕНЬОР НА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА.

СРЯДА, 1 МАРТ 2006 г.

11. 30 ч. – НАЦИОНАЛНА УЧЕНИЧЕСКА СПОРТНА ОЛИМПИАДА “ГЛОБУЛ СТАРТ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА, ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ДЪЛГОСРОЧНАТА НАЦИОНАЛНА УЧЕНИЧЕСКА СПОРТНА ОЛИМПИАДА “ГЛОБУЛ СТАРТ”. С УЧАСТИЕТО НА ИВЕТ ЛАЛОВА – ЛИЦЕ НА ОЛИМПИАДАТА, ДАНИЕЛ ВЪЛЧЕВ – ВИЦЕПРЕМИЕР И МИНИСТЪР НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА, ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА И ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА – НОВ СПОНСОР – ЦЕЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БАСКЕТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ЦЕЛИТЕ И ПРОГРАМАТА НА КЛУБА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН И ПРЕДИ ПРЕДСТОЯЩОТО ШОУ НА 4 МАРТ ЗА ОФИЦИАЛНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОТБОРА. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА РОСЕН БАРЧОВСКИ, КАПИТАНА ТОНИ ДЕЧЕВ И НОВОТО ПОПЪЛНЕНИЕ РЕДЖИ ЕЛИЪТ.

ЧЕТВЪРТЪК, 2 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА : НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВИКТОР ЖЕКОВ, ТРЕНЬОР И БАЩА НА НАЙ-ДОБРАТА НИ СНОУБОРДИСТКА АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА.

ВТОРНИК, 7 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – БОКС – ИСКАНЕ ЗА ПРОМЕНИ: КАКВИ ПРОМЕНИ СА НЕОБХОДИМИ В БЪЛГАРСКИЯ БОКС? ОТГОВОР НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ЛЕГЕНДИТЕ ИВАЙЛО МАРИНОВ /ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН/, ПЕТЪР ЛЕСОВ /ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН/, ДАНИЕЛ ПЕТРОВ /ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН/, СЕРАФИМ ТОДОРОВ /СВЕТОВЕН ШАМПИОН/, ЕМИЛ ЧУПРЕНСКИ И ДР.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ – КАНДИДАТСТУДЕНТСКА БОРСА 2006: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ДВАНАДЕСЕТАТА “КАНДИДАТСТУДЕНТСКА БОРСА 2006”: “КАКЪВ ПРОДУКТ ЩЕ ПРЕДЛОЖАТ ВИСШИТЕ УЧИЛИЩА НА ПРЕДСТОЯЩАТА БОРСА”. С УЧАСТИЕТО НА ДОЦ. КАЛИНА МУТАФЧИЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СДРУЖЕНИЕТО, ПРОФ. АНИ АЛАДЖИДЖЯН, ДОЦ. ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ И ПРЕДСТАВИТЕЛ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА.

11. 45 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СЛЕД ШОУ СПЕКТАКЪЛА В САЩ ПО ПОКАНА НА АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ СТЕФАН БОТЕВ И БРОНЗОВИЯ ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛИСТ /АТИНА 2004/ ВЕЛИЧКО ЧОЛАКОВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО ИМ ОТ ЛАС ВЕГАС ЗА УЧАСТИЕ В ШОУ СПЕКТАКЪЛА.

ПЕТЪК, 10 МАРТ 2006 г.

10. 30 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” – МАРИЯ ГРОЗДЕВА И ТАНЮ КИРЯКОВ: СРЕЩА С ЖУРНАЛИСТИ НА ДВУКРАТНИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОНИ ПО СПОРТНА СТРЕЛБА МАРИЯ ГРОЗДЕВА (7 ПЪТИ ШАМПИОНКА НА ЕВРОПА) И ТАНЮ КИРЯКОВ (2 ПЪТИ ШАМПИОН НА ЕВРОПА) В РУБРИКАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 МАРТ 2006 г.

12. 00 ч. – СКИ – ПРЕДИ КУПА “БАНСКО” И СЪСТЕЗАНИЯТА НА Ф И С: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА КУПА “БАНСКО” И СТАРТОВЕТЕ, ВАЛИДНИ ЗА КЛАСАЦИЯТА НА Ф И С НА ВИТОША И БОРОВЕЦ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ СКИ ЦЕКО МИНЕВ И ПЕТЪР ПОПАНГЕЛОВ.

ВТОРНИК, 14 МАРТ 2006 г.

11. 30 ч. – БИАТЛОН – СЪСТЕЗАНИЯ ЗА КУПИ “МАРКОНИ” И “ЧЕПЕЛАРЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА СЪСТЕЗАНИЯТА ПО БИАТЛОН ЗА КУПА “МАРКОНИ” И КУПА “ЧЕПЕЛАРЕ” /16-19 МАРТ 2006 г./. С УЧАСТИЕТО НА БОРАН ХАДЖИЕВ – СТАРШИ-ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО БИАТЛОН.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ОТБОР И ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПФК “ЛЕВСКИ” КАТО ОТБОР НА М. ФЕВРУАРИ И НА ЕМИЛ АНГЕЛОВ КАТО “ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА” В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ И МЕДИИ. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА ОТБОРА ЕЛИН ТОПУЗАКОВ.

СРЯДА, 15 МАРТ 2006 г.

15. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФОНДАЦИЯ “БЪЛГАРСКИ СПОРТ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 16 МАРТ 2006 г.

11. 30 ч. – БОРБА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “НИКОЛА ПЕТРОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 44-ТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА “НИКОЛА ПЕТРОВ” С НАГРАДЕН ФОНД $ 50 000 – КРЪГ ОТ ВЕРИГАТА “ГРАН ПРИ”. ОБЯВЯВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР.

НЕДЕЛЯ, 19 МАРТ 2006 г.

12. 00 ч. – БИАТЛОН – ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО БИАТЛОН/ЖЕНИ/ КАТО ОТБОР НА М.ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ БИАТЛОН ВАСИЛ ТОНЧЕВ, И СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЕКАТЕРИНА ДАФОВСКА, ПАВЛИНА ФИЛИПОВА, ИРИНА НИКУЛЧИНА.

ПОНЕДЕЛНИК, 20 МАРТ 2006 г.

10. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”: СРЕЩА С ЖУРНАЛИСТИ НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА НА ТРОЕН СКОК ОТ СИДНИ 2000 ТЕРЕЗА МАРИНОВА СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО Й НА ПИСТАТА И НА ТРЕНЬОРА Й ХРИСТО МАРКОВ – ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН ОТ СЕУЛ 1988 В РУБРИКАТА “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА 18-ТИ КРЪГ-НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЗАХАРИ ДИМИТРОВ, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА 18-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” и ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “БЕРОЕ” И ЧЛЕН НА ИЗПЪЛКОМА НА БФС.

ВТОРНИК, 21 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – АКРОБАТИЧЕН РОКЕНДРОЛ – КУПА “БОЖУРИЩЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА БФ АКРОБАТИЧЕН РОКЕНДРОЛ ЗА ТРАДИЦИОННИЯ НАЙ-ГОЛЯМ ТУРНИР ОТ ВЪТРЕШНИЯ КАЛЕНДАР ЗА КУПА “БОЖУРИЩЕ”.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – НАГРАЖДАВАНЕ НА ПРИЗЬОРИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-УСПЕШНО ПРЕДСТАВИЛИТЕ СЕ БЪЛГАРСКИ АТЛЕТИ ОТ БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР “ЕВРОИНС”. С УЧАСТИЕТО НА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА И НА АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА ЗД “ЕВРОИНС”. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ И ГОСТИТЕ.

СРЯДА, 22 МАРТ 2006 г.

11. 30 ч. – БОРБА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ДАН КОЛОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО СВОБОДНА БОРБА “ДАН КОЛОВ”. ОБЯВЯВАНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР.

15. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЧУЖДЕСТРАННИ ЕКСПЕРТИ ЗА “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” И НА ДЕЙВ НИКОЛ – ДИРЕКТОР НА СЪСТЕЗАНИЕТО ОТ СТРАНА НА Ф И М СЛЕД ИНСПЕКЦИЯТА НА МОТОПОЛИГОНА “ГОРНА РОСИЦА” В СЕВЛИЕВО. С УЧАСТИЕТО НА ГРЕГ АТКИНС – ДИЗАЙНЕР НА ТРАСЕТАТА И НИКОС ГУНАРИС – СПОРТЕН ДИРЕКТОР НА КОМПАНИЯТА “ЮТСТРИЙМ”, КОЯТО ДЪРЖИ ТВ ПРАВАТА ЗА СЪСТЕЗАНИЕТО.

ЧЕТВЪРТЪК, 23 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ВЕСЕЛИН МАРГАРИТОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС.

12. 00 ч. – СКИ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО СНОУБОРД В БАНСКО.

ПЕТЪК, 24 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ЛЕД – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ЛЕД ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ /ДИВИЗИЯ 2, ГРУПА А/ В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КРЪСТЕВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР СТЕФАН БЪЧВАРОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР КИРИЛ ХОДУЛОВ И НЕГОВИТЕ ПОМОЩНИЦИ ЦВЕТАН МИХАЙЛОВ И СТОЯН БЪЧВАРОВ.

11. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА ВСИЧКИ ПОДРОБНОСТИ ОКОЛО ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 27 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – КУПА “ДЕЙВИС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С ОТБОРА НА КИПЪР ЗА КУПА “ДЕЙВИС”. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА ОТБОРА ИВАЙЛО ТРАЙКОВ И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ТОДОР ЕНЕВ, ИЛИЯ КУШЕВ И ЙОРДАН КЪНЕВ.

ВТОРНИК, 28 МАРТ 2006 г.

ОТЛОЖЕНА ЗА 5 АПРИЛ 11. 00 ч. – ТЕНИС – НОВ ДОГОВОР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И “ГЛОБУЛ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТУРНИРИ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ “ГЛОБУЛ ТЕНИС КЪП”. С УЧАСТИЕТО НА ТАНАСИС КАЦИРУБАС – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “ГЛОБУЛ” И ПЛАМЕН МИНЧЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФТ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА 19-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЕНЦИСЛАВ ИВАНОВ /”БЕЛАСИЦА” ПЕТРИЧ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА 19-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” и ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 29 МАРТ 2006 г.

11. 00 – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ: СТАРТ НА НОВАТА РУБРИКА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” ВЪРХУ СПЕЦИАЛНО ИЗРАБОТЕНА ТОПКА ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА ФУТБОЛИСТИ–ВЕТЕРАНИ В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ОТ САЩ 1994 БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА ПФЛ ВАЛЕНТИН МИХОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 30 МАРТ 2006 г.

12. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЪРВИТЕ БЪЛГАРСКИ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ СЛЕД ПЪРВЕНСТВОТО НА ПЛАНЕТАТА В КАЛГАРИ, КАНАДА. С УЧАСТИЕТО НА ЕВГЕНИЯ КЪРНОЛСКА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ КЪНКИ И МЕЖДУНАРОДЕН СЪДИЯ, СПОРТНАТА ДВОЙКА РУМЯНА СПАСОВА И СТАНИМИР ТОДОРОВ И ТЕХНИЯ ТРЕНЬОР ПАВЕЛ ДИМИТРОВ.

ПЕТЪК, 31 МАРТ 2006 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА.

ПОНЕДЕЛНИК, 3 АПРИЛ 2006 г.

11. 00 ч. – МОТОКРОС – РАЛИ – ПРЕОДОЛЯВАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ЕНДУРО ФЕДЕРАЦИЯ ВЪВ ВРЪЗКА С НАЧАЛОТО НА НОВИЯ СЪСТЕЗАТЕЛЕН СЕЗОН И ПЪРВИЯ ТУРНИР /8 и 9 април 2006 г./

ВТОРНИК, 4 АПРИЛ 2006 г.

11. 30 ч. – ПЛУВЕН МАРАТОН – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА 5–КРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА И ЛИДЕР ВЪВ ВРЕМЕННОТО КЛАСИРАНЕ ПЕТЪР СТОЙЧЕВ ЗА УЧАСТИЕТО МУ В СЛЕДВАЩИТЕ СТАРТОВЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА. С УЧАСТИЕТО НА ТРЕНЬОРА КРАСИМИР ТУМАНОВ.

СРЯДА, 5 АПРИЛ 2006 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – НОВ ДОГОВОР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И “ГЛОБУЛ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТУРНИРИ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ “ГЛОБУЛ ТЕНИС КЪП”. С УЧАСТИЕТО НА ТАНАСИС КАЦИРУБАС – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “ГЛОБУЛ” И ПЛАМЕН МИНЧЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФТ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 6 АПРИЛ 2006 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И МИНЕРАЛНА ВОДА “THORN SPRING” КАТО НОВ СПОНСОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

11. 30 ч. – САМБО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ – ОЧАКВАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ САМБО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН СТОИЛОВ, ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА, ЦЕЛИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР И СТАРШИ ТРЕНЬОРА ВАСИЛ СОКОЛОВ.

12. 30 – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ДИМИТЪР ПЕНЕВ: БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ОТ САЩ 1994 ДИМИТЪР ПЕНЕВ ВЪРХУ СПЕЦИАЛНО ИЗРАБОТЕНАТА ТОПКА ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА ФУТБОЛИСТИ–ВЕТЕРАНИ В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”, ПОДКРЕПЕНА ОТ ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА.

13. 00 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – КИОКУШИН – ДВУСТРАННА СРЕЩА БЪЛГАРИЯ – РУСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ПО “КИОКУШИН – ФУЛКОНТАКТ” ЗА ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА ТИМ КЛУБ МЕЖДУ ЕЛИТНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА БЪЛГАРИЯ И РУСИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ХРИСТО ТРАЙКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО КИОКУШИН – БЪЛГАРИЯ, АЛЕКСАНДЪР ИПАТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО КИОКУШИН – РУСИЯ, НИКОЛАЙ РАЧЕВ – МЕНИДЖЪР НА ТИМ КЛУБ, АСЕН АСЕНОВ – МЕНИДЖЪР НА ТИМ КЛУБ И СЪСТЕЗАТЕЛИ. /По време на турнира ще се проведат 10 международни срещи на най-елитните състезатели от България и Русия за голямата награда на ТИМ КЛУБ./

ПОНЕДЕЛНИК, 10 АПРИЛ 2006 г.

12. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ, ИЗБРАНИ ЗА СПОРТИСТИ НА МЕСЕЦ МАРТ /ЗА СЕДМИ ПЪТ/ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ МЕДИИ.

12. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ “ВИКТОРИЯ ВОЛЕЙ”, ОРГАНИЗАТОР НА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ЮНОШИ. С УЧАСТИЕТО НА ВОЛЕЙБОЛНАТА ЛЕГЕНДА ПЕТЪР ДРАГИЕВ –ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА КЛУБА.

13. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ /ПФК “ЛЕВСКИ”/ СЪС ЗНАЧКАТА “ЗЛАТНАТА ТОПКА” КАТО ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ВТОРНИК, 11 АПРИЛ 2006 г.

11. 00 ч. – СНОУБОРД – СПЕЧЕЛВАНЕ НА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА, СПЕЧЕЛИЛА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО СНОУБОРД В ДИСЦИПЛИНАТА БОРДЪРКРОС. С УЧАСТИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СКИ И НА ВИКТОР ЖЕКОВ, ТРЕНЬОР И БАЩА НА СЪСТЕЗАТЕЛКАТА.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – “ЛЕВСКИ СИКОНКО” – ОСМА ПОРЕДНА ШАМПИОНСКА ТИТЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ ЗАХАРИНОВ – ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР, МАРТИН СТОЕВ – СТАРШИ-ТРЕНЬОР И АНДРЕЙ ЖЕКОВ – КАПИТАН НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ “ЛЕВСКИ СИКОНКО” СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ШАМПИОНСКАТА ТИТЛА НА СТРАНАТА ЗА ОСМИ ПОРЕДЕН ПЪТ – СВОЕОБРАЗЕН РЕКОРД ЗА БЪЛГАРИЯ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА 21-ВИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР ЗЛАТИНОВ – ИГРАЧ НА ПФК “ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ – ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА 21-ВИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – РЕШЕНИЕ НА ФИФА – ДИНО ЕЗЕ СРЕЩУ ФК “БЕРОЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МЕНИДЖЪРСКА АГЕНЦИЯ “ГРАДЕВ СПОРТ” ПО ПОВОД ОКОНЧАТЕЛНОТО РЕШЕНИЕ НА ФИФА ЗА КАЗУСА “ДИНО ЕЗЕ – ФК “БЕРОЕ””.

СРЯДА, 12 АПРИЛ 2006 г.

11. 00 ч. – АЕРОБИКА – ПРЕДСТОЯЩА СВЕТОВНА КУПА В БОРОВЕЦ – ОПРЕДЕЛЯНЕ НА СЪСТАВА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА И ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ ВЪВ ВРЪЗКА С ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА В БОРОВЕЦ, РЕПУБЛИКАНСКОТО ПЪРВЕНСТВО И ОПРЕДЕЛЯНЕ НА СЪСТАВА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

12. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – ПРОФЕСИИОНАЛНА ЛИГА – ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА ЗА СТАРТА НА ЗЛАТНАТА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА 2006. ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЯ ЗА ПЪРВИЯ ТУРНИР С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АСЕН ХАДЖИТОДОРОВ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – “БЕРОЕ” – 20-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ ФЕНКЛУБ НА “БЕРОЕ” ПО СЛУЧАЙ 20-ГОДИШНИНАТА ОТ КОРОНЯСВАНЕТО НА ОТБОРА ЗА ШАМПИОН НА СТРАНАТА ПО ФУТБОЛ. С УЧАСТИЕТО НАКАПИТАНА НА ШАМПИОНСКИЯ ОТБОР ОТ 1986 г. ТЕНЬО МИНЧЕВ, НЕГОВИЯ СИН И НАСТОЯЩ ИГРАЧ В ОТБОРА СИМЕОН МИНЧЕВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “БЕРОЕ”АД КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ.

13. 00 ч – СКИ И ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ТЕНИС-СКИ-ГОЛФ КЛУБ ЗА ПОДНОВЯВАНЕТО НА ОТКРИТИЯ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ ПО ТЕНИС И СКИ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 13 АПРИЛ 2006 г.

11. 30 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ГОЛЯМ МЕЖДУНАРОДЕН УСПЕХ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЛАДИМИР КОЕВ, СПЕЧЕЛИЛ ДВА ПЪТИ ВТОРО МЯСТО В ОБИКОЛКИТЕ НА ГЪРЦИЯ И ЧЕРНА ГОРА. С УЧАСТИЕТО НА ТОДОР КОЛЕВ – ЛИЧЕН ТРЕНЬОР НА СЪСТЕЗАТЕЛЯ, СТАРШИ-ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КОЛОЕЗДЕНЕ И ПРЕДСТАВИТЕЛ НА КОЛОЕЗДАЧНИЯ СЪЮЗ. ПОСЛЕДНИ НОВИНИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

ПЕТЪК, 14 АПРИЛ 2006 г.

11. 00 ч. – УНИВЕРСИТЕТСКИ СПОРТ – ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ЗА УНИВЕРСИТЕТСКИ СПОРТ “АКАДЕМИК” НА ТЕМА: “ПРОБЛЕМИ НА УНИВЕРСИТЕТСКИЯ СПОРТ, ПРОИЗТИЧАЩИ ОТ СЪДЕБНАТА ВЛАСТ”. С УЧАСТИЕТО НА ДОЦ. Д-Р АНГЕЛ ИВАНОВ, ПРЕЗИДЕНТ НА БАУС “АКАДЕМИК”, ДАНИЕЛ ЙОРДАНОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАЦИОНАЛНОТО ПРЕДСТАВИТЕЛСТВО НА СТУДЕНСКИТЕ СЪВЕТИ В БЪЛГАРИЯ, ИВАН МИТЕВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ, СВЕТОСЛАВ СТАНКОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИСИЯТА ПО СПОРТ НА СТУДЕНСКИЯ СЪВЕТ НА СУ “СВ. КЛ. ОХРИДСКИ”, МАРТИН ПЕТРОВ, СЕКРЕТАР НА БАУС “АКАДЕМИК”, Д-Р ЕМИЛ ПРОКОПОВ, ДИРЕКТОР НА ДЕПАРТАМЕНТ “СПОРТ” НА СУ “СВ. КЛ. ОХРИДСКИ”, ИВАН ВЕНКОВ, ДИРЕКТОР НА ДЕПАРТАМЕНТ “СПОРТ” ПРИ ТЕХНИЧЕСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ, ПРОФ.Д-Р АНГЕЛ ШИШКОВ, ПРЕЗИДЕНТ НА СФК “АКАДЕМИК-1”, PR И ГОВОРИТЕЛ НА БАУС “АКАДЕМИК”, НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ И Д-Р ЦАНКО ЦАНКОВ.

12. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – СЛЕД УСПЕХА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВАНЕ СЛЕД УСПЕШНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ШАНХАЙ. С УЧАСТИЕТО НА НОВИЯ ПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЮРИЙ КЮЛЕВ.

След пресконференцията ще бъдат връчени ключовете на новия автобус на федерацията, дарение от фирма “Уелнесстил”.

14.30 ч. – ГРЕБАНЕ – ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО – ПРОГРАМА И ЦЕЛИ – КАЛЕНДАР: ПЪРВАПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НА НОВИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА СВЕТЛА ОЦЕТОВА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВЕДНАГА СЛЕД НЕГОВОТО ПЪРВО ЗАСЕДАНИЕ, КАКТО И ПРОГРАМАТА ЗА РАЗВИТИЕ НА ГРЕБАНЕТО.

ПОНЕДЕЛНИК, 17 АПРИЛ 2006 г.

10. 00 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ОЛИМПИЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА И ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА ПО ШОРТТРЕК ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА, ИЗБРАНА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ И ФЕВРУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ МЕДИИ.

ВТОРНИК, 18 АПРИЛ 2006 г.

11. 00 ч. – ВЕЛИКДЕНСКИ ТУРНИР ЗА ДЕЦА СИРАЦИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА ДЕЦА, ЛИШЕНИ ОТ РОДИТЕЛСКИ ГРИЖИ, ЗА ФИНАЛНИЯ ВЕЛИКДЕНСКИ ТУРНИР ПО 5 ВИДА СПОРТ /БАСКЕТБОЛ, БАДМИНТОН, ЛЕКА АТЛЕТИКА, ТЕНИС НА МАСА И ФУТБОЛ/ С ПОДКРЕПАТА НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА ЗАКРИЛА НА ДЕТЕТО И ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА 22-РИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ /ПФК “СЛАВИЯ”/ КАТО ИГРАЧ НА 22-РИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 00 ч. – СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АЛПИНИЗЪМ ВЪВ ВРЪЗКА С ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО /21–23 април/. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. АЛЕКСАНДЪР ПИРАТИНСКИ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА МЕЖДУНАРОДНИЯ СЪВЕТ ПО СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ, КИРИЛ РУСЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ БАК И ДР.

ЧЕТВЪРТЪК, 20 АПРИЛ 2006 г.

10. 00 ч. – 22 ГОДИНИ ОТ ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО ИЗКАЧВАНЕ НА “ЕВЕРЕСТ” – ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ С НИКОЛАЙ ПЕТКОВ /СТЪПИЛ ДВА ПЪТИ НА “ЕВЕРЕСТ”/ И ДОЙЧИН БОЯНОВ /НАПРАВИЛ БЕЗКИСЛОРОДНО ИЗКАЧВАНЕ НА НАЙ-ВИСОКИЯ ВРЪХ В СВЕТА/. ПРОЕКТ НА АЛПИНИСТИТЕ ЗА ЕКСПЕДИЦИЯ ПРЕЗ ТАЗИ ГОДИНА.

10. 50 ч. – ФУТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ НА ПФК “ЛЕВСКИ” КАТО ОТБОР НА МЕСЕЦ МАРТ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

11. 00 ч. – БОРБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА. С УЧАСТИЕТО НА ДВАМАТА СТАРШИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ БРАТАН ЦЕНОВ И ИВАН ЦОНОВ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПЪРВИ НАЦИОНАЛЕН ШОСЕЕН ПРОБЕГ “ВРЪБНИЦА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ ШОСЕЕН ПРОБЕГ С УЧАСТИЕТО НА ЯНКО ЯНКОВ – КМЕТ НА РАЙОН “ВРЪБНИЦА”, ЮЛИАН КАРАБИБЕРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СК “ЮНИВЪРСЪЛ”, ТОНИ ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И БФЛА. КОКТЕЙЛ.

12. 00 ч. – ТЕНИС НА МАСА – СВЕТОВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС НА МАСА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ОТБОРНО ПЪРВЕНСТВО В БРЕМЕН, ГЕРМАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН КИТОВ И ГЛАВНИЯ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ ГАЛЯ ОЧЕВА.

ПЕТЪК, 21 АПРИЛ 2006 г.

10. 30 ч. – РЪГБИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ РЪГБИ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА СРЕЩА С УНГАРИЯ – І КРЪГ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

11. 00 ч. – САМБО – НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА И ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕП ПО САМБО: ИВАН ИЛИЕВ, СТЕФАН ШОПОВ, МАРИЯ ЯНЧЕВА – ЗЛАТНИ МЕДАЛИСТИ; МАРИЯ ОРЯШКОВА – СРЕБЪРНА МЕДАЛИСТКА; МИХАИЛ АПОСТОЛОВ, КОСТАДИН ТОПАЛОВ, ЕЛИЦА РЪЖЕВА – БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ САМБО РУМЕН СТОИЛОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – НАСКО СИРАКОВ: ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТИНАСКО СИРАКОВ ЩЕ ПОДКРЕПИ ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

+ ФУТБОЛИСТ НА 23-ти КРЪГ СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ – “ЛЕВСКИ”

ВТОРНИК, 25 АПРИЛ 2006 г.

14. 00 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ЙОРДАН ЛЕЧКОВ: ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТИЙОРДАН ЛЕЧКОВ ЩЕ ПОДКРЕПИ ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

СРЯДА, 26 АПРИЛ 2006 г.

11. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – ПЕТЪР СТОЙЧЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА 5-КРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОНПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД СЕРИЯТА УСПЕШНИ СТАРТОВЕ, ДОВЕЛИ ДО ЛИДЕРСКА ПОЗИЦИЯ В СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА, И ПРЕДИ СЛЕДВАЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ.

12. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – 25 ГОДИНИ ОТ БЪЛГАРСКИЯ ПОДВИГ НА “ЛХОЦЕ” – ПРОЧУТИ УЧАСТНИЦИ В ЕКСПЕДИЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СДРУЖЕНИЕ “МУЗЕЙ НА БЪЛГАРСКОТО ПЛАНИНАРСТВО” И СДРУЖЕНИЕ “МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ” ПО ПОВОД 25 ГОДИНИ ОТ ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО ИЗКАЧВАНЕ НА ХИМАЛАЙСКИЯ ОСЕМХИЛЯДНИК “ЛХОЦЕ” И 35 ГОДИНИ ОТ ПЪРВАТА БЪЛГАРСКА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ВРЪХ “НАШАК” ВЪВ ВИСОКАТА АФГАНИСТАНСКА ЕКЗОТИЧНА ПЛАНИНА ХИНДОКУШ. С УЧАСТИЕТО НА ДОЙЧИН ВАСИЛЕВ, МЕТОДИ САВОВ, НИКОЛАЙ ПЕТКОВ, ДОЙЧИН БОЯНОВ, НИКОЛА ЛЕВАКОВ, ОГНЯН БАЛДЖИЙСКИ, ДИМИТЪР БЪРДАРЕВ, КЪНЧО ДОЛАПЧИЕВ, ТРИФОН ДЖАМБАЗОВ И ДР.

13. 00 ч. – ОФ-РОУД – ПЪРВИ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ “БАЛКАН ТРОФИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИЯ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФ-РОУД “БАЛКАН ТРОФИ” /29-30.04 и 01.05.2006 г., РОДОПИТЕ/. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДЪР КОВАЧЕВ – СПОРТЕН ОФ-РОУД КЛУБ “ГЛАДИАТОР”, ОРГАНИЗАТОР НА СЪСТЕЗАНИЕТО, Д-Р СВЕТОСЛАВ ДОЙЧИНОВ – “ТРОФИ КЛУБ БЪЛГАРИЯ”, ХРИСТОМИР НИКОЛОВ И СОФИЯ СЕМЧЕВА – СПИСАНИЕ “OFF-ROAD BG”.

ЧЕТВЪРТЪК, 27 АПРИЛ 2006 г.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВЛАДИСЛАВОВО /ПОЛША/. С УЧАСТИЕТО НА АНДОН НИКОЛОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, СТЕФАН БОТЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР, НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА – СТАРШИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ.

12. 30 ч. – КАРАТЕ-ДО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ-ДО ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СТАВАНГЕР /НОРВЕГИЯ/. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ, ТЕХНИЧЕСКИЯ ДИРЕКТОР СПАС СПАСОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР БОРИСЛАВ ИВАНОВ И СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

ПЕТЪК, 28 АПРИЛ 2006 г.

10. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА: ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФХГ.

ВТОРНИК, 2 МАЙ 2006 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ЕМИЛ КОСТАДИНОВ: “ЕКЗЕКУТОРЪТ НА ПЕТЛИТЕ” ЕМИЛ КОСТАДИНОВ ЩЕ СЕ ПОДПИШЕ ВЪРХУ ГИГАНТСКАТА ТОПКА В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

СРЯДА, 3 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – “BULGARIAN OPEN”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ И НА КМЕТА НА ГАБРОВО БЕЛЧО БЕЛЧЕВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ С МЕЖДУНАРОДНО УЧАСТИЕ /НАД 100 СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ ЧУЖБИНА/. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ И ГОСТИТЕ.

12. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – ТУРНИР “ГРАН ПРИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ЖУЛИЕТА ШИШМАНОВА” В БУРГАС, КРЪГ ОТ “ГРАН ПРИ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 4 МАЙ 2006 г.

10. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПОДПИСВАНЕ НА НОВ ДОГОВОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФЛА И “НУТРИМ” ООД И ПОДПИСВАНЕ НА НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР ЗА СНАБДЯВАНЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА С ХРАНИТЕЛНИ ДОБАВКИ НА ПРЕСТИЖНАТА МАРКА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА “НУТРИМ” ДОЦ. НИКОЛАЙ БОЯДЖИЕВ. СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПЕТЪК, 5 МАЙ 2006 г.

10. 00 ч. – САМБО – СЛЕД ИНСПЕКЦИЯТА НА ОБЕКТИТЕ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ САМБО ЗА ПОДГОТОВКАТА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО У НАС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО САМБО СЕРГЕЙ ЕЛИСЕЕВ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО МУ ОТ БЪЛГАРИЯ И НА ПРЕЗИДЕНТА НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО САМБО РУМЕН СТОИЛОВ.

11. 00 ч. – РЪГБИ 7 – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПАТА НА РЕКТОРА НА НСА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 12-ТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО РЪГБИ 7 ЗА КУПАТА НА РЕКТОРА НА НСА. С УЧАСТИЕТО НА РЕКТОРА НА НСА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ И ДОЦ. НИКОЛАЙ КОЛЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 8 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ – НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР” ПОД ПАТРОНАЖА НА МИНИСТЪРА НА ОБРАЗОВАНИЕТО ДАНИЕЛ ВЪЛЧЕВ.

ВТОРНИК, 9 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ – ФИНАЛ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ЗА НАГРАДИТЕ НА “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “САМСУНГ”. ТОМБОЛА СРЕД ЖУРНАЛИСТИТЕ ЗА МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН “САМСУНГ”. КОКТЕЙЛ И СУВЕНИРИ ЗА ВСИЧКИ.

12. 00 ч. – ГИМНАСТИКА – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА ГИМНАСТИКА И НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ГЪРЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НИКОЛА ПРОДАНОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР МИЛКО ТАНКУШЕВ, ЗВЕЗДАТА НА РОДНАТА ГИМНАСТИКА ЙОРДАН ЙОВЧЕВ, НОСИТЕЛЯ НА СВЕТОВНАТА КУПА ФИЛИП ЯНЕВ.

СРЯДА, 10 МАЙ 2006 г.

10. 30 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ – СВЕТОВНА КУПА – ПОСЕЩЕНИЕ НА ПРЕЗИДЕНТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ ЗА УЧАСТИЕТО НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ В МЕЖДУНАРОДНИТЕ ТУРНИРИ В БРАТИСЛАВА И БУДАПЕЩА И ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ПОСЕЩЕНИЕ У НАС НА ПРЕЗИДЕНТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ КЛАУС ШОРМАН. С УЧАСТИЕТО НА СЕЛЕКЦИОНЕРА НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ ГЕОРГИ МИХАЙЛОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН ДИМИТРОВ.

11. 30 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ – СКАНДАЛНО СЪДИЙСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ СЛЕД ЕП ПО БОДИБИЛДИНГ ЗА МЪЖЕ , ЗА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛ НА ХРИСТОМИР ХРИСТОВ И СКАНДАЛНОТО ОЩЕТЯВАНЕ НА КУЛТУРИСТ №1 НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2005 Г. ДИМИТЪР ДИМИТРОВ И ЛИШАВАНЕТО МУ ОТ ЗАСЛУЖЕН МЕДАЛ. ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ.

12. 00 ч. – ГИМНАСТИКА – XIII НАЦИОНАЛНИ ИГРИ, ПОСВЕТЕНИ НА ШВЕЙЦАРСКИТЕ УЧИТЕЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА XIII НАЦИОНАЛНИ ИГРИ ПО 4 ВИДА СПОРТ, ПОСВЕТЕНИ НА ШВЕЙЦАРСКИТЕ УЧИТЕЛИ ПО ГИМНАСТИКА.

ЧЕТВЪРТЪК, 11 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – НАЧАЛО НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ЗА НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА И ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТУРНИРИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА АСОЦИАЦИЯТА ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ.

ПЕТЪК, 12 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – АНАЛИЗИ И КОМЕНТАРИ НА НАШЕТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВЛАДИСЛАВОВО /ПОЛША/. С УЧАСТИЕТО НА АНДОН НИКОЛОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, СТЕФАН БОТЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР, НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА – СТАРШИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 15 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ТУРНИР “НОВИ ЗВЕЗДИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И КЛУБА ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА НА НСА ЗА 28-ия ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР “НОВИ ЗВЕЗДИ”.

11. 30 ч. – БОРБА – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАНКА ЗЛАТЕВА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ АПРИЛ И НА СИМЕОН ЩЕРЕВ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ АПРИЛ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

12. 00 ч. – ТЕНИС – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И ТК “РУСЕ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ТЕНИС ЗА ЖЕНИ С НАГРАДЕН ФОНД 10 000 ДОЛАРА.

ВТОРНИК, 16 МАЙ 2006 г.

11. 30 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – У-ШУ – СЛЕД ГОЛЕМИТЕ УСПЕХИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ИТАЛИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА ВИДЕОФИЛМ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО У-ШУ СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ 5 КУПИ, 22 ЗЛАТНИ, 14 СРЕБЪРНИ И 7 БРОНЗОВИ МЕДАЛА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО КУНГ-ФУ В ПЕРУДЖА / ИТАЛИЯ/ ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ. КОКТЕЙЛ.

СРЯДА, 17 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. -– ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ИЛИЯН КИРЯКОВ. НАЦИОНАЛЪТ ОТ САЩ-94 ЩЕ СЕ ПОДПИШЕ ВЪРХУ ГИГАНТСКАТА ТОПКА В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

12. 00 ч. – НАЦИОНАЛНА СПОРТНА ОЛИМПИАДА “ГЛОБУЛ СТАРТ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЗАМЕСТНИК-КМЕТА НА СОФИЯ ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ, ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА “ГЛОБУЛ”, ФОНДАЦИЯ “ЩЕДРО СЪРЦЕ” И ДАМС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СТОЛИЧНО СЪСТЕЗАНИЕ ОТ НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА ОЛИМПИАДА “ГЛОБУЛ СТАРТ” ПОД ПАТРОНАЖА НА ПРЕЗИДЕНТА НА СТРАНАТА ГЕОРГИ ПЪРВАНОВ.

12. 30 ч. – АЕРОБИКА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АЕРОБИКА И НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КИТАЙ.

ЧЕТВЪРТЪК, 18 МАЙ 2006 г.

11.00ч.- МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ТУРНИР “ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА” ” ПРЕДИ СТАРТА НА ФУТБОЛНИТЕ МАЧОВЕ. БИРА И МЕЗЕТА ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

12. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – РАЛИ “ВИКТОРИ СОФИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА РАЛИ “ВИКТОРИ СОФИЯ” ПРЕДИ ВТОРОТО ИЗДАНИЕ НА АВТОМОБИЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ДИМИТЪР БЕРБАТОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИМИТЪР БЕРБАТОВ И НА МЕНИДЖЪРСКА АГЕНЦИЯ “АС-23″СЛЕД ТРАНСФЕРА НА ФУТБОЛИСТА В “ТОТНЪМ”.

ПЕТЪК, 19 МАЙ 2006 г.

10. 30 ч. – ТЕНИС – РОЛАН ГАРОС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “СОФИЯ ФРАНС АУТО” – ОРГАНИЗАТОР НА ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР ЗА СМЕСЕНИ ДВОЙКИ “РОЛАН ГАРОС” НА ТЕНИС КОМПЛЕКСА “МАЛЕЕВИ” С НАГРАДА ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ ПЕТДНЕВНА ЕКСКУРЗИЯ ДО ПАРИЖ.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – КУПА НА БЪЛГАРИЯ – ФИНАЛ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВАТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА И “ФОРД МОТО ПФОЕ” – ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР – ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛ ЗА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ МЕЖДУ ЦСКА И “ЧЕРНО МОРЕ”/Вн/ /24 МАЙ, СРЯДА, СТАДИОН “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”/. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ, ЛЮБЕ СПАСОВ – СЕКРЕТАР НА ПФЛ, АТАНАС ФУРНАДЖИЕВ И ДИМО НИКОЛОВ – УПРАВЛЯВАЩИ ДИРЕКТОРИ НА “ФОРД МОТО ПФОЕ”.

12. 00 ч. – БАТУТ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ В МЕТЦ/ФРАНЦИЯ/.

ПОНЕДЕЛНИК, 22 МАЙ 2006 г.

10. 30 ч. – ДЖУДО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПОДГОТОВКАТА И УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО /26-28.05, ТАМПЕРЕ, ФИНЛАНДИЯ/. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АСЕН КОРУДЖИЕВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ИВАН НЕТОВ.

11. 00 ч. – ШАХМАТ – СЕАНС НА ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ С ЕВРОКОМИСАРИ В БРЮКСЕЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ДЕМОНСТРАТИВНИ ПАРТИИ НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ С ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ЕВРОПЕЙСКАТА КОМИСИЯ В БРЮКСЕЛ НА 24 МАЙ ПО ПОВОД ПРИЕМАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ В ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ. С УЧАСТИЕТО НА ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ, ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС, МЕГЛЕНА КУНЕВА – МИНИСТЪР ПО ЕВРОПЕЙСКИТЕ ВЪПРОСИ И СИЛВИО ДАНАИЛОВ – МЕНИДЖЪР НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН.

11. 30 ч. – БОКС – ТУРНИР ЗА КУПАТА НА КМЕТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ БОКСОВ СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ВТОРО ИЗДАНИЕ НА ТУРНИРА ПО БОКС ЗА КУПАТА НА КМЕТА НА ОБЩИНА “ТРИАДИЦА”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ /ПФК “ЛЕВСКИ”/ – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ АПРИЛ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ И МЕДИИ.

ВТОРНИК, 23 МАЙ 2006 г.

10. 30 ч. – ФЕХТОВКА – “АСПАРУХОВ МЕЧ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ФЕХТОВКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “АСПАРУХОВ МЕЧ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВЕЛИЧКА ХРИСТЕВА, ТРЕНЬОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР.

11. 00 ч. – ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ” /27 МАЙ, СЪБОТА/. ВИКТОРИНА С НАГРАДИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ, СУВЕНИРИ ЗА ВСЕКИ. КОКТЕЙЛ СЛЕД ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА.

11. 30 ч. – ТАЕКУНДО WTF /ОЛИМПИЙСКАТА ВЕРСИЯ/ – ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО WTF ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОЧАКВАНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОСЕМ БЪЛГАРСКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ГЕРМАНИЯ ОТ 26 МАЙ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВАЛЕНТИН ТРЪНСКИ, ЗАМЕСТНИК-РЕДСЕДАТЕЛЯ ИВАН БАНЧЕВСКИ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА ПЛАМЕН ТРЪНСКИ, ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА КИРИЛ ВЪЛЧЕВ И ЧАСТ ОТ СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ.

14. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА XXVIII КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИГРАЧА НА XXVIII КРЪГ ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ ОТ “ЛЕВСКИ” В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 24 МАЙ 2006 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЦВЕТАН ГЕНКОВ /”ЛОКОМОТИВ” СОФИЯ/ – ИГРАЧ НА ХХVІ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 25 МАЙ 2006 г.

10. 40 ч. – КАРАТЕ – БАЛКАНСКО ПОЛИЦЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: БРИФИНГ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БОЙНИТЕ СПОРТОВЕ НА МВР ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩАТА БАЛКАНИАДА ПО КАРАТЕ В АТИНА.

11. 00 ч. – ПОКОРИТЕЛЯТ НА ЕВЕРЕСТ МЕТОДИ САВОВ – ЧЕТИРИ В ЕДНО: СРЕЩА С ИЗВЕСТНИЯ АЛПИНИСТ МЕТОДИ САВОВ ПО ПОВОД НЕГОВИТЕ ЧЕТИРИ ПРАЗНИЧНИ ПОВОДА ПРЕЗ МЕСЕЦ МАЙ. С УЧАСТИЕТО НА ПОКОРИТЕЛИТЕ НА ЕВЕРЕСТ НИКОЛАЙ ПЕТКОВИ ДОЙЧИН БОЯНОВ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ /АБФ/ ЗА ГОДИШНИТЕ НОМИНАЦИИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА “ЛЕВСКИ” СТАНИМИР СТОИЛОВ, ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ, ЦВЕТАН ГЕНКОВ, ДОНЧО ДОНЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА АБФ И ГЕОРГИ БОЙЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА АБФ.

ПЕТЪК, 26 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ – ПЪРВИ КРЪГ НА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ КРЪГ НА КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ ПО ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ. С УЧАСТИЕТО НА ВЕНЕЛИН ХУБЕНОВ – ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БКС, ЦВЯТКО ЧОЛАКОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БКС, МАКСИМ МИТКОВ – УПРАВИТЕЛ НА “МАКСКОМ” – ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ПЛАНИНСКОТО КОЛОЕЗДЕНЕ.

11. 30 ч. – ХАНДБАЛ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЛЕЙОФ ЗА ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО СЪС СЛОВЕНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЦОНЬО КОНСТАНТИНОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СЪБИ ДОЙЧИНОВ, КАПИТАНКАТА НА ОТБОРА СИМОНА ЗАПРЯНОВА И ДРУГИ НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛКИ.

12. 00 ч. – КАНАДСКА БОРБА – СВЕТОВНА ЛИГА – БЕНЕФИС НА ЦВЕТАН ГАШЕВСКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ У НАС ЗА СВЕТОВНАТА ЛИГА И БЕНЕФИСА НА НОСИТЕЛЯ НА 10 ЕВРОПЕЙСКИ И 7 СВЕТОВНИ ТИТЛИ ЦВЕТАН ГАШЕВСКИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 29 МАЙ 2006 г.

16. 00 ч. – ФУТБОЛ – ЗЛАТКО ЯНКОВ И ПЕТЪР АЛЕКСАНДРОВ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ: НАЦИОНАЛИТЕ ОТ САЩ 94 ЩЕ СЕ ПОДПИШАТ ВЪРХУ ГИГАНТСКАТА ТОПКА В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

ВТОРНИК, 30 МАЙ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ДАНОНИАДА – ДЕВЕТИ ФИНАЛЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФС И НА “ДАНОН СЕРДИКА” АД ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ IX ФИНАЛЕН ТУРНИР “ДАНОНИАДА” /31.05-01.06, ст. “Българска армия”/. С УЧАСТИЕТО НА БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФС И ЕМИЛ ГОЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР НА “ДАНОН СЕРДИКА” АД.

11. 30 ч. – САМБО – НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: НАГРАЖДАВАНЕ НА ТРИМАТА ШАМПИОНИ И ОСЕМТЕ МЕДАЛИСТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО САМБО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН СТОИЛОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА ТЪРГОВСКА КОРПОРАТИВНА БАНКА ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ДИНКО ДЕРМЕНДЖИЕВ НА 65 ГОДИНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФЛ ВАЛЕНТИН МИХОВИ НА ЛЕГЕНДАТА ДИНКО ДЕРМЕНДЖИЕВ /ЧИКО/ ЗА ЧЕСТВАНЕТО НА 65-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА БИВШИЯ ФУТБОЛИСТ НА 2 ЮНИ В ПЛОВДИВ.

СРЯДА, 31 МАЙ 2006 г.

11. 30 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО – УСПЕХ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАТУТ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ФРАНЦИЯ ЗА ПОСТИГНАТИЯ УСПЕХ – БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТБОРНО НА ДВОЕН МИНИБАТУТ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТОЯН ДИМИТРОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ИРИНА ТЕНЕВА И СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ ОТБОРА.

12. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – “ГРАН ПРИ” НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО НАЙ-ГОЛЯМО СЪСТЕЗАНИЕ У НАС – “ГРАН ПРИ” НА БЪЛГАРИЯ В СЕВЛИЕВО, КРЪГ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО МОТОКРОС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ РУМЕН ПЕТКОВ, ДИЗАЙНЕРА НА ТРАСЕТО ГРЕГ АТКИНС /НОВА ЗЕЛАНДИЯ/ И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 1 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАЖДАВАНЕ НА ФУТБОЛНИ ЛЕГЕНДИ ОТ СТОЛИЧНИТЕ КЛУБОВЕ ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: СЪЮЗЪТ НА БЪЛГАРСКИТЕ ГИМНАСТИЧЕСКИ ДРУЖЕСТВА “ЮНАК” НАГРАЖДАВА ГОЛМАЙСТОРИТЕ ЗА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА НА СТОЛИЧНИТЕ ФУТБОЛНИ КЛУБОВЕ:

– з.м.с. ДИМИТЪР ЯКИМОВ /ЦСКА/

– з.м.с. НАСКО СИРАКОВ /ЛЕВСКИ/

– з.м.с. АНДРЕЙ ЖЕЛЯЗКОВ /СЛАВИЯ/

– з.м.с. АТАНАС МИХАЙЛОВ /ЛОКОМОТИВ-Сф/

– з.м.с. СТЕФАН БОЖКОВ – КАПИТАН НА ОЛИМПИЙСКИЯ ОТБОР – МЕЛБЪРН 1956 г. – БРОНЗОВ МЕДАЛ

– з.м.с. ПЕТЪР ЖЕКОВ – КАПИТАН И ГОЛМАЙСТОР НА ОЛИМПИЙСКИЯ ОТБОР – МЕКСИКО 1968 – СРЕБЪРЕН МЕДАЛ

12. 00 ч. – СКИ – СВЕТОВЕН КОНГРЕС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КОНГРЕС В СОФИЯ НА МЕЖДУНАРОДНАТА АСОЦИАЦИЯ НА ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ СКИ-УЧИТЕЛИ /ISIA/. С УЧАСТИЕТО НА ИВАН ИВАНОВ –ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТЕН ТОТАЛИЗАТОР И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ, НЕТИ ТОДОРОВА – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “БАЛКАН ХОЛИДЕЙЗ”, СВЕТЛА АТАНАСОВА – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ХОТЕЛ “САМОКОВ”, ПЕТЪР ПОПАНГЕЛОВ, ПЕТЪР ЯНКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СДРУЖЕНИЕ “БЪЛГАРСКО СКИ-УЧИЛИЩЕ”. СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ.

ПОНЕДЕЛНИК, 5 ЮНИ 2006 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА 30-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВРАТАРЯ НА “БОТЕВ” /Пд/ ЛИЛЧО АРСОВ КАТО ФУТБОЛИСТ НА 30-ТИ КРЪГ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И В. “ФУТБОЛ”.

ВТОРНИК, 6 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – БЪЛГАРСКА ПРЕМИЕРА – ДВА ОСЕМХИЛЯДНИКА В ЕДИН СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПОКОРИТЕЛИТЕ НА ЕВЕРЕСТ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ И ДОЙЧИН БОЯНОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО НАНГА ПРАБАТ/8125м/- ХИМАЛАИ И ХИДЪН ПИК/8068 м/- КАРАКОРУМ, В КОЯТО ТЕ ЩЕ СЕ ОПИТАТ ДА ПОКОРЯТ ДВА ОСЕМХИЛЯДНИКА ЗА ЕДИН СЕЗОН И ДА ИЗКАЧАТ ХИДЪН ПИК ПО ПРЕМИЕРЕН МАРШРУТ. В ЕКСПЕДИЦИЯТА ЩЕ УЧАСТВАТ ТЕРВЕЛ КЕРЕЛОВ И Д-Р ТЕМЕНУГА КЬОПКЕ.

12. 00 ч. – КАНДИДАТУРАТА НА СОФИЯ ЗА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ ПРЕЗ 2014: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОМИТЕТА ЗА КАНДИДАТУРАТА НА СОФИЯ ЗА ЗИМНИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ПРЕЗ 2014 г. И НА МЕЖДУНАРОДНАТА АСОЦИАЦИЯ НА ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ СКИ-УЧИТЕЛИ /ISIA/ ЗА ВПЕЧАТЛЕНИЯТА НА УЧАСТНИЦИТЕ В КОНГРЕСА НА ISIA ЗА КАНДИДАТУРАТА НА СОФИЯ ЗА XXII-ТЕ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ПРЕЗ 2014 г. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТЛА ОЦЕТОВА – ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БОК, МИЛА АНДРЕЕВА – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА КОМИТЕТА, РИК КЕМПЪЛ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ISIA, ХУГО РАЙДЕР – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА ISIA, НЕТИ ТОДОРОВА – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “БАЛКАН ХОЛИДЕЙЗ” И ПЕТЪР ЯНКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СДРУЖЕНИЕ “БЪЛГАРСКО СКИ-УЧИЛИЩЕ”.

СРЯДА, 7 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – АКРОБАТИКА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ АКРОБАТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В ПОРТУГАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ДРАГОМИР ДРАГАНОВ – СЕЛЕКЦИОНЕР НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ, МАРИЯН ГАБРОВСКИ – ЛИЧЕН ТРЕНЬОР НА ЧЕТВОРКАТА МЪЖЕ /БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ ОТ СВЕТОВНОТО 2005 г./, ДАНИЕЛА ВЕЛЧЕВА – ТРЕНЬОР НА СМЕСЕНАТА ДВОЙКА И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

11. 30 ч. – ПЕТИ БАЛКАНСКИ РАБОТНИЧЕСКИ СПОРТЕН ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КНСБ Д-Р ЖЕЛЯЗКО ХРИСТОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ КОСТАДИН ПЪРЗУЛОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЕТИ ОТКРИТ БАЛКАНСКИ РАБОТНИЧЕСКИ СПОРТЕН ФЕСТИВАЛ “БАЛКАНИТЕ КАНЯТ ЗА МИР” ПОД ПАТРОНАЖА НА Г-ЖА ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 ЮНИ 2006 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕМИЛ ДАНЧЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА МЕНИДЖЪРСКА АГЕНЦИЯ “АС 23”, ВЕНЦЕСЛАВ СТЕФАНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФК “СЛАВИЯ” И ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ ЗА НЕГОВИЯ ТРАНСФЕР В “СТРАСБУРГ”.

12. 30 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – НОВИ ОЛИМПИЙСКИ КВОТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА ЗА СПЕЧЕЛЕНИТЕ НОВИ ОЛИМПИЙСКИ КВОТИ ОТ ТАНЮ КИРЯКОВ /СРЕБЪРЕН МЕДАЛ/ И АНТОАНЕТА БОНЕВА /БРОНЗОВ МЕДАЛ/ НА ЗАВЪРШИЛИЯ ЧЕТВЪРТИ ТУРНИР ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В МИЛАНО. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДЪР КАИКОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БФСС, ТАНЮ КИРЯКОВ, МАРИЯ ГРОЗДЕВА И АНТОАНЕТА БОНЕВА.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – “КОНЕЛИАНО” ЗА ПРЪВ ПЪТ В “А” ГРУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО КОТЕВ – СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКИ ДИРЕКТОР НА “КОНЕЛИАНО” И НА КАПИТАНА НА ОТБОРА КИРИЛ ДЯКОВ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА БАРАЖА И ВЛИЗАНЕТО НА ОТБОРА В “А” ГРУПА.

ПЕТЪК, 9 ЮНИ 2006 Г.

11. 30 ч. – АЕРОБИКА – СЛЕД СВЕТОВНОТО В КИТАЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА СЛЕД УСПЕШНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КИТАЙ.

СЪБИТИЕ ИЗВЪН ПРЕСКЛУБА! КОМПЛЕКС “СПОРТНА СОФИЯ” – БОРИСОВА ГРАДИНА!

11. 00 ч. – КМЕТЪТ НА СОФИЯ БОЙКО БОРИСОВ И ПОСОЛСТВОТО НА ГЕРМАНИЯ В СОФИЯ ОТКРИВАТ УЧЕНИЧЕСКИ ТУРНИР ПО ФУТБОЛ “МОНДИАЛ 2006”. ЗА ОТКРИВАНЕТО СА ПОКАНЕНИ ПОСОЛСТВАТА НА ВСИЧКИ СТРАНИ – УЧАСТНИЦИ В МОНДИАЛА В ГЕРМАНИЯ, КАТО ВСЯКО ОТ ТЯХ Е ПАТРОН НА ЕДИН УЧЕНИЧЕСКИ ОТБОР.

СЪБОТА, 10 ЮНИ 2006 г.

14.00 ч. – ФУТБОЛ – КРАСИМИР БАЛЪКОВ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ: ЗВЕЗДНАТА “ДЕСЯТКА” ОТ САЩ 94 ЩЕ СЛОЖИ ДЕСЕТИ ПОДПИС ВЪРХУ ГИГАНТСКАТА ТОПКА В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

ВТОРНИК, 13 ЮНИ 2006 г.

ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ – ПИЛОТЕН ПРОЕКТ ЗА АДАПТАЦИЯ ЧРЕЗ СПОРТ.

11. 00 ч. – ДЕЦА И МЛАДЕЖИ С РАЗЛИЧНИ УВРЕЖДАНИЯ – АДАПТАЦИЯ ЧРЕЗ СПОРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОТО СДРУЖЕНИЕ “ПАРАОЛИМПИК-НСА” ЗА ПИЛОТНИЯ ПРОЕКТ ЗА КУЛТУРНО-ОБРАЗОВАТЕЛНА И СОЦИАЛНА ИНТЕГРАЦИЯ НА ДЕЦА И МЛАДЕЖИ С РАЗЛИЧНИ УВРЕЖДАНИЯ ЧРЕЗ СПОРТ /ПЛУВАНЕ, ГРЕБАНЕ, ВЕТРОХОДСТВО/. УЧАСТНИЦИ В ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА: МИНЧО КОРАЛСКИ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА АГЕНЦИЯТА ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ, ДОЦ. МАЯ НИКОЛОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СДРУЖЕНИЕТО И ПРЕПОДАВАТЕЛ В НСА “В. ЛЕВСКИ”, СТЕФКА ДЖОБОВА – ЧЛЕН НА УС НА СДРУЖЕНИЕТО И ДОЦ. КИРИЛ АНДОНОВ – ЗАМЕСТНИК-РЕКТОР НА НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АКАДЕМИЯ “В. ЛЕВСКИ”.

СРЯДА, 14 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – СТАРТ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ ТУРНИР ЗА ЖЕНИ В КИТЕН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА АСОЦИАЦИЯТА ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ.

11. 30 ч. – ПЛУВЕН МАРАТОН – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД ПОБЕДАТА МУ В ДЕМОНСТРАТИВНОТО СЪСТЕЗАНИЕ В СИРИЯ И ПРЕДИ ПОСЛЕДНИТЕ СТАРТОВЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ТУМАНОВ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ТРИФОН ИВАНОВ: ЗВЕЗДНИЯТ ЗАЩИТНИК С № 3 ОТ САЩ 94 ТРИФОН ИВАНОВ ЩЕ СЕ ПОДПИШЕ ВЪРХУ СПЕЦИАЛНАТА ТОПКА В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 ЮНИ 2006 г.

12. 00 ч. – БОКС – ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС ПО АКТУАЛНИ ПРОБЛЕМИ ПРЕДИ ОБЩОТО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА 19 ЮНИ 2006 г.

13. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ЛОКОМОТИВ” /СФ/ – СТАРТ НА ПОДГОТОВКАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА “ЛОКОМОТИВ” /СФ/ ИВО ТОНЕВ И НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА СТЕФАН ГРОЗДАНОВ ПРЕДИ ПОДГОТВИТЕЛНИЯ ЛАГЕР В БАНСКО И ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА В ТУРНИРА НА УЕФА.

ПЕТЪК, 16 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ БАДМИНТОН.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛНИТЕ ЗВЕЗДИ НА БЪЛГАРИЯ В ПОДКРЕПА НА “СОФИЯ 2014”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ “ФУТБОЛНИТЕ ЗВЕЗДИ НА БЪЛГАРИЯ ЗАСТАВАТ ЗАД КАНДИДАТУРАТА НА СОФИЯ ЗА ДОМАКИНСТВО НА ХХІІ ЗИМНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ПРЕЗ 2014 г.” С УЧАСТИЕТО НА БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ, ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА, ДИМИТЪР ПЕНЕВ – ТРЕНЬОР №1 НА БЪЛГАРИЯ ЗА ХХ ВЕК, ДИМИТЪР БЕРБАТОВ, СТИЛИЯН ПЕТРОВ, ВАЛЕРИ БОЖИНОВ, СТЕФКА КОСТАДИНОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ, СВЕТЛА ОЦЕТОВА – СЪПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИТЕТА “СОФИЯ 2014” И ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА Б О К, АТАНАС ФУРНАДЖИЕВ – УПРАВЛЯВАЩ ДИРЕКТОР НА “ФОРД МОТО – ПФОЕ”.

12. 00 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – ВТОРИ В СВЕТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЕТА ДУКОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ПО ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА И НА НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛКИ СЛЕД ВТОРОТО МЯСТО НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА В ТАМПЕРЕ – ФИНЛАНДИЯ.

СРЯДА, 21 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ В БОЖУРИЩЕ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ВАСИЛ ФРАТЕВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ИВАН ДЖАТЕВ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ! НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИЛИВОЕ НОВАКОВИЧ /”ЛИТЕКС”/ – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ МАЙ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И НА ИВЕЛИН ПОПОВ /”ЛИТЕКС”/ – ИГРАЧ НА ХХVІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ВЕСТНИК “ФУТБОЛ”.

ОТПАДНАЛА!!! 14. 00 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – СТИЛИЯН ПЕТРОВ: КАПИТАНЪТ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ФУТБОЛ СТИЛИЯН ПЕТРОВ ЩЕ ПОДКРЕПИ ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – НАГРАЖДАВАНЕ НА ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ – СКЛЮЧВАНЕ НА НОВ ДОГОВОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ-КИОКУШИН ЗА ПОДНОВЯВАНЕ НА СПОНСОРСКИЯ ДОГОВОР СЪС ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ “ЛЕВ ИНС” И НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПЕТЪК, 23 ЮНИ 2006 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – МАРТИН ПЕТРОВ: НАПАДАТЕЛЯТ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ФУТБОЛ МАРТИН ПЕТРОВ ЩЕ ПОДКРЕПИ ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

ВТОРНИК, 27 ЮНИ 2006 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ /ИНДИВИДУАЛНО И ОТБОРНО/ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ЯГУАР” И ЦУМ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ВАСИЛ ФРАТЕВ.

СРЯДА, 28 ЮНИ 2006 г.

13. 30 ч. – ФУТБОЛ – “МАРЕК” /ДУПНИЦА/ – СТАРТ НА ПОДГОТОВКАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА “МАРЕК” ЙОРДАН АНДРЕЕВ И НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ВЕЛИН КОСТАДИНОВ ПРЕДИ ПЪРВИЯ ПОДГОТВИТЕЛЕН ЛАГЕР, ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН В “А” ГРУПА.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 ЮНИ 2006 г.

11. 30 ч. – БОКС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ КОМИТЕТ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО БОКС В ПЛОВДИВ /13-23.07.2006 г./. С УЧАСТИЕТО НА КМЕТА НА ПЛОВДИВ Д-Р ИВАН ЧОМАКОВ, ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО И МАРИН ДИМИТРОВ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ИВАЙЛО ЙОРДАНОВ: УНИВЕРСАЛНИЯТ БОЕЦ ОТ САЩ 94 ИВАЙЛО ЙОРДАНОВ ЩЕ СЕ ПОДПИШЕ ВЪРХУ СПЕЦИАЛНАТА ТОПКА В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА.

ПОНЕДЕЛНИК, 3 ЮЛИ 2006 г.

11. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ НА ЗВЕЗДИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩИТЕ МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ С УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ЗВЕЗДИ /к.к. АЛБЕНА, 6-9.07.2006 г./ –МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР IDSF Open за Сеньори и НАЙ-ГОЛЕМИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ЮГОИЗТОЧНА ЕВРОПА с ранг INTERNATIONAL с участието на състезатели от над 20 европейски страни.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “ЕВРОИНС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ТРАДИЦИОННИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “ЕВРОИНС”. С УЧАСТИЕТО НА АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА “ЕВРОИНС” И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА И ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА. КОКТЕЙЛ.

ВТОРНИК, 4 ЮЛИ 2006 г. – ОТЛОЖЕНА ПОРАДИ ПРИРОДНИТЕ БЕДСТВИЯ ПО ЧЕРНОМОРИЕТО!!!

14.00 ч. – ГРЕБАНЕ – СЪДЕБНАТА РЕГИСТРАЦИЯ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО И ЗАСЕДАНИЕТО НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СВЕТЛА ОЦЕТОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ГРЕБАНЕ И НА НАЦИОНАЛНИЯТ ТРЕНЬОР СВИЛЕН НЕЙКОВ ЗА ЗАВЪРШИЛОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО, ПОЛУЧЕНАТА СЪДЕБНА РЕГИСТРАЦИЯ И ЗАСЕДАНИЕТО НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ, РЕШЕНИЯТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

СРЯДА, 5 ЮЛИ 2006 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СВЕТИ ГЕОРГИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕЗДОВИ КЛУБ “СВ. ГЕОРГИ” И ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН XIV МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИ “СВЕТИ ГЕОРГИ”/8-9 юли, конна база “Хан Аспарух”/.

11. 30 ч. – ОРИЕНТИРАНЕ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ ФЕДЕРАЦИЯТА И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВИЯ ЕВРОШАМПИОН ПО ОРИЕНТИРАНЕ ИВАН СИРАКОВ И ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР КАЛИН ПЕНЧЕВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ОРИЕНТИРАНЕ ДОЦ. Д-Р АТАНАС ГЕОРГИЕВ – ПОСТОЯНЕН КОНСУЛТАНТ КЪМ ПАРЛАМЕНТАРНАТА КОМИСИЯ ЗА МЛАДЕЖТА, СПОРТА И ДЕЦАТА.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА – НОВ ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ БОЖКОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА БАСКЕТБОЛНИЯ ОТБОР ЦСКА /жени/ – ЗА СЕЛЕКЦИЯТА, ПОДГОТОВКАТА И УЧАСТИЕТО НА ТИМА В АДРИАТИЧЕСКАТА ЛИГА И ТУРНИРА ЗА КУПАТА НА ФИБА ЕВРОПА.

ЧЕТВЪРТЪК, 6 ЮЛИ 2006 г.

11.00 ч. – ТЕНИС – СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА – СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА СПОРТНИЯ АРБИТРАЖЕН СЪД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕСИЛ КАРАТАНЧЕВА, НА РАДОСЛАВ КАРАТАНЧЕВ – БАЩА И МЕНИДЖЪР НА СЕСИЛ И НА АДВОКАТИТЕ И ЕКСПЕРТИТЕ ПО ДЕЛОТО СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА МЕЖДУНАРОДНИЯ СПОРТЕН АРБИТРАЖЕН СЪД ЗА ПОТВЪРЖДЕНИЕ НА НАКАЗАНИЕТО НА БЪЛГАРСКАТА ТЕНИСИСТКА.

12.00 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА – ЮБИЛЕЙ – ОТКРИВАНЕ НА НОВ СТАДИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТРИ ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА, /юноши, мъже, жени/ 15-ГОДИШНИНАТА НА ТОЗИ СПОРТ У НАС И ОТКРИВАНЕТО НА НОВИЯ СТАДИОН ЗА ХОКЕЙ В КОМПЛЕКСА “АЛБЕНА”. Внимание! Медиите, които отразят пресконференцията, ще получат специални покани от федерацията за Европейското първенство в “Албена” и церемонията по откриването на стадиона.

ПЕТЪК, 7 ЮЛИ 2006 г.

11.00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА/МЪЖЕ/ – ПОДГОТОВКА, СЕЛЕКЦИЯ, УЧАСТИЕ В ЕВРОТУРНИРИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РОСЕН БАРЧОВСКИ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА БАСКЕТБОЛНИЯ МЪЖКИ ОТБОР НА ЦСКА – ЗА ПОДГОТОВКАТА, СЕЛЕКЦИЯТА, ПРОГРАМАТА И УЧАСТИЕТО НА ТИМА В ЕВРОТУРНИРИТЕ.

12. 30 ч. – БОКС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР АНДРЕЙ ДОЙЧЕВ И СТОЯН ТОМЧЕВ – ЧЛЕН НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ.

ПОНЕДЕЛНИК, 10 ЮЛИ 2006 г.

12.00 ч. – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ЕМИЛ КРЕМЕНЛИЕВ: “ДВОЙКАТА” ОТ ЗВЕЗДНИЯ БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ОТ САЩ 94 ЕМИЛ КРЕМЕНЛИЕВ ЩЕ СЕ ПОДПИШЕ ВЪРХУ ГИГАНТСКАТА ТОПКА В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ В ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА.

12. 30 ч. – ТЕНИС – КУПА “ДЕЙВИС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И НА НАЦИОНАЛНИЯТ ОТБОР ЗА КУПА “ДЕЙВИС” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С УНГАРИЯ/21-23.07.06 г./. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНА НА ОТБОРА ИВАЙЛО ТРАЙКОВ, ВСИЧКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ГЕОРГИ ДОНЧЕВ.

ВТОРНИК, 11 ЮЛИ 2006 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО НА ШОСЕ – БАЛКАНИАДА НА ПИСТА – КУПА БЪЛГАРИЯ И ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО НА ШОСЕ В ХОЛАНДИЯ И БАЛКАНИАДА НА ПИСТА. ПРЕДСТОЯЩ II КРЪГ ЗА КУПА БЪЛГАРИЯ И ДЪРЖАВЕН ЛИЧЕН ШАМПИОНАТ ПО ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ.

12. 00 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА. С УЧАСТИЕТО НА ДВАМАТА НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ТОДОР НИКОЛОВ И АНГЕЛ БОЯДЖИЕВ, ТРЕНЬОРА ВЕЛКО БРАТАНОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН ДИМИТРОВ.

СРЯДА, 12 ЮЛИ 2006 г.

11.30 ч. – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАНЯ СТАМБОЛОВА, СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЮНИ И НА ГЕОРГИ ДИМИТРОВ, ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЮНИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ПЕТЪК, 14 ЮЛИ 2006 г.

11. 00 ч. – БОБСЛЕЙ – РАЗВРЪЗКА НА ДОПИНГ СКАНДАЛА С ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА РОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ – ДВЕ СВЕТОВНИ ТИТЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ БОБСЛЕЙ СТЕФАН ВАСИЛЕВ – НАБЕДЕН ЗА УПОТРЕБА НА ДОПИНГ И ОНЕВИНЕН. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ НА ТОКУ-ЩО ЗАВЪРШИЛОТО ПЪРВЕНСТВО ВАСИЛ ГЕРГОВ И ЯВОР ПЕТРОВ /ДВОЙКА БОБСЛЕЙ/ И МИРОСЛАВ ДАНОВ /СКЕЛЕТОН/.

ПОНЕДЕЛНИК, 17 ЮЛИ 2006 г.

11. 00 ч. – ТАЕКУОНДО – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В БЪЛГАРИЯ – АСОВЕ С ДЕМОНСТРАЦИИ В ПРЕСКЛУБА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ И УНИКАЛНОТО ДЕМОНСТРАТИВНО ШОУ ИЗ СТРАНАТА НА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ЗНАМЕНИТОСТИ В СВЕТОВНОТО ТАЕКУОНДО ОТ КОРЕЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ТАЕКУОНДО ITF МАРИО БОГДАНОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ МАЙСТОР 8 ДАН КИМ УНГ ЧОЛ, СТAРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И КОРЕЙСКИЯ ОТБОР, КОЙТО ЩЕ ИЗПЪЛНИ ДЕМОНСТРАЦИИ ПРЕД ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ВТОРНИК, 18 ЮЛИ 2006 г.

12. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – МАРАТОН – ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРИЯ НИ СЪСТЕЗАТЕЛ ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО ЗА ПЕТИ ПЪТ НА МАРАТОНА В ОХРИД И ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ (МЪЖЕ) КАТО ОТБОР НА МЕСЕЦ ЮНИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА МАРТИН СТОЕВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И ПЛАМЕН КОНСТАНТИНОВ – КАПИТАН НА ОТБОРА.

СРЯДА, 19 ЮЛИ 2006 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – НОВИЯТ КЛУБ “ПИРИН” /БЛАГОЕВГРАД/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НОВИЯ ФУТБОЛЕН КЛУБ “ПИРИН” /БЛАГОЕВГРАД/ ЗА ЦЕЛИТЕ И АМБИЦИИТЕ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН. С УЧАСТИЕТО НА ИВАЙЛО АНДОНОВ, МЕТОДИ КАЛЪМБОВ И ПЕТЪР БАЙКУШЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 20 ЮЛИ 2006 г.

11. 00 – ФУТБОЛ – ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ЛИГА – НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР: ПОДПИСВАНЕ НА ТРИГОДИШЕН ДОГОВОР МЕЖДУ ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА И “ЗАГОРКА” АД, С КОЙТО “АРИАНА” СТАВА ОСНОВЕН СПОНСОР НА ФУТБОЛНОТО ПЪРВЕНСТВО В “А” ГРУПА И ДВЕТЕ “Б” ГРУПИ. С УЧАСТИЕТО НА ЯН ДЕРК ВАН КАРНЕБЕЕК – ГЕНЕРАЛЕН МЕНИДЖЪР НА “ЗАГОРКА” АД, ДОНЧО ХАДЖИЕВ – МАРКЕТИНГ МЕНИДЖЪР НА “ЗАГОРКА” АД И ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА.СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ. КОКТЕЙЛ.

12. 00 ч. – ТАЕКУОНДО /WTF-ОЛИМПИЙСКА ВЕРСИЯ/ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО – ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ЖИВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ТАЕКУОНДО, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПЛАМЕН ТРЪНСКИ И НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НЕПОСРЕДСТВЕНО ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВИЕТНАМ. ДЕМОНСТРАЦИЯ НА НАЙ-КЛАСНИТЕ НИ ТАЕКУОНДИСТИ ЗАЕДНО С БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО-2005 ВЛАДИМИР ДАЛАКЛИЕВ.

12.30 ч. – ОФ-РОУД – ПРЕХОД “КОМ-ЕМИНЕ” – НАЙ-ГОЛЯМОТО СЪСТЕЗАНИЕ В БЪЛГАРИЯ ЗА ГОДИНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ТРОФИ КЛУБ”, ОРГАНИЗАТОР НА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН ГОДИШЕН ПРЕХОД “КОМ-ЕМИНЕ” ЗА УЧАСТНИЦИТЕ И УСЛОВИЯТА НА НАЙ-ГОЛЯМОТО ОФ-РОУД СЪСТЕЗАНИЕ В БЪЛГАРИЯ ЗА ГОДИНАТА.

ПОНЕДЕЛНИК, 24 ЮЛИ 2006 г.

11. 30 ч. – КАНАДСКА БОРБА – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА. С УЧАСТИЕТО НА ВСИЧКИ МЕДАЛИСТИ И ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АСЕН ХАДЖИТОДОРОВ.

СРЯДА, 26 ЮЛИ 2006 г.

12. 00 ч. – БОКС – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ – ЕДИН ЗЛАТЕН, ДВА СРЕБЪРНИ И ДВА БРОНЗОВИ МЕДАЛА. С УЧАСТИЕТО НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН БОРИС ГЕОРГИЕВ, АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И АНДРЕЙ ДОЙЧЕВ –ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР.

13. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС МХ3 И ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В КЛАС 250 КУБ СМ В САМОКОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ РУМЕН ПЕТКОВ, МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ.

14. 00 ч. – СПОРТНО СЪТРУДНИЧЕСТВО МЕЖДУ НСА И МВР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР МЕЖДУ РЕКТОРА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ И МИНИСТЪРА НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ РУМЕН ПЕТКОВ ЗА ОБУЧЕНИЕ НА СЛУЖИТЕЛИ ОТ МВР ПО ФИЗИЧЕСКА ПОДГОТОВКА И СПОРТ В НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ. КОКТЕЙЛ.

ПЕТЪК, 28 ЮЛИ 2006 г.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ГЬОТЕБОРГ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВИТЕ – МЪЖЕ И ЖЕНИ – ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ГЬОТЕБОРГ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ И ГОСТИТЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 31 ЮЛИ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛНО ПЪРВЕНСТВО – НОВ ОСНОВЕН СПОНСОР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР МЕЖДУ “ИНДУСТРИАЛ КОМЕРС” ЕООД – ОФИЦИАЛЕН ДИСТРИБУТОР НА “ХЮНДАЙ” ЗА БЪЛГАРИЯ И S.V. RSA, С КОЙТО “ХЮНДАЙ” СТАВА ВТОРИЯТ ОСНОВЕН СПОНСОР (СЛЕД “АРИАНА”) НА ФУТБОЛНОТО ПЪРВЕНСТВО В “А” И ДВЕТЕ “Б” ГРУПИ.

11. 30 ч. – ТЕНИС НА МАСА – ТУРНИР “ЗВЕЗДИТЕ НА БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА ПО ТЕНИС НА МАСА СЪС ЗАЛАГАНИЯ “ЗВЕЗДИТЕ НА БЪЛГАРИЯ”, (4.08.2006 г., ПЛОВДИВ). В ТУРНИРА ЩЕ УЧАСТВАТ КОСТАДИН ЛЕНГЕРОВ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН С КЛУБА СИ, ТОДОР КЕСОВ – ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ, МАРИАНО ЛУКОВ, КОНСТАНТИН ПАРАПАНОВ, СТЕФАН СТЕФАНОВ И ДР.

ВТОРНИК, 1 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – НОВ СЕМЕСТЪР НА СВЕТОВНИЯ ЦЕНТЪР – БАЛКАНИАДА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ОТКРИВАНЕТО НА НОВИЯ СЕМЕСТЪР НА СВЕТОВНИЯ ТРЕНИРОВЪЧЕН ЦЕНТЪР И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ПРЕДСТОЯЩАТА БАЛКАНИАДА.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ЕМИЛ ГЪРГОРОВ В “СТРАСБУРГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕМИЛ ГЪРГОРОВ И НА ЕМИЛ ДАНЧЕВ,УПРАВИТЕЛ НА МЕНИДЖЪРСКА АГЕНЦИЯ “ЦСКА – АС-23” СЛЕД ТРАНСФЕРА НА ФУТБОЛИСТА В “СТРАСБУРГ”.

СРЯДА, 2 АВГУСТ 2006 г.

11. 30 ч. – ТАЕКУОНДО – СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО (ITF) СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ 3 ЗЛАТНИ, 2 СРЕБЪРНИ И 9 БРОНЗОВИ МЕДАЛА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИО БОГДАНОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА КРАСИМИР ГЕРГИНОВ И ШАМПИОНИ И МЕДАЛИСТИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 3 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА НА НАЦИИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ПО СУПЕР МОТО В ПЛЕВЕН ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА НА НАЦИИТЕ (5-6.08.2006 г.).

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ШАМПИОНСКА ЛИГА – ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФРЕНЕЦИЯ НА ЖЕНСКИЯ ФУТБОЛЕН ОТБОР НА НСА И СТАРШИ ТРЕНЬОРА ЕМИЛ АТАНАСОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ПЪРВЕНЕЦ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА. ПОДГОТОВКАТА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИТЕ ПРЕЗ ЕСЕНТА.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ЛОКОМОТИВ”СФ ПРЕДИ НОВОТО ПЪРВЕНСТВО И II КРЪГ УЕФА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “ЛОКОМОТИВ”СФ ИВО ТОНЕВ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ВЪТРЕШНОТО ПЪРВЕНСТВО И МАЧА С ИЗРАЕЛСКИЯ “БНЕЙ ЯХУДА”.

ПЕТЪК, 4 АВГУСТ 2006 г.

11. 30 ч. – КАНАДСКА БОРБА – СВЕТОВНА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНАДСКА БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “БАНСКО ОУПЪН” И СВЕТОВНАТА АРМРЕСТЛИНГ ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ И ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН СТОЯН ГОЛЕМАНОВ, СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ОСГЮР КИЗГИН (ТУРЦИЯ), ЕВРОПЕЙСКИЯ ВИЦЕШАМПИОН ЙОН ОНЧЕСКУ (РУМЪНИЯ), ДИМИТРИЙ ОВСИЕНКО (УКРАЙНА), ЛЪЧЕЗАР САВЧЕВ (БЪЛГАРИЯ) И ПРЕЗИДЕНТА НА БЪЛГАРСКАТА И ЕВРОПЕЙСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО КАНАДСКА БОРБА АСЕН ХАДЖИТОДОРОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 7 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛУВАНЕ У НАС ОТ КАЛЕНДАРА НА МЕЖДУНАРОДНИЯ СЪВЕТ НА ВОЕННИТЕ СПОРТОВЕ /С И З М/.

ВТОРНИК, 8 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА “ФУТБОЛ, ПОЛИТИКА И КОРУПЦИЯТА В БЪЛГАРИЯ”.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КАЛОЯН КАРАДЖИНОВ /”ЛОКОМОТИВ” СОФИЯ/ – ИГРАЧ НА І КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 9 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – БОРБА – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ПО СЛУЧАЙ 35 ГОДИНИ ОТ СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ПЪРВАТА СВЕТОВНА ОТБОРНА ТИТЛА ЗА БЪЛГАРИЯ ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА. С УЧАСТИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА, ДЪЛГОГОДИШНИЯ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ФИЛИП КРИВИРАЛЧЕВ, СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ ПЕТЪР КИРОВ, АЛЕКСАНДЪР ТОМОВ И ДР.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – МЛАДЕЖКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА МЛАДЕЖКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР АЛЕКСАНДЪР СТАНКОВ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИТЕ.

ВТОРНИК, 15 АВГУСТ 2006 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СОБСТВЕНИКА НА ПФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” АД /СОФИЯ/ НА ТЕМА “МАЛКИТЕ ОТБОРИ В “А” ПФГ И ОТНОШЕНИЕТО НА БФС КЪМ МЛАДИТЕ ФУТБОЛИСТИ”.

12. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ (МЪЖЕ) КАТО ОТБОР НА МЕСЕЦ ЮЛИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА МАРТИН СТОЕВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

13. 00 ч. – БОКС – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА АНГЕЛ АНГЕЛОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОР НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО БОКС, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА М. ЮЛИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

СРЯДА, 16 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ: ХАЛФЪТ НА ПФК “ЛЕВСКИ” ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ ЩЕ СЛОЖИ ПОДПИСА СИ ВЪРХУ ГИГАНТСКАТА ФУТБОЛНА ТОПКА В ПОДКРЕПА НА ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА В ПОЛЗА НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ.

12. 00 ч. – БОКС – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА : НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БОРИС ГЕОРГИЕВ, ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН В КАТ.64 КГ, ИЗБРАН ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЮЛИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ БОКС АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ БОКС АНДРЕЙ ДОЙЧЕВ, ЙОРДАН СТОЯНОВ – ЛИЧЕН ТРЕНЬОР.

ПЕТЪК, 18 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч . – КОЛОЕЗДЕНЕ – ОБИКОЛКАТА НА БЪЛГАРИЯ – ПОДПИСВАНЕ НА НОВ СПОНСОРСКИ ДОГОВОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА МАРШРУТА, СЪСТАВИТЕ, РЕГЛАМЕНТА И НАГРАДНИЯ ФОНД НА ПРЕДСТОЯЩОТО 56-ТО ИЗДАНИЕ НА КОЛОЕЗДАЧНАТА ОБИКОЛКА. ПОДПИСВАНЕ НА СПОНСОРСКИ ДОГОВОР С “БУЛСТРАД”АД. С УЧАСТИЕТО НА ВЕНЕЛИНХУБЕНОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БКС, РУМЕН ЯНЧЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “БУЛСТРАД”АД, ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ- ПЪРВИ ЗАМЕСТНИК-КМЕТ НА СТОЛИЧНАТА ОБЩИНА. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

12. 00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – НИКОЛАЙ ПЕТКОВ и ДОЙЧИН БОЯНОВ СЛЕД ИЗКАЧВАНЕТО НА НАНГА ПАРБАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НИКОЛАЙ ПЕТКОВ И ДОЙЧИН БОЯНОВ СЛЕД ИЗКАЧВАНЕТО НА ОСЕМХИЛЯДНИКА НАНГА ПАРБАТ И ЗА НЕОСЪЩЕСТВЕНИЯ ПРОЕКТ ЗА ПРЕМИЕРЕН МАРШРУТ ДО ХИДЪН ПИК.

ПОНЕДЕЛНИК, 21 АВГУСТ 2006 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ПИРИН” БЛАГОЕВГРАД – НЕСЪСТОЯЛО СЕ ОБЕДИНЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “ПИРИН” БЛАГОЕВГРАД С ПРЕЗИДЕНТ МЕТОДИ КАЛЪМБОВ: “ЗАЩО НЕ СЕ СЪСТОЯ ОБЕДИНЕИЕТО НА ФУТБОЛНИТЕ КЛУБОВЕ В БЛАГОЕВГРАД И КОЙ Е ИСТИНСКИЯ “ПИРИН” БЛАГОЕВГРАД.” АМБИЦИИТЕ НА ОТБОРА В ЗАПОЧНВАЛОТО ФУТБОЛНО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ПЕТЪР БАЙКУШЕВ ОТ ГРУПАТА БИЗНЕСМЕНИ, ПОДКРЕПЯЩИ ОТБОРА.

ВТОРНИК, 22 АВГУСТ 2006 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ЛОКОМОТИВ”СФ ПРЕДИ СРЕЩАТА-РЕВАНШ ОТ II КРЪГ НА УЕФА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “ЛОКОМОТИВ”СФ ИВО ТОНЕВ ПРЕДИ МАЧА С ИЗРАЕЛСКИЯ “БНЕЙ ЙЕХУДА” – СРЕЩА-РЕВАНШ ОТ ІІ ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА.

ПЕТЪК, 25 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – МЛАДЕЖКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА МЛАДЕЖКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР АЛЕКСАНДЪР СТАНКОВ ПРЕДИ МАЧА С ХЪРВАТСКА – ІІ КРЪГ ОТ ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИТЕ.

11. 30 ч. – ТЕНИС – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ВТОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА МЪЖЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА “ФЮЧЪРС” С НАГРАДЕН ФОНД 10 000 ДОЛАРА В СОФИЯ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПРОТЕСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА: “ДВОЙНИЯТ СТАНДАРТ В БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ.”

ПОНЕДЕЛНИК, 28АВГУСТ 2006 г.

11. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – ПЕТЪР СТОЙЧЕВ – СЛЕД ЛАМАНША И ПРЕДИ СВЕТОВНОТО В НЕАПОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД ПРЕПЛУВАНЕТО НА ЛАМАНША И ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО МУ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В НЕАПОЛ.

ВТОРНИК, 29АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – ХАНДБАЛ – ОБЩО СЪБРАНИЕ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИНИЦИАТИВЕН КОМИТЕТ ОТ КЛУБОВЕ ЗА СВИКВАНЕ НА ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ХАНДБАЛ /СЪБРАНИЕТО Е НА 1 СЕПТЕМВРИ, ПЕТЪК, ОТ 10. 00 ч./

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТИАГО СИЛВА /ЦСКА/ – ИГРАЧ НА ІІІ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ВЕСТНИК “ФУТБОЛ”.

СРЯДА, 30 АВГУСТ 2006 г.

11 . 00 ч. – ЕВРОИНТЕГРАЦИЯТА И МЛАДЕЖТА – СЪБИТИЕ В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ХI БАЛКАНСКИ МЛАДЕЖКИ ФЕСТИВАЛ “МЛАДОСТТА НА БАЛКАНИТЕ” В РАМКИТЕ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ПРОГРАМА “ВСИЧКИ РАЗЛИЧНИ, ВСИЧКИ РАВНИ”. /гр. Сандански, 07-12.09/.

11. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – КОНФЛИКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ХРИСТОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БК “ТОНИ 7” /ЖЕНИ/ – СЛИВЕН ЗА ОПАСНОСТТА ОТБОРЪТ ДА НЕ БЪДЕ ДОПУСНАТ ДО УЧАСТИЕ В ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗАРАДИ НОВИЯ ФОРМАТ.

ЧЕТВЪРТЪК, 31 АВГУСТ 2006 г.

11. 00 ч. – СИЛОВ ТРИБОЙ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СИЛОВ ТРИБОЙ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ У НАС /5-9 септември в зала “Хр. Ботев”/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН БОТЕВ, ТРЕНЬОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

ПЕТЪК, 1 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

10. 00 ч. – ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ХАНДБАЛ.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч . – КОЛОЕЗДЕНЕ – 56-та ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА 56-ТА МЕЖДУНАРОДНА КОЛОЕЗДАЧНА ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ЦВЕТАН ЦВЕТАНОВ – ПЪРВИ ЗАМЕСТНИК-КМЕТ НА СОФИЯ, ВЕНЕЛИН ХУБЕНОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БКС И ДИРЕКТОР НА ОБИКОЛКАТА, ЦВЯТКО ЧОЛАКОВ, ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БКС.

11. 30 ч – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В БУРГАС : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 21-ВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПА “БУРГАС”, КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА ВЕРИГА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ С РАНГ INTERNATIONAL / с участието на състезатели от 18 европейски страни/.

12. 30 ч. – КАРТИНГ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ІІІ КРЪГ ОТ ЮГОИЗТОЧНОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ХАСКОВО.

ВТОРНИК, 5 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – ДЖУДО- ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО- СВЕТОВЕН ШАМПИОН:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ЕСТОНИЯ И СВЕТОВНАТА ТИТЛА НА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ В ШАМПИОНАТА НА СИЗМ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ИЛИЯН НЕДКОВ, СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ, ТРЕНЬОРА СВИЛЕН СКЕРЛЕВ,МНОГОКРАТНАТА ЕВРОПЕЙСКА МЕДАЛИСТКА МАРИЯ ОРЯШКОВА.

14. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” НА КАЛИН КУЛЕВ, ТЕОДОР ТОТЕВ И АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ, СПЕЧЕЛИЛИ БРОНЗОВ МЕДАЛ НА СУПЕРМОТО ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА НА НАЦИИТЕ В ПЛЕВЕН, ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “БЪЛГАРИЯ ГРАН ПРИ” РУМЕН ПЕТКОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ БОГДАН НИКОЛОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – АВТОРАЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА ПЪРВОТО АВТОРАЛИ ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ ПОД ПАТРОНАЖА НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА. С УЧАСТИЕТО НА ГЕОРГИ ПЕТЪРНЕЙЧЕВ – ЗАМ.-МИНИСТЪР НА ТРАНСПОРТА И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И НА КРАСИМИР КОЦЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СЪЮЗА НА ИНВАЛИДИТЕ В БЪЛГАРИЯ.

ПЕТЪК, 8 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ШАМПИОНСКА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АМАТЬОРСКАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СТАРТ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ПО ФУТЗАЛ /ЗИМЕН ДВОРЕЦ НА СПОРТА, 10-14.09.2006 г./. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН ЧАКЪРОВ, СЕКРЕТАР НА АФЛ, ПАВЕЛ МАСОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ШАМПИОНА “МЛАДОСТ” И ФУТБОЛИСТА ЕМИЛ КРЕМЕНЛИЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 11 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ПЛАЖЕН ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ТУРНИРА ПО ПЛАЖЕН ФУТБОЛ ЗА КУПА “ДЮНИ”, ОРГАНИЗИРАН ОТ БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ, В КОЙТО ЩЕ ИГРАЕ И ОТБОР ОТ БЪЛГАРСКИ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ.

11. 30 ч. – БАВАРСКИ ФЕСТ 2006 – НАДПИВАНЕ С БИРА И НАДЯЖДАНЕ С НЕМСКИ ВУРСТЧЕТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ У НАС “БАВАРСКИ ФЕСТ 2006”. СЪСТЕЗАНИЕ МЕЖДУ ЖУРНАЛИСТИТЕ ЗА НАДПИВАНЕ С БИРА И НАДЯЖДАНЕ С НЕМСКИ ВУРСТЧЕТА. СТЕКЧЕ БИРА И СПЕЦИАЛНА ЧАША ЗА ВСЕКИ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА. ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИТЕ МАРКИ НА ПИВОВАРНА “БОЛЯРКА” – “КАЛТЕНБЕРГ” И “КИНГС”.

ВТОРНИК, 12 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ, КРЪГ ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА ВЕРИГА, КАТЕГОРИЯ “А”. С УЧАСТИЕТО НА ДАТУК ПАНЧ ГУНАЛАН – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО БАДМИНТОН.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ – ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС НА БФС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФСК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ЙВАЙЛО ДРАЖЕВ: “ПОДПИСКА ЗА СВИКВАНЕ НА ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС НА БФС И ПОРЪЧКОВОТО СЪДИЙСТВО”.

12. 45 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЦВЕТАН ГЕНКОВ /”ЛОКОМОТИВ” СФ/ – ИГРАЧ НА V КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ВЕСТНИК “ФУТБОЛ”.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ЛОКОМОТИВ”СФ ПРЕДИ СРЕЩАТА ОТ І КРЪГ НА УЕФА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “ЛОКОМОТИВ”СФ ИВО ТОНЕВ ПРЕДИ МАЧА С ХОЛАНДСКИЯ “ФЕЙЕНОРД” – СРЕЩА ОТ І КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА.

СРЯДА, 13 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ- НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ТЕЗДЖАН НАИМОВА,СВЕТОВНА ШАМПИОНКА ЗА ДЕВОЙКИ НА 100 М И 200 М БЯГАНЕ, СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2006 г. С УЧАСТИЕТО НА ЛЕКОАТЛЕТКАТА, ЛИЧНИЯ Й ТРЕНЬОР СТОЙКО ЦОНОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ.

12.00 ч. – ТАЕКУОНДО WTF/ОЛИМПИЙСКА ВЕРСИЯ/ – СЛЕД УСПЕХА НА СВЕТОВНОТО В КОРЕЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР ПО ТАЕКУОНДО, СПЕЧЕЛИЛ ДВА СРЕБЪРНИ И ЕДИН БРОНЗОВ МЕДАЛ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В СЕУЛ/КОРЕЯ/.С УЧАСТИЕТО НА СРЕБЪРНИТЕ МЕДАЛИСТИ ЕЛЕОНОРА КОЛАРОВА И ДИМИТЪР ДЕЧЕВ И БРОНЗОВИЯ ЙОРДАН КОЛАРОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 14 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

ЗА РЕДАКЦИЯ “ВЪТРЕШНА ИНФОРМАЦИЯ”

ОПАЗВАНЕ НА ПРИРОДАТА – МЕЖДУНАРОДНА ПРОЯВА

12. 00 ч. – ПРИРОДЕН ПАРК ВИТОША – ФЕСТИВАЛ С БЛАГОТВОРИТЕЛНА ЦЕЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ ЗА МУЗИКА И АУДИО-ВИЗУАЛНИ ИЗКУСТВА “EARTHDANCE 2006” ПОД МОТОТО: “ДА СПАСИМ ГОРАТА НА ВИТОША” /15,16,17 септември пред хижа “Момина скала” под патронажа на г-жа Весела Лечева /.

УЧАСТНИЦИ В ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА: МИХАИЛ БАЛАБАНОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА, ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНАТА ОРГАНИЗАЦИЯ YARTZ И ЕКСПЕРТИ.

ПЕТЪК, 15 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – “АЛЕЯ НА СПОРТНАТА СЛАВА НА БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ КЛУБ НА СПОРТНИЯ ДЕЯТЕЛ ЗА СЪВМЕСТНАТА ИНИЦИАТИВА СЪС СТОЛИЧНА ОБЩИНА И ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА МЕМОРИАЛ “АЛЕЯ НА СПОРТНАТА СЛАВА НА БЪЛГАРИЯ” В БОРИСОВАТА ГРАДИНА ПРЕД СПОРТНАТА ПАЛАТА И ЗА СПОРТНИЯ ПРАЗНИК ЗА ДЕНЯ НА СОФИЯ – 17 СЕПТЕМВРИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СТОЛИЧНИЯ КЛУБ НА СПОРТНИЯ ДЕЯТЕЛ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ И ГОСТИТЕ.

11. 30 ч. – ДЕН НА СОФИЯ – ФУТБОЛЕН ТУРНИР – НАГРАЖДАВАНЕ НА ФУТБОЛНИ ЛЕГЕНДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СБГД “ЮНАК” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ДЕТСКИ ФУТБОЛЕН ТУРНИР “СОФИЙСКИ ЛЮБИМЦИ” В ЧЕСТ НА ДЕНЯ НА СОФИЯ И В ПАМЕТ НА ПЕТЪР ВЕЛИЧКОВ, НИКОЛА ЦАНЕВ, ГЕОРГИ СОКОЛОВ И НИКОЛА КОТКОВ. НАГРАЖДАВАНЕ НА ДИМИТЪР ЛАРГОВ/70 ГОДИНИ/ – КАПИТАН НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И ЕКСПРЕЗИДЕНТ НА БФС, ДОБРОМИР ЖЕЧЕВ – ЕДИНСТВЕНИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ, ИГРАЛ НА 4 СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА, ИВАН ДИМИТРОВ- СЪС 70 МАЧА В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР, БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ – РЕКОРДНИ 104 МАЧА С НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР, ХРИСТО АНДОНОВ-ПЕЛЕТО – ЗАСЛУЖИЛ ТРЕНЬОР, 110 МАЧА НА ЮНОШЕСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР И 42 МАЧА НА МЛАДЕЖКИЯ.

ПОНЕДЕЛНИК, 18 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ФК “МАРИЦА”/ПЛОВДИВ/ НА 85 ГОДИНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФУТБОЛЕН КЛУБ “МАРИЦА” /ПЛОВДИВ/ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЧЕСТВАНЕ НА 85-ГОДИШНИНАТА НА КЛУБА, В КОЙТО СА ЗАПОЧНАЛИ КАРИЕРАТА СИ ФУТБОЛИСТИ КАТО ХРИСТО СТОИЧКОВ, КРАСИМИР ЧОМАКОВ, АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ, ВАЛЕРИ ДОМОВЧИЙСКИ, КОСТАДИН ВИДОЛОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА РАНГЕЛ БЕРБЕРОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА ЗАПРЯН ЗАПРЯНОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА НИКОЛАЙ КИРОВ, ФУТБОЛИСТИТЕ КРАСИМИР ДИМИТРОВ/ЛОКОМОТИВ-ПД/ И КОСТАДИН ВИДОЛОВ/БОТЕВ-ПД/.

ВТОРНИК, 18 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11.30 ч. – ТЕНИС НА МАСА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС НА МАСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ.

12. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ИСТОРИЧЕСКИ УСПЕХ – ДИМИТЪР ИЛИЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИМИТЪР ИЛИЕВ И НА НАВИГАТОРА МУ ЯНАКИ ЯНАКИЕВ СЛЕД ИСТОРИЧЕСКИЯ УСПЕХ – ПЪРВО МЯСТО НА РАЛИ “ЕЛПА” /ГЪРЦИЯ/-КРЪГ ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОНАТ С КОЕФИЦИЕНТ 20 – И ВТОРОТО МЯСТО В ГЕНЕРАЛНОТО КЛАСИРАНЕ.

12. 45 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВИКТОР СПИСИЧ /ПФК “БЕРОЕ”Стара Загора/ – ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА VI КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 20 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11.00 ч. – БАСКЕТБОЛ – “БАЛКАН”/БОТЕВГРАД/- НОВ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК “БАЛКАН”/БОТЕВГРАД/ ЗА ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ПЕТКО КОЛЕВ И НОВИЯ СТАРШИ ТРЕНЬОР ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ.

11.30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. АВГУСТ – НАГРАЖДАВАНЕ:НАГРАЖДАВАНЕ НА ВАНЯ СТАМБОЛОВА /ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА НА 400 М ОТ ГЬОТЕБОРГ/ И НА ТРЕНЬОРА Й ГЕОРГИ ДИМИТРОВ, ИЗБРАНИ ЗА СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. АВГУСТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО ИМ ЗА ШАНХАЙ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ.

12.00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ДОМИНИКАНСКАТА РЕПУБЛИКА. С УЧАСТИЕТО НА АНДОН НИКОЛОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФВТ И СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ НА МЪЖКИЯ И ЖЕНСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ- ПОДГОТОВКАТА ЗА ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС НА БФС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА: “КАК ВЪРВИ ПОДГОТОВКАТА ЗА СВИКВАНЕ НА ИЗВЪНРЕДНИЯ КОНГРЕС НА БФС. КОМЕНТАР НА ПОСЛЕДНИЯ VІ КРЪГ ОТ ФУТБОЛНОТО НИ ПЪРВЕНСТВО”.

ЧЕТВЪРТЪК, 21 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ШАМПИОНСКА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” ПРЕДИ СТАРТА НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА И ЗА ПЪРВИЯ МАЧ С “ХОТВОЛЕЙС” /АВСТРИЯ/. С УЧАСТИЕТО НА МЕНИДЖЪРА НА КЛУБА ГЕОРГИ ЗАХАРИНОВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА МАРТИН СТОЕВ. АКРЕДИТАЦИИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

НА 25,26 И 27 СЕПТЕМВРИ ПРЕСКЛУБЪТ Е ОФИС НА УЕФА

ЗА МАЧА ЛЕВСКИ – ЧЕЛСИ ОТ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА НА 27.09.2006 Г.,СРЯДА.

ЧЕТВЪРТЪК, 28 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

11. 30 ч. – СТРИЙТБОЛ – ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ВЕРИГАТА ТУРНИРИ ПО СТРИЙТБОЛ “ШЕНКЕР” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛЕН ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ СЪС ЗНАЧКАТА “ЗЛАТНА ТОПКА” НА СЕДРИК БАРДОН – ПФК “ЛЕВСКИ”, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА М. АВГУСТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ – ПОДГОТОВКАТА ЗА ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС НА БФС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА: “КАК ВЪРВИ ПОДГОТОВКАТА ЗА СВИКВАНЕ НА ИЗВЪНРЕДНИЯ КОНГРЕС НА БФС. КОМЕНТАР НА ПОСЛЕДНИЯ VІІ КРЪГ ОТ ФУТБОЛНОТО НИ ПЪРВЕНСТВО”.

13. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕНЬО КРЪСТОВЧЕВ /ПФК “МАРЕК” ДУПНИЦА/ – ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА VIІ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 29 СЕПТЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. -КУЛТУРИЗЪМ И ФИТНЕС БЕЗ ДОПИНГ- НОВА ФЕДЕРАЦИЯ – ПЪРВО СЪСТЕЗАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОУЧРЕДЕНАТА БЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО НАТУРАЛЕН БОДИБИЛДИНГ И ФИТНЕС И ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ПЪРВО РЕПУБЛИКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА СЪСТЕЗАТЕЛИ, НЕИЗПОЛЗВАЩИ ЗАБРАНЕНИ СТИМУЛАНТИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ЙОТО ЙОТОВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ КИРИЛ ВЪЛЧЕВ И ДР.

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ИЗВЪН ПРЕСКЛУБА!

ХОТЕЛ “КЕМПИНСКИ-ЗОГРАФСКИ” – ЗАЛА “КИОТО”

11. 00 ч. – БАНСКО СПОРТ ФЕСТ 2006 – ПЪРВИ ПРАЗНИК НА СПОРТА ЗА ЛЮБИТЕЛИ И ПРОФЕСИОНАЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЩИНА БАНСКО И КЕМПИНСКИ ХОТЕЛ ГРАНД АРЕНА БАНСКО, ОРГАНИЗАТОРИ НА ПЪРВИЯ СПОРТЕН ПРАЗНИК ЗА ЛЮБИТЕЛИ И ПРОФЕСИОНАЛИСТИ ПО МИНИФУТБОЛ, СТРИЙТБОЛ, ЕКСТРЕМНО БЯГАНЕ, ПЛАНИНСКО КОЛОЕЗДЕНЕ, ТЕНИС, ПЛУВАНЕ. ДЕМОНСТРАЦИЯ “БАЙК МАСТЪРС” И СЪСТЕЗАНИЕ ПО СИСТЕМАТА “IRON MAN”. ПОДАРЪЦИ – ЕКИП ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ И КОКТЕЙЛ.

ПОНЕДЕЛНИК, 2 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ОЛИМПИЙСКО ТАЕКУОНДО – СЛЕД ЗАШЕМЕТЯВАЩИЯ УСПЕХ В СЛОВЕНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ТАЕКУОНДО/WTF/ СЛАВИ БИНЕВ И НА 11-ТЕ БЪЛГАРСКИ ШАМПИОНИ НА СИЛНИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “SLOVENIA OPEN”ОТ ВЕРИГАТА “ГРАН ПРИ”.

ВТОРНИК, 3 ОКТОМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. ПЛУВАНЕ- ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ПО ПОВОД 75-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ПЛУВНИТЕ СПОРТОВЕ В БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЮРИ КЮЛЕВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ТАНЯ БОГОМИЛОВА, НОВИЯ СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ВЕСЕЛИН СУРОВ И ДР.

13. 30 ч. – СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА и МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА АЛПИЙСКИТЕ КЛУБОВЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО СЪСТЕЗАТЕЛНО КАТЕРЕНЕ ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ И МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА КАТЕРЕНЕТО ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО.

СРЯДА, 4 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ТАЕКУОНДО ITF- СЛЕД ТРИУМФА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ, ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ТАЕКУОНДО /ITF/ И НА НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА СПЕЧЕЛЕНИТЕ 19 МЕДАЛА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ГЪРЦИЯ/3 златни, 5 сребърни, 11 бронзови/ И ОТБОРНА ШАМПИОНСКА ТИТЛА ПРИ ЖЕНИТЕ.

11. 30 ч. – СТРИЙТБОЛ – ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “ГОРНА БАНЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ГОРНА БАНЯ”.

12. 15 ч. – ФУТБОЛИСТ НА VIII КРЪГ : НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ БАЧЕВ/”ВИХРЕН” САНДАНСКИ/ ОПРЕДЕЛЕН ЗА ИГРАЧ НА VIII КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕРИ СТОЙЧЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА КЛУБА.

ЧЕТВЪРТЪК, 5 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 30 ч. – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ – НИКОЛАЙ ИЛИЕВ: ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛИСТ В ИТАЛИАНСКОТО КАЛЧО, КАПИТАН НА ЛЕВСКИ И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР, ЧЕТВЪРТИЯТ В СВЕТА ОТ САЩ 94, С ДИПЛОМА ОТ КОВЕРЧАНО НИКОЛАЙ ИЛИЕВЩЕ СЛОЖИ СВОЯ “БЛАГОТВОРИТЕЛЕН АВТОГРАФ” ВЪРХУ СПЕЦИАЛНАТА ФУТБОЛНА ТОПКА В ПОДКРЕПА НА ИНИЦИАТИВАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА ФУТБОЛНИТЕ ВЕТЕРАНИ.

12. 00 ч. – БОРБА – СЛЕД СВЕТОВНОТО В КИТАЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА, НА ТРЕНЬОРИТЕ ИВАН ЦОНОВ И БРАТАН ЦЕНОВ И НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ РАДОСЛАВ ВЕЛИКОВ И СТАНКА ЗЛАТЕВА ЗА РАВНОСМЕТКАТА СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КИТАЙ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ – СЛЕД РАВЕНСТВОТО СРЕЩУ ЛИТЕКС И ЗА ПОДГОТОВКАТА НА ИЗВЪНРЕДНИЯ КОНГРЕС НА БФС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС/СФ/ ИВАЙЛО ДРАЖЕВ: “КОМЕНТАР НА ИЗИГРАНИЯ VІІІ КРЪГ НА ФУТБОЛНОТО НИ ПЪРВЕНСТВО И ПОДГОТОВКАТА ЗА ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС НА БФС”.

ПЕТЪК, 6 ОКТОМВРИ 2006 г.

10. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “Sport1.bg CUP”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ВОЛЕЙБОЛ “Sport1.bg CUP”. С УЧАСТИЕТО НА БИВШИЯ НАЦИОНАЛЕН СЪСТЕЗАТЕЛ НИКОЛАЙ ЖЕЛЯЗКОВ.

12. 30 ч. – КИКБОКС – СЕЛЕКЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КИКБОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ФИНАЛИ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО, ОПРЕДЕЛЯЩИ СЪСТАВА НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ, КОИТО ЩЕ ПРЕДСТАВЯТ СТРАНАТА НИ НА 2-ТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ПЪРВЕНСТВА И НА СВЕТОВНОТО ЗА КАДЕТИ.

СЪБИТИЕ ИЗВЪН ПРЕСКЛУБА

ТЕНИС-КЛУБ “АКАДЕМИК” – БОРИСОВА ГРАДИНА

11. 00 ч. – ТЕНИС – “ТРУД” МАСТЪРС – ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЯ ОТ ЙОРДАН ЛЕЧКОВ: КМЕТЪТ НА СЛИВЕН ЙОРДАН ЛЕЧКОВ ЩЕ ИЗТЕГЛИ ЖРЕБИЯ ЗА БЛОГОТВОРИТЕЛНИЯ ТЕНИС-ТУРНИР “ТРУД” МАСТЪРС. ЖУРНАЛИСТИТЕ ЩЕ ПОЛУЧАТ СПЕЦИАЛНИ СУВЕНИРИ ЗА ТУРНИРА.

ПОНЕДЕЛНИК, 9 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ТАМПЕРЕ /ФИНЛАНДИЯ/. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР БОРИСЛАВ ИВАНОВ, СЪСТЕЗАТЕЛИ И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ВТОРНИК, 10 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – РАЛИ “ТВЪРДИЦА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА РАЛИ “ТВЪРДИЦА” – ПОСЛЕДЕН КРЪГ ОТ ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОНАТ.

11. 30 ч. – ДЖУДО – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ЦВЕТАН ХАДЖИЕВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТОВИ ГРУПИ В ПАМЕТ НА ЦВЕТАН ХАДЖИЕВ. С УЧАСТИЕТО НА 800 СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ ЕВРОПА.

12. 00 ч. – ЗАЛА “ФЕСТИВАЛНА” – ПРИВАТИЗАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БИВШИЯ ДИРЕКТОР НА ЗАЛА “ФЕСТИВАЛНА” ЧАВДАР ВЕЛИНОВ ЗА НАМЕРЕНИЯТА ЗА ПРИВАТИЗАЦИЯ НА ЗАЛАТА И ОТСТРАНЯВАНЕТО МУ ОТ ДЛЪЖНОСТ.

СРЯДА, 11 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – КАРТИНГ – “КУПА БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ В ПЛОВДИВ ЗА “КУПАТА НА БЪЛГАРИЯ” С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИТЕ БЪЛГАРСКИ ПИЛОТИ И ВОДЕЩИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ ЕВРОПА.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – 24-И МАРАТОН НА СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА И “ТМ АУТО” – ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “ТОЙОТА” ЗА БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН 24-И МАРАТОН НА СОФИЯ. ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ.

13. 00 ч. – БОРБА – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА РАДОСЛАВ ВЕЛИКОВ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ОТ КИТАЙ И НА СИМЕОН ЩЕРЕВ – ТРЕНЬОР НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ РАДОСЛАВ ВЕЛИКОВ И СТАНКА ЗЛАТЕВА, ЗА СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. СЕПТЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 11 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – МАСОВ СПОРТ – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ.

11.30 ч. – ПРОФЕСИОНАЛЕН БОКС – ЗАЩИТА НА ТИТЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОКО /ТАЙСЪН/ СЕМЕРДЖИЕВ И НА АЛЕКСАНДЪР ВЛАДИМИРОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ МАЧОВЕ НА ДВАМАТА ЗА ЗАЩИТА НА БАЛКАНСКАТА ТИТЛА НА СЕМЕРДЖИЕВ/КАТ. ТЕЖКА/ И НА ТИТЛАТА НА БЪЛГАРИЯ НА ВЛАДИМИРОВ/КАТ. ПЕТЕЛ/ НА 13.10.2006 Г., 19.00 Ч.

12. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ВК ЦСКА ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ШАМПИОНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВК ЦСКА ЗА ПОДГОТОВКАТА И АМБИЦИИТЕ НА МЪЖКИЯ И ЖЕНСКИЯ ОТБОР В НОВОТО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА ВЕСЕЛИН РАШКОВ, СПИРИДОН ЗЕГОВ, АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ И ВЕРКА НИКОЛОВА .

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МЛАДЕЖКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОРПО ФУТБОЛ, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА М. СЕПТЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА АЛЕКСАНДЪР СТАНКОВ И КАПИТАНА НА ОТБОРА.

ПОНЕДЕЛНИК, 16 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ШАХМАТ – СЛЕД МАЧА ТОПАЛОВ – КРАМНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШАХМАТ ЗА МАЧА ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА МЕЖДУ ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ И ВЛАДИМИР КРАМНИК. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН СЕРГИЕВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НИКОЛАЙ ВЕЛЧЕВ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТЕФАН ГРОЗДАНОВ И САША АНТУНОВИЧ – ЛОКОМОТИВ СОФИЯ – ИЗБРАНИ ЗА ТРЕНЬОР НА М. СЕПТЕМВРИ И ИГРАЧ НА 9-ТИ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 17 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 . – БОКС – ОФИЦИАЛНО НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНА И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ: ТЪРЖЕСТВЕНО НАГРАЖДАВАНЕ И ВРЪЧВАНЕ НА ПАРИЧНИТЕ ПРЕМИИ ОТ БФ БОКС НА БОРИС ГЕОРГИЕВ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН, ДЕТЕЛИН ДАЛАКЛИЕВ И СПАС ГЕНОВ – СРЕБЪРНИ МЕДАЛИСТИ, АЛЕКСЕЙ ШАЙДУЛИН И КУБРАТ ПУЛЕВ – БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ, КАКТО И НА ТРЕНЬОРИТЕ. ОФИЦИАЛНИ ГОСТИ – ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА Д А М С, СТЕФКА. КОСТАДИНОВА – ПРЕЗИДЕНТ НА БОК, ИВАН СЛАВКОВ – С ОГРОМНИ ЗАСЛУГИ КЪМ БОКСА, РУМЕН ОВЧАРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ.

12. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ- СПОРТНА ДВОЙКА- ТРЕВОГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА НИ ДВОЙКА РУМЯНА СПАСОВА И СТАНИМИР ТОДОРОВ, НА ТРЕНЬОРА ИМ ПАВЕЛ ДИМИТРОВ И НА ЕКСПЕРТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СПОРТЕН КАЛЕНДАР И ТРЕВОГАТА ЗА БЪДЕЩЕТО НА ЕЛИТНИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СРЯДА, 18 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ПЛУВЕН МАРАТОН – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ШЕСТАТА СВЕТОВНА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ТУМАНОВ.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ОСТРАВА /ЧЕХИЯ/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПАТРИК АНГЕЛОВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 19 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – САМБО – ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В СОФИЯ: ТЪРЖЕСТВЕНО ВРЪЧВАНЕ НА ПРЕМИИТЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ, МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ В МОСКВА/ ВАНЯ ИВАНОВА – ВИЦЕШАМПИОНКА, ТИХОМИР БЛАГОВЕСТОВ,АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ, БЛАГОЙ ИВАНОВ – БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ/.

КАК СОФИЯ ЩЕ ПОСРЕЩНЕ СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ И ГОСТИТЕ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ? ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР.

УЧАСТНИЦИ В ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА: РУМЕН СТОИЛОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ САМБО И ПОЧЕТЕН ГРАЖДАНИН НА СОФИЯ; ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА, КОЯТО Е ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА, ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО САМБО И БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ ПО ДЖУДО ОТ ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В АТИНА, СТЕФАН ШОПОВ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО САМБО.

ПЕТЪК, 20 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – НАЦИОНАЛНА АМАТЬОРСКА ЛИГА – ФИНАЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА АМАТЬОРСКАТА БАСКЕТБОЛНА ЛИГА ВИЛИ ЛИЛКОВ И УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛ ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА ШАМПИОН НА СОФИЯ /21 октомври, събота /.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ: РЕДОВНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА: КОМЕНТАР НА ПОСЛЕДНИЯ КРЪГ ОТ ПЪРВЕНСТВОТО НА СТРАНАТА И ПРЕДСТОЯЩИТЕ МАЧОВЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 23 ОКТОМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – ГИМНАСТИКА – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ СЛЕД УСПЕШНОТО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ДАНИЯ И СПЕЧЕЛЕНИТЕ ПЪЛНИ КВОТИ ПРИ МЪЖЕТЕ И ЖЕНИТЕ ЗА ПОСЛЕДНАТА ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НИКОЛА ПРОДАНОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛИТЕ МИЛКО ТАНКУШЕВ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ВТОРНИК, 24 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ ВИП ТУРНИР ЗА ЖУРНАЛИСТИ “МЕДИЯ МАСТЕРС” В ИНТЕРХОТЕЛ “САНДАНСКИ”.

11. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – НАГРАДИ, ДОГОВОРИ, СПОРТЕН КАЛЕНДАР 2007: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА СПЕЧЕЛВАНЕТО НА НАГРАДИТЕ ЗА ТРАСЕ № 1 И ОРГАНИЗАТОР № 1, ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОРИТЕ ЗА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНАТИ ПРЕЗ 2007г. ОТ МИНИСТЪР РУМЕН ПЕТКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И ПРЕДСТАВЯНЕ НА СПОРТНИЯ КАЛЕНДАР ЗА 2007 г.

12. 30 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – СЛЕД УСПЕХА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ДЕВОЙКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ЗА ОТЛИЧНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА МЛАДИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛКИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЯ ГИГОВА, ФИЛИПА СИДЕРОВА – НОСИТЕЛКА НА 3 МЕДАЛА/СРЕБЪРЕН НА ОБРЪЧ, БРОНЗОВ НА ВЪЖЕ И БРОНЗОВ ОТБОРНО/ И БИЛЯНА ПРОДАНОВА – НОСИТЕЛКА НА 2 МЕДАЛА /СРЕБЪРЕН НА ЛЕНТА И БРОНЗОВ ОТБОРНО/ ЗАЕДНО С ТЕХНИТЕ ТРЕНЬОРКИ МАРИЯНА ВАСИЛЕВА И СВЕТОСЛАВА ИВАНОВА.

СРЯДА, 25 ОКТОМВРИ 2006 г.

12.00 ч. – БОКС – ОФИЦИАЛНО ИЗЯВЛЕНИЕ: ОФИЦИАЛНО ИЗЯВЛЕНИЕ ПРЕД МЕДИИТЕ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ БОКС Г-Н АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ.

12. 30 ч. – БЪЛГАРИЯ ЗА ВТОРИ ПЪТ ДОМАКИН НА СВЕТОВНИ РАБОТНИЧЕСКИ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Д-Р ЖЕЛЯЗКО ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА К Н С Б И НА КОСТАДИН ПЪРЗУЛОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРСКА РАБОТНИЧЕСКА ФЕДЕРАЦИЯ “ТРУД, СПОРТ, ЗДРАВЕ” СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО ЗА ВТОРИ ПЪТ НА ДОМАКИНСТВОТО НА СВЕТОВНИТЕ РАБОТНИЧЕСКИ ИГРИ НА КОНГРЕСА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ЗА РАБОТНИЧЕСКИ СПОРТ В ТУНИС.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ №1 НА 10-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ТОДОР КОЛЕВ /СЛАВИЯ/ – ФУТБОЛИСТ НА 10-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 27 ОКТОМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ГРЕБАНЕ – ПРОБЛЕМИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ГРЕБАНЕ СВЕТЛА ОЦЕТОВА ЗА АКТУАЛНИТЕ ПРОБЛЕМИ И ФИНАНСОВОТО СЪСТОЯНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

НА 29,30 И 31 ОКТОМВРИ ПРЕСКЛУБЪТ Е ОФИС НА УЕФА

ЗА ВТОРИЯ МАЧ ОТ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ЛЕВСКИ-ВЕРДЕР НА 31.10.2006 г., ВТОРНИК.

СРЯДА, 1 НОЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – ШОРТ-ТРЕК – НАЧАЛО НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОЛИМПИЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА И НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ЮЛИЯН АНГЕЛОВ СЛЕД ПЪРВИТЕ СТАРТОВЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 2 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – ЮБИЛЕЙ – БЪЛГАРКИ В ТОП 10 НА СВЕТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ПО ПОВОД 125-ГОДИШНИНАТА НА ФИГ И НАГРАЖДАВАНЕТО НА МАРИЯ ГИГОВА И МАРИЯ ПЕТРОВА, ВКЛЮЧЕНИ СРЕД 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ ГИМНАСТИЧКИ НА ВСИЧКИ ВРЕМЕНА.

ПОНЕДЕЛНИК, 6 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – КИКБОКС – СЛЕД БЪЛГАРСКИЯ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ПОРТУГАЛИЯ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КИКБОКС СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ 4 БРОНЗОВИ МЕДАЛА НА ЕП /СТИЛОВЕ ФУЛ КОНТАКТ, СЕМИ КОНТАКТ И АЕРОКИКБОКС/. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЕМИЛ КРЪСТЕВ И МЕДАЛИСТИТЕ ТОМА ТОМОВ, ВЕНЕЛИН ЯНКОВ И КРАСИМИР АПОСТОЛОВ.

ВТОРНИК, 7 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – 50 ГОДИНИ “МЕЛБЪРН 56” – ПЪРВИ МЕДАЛ НА КОЛЕКТИВЕН СПОРТ ОТ ОЛИМПИАДА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ СБГД “ЮНАК” НА СТЕФАН БОЖКОВ, КРУМ ЯНЕВ, МАНОЛ МАНОЛОВ, НИКОЛА КОВАЧЕВ,, ЙОРДАН ЙОСИФОВ, МИЛЧО ГОРАНОВ – ФУТБОЛИСТИ ОТ ОТБОРА, ДОНЕСЪЛ БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В МЕЛБЪРН – 1956 И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ДЕТСКИ ФУТБОЛЕН ТУРНИР “МЕЛБЪРН-56”.

СРЯДА, 8 НОЕМВРИ 2006 г.

ОТЛОЖЕНИ !!! 12. 00 ч. – БОКС – СЛЕД КОНГРЕСА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ БОКС МАРИН ДИМИТРОВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО МУ ОТ КОНГРЕСА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ В САНТО ДОМИНГО/ДОМИНИКАНСКАТА РЕПУБЛИКА/.

13. 00 ч. – ЗАСЕДАНИЕ НА УС НА БФ БОКС.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – “ПИСТА БУРГАС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АВТОМОБИЛЕН КЛУБ “ВРОМАС РЕЙСИНГ” – ГЛАВЕН ОРГАНИЗАТОР НА ПОСЛЕДНИЯ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО АВТОМОБИЛИЗЪМ “ПИСТА БУРГАС”.

11. 40 ч. – ХАНДБАЛ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ ЗА УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР-ЖЕНИ НА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛАЖЕН ХАНДБАЛ В БРАЗИЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА МИНКО ЗАПРЯНОВ И ДИРЕКТОРА НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ СЪБИ ДОЙЧИНОВ.

12. 30 ч. – САМБО – НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: НАГРАЖДАВАНЕ С ПРЕМИИ НА ТРИМАТА СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ, ЧЕТИРИМАТА ВИЦЕШАМПИОНИ И ШЕСТИМАТА БРОНЗОВИ МЕДАЛИСТИ ОТ ПЪРВЕНСТВОТО НА ПЛАНЕТАТА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ ПО САМБО В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ САМБО РУМЕН СТОИЛОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА ЦВЕТАН ВАСИЛЕВ. КОКТЕЙЛ.

ПЕТЪК, 10 НОЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РАТКО ДОСТАНИЧ /”СЛАВИЯ”/, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 НОЕМВРИ 2006 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЦВЕТАН ГЕНКОВ/ЛОКОМОТИВ СОФИЯ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА ИВО ТОНЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА КЛУБА.

ВТОРНИК, 14 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – СЛЕД ГОЛЕМИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО КАРАТЕ-КИОКУШИН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ ТРИ МЕДАЛА / ЗЛАТЕН, СРЕБЪРЕН И БРОНЗОВ/ НА ТУРНИРА ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО КАРАТЕ КИОКУШИН “БРАНКО БОШНАК” В ХЪРВАТСКА. С УЧАСТИЕТО НА ШАМПИОНКАТА ПОЛИНА ИВАНОВА, ВИЦЕШАМПИОНКАТА ЦВЕТЕЛИНА НИКОЛАЕВА, БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ДИМИТЪР ПОПОВ И ТРЕНЬОРИТЕ ДИМИТЪР ТРАМПОВ И ВАЛЕРИ ДИМИТРОВ/СВЕТОВЕН И ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН/.

11.30 ч. – БОРБА- СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. ОКТОМВРИ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАНКА ЗЛАТЕВА, СПОРТИСТ НА ОКТОМВРИ И НА ТРЕНЬОРА Й СИМЕОН ЩЕРЕВ, ТРЕНЬОР НА ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – БОКС – СЛЕД КОНГРЕСА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ БОКС МАРИН ДИМИТРОВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО МУ ОТ КОНГРЕСА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ В САНТО ДОМИНГО /ДОМИНИКАНСКАТА РЕПУБЛИКА/.

13.00 ч. – УС НА БФ БОКС.

СРЯДА, 15 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – РЪГБИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ РЪГБИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ БЪЛГАРИЯ – ЛИТВА, КВАЛИФИКАЦИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

11. 30 ч. – ДЕЛТАПЛАНЕРИЗЪМ – СВЕТОВЕН РЕКОРД НА БЪЛГАРИН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА ВЕНЕЛИН СТАЙКОВ – ПОСТАВИЛ СВЕТОВЕН РЕКОРД С МОТОРЕН ДЕЛТАПЛАН И ПРИЗНАТ ОТ МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО АВИАЦИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 16 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – НСА – НАУЧЕН КОНГРЕС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ІV МЕЖДУНАРОДЕН НАУЧЕН КОНГРЕС “СПОРТ, СТРЕС, АДАПТАЦИЯ, ОЛИМПИЙСКИ СПОРТ И СПОРТ ЗА ВСИЧКИ”. С УЧАСТИЕТО НА РЕКТОРА НА НСА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ, ЗАМЕСТНИК-РЕКТОРА ПРОФ. ПЕТЪР БОНОВ, РЕКТОРА НА КИЕВСКИЯ УНИВЕРСИТЕТ ЗА СПОРТ ВЛАДИМИР ПЛАТОНОВ И ПРОФ. НИКОЛА ХАДЖИЕВ.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА 20-ГОДИШНИНАТА ОТ СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ПЪРВИЯ МЕДАЛ ОТ СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА БЪЛГАРСКИЯ ВОЛЕЙБОЛ /ПАРИЖ 1986 – БРОНЗ/. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА БОГДАН КЮЧУКОВ И СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ДИМО ТОНЕВ, ЛЮБО ГАНЕВ, ПЕТЪР ДРАГИЕВ, ИВАЙЛО ЛАЗАРОВ, НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ, ПЛАМЕН ХРИСТОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 20 НОЕМВРИ 2006г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ №1 НА 13-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ХРИСТО ЙОВОВ /ЛЕВСКИ/ – ФУТБОЛИСТ НА 13-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

НА 20,21 И 22 НОЕМВРИ ПРЕСКЛУБЪТ Е ОФИС НА УЕФА

ЗА ТРЕТИЯ ДОМАКИНСКИ МАЧ ОТ ШАМПИОНСКАТА ЛИГА ЛЕВСКИ-БАРСЕЛОНА НА 22.11.2006 г., СРЯДА.

ЧЕТВЪРТЪК, 23 НОЕМВРИ 2006 г.

10. 30 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНА КУПА В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА МАРИЕТА ДУКОВА И ЦЕЛИЯ ОРГАНИЗАЦИОНЕН ЕКИП НА СЪСТЕЗАНИЕТО ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В СОФИЯ В КРАЯ НА СЕДМИЦАТА.

11. 30 ч. – СУМО – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ПО СУМО ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СУМО. С УЧАСТИЕТО НА Н.ПР. КОИЧИРО ФУКУИ – ИЗВЪНРЕДЕН И ПЪЛНОМОЩЕН ПОСЛАНИК НА ЯПОНИЯ В БЪЛГАРИЯ.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – НАГРАЖДАВАНЕ НА ПРИЗЬОРИТЕ ОТ ГЬОТЕБОРГ И ПЕКИН: БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА И ГЕНЕРАЛНИЯТ СПОНСОР “ЕВРОИНС” НАГРАЖДАВАТ ПРИЗЬОРИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ГЬОТЕБОРГ И СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В ПЕКИН. С УЧАСТИЕТО НА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА “ЕВРОИНС”.

13. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – НАЧАЛО НА ЗИМНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА И ТРЕНЬОРСКИЯ СЪВЕТ ЗА ЕВРОПЕЙСКИТЕ, БАЛКАНСКИ И ВЪТРЕШНИ ПЪРВЕНСТВА ОТ ЗИМНИЯ КАЛЕНДАР ПО ХОКЕЙ НА ТРЕВА.

13. 30 ч. – КЪНКИ – ПЪРВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА ФЕДЕРАЦИЯТА: ПЪРВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОИЗБРАНИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ КЪНКИ АЛБЕНА ДЕНКОВА И НА ЧЛЕНОВЕ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ.

ПЕТЪК, 24 НОЕМВРИ 2006 г.

10. 45 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ №1 НА 12-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЖИВКО ЖЕЛЕВ /ЛИТЕКС/ – ФУТБОЛИСТ НА 12-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 00 ч. – ТАЕКУОНДО – 30-ГОДИШНА ИСТОРИЯ В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО WTF /ОЛИМПИЙСКА ВЕРСИЯ/ ПО ПОВОД 30-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ ОТ ОСНОВАВАНЕТО НА СПОРТА У НАС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СЛАВИ БИНЕВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ВАЛЕРИ НАЙДЕНОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР АНДРЕЙ ГЕОРГИЕВ.

12. 00 ч. – ХАНДБАЛ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛАЖЕН ХАНДБАЛ И ПРЕДИ КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛАЖЕН ХАНДБАЛ В РИО ДЕ ЖАНЕЙРО /ЧЕТВЪРТО МЯСТО/ И ПРЕДИ КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ХАНДБАЛ ЗА ЖЕНИ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ЙОСИФ ПЕТКОВИЧ, ТРЕНЬОРА МИНКО ЗАПРЯНОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА РОСИЦА БАКЪРДЖИЕВА И СЪСТЕЗАТЕЛКИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 27 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ №1 НА 14-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВЛАДИМИР ДЖИЛАС /МАРЕК/ – ФУТБОЛИСТ НА 14-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.00 ч. – РЕДОВНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС”/СОФИЯ/ ИВАЙЛО ДРАЖЕВ СЛЕД КРАЯ НА ЕСЕННИЯ ПОЛУСЕЗОН НА ПЪРВЕНСТВОТО В “А” ФУТБОЛНА ГРУПА 2006/2007.

ВТОРНИК, 28 НОЕМВРИ 2006 г.

11.00 ч. – КИКБОКС – СЛЕД ТРИУМФА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ/ ТРИМА ШАМПИОНИ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КИКБОКС ЕМИЛ КРЪСТЕВ, ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШАМПИОНИ АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ, ЙОРДАН ВАСИЛЕВ, КИРИЛ ПЕНДЖУРОВ И НОСИТЕЛЯ НА НА 2 МЕДАЛА В РАЗЛИЧНИ ДИСЦИПЛИНИ ВЕНЕЛИН ЯНКОВ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ №1 НА 15-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА САША СИМОНОВИЧ /СЛАВИЯ/ – ФУТБОЛИСТ НА 15-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 29 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – ПЪРВА СВЕТОВНА КУПА ЗА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – НОСИТЕЛ НА ПЪРВАТА СВЕТОВНА КУПА ПРИ ЖЕНИТЕ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЕТА ДУКОВА, СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ ВЕРЖИНИЯ ИЛИЕВА И МАРИЯ МИНЕВА.

11.45 ч. – ФЕХТОВКА – СВЕТОВНА КУПА – БЪЛГАРСКИ УСПЕХ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРИЯ НИ СЪСТЕЗАТЕЛ/ШПАГА/ ПЕТЪР ТОШКОВ СЛЕД ПОБЕДАТА МУ НА “BELGRAD TROPHY” – ПЪРВИ КРЪГ ОТ ВЕРИГАТА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА. ПРОГРАМА ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРИ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН 2006-2007г. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ПЕТКОВ.

Събитие извън Пресклуба:

На 29 ноември от 18.00 ч в Клуб-ресторант “Яйцето” ще се състои годишното тържество по награждаването на най-добрите спортисти-студенти от СУ ” Св. Климент Охридски”.

ЧЕТВЪРТЪК, 30 НОЕМВРИ 2006 г.

10.45 ч. – СПОРТ ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ – МЕЖДУНАРОДНА ПРОЯВА – НАЦИОНАЛНА КАМПАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА МЕЖДУНАРОДНА КОНФЕРЕНЦИЯ “СПОРТЪТ КАТО ИНСТРУМЕНТ ЗА СОЦИАЛНА ИНТЕГРАЦИЯ НА ХОРА С ИНТЕЛЕКТУАЛНИ УВРЕЖДАНИЯ”. ОБЯВЯВАНЕ НА НАЦИОНАЛНАТА КАМПАНИЯ “ДА ИГРАЕМ ЗАЕДНО” ЗА СВЕТОВНИТЕ ЛЕТНИ ИГРИ В ШАНХАЙ2007 В РАМКИТЕ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ГОДИНА ЗА РАВНИ ВЪЗМОЖНОСТИ.

11.30 ч. – БОРБА – ПРАЗНИК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНИЯ СПОРТЕН СЪЮЗ ПО БОРБА И БФ БОРБА ЗА ЮБИЛЕЙНИЯ ХХХ ТРАДИЦИОНЕН ПРАЗНИК НА БОРБАТА.

ПЕТЪК, 30 НОЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – ФИНАЛ НА “ГРАН ПРИ” В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛЕН ТУРНИР ОТ ВЕРИГАТА “ГРАН ПРИ” В СОФИЯ С УЧАСТИЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ 43 ДЪРЖАВИ.

11. 30 ч. – СИНЯ ЗВЕЗДНА КЛАСАЦИЯ – НОМИНАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СК “ЛЕВСКИ” ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ “СИНЯ ЗВЕЗДНА КЛАСАЦИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СК “ЛЕВСКИ” СТОЯН ХРАНОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

10. 30 ч. – ТЕНИС – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ШОУ СПЕКТАКЪЛ “110 ГОДИНИ ТЕНИС В БЪЛГАРИЯ”.

11. 00 ч. – КЪРЛИНГ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪРЛИНГ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В ШВЕЙЦАРИЯ.

13. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – НОВ КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Г-Н БОНЧО ДУНЕВ, КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ПО АВТОМОБИЛЕН СПОРТ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА 5.12.2006 г.

ВТОРНИК, 5 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – СУПЕРШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ КАРАТЕ И СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ У НАС ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР ПО КАРАТЕ “СУПЕРШАМПИОН”.

12. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – “ГРАН ПРИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА ФИНАЛНИЯ ТУРНИР “ГРАН ПРИ” ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ ЗА ЮНИОРИ.

СРЯДА, 6 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

13. 00 ч. – ТЕНИС: ИЗВЪНРЕДНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА 110-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ТЕНИСА В БЪЛГАРИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

12.00 ч – СТУДЕНТСКИ СПОРТ – ЮБИЛЕЙ – УНИВЕРСИАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ЗИМНА И ЛЯТНА УНИВЕРСИАДИ, БЪДЕЩЕТО НА СТУДЕНТСКИЯ СПОРТ И ЧЕСТВАНЕ 60-ГОДИШНИНАТА НА СТУДЕНТСКИЯ СПОРТ У НАС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА АУС “АКАДЕМИК” ДОЦ. Д-Р ИНЖ. СЛАВЕЙКО ГОСПОДИНОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА, ЗАМ-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ПРОФ. ВЕСЕЛИН МАРГАРИТОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КОМИСИЯТА ПО ВЪПРОСИТЕ НА ДЕЦАТА, МЛАДЕЖТА И СПОРТА КЪМ НС СВЕТОСЛАВ СПАСОВ.

13. 00 ч. – ШАХМАТ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШАХМАТ ПО СЛУЧАЙ 75-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ ОТ СЪЗДАВАНЕТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА РОДНАТА ЦЕНТРАЛА Д-Р СТЕФАН СЕРГИЕВ И ЧЛЕНОВЕ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ.

ПЕТЪК, 8 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – СКИ – НАЧАЛО НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА В БАНСКО НА 16 ДЕКЕМВРИ, ЗА ПОДГОТОВКАТА НА КУРОРТА ЗА ДОМАКИНСТВОТО НА ДВЕТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА В АЛПИЙСКИТЕ ДИСЦИПЛИНИ И ОСНОВНИТЕ ПРОЯВИ В КАЛЕНДАРА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПРЕЗ 2007 г. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ СКИ ЦЕКО МИНЕВ, ЗАМ-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ГЕОРГИ БОБЕВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ПЕПА МИЦЕВА И НОВИЯ ЧЛЕН НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР КИЛИАН АЛБРЕХТ /АВСТРИЯ/, ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ СЛАЛОМИСТИ В СВЕТА.

ПОНЕДЕЛНИК, 11 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

12. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА, ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРТИН СТОЕВ – ТРЕНЬОР НА М. НОЕМВРИ, НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА М. НОЕМВРИ И НА ВК “ЛЕВСКИ СИКОНКО” – ОТБОР НА М. ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР И ОТ “ЛЕВСКИ СИКОНКО”.

ВТОРНИК, 12 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – ШЕСТИ МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ “БАНСКО 2006”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЩИНА БАНСКО И НА СДРУЖЕНИЕ “МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ШЕСТИ ФЕСТИВАЛ “БАНСКО 2006”. С УЧАСТИЕТО НА КМЕТА НА БАНСКО АЛЕКСАНДЪР КРАВАРОВ И АЛПИНИСТИТЕ КИРИЛ ДОСКОВ И НИКОЛАЙ ПЕТКОВ – ЧЛЕНОВЕ НА ЖУРИТО.

СРЯДА, 13 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – СПОРТНИ ИКАРИ – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФОНДАЦИЯ “БЪЛГАРСКИ СПОРТ” ЗА НОМИНАЦИИТЕ НА НОСИТЕЛИТЕ НА СПОРТНИТЕ ИКАРИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФОНДАЦИЯТА НИКОЛАЙ БОЖИНОВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ЦЕНО ЦЕНОВ.

11. 30 ч. СПОРТНИ ТАНЦИ – ГАЛА ВЕЧЕР НА ЗВЕЗДИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ГАЛА ВЕЧЕР НА ЗВЕЗДИТЕ, ЗА ВРЪЧВАНЕТО НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ ЗА ПРИНОС И ПОПУЛЯРИЗИРАНЕ НА СПОРТНИТЕ ТАНЦИ ЗА 2006 ГОДИНА И КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПРЕЗ 2007 г. АКРЕДИТАЦИИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПЕТЪК, 15 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

13. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – НАЦИОНАЛНА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА – ДОГОВОР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО МЕЖДУ НАЦИОНАЛНАТА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА И “ДЕНИЛ ДИСКРЕТ”.

14. 00 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЯСЕН ПЕТРОВ /”ЧЕРНО МОРЕ” ВН/, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 19 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – АВТОМОБИЛНО ДВИЖЕНИЕ – НАЦИОНАЛНА АКЦИЯ “СПАСИ ПЕШЕХОДЕЦ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОТДЕЛ “ПЪТНА ПОЛИЦИЯ ” ПРИ ГД “ППООРП” И ТМ АУТО, ОФИЦИАЛЕН ВНОСИТЕЛ НА “ТОЙОТА” ЗА БЪЛГАРИЯ”, ЗА НАЧАЛОТО НА НАЦИОНАЛНАТА АКЦИЯ “СПАСИ ПЕШЕХОДЕЦ”.

12. 30 ч. – ШЕЙНИ – ПРОБИВ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШЕЙНИ СЛЕД СТАРТОВЕТЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И ПЪРВОТО КЛАСИРАНЕ НА БЪЛГАРИ В ЧЕЛНАТА ДЕСЯТКА. С УЧАСТИЕТО НА ОЛИМПИЙСКИЯ СЪСТЕЗАТЕЛ ОТ ТОРИНО ПЕТЪР ИЛИЕВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ГЕОРГИ ВЕРГОВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СРЯДА, 20 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

10. 00 ч. – БОКС – ТОП 10 НА 2006 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДЕСЕТТЕ НАЙ-ДОБРИ БОКСЬОРИ ЗА 2006 ГОДИНА ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС.

10. 30 ч. – ПРЕСТЪПЛЕНИЕТО СРЕЩУ СТОЙЧО СТОИЛОВ – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЙЧО СТОИЛОВ – ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР НА ПФК “ЛИТЕКС” ЗА НАМАЛЯВАНЕТО НА ПРИСЪДАТА НА СТРЕЛЯЛИЯ СРЕЩУ НЕГО СИМЕОН МЕЧЕВ.

12. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА.

ЧЕТВЪРТЪК, 21 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

10. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ТУРНИР ПОД ЕГИДАТА НА БОК: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА КОЛЕДНИЯ ТУРНИР ПО БАСКЕТБОЛ ПОД ЕГИДАТА НА БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ.

11. 00 ч. – ФЕХТОВКА – РАВНОСМЕТКА – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ФЕХТОВКА ЗА УСПЕХИТЕ И ПРОБЛЕМИТЕ В ГОДИНАТА НА 80-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ.

13. 00 ч. – ПО ПОВОД 6 ГОДИНИ ОТ ТРАГИЧНАТА ГИБЕЛ НА 7-ТЕ ДЕЦА ПРЕД ДИСКОТЕКА “ИНДИГО”, ОТ 13. 00 ч. ПРЕД ПАМЕТНИКА НА ЖЕРТВИТЕ ЩЕ ИМА ПОКЛОНЕНИЕ. ЩЕ ПРИСЪСТВАТ РОДИТЕЛИТЕ НА ЗАГИНАЛИТЕ ДЕЧИЦА. ВЕНЦИ ЩЕ ПОЛОЖАТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА, ПРЕЗИДЕНТЪТ НА ПФЛ ВАЛЕНТИН МИХОВ И КМЕТЪТ НА ОБЩИНА “СРЕДЕЦ”ИНЖ. СТАНЕВА. СЛЕД ТОВА В ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” Г-ЖА ВАСКА ПЕНКОВА – ПРЕЗИДЕНТ НА АГЕНЦИЯ ЗА СИГУРНОСТ “СКОРПИО” И СЪПРУГА НА Г-Н КАМЕН ПЕНКОВ/ЗАМ-МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ/ ЩЕ ПОДНЕСЕ ПОДАРЪЦИ НА РОДИТЕЛИТЕ.

ПЕТЪК, 22 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – ТЕНИС – ТЕНИСИСТ И ТЕНИСИСТКА НА ГОДИНАТА: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БФ ТЕНИС НА НАЙ-ДОБРИТЕ ТЕНИСИСТИ И ТЕНИСИСТКИ НА ГОДИНАТА И НА ЗАСЛУЖИЛИ ДЕЯТЕЛИ ЗА РАЗВИТИЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ ТЕНИС: ИВАН СЛАВКОВ, СТОЯН ХРАНОВ, ГЕОРГИ ХРИСТОВ, МАНОЛ ВЕЛЕВ И ДР.

СРЯДА, 27 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

11. 00 – ФУТБОЛ – БЛАГОТВОРИТЕЛНА ДЕЙНОСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СДРУЖЕНИЕТО ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА ФУТБОЛИСТИТЕ-ВЕТЕРАНИ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР. С УЧАСТИЕТО НА РУМЕН ЯНЧЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УС И ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ЗПАД “БУЛСТРАД” И ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА.

ЧЕТВЪРТЪК, 28 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

12. 00 ч. – СКИ СПРИНТ – ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СДРУЖЕНИЕ “МАРАТОН2006” И СК “СЛАВИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СКИ-СПРИНТ СВОБОДЕН СТИЛ ПО СЛУЧАЙ ПРИЕМАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ В ЕС./02.01.2007 В ГРАДИНКАТА ПРЕД НАРОДНИЯ ТЕАТЪР/ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ПАРЛАМАНЕТРАНАТА КОМИСИЯ ЗА ДЕЦАТА, МЛАДЕЖТА И СПОРТА СВЕТОСЛАВ СПАСОВ – ПАТРОН НА ПРОЯВАТА.

ПЕТЪК, 29 ДЕКЕМВРИ 2006 г.

11. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – ГОДИШНИ НАГРАДИ: БФ КУЛТУРИЗЪМ И ФИТНЕС ЩЕ ВРЪЧИ ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА НАЙ-ДОБРИТЕ СИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕЗ 2006 г.

12. 00 ч. – ОФ-РОУД – БЪЛГАРИ НА РАЛИ “ДАКАР”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПИСАНИЕ “ОФ-РОУД” ЗА ВТОРОТО ПОРЕДНО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРСКИ ЖУРНАЛИСТИ В ОТРАЗЯВАНЕТО НА ЖИВО НА РАЛИ “ДАКАР”, СПОНСОРИРАНИ ОТ “КИРОВ” АД.

Пресконференции през 2007 г.

ПОНЕДЕЛНИК, 8 ЯНУАРИ 2007 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ: РЕДОВНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” /СОФИЯ/ ИВАЙЛО ДРАЖЕВ .

ВТОРНИК, 9 ЯНУАРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ШОРТ-ТРЕК – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ СЛЕД ПОСЛЕДНОТО КОНТРОЛНО НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО ОЛИМПИЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА ОТ ТОРИНО ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА, НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ЮЛИЯН АНГЕЛОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТОЙЧО СТОЙЧЕВ, МАРИНА ГЕОРГИЕВА И ДРУГИ НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

12. 30 ч. – ЛЕКАРИТЕ СРЕЩУ ОБВИНЕНИЯТА ЗА УПОТРЕБА НА ДОПИНГ В БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ – ПОЗИЦИЯ НА СПОРТНИТЕ ФЕДЕРАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ В ОТГОВОР НА ПРЕДАВАНЕТО НА “НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ” ЗА УПОТРЕБА НА ДОПИНГ ОТ ЕЛИТНИТЕ НИ СПОРТИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА ЗАСЕГНАТИТЕ ЛЕКАРИ Д-Р СИРАКОВА /ДИРЕКТОР НА МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР “ДИАНА”/, Д-Р СТРУГАРОВ /ЛЕКАР НА ФЕДЕРАЦИИТЕ ПО БОРБА, ДЖУДО И САМБО/, Д-Р ЯКИМОВ /БИВШ ЛЕКАР НА ЦСКА/, КАКТО И Д-Р ПОПОВ /СЕКРЕТАР НА КОМИСИЯТА ЗА ДОПИНГ КОНТРОЛ/ И ДОЦ. МАЗНЕВ /РЪКОВОДИТЕЛ НА КАТЕДРА “СПОРТНА МЕДИЦИНА” В НСА/.

СРЯДА, 10 ЯНУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ДЖУДО – БЪЛГАРСКИ УСПЕХ В ЯПОНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЯ ГАНЕВА – СТУДЕНТКА В УНИВЕРСИТЕТА ПО БОЙНИ ИЗКУСТВА, СПЕЧЕЛИЛА 2 ЗЛАТНИ МЕДАЛА НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ПО ДЖУДО В ЯПОНИЯ.

ПОНЕДЕЛНИК, 15 ЯНУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БОРБА – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” – СТАНКА ЗЛАТЕВА, РАДОСЛАВ ВЕЛИКОВ, СИМЕОН ЩЕРЕВ: СРЕЩА НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ СТАНКА ЗЛАТЕВА И РАДОСЛАВ ВЕЛИКОВ И ТЕХНИЯ ТРЕНЬОР СИМЕОН ЩЕРЕВ С ЖУРНАЛИСТИ В РУБРИКАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” .

ВТОРНИК, 16 ЯНУАРИ 2007 г.

10. 15 ч. – ПЛУВНИ СПОРТОВЕ – СТАРТ НА МАРАТОНИТЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ШЕСТКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО МУ ЗА ПЪРВИЯ СТАРТ ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН В АРЖЕНТИНА. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ТУМАНОВ. Преди пресконференцията, на Петър Стойчев ще му бъде взет отпечатък за стената на славата.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “МАРЕК” /ДУПНИЦА/ – НАЧАЛО НА ПОДГОТОВКАТА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА “МАРЕК” ЙОРДАН АНДРЕЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА.

СРЯДА, 17 ЯНУАРИ 2007 г.

11. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА, ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРТИН СТОЕВ – ТРЕНЬОР НА М. ДЕКЕМВРИ И НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР НА М. ДЕКЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА БОЯН ЙОРДАНОВ. След пресконференцията на Мартин Стоев и Боян Йорданов ще им бъдат взети отпечатъци за Стената на славата.

12. 00 ч. – ШАХМАТ – ПРЕДИ ЗАСЕДАНИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТСКИЯ БОРД НА ФИДЕ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ШАХМАТ Д-Р СТЕФАН СЕРГИЕВ ЗА НОВОТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ НА БФ ШАХМАТ ЗА ПРОМЕНИ В СИСТЕМАТА НА ПРОВЕЖДАНЕТО НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 22 ЯНУАРИ 2007 г.

10. 30 ч. – САМБО – ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ: ГОСТУВАНЕ НА ДВУКРАТНИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО САМБО ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ, НЕГОВИЯ ЛИЧЕН ТРЕНЬОР СИМЕОН ЦЕНЕВ И ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН СТОИЛОВ В РУБРИКАТА “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 23 ЯНУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В БАНСКО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В БАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВАСИЛ ТОНЧЕВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ВЕНЦИСЛАВ ИЛИЕВ. АКРЕДИТАЦИИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

12. 00 ч. – ШОРТ-ТРЕК – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ШЕФИЛД. С УЧАСТИЕТО НА СЕДЕМКРАТНАТА ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТОЙЧО СТОЙЧЕВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СРЯДА, 24 ЯНУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – СКИ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА В БАНСКО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА ЗА ЖЕНИ В БАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЦЕКО МИНЕВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ГЕОРГИ БОБЕВ И ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ОБЩИНА БАНСКО.

11. 30 ч. – ДЖУДО – ТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ” ЗА ЖЕНИ В СОФИЯ – НАЙ-ГОЛЯМОТО СЪБИТИЕ ОТ МЕЖДУНАРОДНИЯ КАЛЕНДАР С ДОМАКИНСТВО НА СОФИЯ.

12. 30 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАН МАНЕВ, МАТЕМАТИК И ОЛИМПИЙСКИ МЕДАЛИСТ В КАЯКА, ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НЕГОВИТЕ СЕНЗАЦИОННИ РАЗКРИТИЯ ЗА ФОРМУЛАТА ЗА УСКОРЕНОТО РАЗВИТИЕ НА БЪЛГАРИЯ И СПИРАНЕ НА НАСИЛИЕТО СРЕД ДЕЦАТА И УЧЕНИЦИТЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 25 ЯНУАРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ЛЕД – ПРИЧИНИ ЗА ТЕЖКАТА КРИЗА – ИСКАНЕ НА ОСТАВКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА КЛУБ ЦСКА ЗА ФИНАНСОВИТЕ НАРУШЕНИЯ В ОТЧЕТИТЕ НА БФ ХОКЕЙ НА ЛЕД И ОТГОВОРНОСТТА НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА ТЕЖКОТО СЪСТОЯНИЕ НА СПОРТА. ИСКАНЕ НА ОСТАВКИ.

ПЕТЪК, 26 ЯНУАРИ 2007 г.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – “БАЛКАН”/БОТЕВГРАД/ СЛЕД ЖРЕБИЯ ЗА ПЪРВЕНСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТКО КОЛЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР И НА ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА БК “БАЛКАН”/БОТЕВГРАД/ ЗА ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ВЪВ ВТОРИЯ КРЪГ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО.

18. 00 ч. – СРЕЩА-КОКТЕЙЛ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СТОЛИЧНИЯ КЛУБ НА СПОРТНИЯ ДЕЯТЕЛ ИВАН СЛАВКОВ И РЪКОВОДСТВОТО НА КЛУБА С АКТИВИСТИ И ЧЛЕНОВЕ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА.

ПОНЕДЕЛНИК, 29 ЯНУАРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ СРЕЩУ БЕЗДЕЙСТВИЕТО НА БФС ЗА НЕЗАКОННИТЕ ОТБОРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЗАСЕДАНИЕ НА ИЗПЪЛКОМА НА БФС И ДАННИ, УЛИЧАВАЩИ РЪКОВОДСТВОТО НА ФУТБОЛНИЯ СЪЮЗ В БЕЗДЕЙСТВИЕ ПО ОТНОШЕНИЕ НА НЕЗАКОННО УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ В ПЪРВЕНСТВОТО.

ВТОРНИК, 30 ЯНУАРИ 2007 г.

12. 30 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА : НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ – ИЗБРАНИ ЗА СПОРТИСТИ НА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 31 ЯНУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ КЪНКИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 1 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ТЕАТЪР – ПЪРВА ПРЕМИЕРА НА ДЪРЖАВНИЯ ПЪТУВАЩ ТЕАТЪР:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДЪРЖАВНИЯ ПЪТУВАЩ ТЕАТЪР: “НОВАТА ГОДИНА С НОВАТА ПИЕСА “ШАНТАВИ ПАРИ” – СУПЕРКОМЕДИЯ ОТ РЕЙ КУНИ”.С УЧАСТИЕТО НА ДИРЕКТОРА НА ТЕАТЪРА РУМЕН ДИМИТРОВ, МЕРИАНА МОЛЕВСКИ – ДРАМАТУРГ И АЛЕКСАНДЪР ХАДЖИХРИСТОВ – PR НА ТЕАТЪРА. ВСЕКИ ЖУРНАЛИСТ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА ЩЕ ПОЛУЧИ ПРОПУСК ЗА ПРЕМИЕРАТА В МЛАДЕЖКИЯ КЛУБ НА НДК НА 05.02.2007 г., ПОНЕДЕЛНИК, 18.30 ч.

12. 00 ч. – СПОРТ И ТРАВМИ – ПРИЧИНИ И ПРОФИЛАКТИКА – НОВА КНИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДОЦ. Д-Р КИРИЛ АЛАДЖОВ – ЕДИН ОТ НАЙ-ИЗВЕСТНИТЕ НИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО ФИЗИЧЕСКА ПОДГОТОВКА И ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ – ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАЙ-НОВАТА МУ КНИГА “ЛЕЧЕБНО-ВЪЗСТАНОВИТЕЛНА ТРЕНИРОВКА”. С УЧАСТИЕТО НА Д-Р МИХАИЛ ИЛИЕВ – ЛЕКАР НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ФУТБОЛ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – СЛУЧАЯТ “ВЛАДИМИР ДЖИЛАС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФК “МАРЕК”/ДУПНИЦА/ ЙОРДАН АНДРЕЕВ ЗА РЕШЕНИЕТО НА АПЕЛАТИВНАТА КОМИСИЯ НА БФС ПО СЛУЧАЯ “ДЖИЛАС” И ДЕЙСТВИЯТА, КОИТО ТОЙ ЩЕ ПРЕДПРИЕМЕ.

ПЕТЪК, 2 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПФК “БЕРОЕ” ПРЕДИ ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “БЕРОЕ ЗА ПОДГОТОВКАТА, СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ ИТРЕНЬОРА ИЛИЯН ИЛИЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 5 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ВАНЯ СТАМБОЛОВА И ГЕОРГИ ДИМИТРОВ: СРЕЩА С ЖУРНАЛИСТИ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ШАМПИОНКА НА 400 М ВАНЯ СТАМБОЛОВА И НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ГЕОРГИ ДИМИТРОВ В ТРАДИЦИОННАТА РУБРИКА “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 6 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРАТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ, СЕЛЕКЦИОНЕРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР БОРИСЛАВ ИВАНОВ И СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ БОРИСЛАВА ГАНЕВА /ЕВРОПЕЙСКА ВИЦЕШАМПИОНКА ОТ МИНАЛАТА ГОДИНА/ И МАРТИНА СТОЯНОВА /БРОНЗОВА МЕДАЛИСТКА ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПРЕЗ 2005 г./

СРЯДА, 7 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БОКС – КУПА “СТРАНДЖА” : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 58 – МИ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПА “СТРАНДЖА”.

14. 00 ч. -ШАМПИОНИ ЗА ПРОМЕНИТЕ В ЗАКОНА ЗА СПОРТА: ДИСКУСИОННА СРЕЩА И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ МЕДАЛИСТИ И СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ ЗА НЕОБХОДИМИТЕ ПРОМЕНИ В ЗАКОНА ЗА СПОРТА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 ФЕВРУАРИ 2007 г.

13. 00 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – НОВ СПОРТ – СВОБОДНИ ДВУБОИ БЕЗ ПРАВИЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОУЧРЕДЕНАТАБЪЛГАРСКА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШУТО/ЛИЦЕНЗИРАНА ОТ ЯПОНСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ШУТО/ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ПЪРВИ ПО РОДА СИ СВОБОДНИ ДВУБОИ БЕЗ ПРАВИЛА. С УЧАСТИЕТО НА КИРИЛ ВЪЛЧЕВ/КИРО СКАЛАТА/-ПРОДУЦЕНТ НА ДВУБОИТЕ И ДИМИТЪР СТОЯНОВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА, СВЕТОВЕН ШАМПИОН В КАТЕГОРИЯ ДО 100 КГ. /УНИКАЛНОТО ШОУ ЩЕ СЕ СЪСТОИ НА 10. 02. 2007 г. в ПЛОВДИВ./

ПЕТЪК, 9 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 30 ч. – ПЛУВЕН МАРАТОН – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ШЕСТКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД УСПЕШНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ В ПЪРВИТЕ СТАРТОВЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН В АРЖЕНТИНА И ЗА ПОДГОТОВКАТА МУ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ТУМАНОВ.

ВТОРНИК, 13 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В БАНСКО:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В БАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВАСИЛ ТОНЧЕВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ВЕНЦИСЛАВ ИЛИЕВ.

12. 00 ч. – КИКБОКС – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДЕЯН МИТРЕВСКИ – НОСИТЕЛ НА ПЪРВА ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА ПО КИКБОКС, СТИЛ ФУЛКОНТАКТ, ПРИ ЮНОШИТЕ, НЕГОВИЯ ТРЕНЬОР АДРИАН ГРУДЕВ И МЕНИДЖЪРА ВЛАДО КОНДОВ.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БАСКЕТБОЛЕН КЛУБ ЦСКА /ЖЕНИ/ – ОТБОР НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

СРЯДА, 14 ФЕВРУАРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ШОРТ-ТРЕК – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА, ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ И НА ЮЛИЯН АНГЕЛОВ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И “МИРАС” ООД /ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА HEAD ЗА БЪЛГАРИЯ/ ЗА ПОДПОМАГАНЕ НА МЛАДИТЕ ТАЛАНТИ В БЪЛГАРСКИЯ ТЕНИС.

ВТОРНИК, 20 ФЕВРУАРИ 2007 г.

13. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – НОВ СЪСТЕЗАТЕЛ В ОТБОРА: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР МЕЖДУ БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ, ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “БЪЛГАРИЯ ГРАН ПРИ” И АЛЕС ХЛАД – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО СУПЕРМОТО, КОЙТО ПРЕЗ СЛЕДВАЩИТЕ 3 ГОДИНИ ЩЕ СЕ СЪСТЕЗАВА ЗА БЪЛГАРИЯ В СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ И КУПАТА НА НАЦИИТЕ. С УЧАСТИЕТО НА МИНИСТЪР РУМЕН ПЕТКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ.

СРЯДА, 21 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11.15 ч. – ДЖУДО – ТРИУМФ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА – 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИЯ БРОНЗОВ МЕДАЛ НА СУПЕРТУРНИРА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В ПАРИЖ И ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЧЕСТВАНЕ НА 50-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ОЛИМПИЙСКИЯ СПОРТ В БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АСЕН КОРУДЖИЕВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ИЛИЯН НЕДКОВ И ПРИЗЬОРА ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ – НОСИТЕЛ НА МЕДАЛ ОТ АТИНА2004.

12. 00 ч. – ГИМНАСТИКА – ГАЛА-СПЕКТАКЪЛ “ЗВЕЗДНА ОРБИТА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГИМНАСТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ГАЛА-СПЕКТАКЪЛ “ЗВЕЗДНА ОРБИТА” НА ОЛИМПИЙСКИ, СВЕТОВНИ И ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ И МЕДАЛИСТИ, ПОСВЕТЕН НА ПРИЕМАНЕТО НИ В ЕС, 125-ГОДИШНИНАТА НА ФИГ И РОЖДЕНИЯ ДЕН НА НАЙ-ДОБРИЯ НИ ГИМНАСТИК ЙОРДАН ЙОВЧЕВ. С УЧАСТИЕТО НА НИКОЛА ПРОДАНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФГ, МАРИЯ ГИГОВА – ПРЕЗИДЕНТ НА БФХГ, ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА – ПРЕЗИДЕНТ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА И ЙОРДАН ЙОВЧЕВ. СПЕКТАКЪЛЪТ Е НА 25.02.2007 г., НЕДЕЛЯ , ЗАЛА 1 НА НДК И Е ПОД ПАТРОНАЖА НА ПРЕЗИДЕНТА ГЕОРГИ ПЪРВАНОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – ТОДОРОВДЕН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ПО СЛУЧАЙ ТОДОРОВДЕН – 24 ФЕВРУАРИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

11.30 ч. – СКИ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО И ПРЕДИ БАЛКАНСКАТА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА УЧАСТИЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ В ШВЕЦИЯ, ЗА УСПЕХИТЕ НА АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА В СЪСТЕЗАНИЯТА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ПО СНОУБОРД И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СТАРТ ЗА БАЛКАНСКАТА КУПА НА ВИТОША. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЦЕКО МИНЕВ И ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ГЕОРГИ БОБЕВ.

ПЕТЪК, 23 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – “БОТЕВ” ПЛОВДИВ – НАЧАЛО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СВЕТОСЛАВ ГЪРКОВ -СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ПФК “БОТЕВ”/ПЛОВДИВ/ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА.

11.30 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – БУДО ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТЕН КЛУБ “ЛУКОЙЛ ИККЕН” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 18-ТИ ТРАДИЦИОНЕН ДЕТСКИ БУДО ФЕСТИВАЛ.

13. 00 ч. – ХАНДБАЛ – НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ХАНДБАЛ ЗА НОВИЯ СЕЗОН И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ ПРЕЗ 2007 г. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР ЕВТИМОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА ЦОНЬО КОНСТАНТИНОВ, НОВИЯ ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР ЕМИЛ СТАЙКОВ, ПОМОЩНИК-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ЗА ДЕВОЙКИ НИКОЛАЙ ТОПУЗАКОВ, СЪСТЕЗАТЕЛЯ ОТ МЛАДЕЖКИЯ НИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР РОСЕН КОЛЕВ И НОВОТО ПРЕСАТАШЕ СОНЯ ЗЛАТКОВА.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 ФЕВРУАРИ 2007 г.

08.00 ч. – 09.30 ч. – ФУТБОЛ: ПИСМЕН ИЗПИТ НА КУРСИСТИТЕ-ФУТБОЛНИ ТРЕНЬОРИ, ЗАВЪРШИЛИ УЕФА “PRO” В ТРЕНЬОРСКАТА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ НА БФС.

11.00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – СЪСТАВ И ПРЕМИИ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО В БИРМИНГАМ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВА И ПРЕМИИТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ЗАЛА В БИРМИНГАМ. С УЧАСТИЕТО НА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И АСЕН ХРИСТОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УС НА “ЕВРОХОЛД”, ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА БФЛА. КОКТЕЙЛ.

12.00 – ФУТБОЛ – КРЪГЛА МАСА “ЗАЕДНО СРЕЩУ НАСИЛИЕТО ВЪВ ФУТБОЛА”: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СП. “ДОН БАЛОН” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ЗА ОРГАНИЗИРАНАТА ОТ ТЯХ КРЪГЛА МАСА “ЗАЕДНО СРЕЩУ НАСИЛИЕТО ВЪВ ФУТБОЛА” /28.02.2007 г. – КОМПЛЕКС “ЦАРСКО СЕЛО”/. С УЧАСТИЕТО НА ИЛИАНА РАЕВА – ИЗДАТЕЛ НА СП. “ДОН БАЛОН”, ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ, ЕФРЕМ ДИМИТРОВ – ГЛАВЕН РЕДАКТОР, ЖАКЛИН МИХАЙЛОВ -ДИРЕКТОР НА “ДОН БАЛОН” И СТОЙЧО ШИШКОВ – РЕЖИСЬОР.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ЧЕРНО МОРЕ” ВАРНА – НАЧАЛО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЯСЕН ПЕТРОВ -СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ПФК “ЧЕРНО МОРЕ”/ВАРНА/ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА.

ВТОРНИК, 27 ФЕВРУАРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАДИ ЗА ФУТБОЛНИ ЛЕГЕНДИ ПО ПОВОД НАЦИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК НА СТРАНАТА: НАГРАЖДАВАНЕ НА БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ, ГЕОРГИ ДИМИТРОВ-ДЖЕКИ, ДОБРОМИР ЖЕЧЕВ, ИВАН ВУЦОВ, ХРИСТО БОНЕВ ОТ СБГД “ЮНАК” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН ПРИНОС КЪМ РАЗВИТИЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ ПО ПОВОД НАЦИОНАЛНИЯ ПРАЗНИК – 3 МАРТ.

11. 40 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – НАЦИОНАЛНА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА – НОВ СПОНСОР: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО МЕЖДУ НАЦИОНАЛНАТА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА И ЗПАД “БУЛСТРАД”. С УЧАСТИЕТО НА ДАНЧО ЛАЗАРОВ- ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФВ, ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА НВЛ, РУМЕН ЯНЧЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УС И ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ЗПАД “БУЛСТРАД”.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРОМЕНИ – ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВА КНИГА ЗА ИВАН АБАДЖИЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ АНДОН НИКОЛОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НЕНО ТЕРЗИЙСКИ ЗА ПРОМЕНИТЕ ВЪВ ФЕДЕРАЦИЯТА И В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР. ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА КНИГА НА БИСТРА РАНЕВА ЗА ИВАН АБАДЖИЕВ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – “МАРЕК”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФК “МАРЕК”/ДУПНИЦА/ ЙОРДАН АНДРЕЕВ И ТРЕНЬОРА СТОЯН КОЦЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА.

СРЯДА, 28 ФЕВРУАРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “СЛАВИЯ” – ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ПФК “СЛАВИЯ” АЛЬОША АНДОНОВ И КАПИТАНА НА ОТБОРА АСЕН КАРАСЛАВОВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА.

ЧЕТВЪРТЪК, 1 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ НА БФС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БОРИСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СЪДИЙСКАТА КОМИСИЯ НА БФС И НА РЪКОВОДСТВОТО НА КОМИСИЯТА ПРЕДИ СТАРТА НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН НА “А” ПФГ.

ПЕТЪК, 2 МАРТ 2007 г.

10.30 ч. – РЪГБИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ РЪГБИ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО.

11. 30 ч. – ШОРТТРЕК – НЕПОСИЛНИ НОРМАТИВИ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАН ПАНДОВ – БИВШ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ШОРТТРЕК И НА НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ КЛУБ “СЛАВИЯ” ЗА НЕПОСИЛНИТЕ НОРМАТИВИ, ПОСТАВЕНИ ОТ БФ КЪНКИ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МИЛАНО.

ВТОРНИК, 6 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРОФ. Д-Р АНГЕЛ ШИШКОВ НА ТЕМА “ЛЪЖАТА, КОРУПЦИЯТА И ФУТБОЛА”. С УЧАСТИЕТО НА ЧЛЕНОВЕ НА ТРЕНЬОРСКАТА КОМИСИЯ КЪМ БФС, ИЗВЕСТНИ ТРЕНЬОРИ И ФУТБОЛИСТИ.

12. 00 ч. – ПЛУВАНЕ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВАНЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В АВСТРАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЮРИЙ КЮЛЕВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ТАНЯ БОГОМИЛОВА, ТРЕНЬОРИТЕ ВЕСЕЛИН СУРОВ, КРАСИМИР ТУМАНОВ И ЛАЗАР КАМЕНОВ И НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ, УЧАСТНИЦИ В ПЪРВЕНСТВОТО.

СРЯДА, 7 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ИВЕТ ЛАЛОВА И ВТОРА СПОРТНА ОЛИМПИАДА “ГЛОБУЛ СТАРТ 2007”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА СТАРТА НА ВТОРАТА УЧЕНИЧЕСКА СПОРТНА ОЛИМПИАДА “ГЛОБУЛ СТАРТ 2007”. С УЧАСТИЕТО НА ИВЕТ ЛАЛОВА – ЛИЦЕ И ПОСЛАНИК НА ОЛИМПИАДАТА, КИРЧО АТАНАСОВ – ЗАМ.-МИНИСТЪР НА ОБРАЗОВАНИЕТО И НАУКАТА, ПЕТЯ СТОЯНОВА – ДИРЕКТОР КОРПОРАТИВЕН МАРКЕТИНГ НА “ГЛОБУЛ”, ПРОФ. ВЕСЕЛИН МАРГАРИТОВ – ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС, ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – БАЛКАНСКИ ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ КРОС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И НА ОБЩИНА ШУМЕН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ БАЛКАНСКИ ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ КРОС /ШУМЕН, 11 МАРТ/. С УЧАСТИЕТО НА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФЛА И ВЕСЕЛИН ЗЛАТЕВ – КМЕТ НА ШУМЕН.КОКТЕЙЛ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА 16-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТОДОР КОЛЕВ – “СЛАВИЯ”, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА 16-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО ПОД ПАТРОНАЖА НА КМЕТА НА СОФИЯ БОЙКО БОРИСОВ.

НЕДЕЛЯ, 11 МАРТ 2007 г.

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БК ЦСКА /ЖЕНИ/, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА ФЕВРУАРИ, И ГЕОРГИ БОЖКОВ – ТРЕНЬОР НА ФЕВРУАРИ – В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДОМАКИНСТВО НА ФАЙНЪЛ ФОР В АДРИАТИЧЕСКАТА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БК ЦСКА ЕМИЛ КОЕН.

ПОНЕДЕЛНИК, 12 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – КОНФЛИКТ – ПРАВИЛОТО “БОСМАН”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНИЯ МЕНИДЖЪР ГЕОРГИ ГРАДЕВВЪВ ВРЪЗКА С ИСКАНЕТО МУ ЗА ВЪВЕЖДАНЕТО НА ПРАВИЛОТО “БОСМАН” ВЪВ ВОЛЕЙБОЛА. С УЧАСТИЕТО И НА АДВОКАТ ИВАН СОТИРОВ – ГЛАВЕН ЮРИСКОНСУЛТ НА КНСБ.

12. 00 ч. – КАНДИДАТ-СТУДЕНТСКА БОРСА – ПРЕДСТАВЯНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ХIII КАНДИДАТ-СТУДЕНТСКА БОРСА. С УЧАСТИЕТО НА ДОЦ. Д-Р КАЛИНА МУТАФЧИЕВА, ПРОФ. Д-Р АНА АЛАДЖИДЖЯН, ДОЦ. Д-Р САНЧИ НЕНКОВА, ДОЦ. Д-Р НИКОЛА ДЖЕРАХОВ И КМЕТА НА МОНТАНА ЗЛАТКО ЖИВКОВ.

ВТОРНИК, 13 МАРТ 2007г.

11.00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА КРЪГА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ – “ЛЕВСКИ”, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА 17-ТИ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – НАГРАДИ ЗА ПРИЗЬОРИТЕ ОТ БИРМИНГАМ: НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР “ЕВРОХОЛД” НА ПРИЗЬОРИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ЗАЛА/БИРМИНГАМ 2007/.

СРЯДА, 14 МАРТ 2007 г.

10. 30 ч. – ШОРТ-ТРЕК – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” – ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА И ЮЛИЯН АНГЕЛОВ: СРЕЩА НА СЕДЕМКРАТНАТА ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА И НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ЮЛИЯН АНГЕЛОВ С ЖУРНАЛИСТИ В РУБРИКАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ” .

ЧЕТВЪРТЪК, 15 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СОНЯ РАДЕВА ИЗВЪН СЪСТАВА ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФИГУРИСТКАТА СОНЯ РАДЕВА СРЕЩУ РЕШЕНИЕТО НА БФ КЪНКИ ДА Я ИЗКЛЮЧИ ОТ СЪСТАВА ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ.

ПЕТЪК, 16 МАРТ 2007 г.

11. 30 ч. – ТАЕКУОНДО ITF – НАЧАЛО НА СЕЗОНА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО ITF ЗА ОТКРИВАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН /17.03.,събота/, МЕЖДУНАРОДНИЯ КАЛЕНДАР, ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО И ПРОМЕНИТЕ В НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИО БОГДАНОВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА КРАСИМИР ГЕРГИНОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР КИМ УНГ ЧОЛ.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ФРАНКОФОНИЯТА – СПОРТЕН ЕКОПРАЗНИК НА СНЯГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДАМС, ПОСОЛСТВОТО НА ФРАНЦИЯ В СОФИЯ И ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА МЛАДЕЖКИ НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИ ОРГАНИЗАЦИИ ЗА СЪСТЕЗАНИЯТА ПО СКИ И СНОУБОРД НА ВИТОША ПОД МОТОТО “КАРАЙ НА ЧИСТО” ПО СЛУЧАЙ МЕЖДУНАРОДНИЯ ДЕН НА ФРАНКОФОНИЯТА /20 МАРТ/.

13. 30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА 18-ТИ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ХРИСТО ЙОВОВ- “ЛЕВСКИ” , ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА 18-ТИ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 20 МАРТ 2007 г.

11. 30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ И КЛУБ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ “ПАРАДАЙС ДАНС” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ VІ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “IDSF PLOVDIV OPEN 2007”, КРЪГ ОТ ВЕРИГАТА ТУРНИРИ НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ “IDSF OPEN COMPETITION” , ВАЛИДЕН ЗА СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА. ДЕН ПРЕДИ МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР В ПЛОВДИВ ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО, НА КОЕТО ЩЕ БЪДАТ ИЗЛЪЧЕНИ ШАМПИОНИТЕ В 10 КАТЕГОРИИ.

СРЯДА, 21 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – СВЕТОВНИ ЗВЕЗДИ – МЕГАШОУ “ДУЕЛЪТ НА ТИТАНИТЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КЛУБ “С ФРАК И ЛАЧЕНИ ОБУВКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО УНИКАЛНО ТАНЦОВО МЕГАШОУ “ДУЕЛЪТ НА ТИТАНИТЕ” С УЧАСТИЕТО НА ОСЕМТЕ НАЙ-ДОБРИ СВЕТОВНИ ДВОЙКИ В СТАНДАРТНИТЕ И ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИТЕ ТАНЦИ /30 МАРТ, 19.30 ч., ЗАЛА “УНИВЕРСИАДА”/.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ И БИЗНЕС – ДВУСТРАННИ ВРЪЗКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕМА: “БЪЛГАРИЯ И КАЗАХСТАН – СЪТРУДНИЧЕСТВО В БИЗНЕСА И ФУТБОЛА”. С УЧАСТИЕТО НА ПОСЛАНИКА Н.ПР. ТИМУР УРАЗАЕВ, КАМЕН ПЕНКОВ – ЗАМЕСТНИК-МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ, ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ И ПРОФ. ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 МАРТ 2007 г.

10. 30 ч. – ТЕНИС – НОВА КНИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Д-Р ТОДОР ТОДОРОВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НОВАТА МУ КНИГА “ТЕНИСЪТ В БЪЛГАРИЯ: 1896-2006”. С УЧАСТИЕТО НА ИЗВЕСТНИ НАШИ ШАМПИОНИ, НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ И ДЕЯТЕЛИ. БЕЗПЛАТЕН ЕКЗЕМПЛЯР С АВТОГРАФ ОТ АВТОРА ЗА ВСИЧКИ ЖУРНАЛИСТИ.

11. 30 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ОТЧЕТНО-ИЗБОРНО СЪБРАНИЕ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ.

ПЕТЪК, 23 МАРТ 2007 г.

10. 00 ч. – СКИ – ПРЕДИ ПОСЛЕДНИТЕ СТАРТОВЕ ЗА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ПРЕДИ СТАРТОВЕТЕ В АЛПИЙСКИТЕ ДИСЦИПЛИНИ НА БАНСКО /КУПА “ПИРИН” И ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЦЕКО МИНЕВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ГЕОРГИ БОБЕВ, ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ТРЕНЬОРСКИЯ СЪВЕТ, СНОУБОРДИСТКАТА АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА – НОСИТЕЛКА НА БРОНЗОВ И СРЕБЪРЕН МЕДАЛ В СТАРТОВЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР И БАЩА ВИКТОР ЖЕКОВ.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ КОНЕН СПОРТ.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 МАРТ 2007 г.

11.00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – РЕКОРДИ – РОЖДЕНИЦИ – НАГРАЖДАВАНЕ – НАГРАЖДАВАНЕ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” НА СТЕФКА КОСТАДИНОВА ПО СЛУЧАЙ РОЖДЕНИЯ Й ДЕН, 20-ГОДИШНИНАТА ОТ СВЕТОВНИЯ РЕКОРД НА ШАМПИОНАТИТЕ В ЗАЛА, КАКТО И 20-ГОДИШНИНАТА НА СВЕТОВНИЯ Й РЕКОРД НА ОТКРИТО, НЕДОСТИГНАТ И ДО ДНЕС. НАГРАЖДАВАНЕ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ ЗА ЛИЧНИЯ МУ ПРИНОС ЗА РАЗВИТИЕТО НА ЦАРИЦАТА НА СПОРТОВЕТЕ И ПО СЛУЧАЙ РОЖДЕНИЯ МУ ДЕН.

15.00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – ДВА ЗЛАТНИ МЕДАЛА ВЪВ ФРАНЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЛИЛИ ИГНАТОВА – СТАРШИ ТРЕНЬОР И НА СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ АНСАМБЪЛ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ ДВА ЗЛАТНИ МЕДАЛА НА “ГРАН ПРИ” ВЪВ ФРАНЦИЯ.

ВТОРНИК, 27 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ МАЧ НА ЗВЕЗДИТЕ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХІХ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЯВОР ВЪНДЕВ/“ЛОКОМОТИВ” ПД/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА ХІХ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 28 МАРТ 2007 г.

11. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – РЕШЕНИЯ НА УС НА БФХГ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА СЛЕД ИЗВЪНРЕДНОТО ЗАСЕДАНИЕ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЯ ГИГОВА.

12.00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ДРАГАН НЕШИЧ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВИЯ СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ЖЕНСКИ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ ДРАГАН НЕШИЧ. С УЧАСТИЕТО НА Д-Р МИТКО ИВАНОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 МАРТ 2007 г.

10. 30 ч. – ФУТБОЛ – СИНДИКАТ НА ТРЕНЬОРИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НОВОУЧРЕДЕНИЯ СИНДИКАТ НА ТРЕНЬОРИТЕ ПО ФУТБОЛ В БЪЛГАРИЯ ЗА ЦЕЛИТЕ И ЗАДАЧИТЕ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА.

11. 30 ч. – ФЕХТОВКА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА 5-ИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В СОФИЯ ПО РАПИРА И САБЯ ЗА КУПА “ЕСКАЛИБУР”.

ПЕТЪК, 30 МАРТ 2007 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА ОТБОРА В ПЪРВЕНСТВОТО НА “А” ГРУПА, КОМИСИЯТА ЗА ИЗВАЖДАНЕ НА “НАФТЕКС” И “ЧЕРНОМОРЕЦ 919” ОТ “Б” ГРУПА И НАРУШЕНИЯТА В БФС.

ПОНЕДЕЛНИК , 2 АПРИЛ 2007 г.

11.00 ч. – КОНЕН СПОРТ – ВЕЛИКДЕНСКИ ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ В ПЛЕВЕН. С УЧАСТИЕТО НА МАРИО БИРОВСКИ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА МЕСТНИЯ КЛУБ ПО КОНЕН СПОРТ И Д-Р КРУМ РАШКОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

12. 00 ч. – БИАТЛОН – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КРАСИМИР АНЕВ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”, НОСИТЕЛ НА ЗЛАТЕН И СРЕБЪРЕН МЕДАЛ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО.

13. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДВУКРАТНИТЕ СВЕТОВНИ ШАМПИОНИ АЛБЕНА ДЕНКОВА И МАКСИМ СТАВИСКИ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО ИМ ОТ ЯПОНИЯ.

ВТОРНИК, 3 АПРИЛ 2007 г.

11.30 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ХИМАЛАЙСКА ЕКСПЕДИЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ПРЕДСТОЯЩАТА БЪЛГАРСКА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ХИМАЛАЙСКИЯ ОСЕМХИЛЯДНИК ЧО ОЙО. С УЧАСТИЕТО НА КАМЕН КОЛЧЕВ /РЪКОВОДИТЕЛ/, ПЕТКО ТОТЕВ, ПЕТЯ КОЛЧЕВА И ЖЕКО ВЪТЕВ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА ХХ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЗОРАН БАЛДОВАЛИЕВ – “ЛОКОМОТИВ”/ПД/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА ХХ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 4 АПРИЛ 2007 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЪДИЙСКАТА КОМИСИЯ ПРИ БФС.

ЧЕТВЪРТЪК, 5 АПРИЛ 2007 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – ВЕЧНО ДЕРБИ – ОХРАНА И СИГУРНОСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОМИСАР ГЕОРГИ ЗЛАТКОВ – НАЧАЛНИК НА ОТДЕЛ “ОХРАНА И ОБЩЕСТВЕН РЕД” КЪМ СДВР, КОМИСАР ВЕНЦИСЛАВ СИМЕОНОВ – НАЧАЛНИК ОТДЕЛ “ПЪТНА ПОЛИЦИЯ” – И ДРУГИ ОТГОВОРНИ СЛУЖИТЕЛИ И СПЕЦИАЛИСТИ ЗА БЕЗОПАСНОСТТА ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ И СЛЕД МАЧА ЛЕВСКИ-ЦСКА.

ВТОРНИК, 10 АПРИЛ 2007 г.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТЕФАН ГРОЗДАНОВ /”ЛОКОМОТИВ” СФ/ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ МАРТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

15.30 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – НАГРАДИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА АЛБЕНА ДЕНКОВА, МАКСИМ СТАВИСКИ И ТЕХНИТЕ ТРЕНЬОРИ НАТАЛИЯ ЛИНИЧУК И ГЕНАДИ КАРПОНОСОВ КАТО СПОРТИСТИ И ТРЕНЬОРИ НА МАРТ.

СРЯДА, 11 АПРИЛ 2007 г.

11. 00 ч. – БИАТЛОН – ТРИ В ЕДНО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ПО БИАТЛОН ЗА КУПА “ЧЕПЕЛАРЕ”, КУПА “МАРКОНИ” И КУПА “МОМЧИЛ ЮНАК.

11. 30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – ЮБИЛЕЙ- ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ПО СЛУЧАЙ 30-ГОДИШНИНАТА ОТ СЪЗДАВАНЕТО НА КЛУБ “СРЕДЕЦ” И ПРЕДСТОЯЩИЯ ЮБИЛЕЕН ТУРНИР ЗА КУПА “СОФИЯ” ПОД ШЕФСТВОТО НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА.

ЧЕТВЪРТЪК, 12 АПРИЛ 2007 г.

11.00 ч. – БОРБА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОРБА ЗА ОРГАНИЗАЦИЯТА И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО БОРБА В ЗИМНИЯ ДВОРЕЦ НА СПОРТА.

11.45 ч. – ФУТБОЛИСТ НА 21 КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАНИСЛАВ АНГЕЛОВ – “ЛЕВСКИ”,ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ № 1 НА 21 КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ АНДОН НИКОЛОВ И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ НЕНО ТЕРЗИЙСКИ И ДАНИЕЛА КЕРКЕЛОВА ЗА ПОДГОТОВКАТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ И ОЧАКВАНИЯТА ОТ ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СТРАСБУРГ, ФРАНЦИЯ.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – ДЕПОЗИРАНО ИСКАНЕ ЗА ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС – КАНДИДАТУРИ ЗА НОВО РЪКОВОДСТВО НА БФС:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА ДЕПОЗИРАНОТО ОТ НЕГО ИСКАНЕ ЗА ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС НА БФС И КАНДИДАТУРИТЕ ЗА НОВО РЪКОВОДСТВО НА БФС.

ПЕТЪК, 13 АПРИЛ 2007 г.

11.00 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – ПРЕДОЛИМПИЙСКАТА ГОДИНА – ДОМАКИНСТВО НА БЪЛГАРИЯ НА ПЪРВИЯ ТУРНИР “ГРАН ПРИ” ЗА ЮГОИЗТОЧНА ЕВРОПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА ЗА НАЙ-ВАЖНИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ОТ КАЛЕНДАРА ЗА 2007 г И НОВИЯ БЮДЖЕТ. ПОДГОТОВКАТА ЗА ДОМАКИНСТВОТО НА СОФИЯ И АСЕНОВГРАД НА ПЪРВИЯ “ГРАН ПРИ” ТУРНИР ЗА ЮГОИЗТОЧНА ЕВРОПА. С УЧАСТИЕТО НА ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН ПАРОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР АЛЕКСАНДЪР КАИКОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ТАНЮ КИРЯКОВ, ДВУКРАТНАТА ОЛИМПИЙСКА ШАМПИОНКА МАРИЯ ГРОЗДЕВА И НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ВАЛЕРИ ГРИГОРОВ.

12.00 ч. – СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА, ПОСТОЯННИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ООН НИЙЛ БУНЕ, ПРЕЗИДЕНТА НА БФС БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ И КМЕТА НА КАВАРНА ЦОНКО ЦОНЕВ ЗА СТАРТА НА ПРОЕКТА “ИСКАМ ДА БЪДА!” В РАМКИТЕ НА ДЕКАДАТА НА РОМСКОТО ВКЛЮЧВАНЕ. ПОСЛАНИЦИ НА ПРОЕКТА СА ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ, РОСЕН КИРИЛОВ И СВЕТОСЛАВ ТОДОРОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 16 АПРИЛ 2007 г.

12.00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦ МАРТ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА БАСКЕТБОЛНИЯ ОТБОР НА ЦСКА /ЖЕНИ/, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА МЕСЕЦ МАРТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ГЕОРГИ БОЖКОВ.

12.30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА 22 КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ХРИСТО КОИЛОВ – ЛОКОМОТИВ/СФ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА 22 КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 17 АПРИЛ 2007 г.

11. 00 ч – ДЖУДО – СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО – 50 ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО И НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ ЗА ГОЛЕМИЯ УСПЕХ И ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЧЕСТВАНЕ НА 50-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ДЖУДОТО В БЪЛГАРИЯ.

11. 30 ч. – ЗИМЕН ДВОРЕЦ НА СПОРТА – ЗАСТРАШЕН ОБЕКТ – ПРОДЪЛЖАВАЩО СТРОИТЕЛСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕМА “ЩЕ БЪДЕ ЛИ СПАСЕН ЗИМНИЯТ ДВОРЕЦ НА СПОРТА? ЗАЩО Е НЕОБХОДИМО НЕЗАБАВНО ПРЕУСТАНОВЯВАНЕ НА СТРОИТЕЛНИТЕ ДЕЙНОСТИ ОКОЛО ОБЕКТА?”. С УЧАСТИЕТО НА АСЕН АСЕНОВ – УПРАВИТЕЛ НА ЗИМНИЯ ДВОРЕЦ, ПРОФ.ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ – РЕКТОР НА НСА, СТОЯН ХРАНОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СК “ЛЕВСКИ”, АЛБЕНА ДЕНКОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ КЪНКИ, ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА И ПРЕДСТАВИТЕЛИ ДАМС И НА ФЕДЕРАЦИИТЕ ПО ХОКЕЙ НА ЛЕД, КЪРЛИНГ И БОРБА.

СРЯДА, 18 АПРИЛ 2007 г.

11. 00 ч. – СКАЛНО КАТЕРЕНЕ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ АЛПИЙСКИ КЛУБОВЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО СКАЛНО КАТЕРЕНЕ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА. С УЧАСТИЕТО НА ГЛАВНИЯ СЪДИЯ ЖАК ГОДОФ.

13. 00 ч. – ХАНДБАЛ – НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ХАНДБАЛ СЛЕД УСПЕШНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ В КВАЛИФИКАЦИИТЕ И ПОДГОТОВКАТА ИМ ЗА УЧАСТИЕ В СВЕТОВНОТО И ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ЕМИЛ СТАЙКОВ, ОТГОВОРНИКА ЗА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ ГЕОРГИ ДОЙЧИНОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ ЗА МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ ГЕОРГИ АНДРЕЕВ И ХРИСТО КОЕВ, СЪСТЕЗАТЕЛЯ ОТ МЛАДЕЖКИЯ НИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР РОСЕН КОЛЕВ И ПРЕСАТАШЕТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА СОНЯ ЗЛАТКОВА.

13. 30 ч. – ШАХМАТ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ВИЦЕШАМПИОНКА АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА И РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ШАХМАТ.

ЧЕТВЪРТЪК, 19 АПРИЛ 2007 г.

11. 45 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ШОСЕЕН ПРОБЕГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ВТОРИЯ ШОСЕЕН ПРОБЕГ “ВРЪБНИЦА” – КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНАТА ВЕРИГА. С УЧАСТИЕТО НА ЯНКО ЯНКОВ – КМЕТ НА ОБЩИНА “ВРЪБНИЦА”, ТОНИ ХРИСТОВ – ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМАТА, ДИАНА КИШКИЛОВА – УПРАВИТЕЛ НА “ХИДРОКОМП” /ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР/, ИРЕНАДИМИТРОВА – ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ “СПОРТ И ПРЕВЕНЦИЯ НА ЗАВИСИМОСТИТЕ” КЪМ СТОЛИЧНА ОБЩИНА И АНТОН БОНОВ – ГЛАВЕН РЕДАКТОР НА СП. “ЛЕКА АТЛЕТИКА” КЪМ БФЛА. КОКТЕЙЛ.

15. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА СК “ЛЕВСКИ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 23 АПРИЛ 2007 г.

11. 30 ч. – АЕРОБИКА – СВЕТОВНА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА И ТРЕНЬОРСКИЯ ЩАБ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ В КУРОРТА “БОРОВЕЦ” С УЧАСТИЕТО НА ПОВЕЧЕ ОТ 500 СЪСТЕЗАТЕЛИ.

12. 00 ч. – САМБО – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ САМБО ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ХХVІІ ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ И І ЕВРОПЕЙСКО ПО БОЙНО САМБО В ПРАВЕЦ./27-29 април/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА РУМЕН СТОИЛОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ГЕОРГИ ЮСЕВ И ДВАМАТА СТАРШИ ТРЕНЬОРИ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ ВАСИЛ СОКОЛОВ И СТОЯН САЛАДИНОВ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ: РЕДОВНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ.

13. 30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЦВЕТАН ГЕНКОВ/“ЛОКОМОТИВ” СОФИЯ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ МАРТ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 24 АПРИЛ 2007 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ФЕН КУПА “КАМЕНИЦА” – ЮБИЛЕЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЕТИЯЮБИЛЕЕН ТУРНИР “ФЕН КУПА “КАМЕНИЦА”. С УЧАСТИЕТО НА ПАТРОНА НА ТУРНИРА ДИМИТЪР ПЕНЕВ. ЮБИЛЕЙНИ СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ С БИРА НА КОРЕМ.

12. 30 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ОФ-РОУД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ КРЪГ НА БАЛКАН ОФ-РОУД РАЛИ /ПЛОВДИВ, 27 АПРИЛ – 5 МАЙ/ И ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО ИЗЛОЖЕНИЕ ОФ-РОУД ЕНД АУТДООР /OFF-ROAD & OUTDOOR/, КОЕТО СЕ ПРОВЕЖДА В РАМКИТЕ НА СЪСТЕЗАНИЕТО. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДЪР КОВАЧЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРСКИЯ ОФ-РОУД СЪЮЗ И НА КЛУБ “ГЛАДИАТОР”/ПЛОВДИВ/.

СРЯДА, 25 АПРИЛ 2007 г.

11.00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – РОЖДЕН ДЕН – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” НА ТРИКРАТНАТА АБСОЛЮТНА СВЕТОВНА ШАМПИОНКА МАРИЯ ГИГОВА ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИТЕ Й ЗАСЛУГИ ЗА РАЗВИТИЕТО НА БЪЛГАРСКАТА ХУДОЖЕСТВЕНАТА ГИМНАСТИКА И ПО СЛУЧАЙ РОЖДЕНИЯ Й ДЕН.

ЧЕТВЪРТЪК, 26 АПРИЛ 2007 г.

11.00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА.

ПЕТЪК, 27 АПРИЛ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН БЛИЦ ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩИЯ БЛИЦ ТУРНИР ПО ФУТБОЛ С ОТБОРИТЕ НА “ХАРТС” /ШОТЛАНДИЯ/, “СЛАВИЯ” И ЦСКА. С УЧАСТИЕТО НА ДИРЕКТОРИТЕ НА ДЕТСКО-ЮНОШЕСКИТЕ ШКОЛИ НА “СЛАВИЯ” АТАНАС ДЖАМБАЗКИ И НА ЦСКА СПАС ДЖЕВИЗОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “БЕРОЕ” КРАСИМИР ГЕОРГИЕВ И ФУТБОЛНИЯ МЕНИДЖЪР ПЕТЬО КОСТАДИНОВ.

11. 30 ч. – СПОРТНА АКРОБАТИКА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА АКРОБАТИКА ЗА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН КЛУБЕН ТУРНИР ПО СПОРТНА АКРОБАТИКА В ГАБРОВО. С УЧАСТИЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ СЕЛЕКЦИОНЕР ДРАГОМИР ДРАГАНОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЕВГЕНИ КОЛЕВ И ДЪРЖАВНИЯ ТРЕНЬОР ЮРИЙ ИНДЖОВ.

12. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ С АКРОБАТИЧНИ ЕЛЕМЕНТИ: ПЪРВИ ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “ДРАГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ ТУРНИР ПО ТРАЙАЛ /КОЛОЕЗДЕНЕ С ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ/ В СОФИЯ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ДРАГ”/ФИРМА-ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ВЕЛОСИПЕДИ/. С УЧАСТИЕТО НА ДРАГОМИР КУЗОВ – УПРАВИТЕЛ НА ФИРМАТА, ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “ШЕНКЕР” И ЧОВЕКА-ПАЯК ИВАН КРИСТОФ.

СРЯДА, 2 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ – НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР “ШЕНКЕР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ІV НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”.

11. 30 ч. – ГИМНАСТИКА – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГИМНАСТИКА СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ХОЛАНДИЯ.

12. 15 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” -ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС В КЛАС 65 И КЛАС 80 КУБ.СМ. С УЧАСТИЕТО НА МИНИСТЪРА НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ РУМЕН ПЕТКОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ”, МИНИСТЪРА НА РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ И БЛАГОУСТРОЙСТВОТО АСЕН ГАГАУЗОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОГДАН НИКОЛОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 3 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – ПЪРВИ ДЕН НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДЪРЖАВНАТА АГЕНЦИЯ ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ ДЕН НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ И ИНИЦИАТИВИТЕ В РАМКИТЕ НА ПРАЗНИКА. ПОКАНЕН ЗА УЧАСТИЕ Е И КМЕТЪТ НА СОФИЯ БОЙКО БОРИСОВ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА 25 КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЙОРДАН ТОДОРОВ – ЦСКА, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА 25 КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 4 МАЙ 2007 г.

11.00 – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ-СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА ПОСЛЕДНИТЕ РЕШЕНИЯ НА ИЗПЪЛКОМА НА БФС И ПРОЦЕДУРА ЗА СВИКВАНЕ НА ИЗВЪНРЕДЕН КОНГРЕС НА СЪЮЗА.

ПОНЕДЕЛНИК, 7 МАЙ 2007 г.

11.00 ч.-МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО.

ВТОРНИК, 8 МАЙ 2007 г.

10. 30 ч. – ЕВРОФУТБОЛ – ЦЕЛЕВИ ТИРАЖ ЗА СПОРТНИ ПЛОЩАДКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ЕВРОФУТБОЛ” И ФОНДАЦИЯ “РАБОТИЛНИЦА ЗА ГРАЖДАНСКИ ИНИЦИАТИВИ”/ФРГИ/ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ЦЕЛЕВИ ТИРАЖ НА ДЪРЖАВНАТА ЛОТАРИЯ ЗА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА ЗА СПОРЛТНИ ПЛОЩАДКИ. С УЧАСТИЕТО НА МАРГАРИТА ЛУЛОВА – ДИРЕКТОР “ВРЪЗКИ С ОБЩЕСТВЕНОСТТА” НА “ЕВРОФУТБОЛ” И ИЛИЯНА НИКОЛОВА, ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ФРГИ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

СРЯДА, 9 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – БОРБА – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ С ЧЕКОВЕ ПО 5000 ЛВ НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШАМПИОНИ ПО БОРБА СТАНКА ЗЛАТЕВА И НИКОЛАЙ ГЕРГОВ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА.

11. 30 ч. – СТРИЙТБОЛ – ФИНАЛ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО СТРИЙТБОЛ “САМСУНГ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛЕН КРЪГ В СОФИЯ. ТОМБОЛА И СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ ЗА ВСИЧКИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – ШВЕЙЦАРСКИ УЧИТЕЛИ – СПОРТНИ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОЛИМПИЙСКИЯ КЛУБ НА НСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СПОРТНИ ИГРИ ПО ФУТБОЛ, ВОЛЕЙБОЛ, БАСКЕТБОЛ И ЛЕКА АТЛЕТИКА В ЧЕСТ НА 103-ГОДИШНИНАТА ОТ ПРИСТИГАНЕТО НА ШВЕЙЦАРСКИТЕ УЧИТЕЛИ В БЪЛГАРИЯ И ДЕНЯ НА БЪЛГАРСКИЯ СПОРТ – 17 МАЙ.

11. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ – ПРЕДСТАВЯНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ НА МЪЖКИЯ И ЖЕНСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛ КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ И ГЕОРГИ БОЖКОВ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВИТЕ И СПОРТНАТА ПРОГРАМА.

ПЕТЪК, 11 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – РЪГБИ – ТУРНИР “КУПАТА НА РЕКТОРА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ХІІІ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО РЪГБИ ЗА “КУПАТА НА РЕКТОРА” И В ЧЕСТ НА 65-ГОДИШНИНАТА ОТ ОСНОВАВАНЕТО НА НСА. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. Д-Р ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ, РЕКТОР НА НСА И ДОЦ. НИКОЛАЙ КОЛЕВ, ЗАВЕЖДАЩ КАТЕДРА “ФУТБОЛ, ТЕНИС И РЪГБИ” И МЕНИДЖЪР НА ТУРНИРА.

ВТОРНИК, 15 МАЙ 2007 г.

10.20 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ ПЕЧЕЛИ ОБИКОЛКАТА НА ТУРЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ОБИКОЛКАТА НА ТУРЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ДРАГОМИР КУЗОВ – УПРАВИТЕЛ НА ФИРМА “ДРАГ” – ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ГАБРОВСКИ.

11. 00 ч. – САМБО – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО САМБО ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОЦ. Д-Р РУМЕН СТОИЛОВ. ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВА ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ, МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ.

11. 30 ч. – СИЛОВ ТРИБОЙ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СИЛОВ ТРИБОЙ СЛЕД ТРИУМФА НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА ЕВРОШАМПИОНАТА – 13 МЕДАЛА В ДВИЖЕНИЯТА, АБСОЛЮТНА ТИТЛА ЗА ИВАЙЛО ХРИСТОВ И ВИЦЕШАМПИОН В ТРИБОЯ ПРИ ЖЕНИТЕ ЗА МАРИЯ ПИЛЕВА. С УЧАСТИЕТО НА ЕМИЛ ИВАНОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, АБСОЛЮТНИЯ ШАМПИОН ИВАЙЛО ХРИСТОВ, БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ И СТАРШИ ТРЕНЬОР ТОДОР ВАСИЛЕВ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА 27 КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ХРИСТО КОИЛОВ / “ЛОКОМОТИВ СФ”/, ИЗБРАН ЗАИГРАЧ №1 НА 27 КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 16 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА 26 КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВАНЯ ДЗАФЕРОВИЧ / “БЕРОЕ”/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА 26 КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 30 ч. – БОРБА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА НИКОЛАЙ ГЕРГОВ – ИЗБРАН ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ АПРИЛ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ – КОРУПЦИЯТА В БФС И ЛИЦЕНЗИОННАТА КОМИСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ. ИЗНАСЯНЕ НА КОНКРЕТНИ ДАННИ, УЛИЧАВАЩИ В КОРУПЦИЯ РЪКОВОДСТВОТО НА БФС И ЛИЦЕНЗИОННАТА КОМИСИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ТУРНИР “НОВИ ЗВЕЗДИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ХХІХ ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР “НОВИ ЗВЕЗДИ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ И ЗАМЕСТНИК-РЕКТОРА НА НСА ПРОФ. ПЕТЪР БОНОВ.

11. 30 ч. – ТЕНИС – “РОЛАН ГАРОС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “СОФИЯ ФРАНС АУТО” – ОРГАНИЗАТОР НА ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР ЗА СМЕСЕНИ ДВОЙКИ “РОЛАН ГАРОС” НА ТЕНИС КОМПЛЕКС “МАЛЕЕВИ”. /НАГРАДАТА ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ Е 5-ДНЕВНА ЕКСКУРЗИЯ ДО ПАРИЖ. /

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ /АБФ/ ЗА ГОДИШНИТЕ НОМИНАЦИИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ, ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ, ЦВЕТАН ГЕНКОВ, ДОНЧО ДОНЕВ- ПРЕЗИДЕНТ И ГЕОРГИ БОЙЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА АБФ.

ПЕТЪК, 18 МАЙ 2007 г.

11.00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – РЕШЕНИЯ НА УС НА БФВТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АНДОН НИКОЛОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА РЕШЕНИЯТА НА ПОСЛЕДНИЯ УПРАВИТЕЛЕН СЪВЕТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И СВИКАНОТО ОТ СЪДА ИЗВЪНРЕДНО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ЦЕНТРАЛАТА.

ВТОРНИК, 22 МАЙ 2007 г.

11.30 – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК “ЛУКОЙЛ НЕФТОХИМИК” И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА КЛУБА СЕВЕРИН ДИМИТРОВ, ИЗБРАНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М. АПРИЛ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.15 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – НОВО ОБЩО СЪБРАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИНИЦИАТОРИТЕ НА НОВО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФВТ. С УЧАСТИЕТО НА ГЪЛЪБИН БОЕВСКИ, АНТОН КОДЖАБАШЕВ, ЗДРАВКО СТОИЧКОВ, АСЕН ЗЛАТЕВ, ТЕНЧО ТЕНЕВ, НЕДЕЛЧО КОЕВ, БОРИСЛАВ ГИДИКОВ.

СРЯДА, 23 МАЙ 2007 г.

11. 30 ч. – ГРЕБАНЕ – НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ – НОВ СЕЗОН – ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГРЕБАНЕ ЗА НАЧАЛОТО НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН, СЪСТАВИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ И ПОДГОТОВКАТА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СТАРТОВЕ – ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА СВЕТЛА ОЦЕТОВА, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СВИЛЕН НЕЙКОВ И НАЙ-ДОБРАТА СЪСТЕЗАТЕЛКА РУМЯНА НЕЙКОВА.

СЪБОТА, 26 МАЙ 2007 г.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ГРЕБАНЕ

ПОНЕДЕЛНИК, 28 МАЙ 2007 г.

11. 30 ч. – ТРЕТИ СВЕТОВНИ РАБОТНИЧЕСКИ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА КНСБ Д-Р ЖЕЛЯЗКО ХРИСТОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА И НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯ “ТРУД, СПОРТ, ЗДРАВЕ” КЪМ КНСБ КОСТАДИН ПЪРЗУЛОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТРЕТИ СВЕТОВНИ РАБОТНИЧЕСКИ ИГРИ В АЛБЕНА.

ВТОРНИК, 29 МАЙ 2007 г.

10. 00 ч. – ФУТБОЛ – ДАНОНИАДА – ДЕСЕТИ ФИНАЛЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФС И НА “ДАНОН СЕРДИКА” АД ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ X ФИНАЛЕН ТУРНИР “ДАНОНИАДА”. С УЧАСТИЕТО НА СТЕФАН ОРМАНДЖИЕВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФС И ЕМИЛ ГОЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР НА “ДАНОН СЕРДИКА” АД.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТЕНИС ТУРНИРА ЗА АМАТЬОРИ, ОРГАНИЗИРАН ОТ “БАЛКАН СТАР”, ОК СПОРТ И ТК “АКАДЕМИК”.

11. 30 ч. – SOS ДЕТСКИ СЕЛИЩА – РЕЦЕПТИ ЗА УСПЕХА СЛЕД АБИТУРИЕНТСКИТЕ БАЛОВЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “SOSДЕТСКИ СЕЛИЩА – БЪЛГАРИЯ” НА ТЕМА: “РЕЦЕПТИ ЗА УСПЕХА СЛЕД АБИТУРИЕНТСКИТЕ БАЛОВЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ПЛАМЕН СТОЯНОВ – НАЦИОНАЛЕН ДИРЕКТОР И СОНЯ ДОЧЕВА – ВРЪЗКИ С ОБЩЕСТВЕНОСТТА.

12. 00 ч. – ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ”. ВИКТОРИНА С НАГРАДИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ, СУВЕНИРИ ЗА ВСЕКИ. КОКТЕЙЛ СЛЕД ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА.

СРЯДА, 30 МАЙ 2007 г.

10. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВЕНСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА РАВНОСМЕТКАТА ОТ ЗАВЪРШИЛОТО ПЪРВЕНСТВО НА “А” ПФГ.

11. 30 ч. – КОНЕН СПОРТ – XV МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СВЕТИ ГЕОРГИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕЗДОВИ КЛУБ “СВ. ГЕОРГИ” И БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН ПЕТНАДЕСЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СВЕТИ ГЕОРГИ” /КОННА БАЗА “ХАН АСПАРУХ”/.

12. 00 ч. – НОВА СПОРТНА ОРГАНИЗАЦИЯ – БЪЛГАРСКИ МЛАДЕЖКИ СПОРТЕН СЪЮЗ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НОВОУЧРЕДЕНИЯ БЪЛГАРСКИ МЛАДЕЖКИ СПОРТЕН СЪЮЗ И НА УЧРЕДИТЕЛИ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА ЗА НЕЙНИТЕ ЗАДАЧИ И ЦЕЛИ.

12. 30 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ЗВУКОВО И ТУНИНГ ШОУ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ЗВУКОВО И ТУНИНГ ШОУ ЗА ПРОГРАМАТА И УЧАСТНИЦИТЕ В НЕГО/2 и 3 юни 2007 г., писта “Дракон”, с. Калояново, Пловдивско/. С УЧАСТИЕТО НА БОРИСЛАВ РАДОСЛАВОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ЕММА САУНД ЕНД ТУНИНГ – БЪЛГАРИЯ/Европейската асоциация за мобилни медии/.

14. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПОБЕДНОТО ЗАВРЪЩАНЕ НА ИВЕТ ЛАЛОВА! ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРАТА НИ СПРИНТЬОРКА ИВЕТ ЛАЛОВА СЛЕД ПОБЕДАТА И НА 100 М НА ТУРНИРА “АРТУР ТАКАЧ” В БЕЛГРАД.

ЧЕТВЪРТЪК, 31 МАЙ 2007 г.

10.00 ч. – ОБЩО ОТЧЕТНО-ИЗБОРНО СЪБРАНИЕ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА.

ПЕТЪК, 1 ЮНИ2007 г.

10. 30 ч. – ЙОГА – ПЪРВИ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН – ДЕМОНСТРАЦИЯ ПРЕД МЕДИИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БОРИСЛАВ НИКОЛОВ – ПЪРВИЯТ БЪЛГАРСКИ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО ЙОГА И НОСИТЕЛ НА 2 СРЕБЪРНИ МЕДАЛА. ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ЕЛЕМЕНТИ ОТ ШАМПИОНСКОТО СЪЧЕТАНИЕ.

11. 00 ч. – ФУТБОЛНИ ЛЕГЕНДИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШАМПИОНИ ЗА ЮНОШИ ОТ СОФИЯ 1959, ЛАЙПЦИГ 1969, И СТОКХОЛМ 1974 – ДИМИТЪР ЯКИМОВ, ГЕОРГИ ДЕНЕВ, СПАС ДЖЕВИЗОВ, РАДИ ЗДРАВКОВ /ВСИЧКИ ОТЦСКА/, ПАВЕЛ ПАНОВ/ЛЕВСКИ/ И АНТОН КРЪСТЕВ/СЛАВИЯ/.

СЪБОТА, 2 ЮНИ 2007 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ В ПЪРВА БУНДЕСЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ И НЕГОВИЯ МЕНИДЖЪР ЕМИЛ ДАНЧЕВ,ЗА ПРЕМИНАВАНЕТО НА ФУТБОЛИСТА В ОТБОРА НА “ЕНЕРГИ”/КОТБУС/ ОТ ПЪРВА БУНДЕСЛИГА.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 ЮНИ 2007 г.

11. 30 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В РИГА, КОЕТО Е ПЪРВА ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СИМЕОН МОНЕВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР РУМЕН ДИМИТРОВ И НАЙ-ДОБРИЯ НИ СЪСТЕЗАТЕЛ ЦАНКО ХАНТОВ.

СРЯДА, 6 ЮНИ 2007 г.

10.30 ч. – НАЦИОНАЛНИ “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС” ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ НАЦИОНАЛНИ ИГРИ ЗА ХОРА С ИНТЕЛЕКТУАЛНИ УВРЕЖДАНИЯ /СОФИЯ, 7-9 ЮНИ 2007 г./

11. 00 ч. – ПЛУВЕН МАРАТОН – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ ПРЕДИ СТАРТОВЕТЕ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН И ПОВТОРНОТО ПРЕПЛУВАНЕ НА ЛАМАНША ЗА СВЕТОВЕН РЕКОРД. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ТУМАНОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 ЮНИ 2007 г.

11.30 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – КЕМПО – ДЕВЕТ СВЕТОВНИ ТИТЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ БЪЛГАРСКО КЕМПО СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ 9 ЗЛАТНИ МЕДАЛА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВЕЛИН ХАДЖОЛОВ.

ПЕТЪК, 8 ЮНИ 2007 г.

11.00 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – НОВА НАЦИОНАЛНА ДВОЙКА /ЖЕНИ/: ПЪРВА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВАТА НИ НАЦИОНАЛНА ДВОЙКА ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ПЕТЯ ЯНЧУЛОВА И ЕВА ЧОЛАКОВА ПРЕДИ УЧАСТИЕТО ИМ В СВЕТОВНИТЕ ТУРНИРИ ЗА СПЕЧЕЛВАНЕ НА ОЛИМПИЙСКА КВОТА.

ВТОРНИК, 12 ЮНИ 2007 г.

11.00 ч. – САМБО – 50 ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО САМБО РУМЕН СТОИЛОВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИЯ МУ ПРИНОС ЗА РАЗВИТИЕТО НА БЪЛГАРСКОТО САМБО И ПО ПОВОД 50-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ТОЗИ СПОРТ У НАС.

11.30 ч. – ФУТБОЛ: РЕДОВНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА: “ЛИЦЕНЗИРАНЕТО В БФС – СМЯХ И КОРУПЦИЯ”.

СРЯДА, 13 ЮНИ 2007 г.

11.00 ч. – СУМО – ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО – ОФИЦИАЛНО ИЗПРАЩАНЕ НА СЕКРЕТАРЯ НА ПОСОЛСТВОТО НА ЯПОНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СУМО ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В БУДАПЕЩА. ОФИЦИАЛНО ИЗПРАЩАНЕ НА Г-ЦА АОИ ЯМАГИШИ – СЕКРЕТАР ПО КУЛТУРНИТЕ ВЪПРОСИ НА ПОСОЛСТВОТО НА ЯПОНИЯ В СОФИЯ- ПО ПОВОД КРАЯ НА МАНДАТА Й.

12.00 ч. – ТЕНИС – ГЛОБУЛ ТЕНИС КЪП – НОВ ДОГОВОР: ПОДПИСВАНЕ НА НОВ ДОГОВОР ЗА СЪТРУДНИЧЕСТВО МЕЖДУ “ГЛОБУЛ” И БФ ТЕНИС И ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВОТО ИЗДАНИЕ НА ТЕНИС-ВЕРИГАТА “ГЛОБУЛ ТЕНИС КЪП”. С УЧАСТИЕТО НА ПЕТЯ СТОЯНОВА – ДИРЕКТОР “КОРПОРАТИВЕН МАРКЕТИНГ” НА “ГЛОБУЛ”, СТЕФАН ЦВЕТКОВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ И ГЕОРГИ ДОНЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БФТ.

12. 30 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНИ ВИЦЕШАМПИОНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЕТА ДУКОВА, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА И НА МОМИЧЕТАТА ОТ АНСАМБЪЛА, СПЕЧЕЛИЛИ ВТОРО МЯСТО НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ИСПАНИЯ.

ЧЕТВЪРТЪК, 14 ЮНИ 2007 г.

12. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В АЛБЕНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ГОЛЯМ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В АЛБЕНА С УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ЗВЕЗДИ.

13. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – НАЦИОНАЛЕН АНСАМБЪЛ – ОСТАВКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЛИЛИ ИГНАТОВАСЛЕД ПОДАДЕНАТА ОТ НЕЯ ОСТАВКА КАТО СТАРШИ-ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ АНСАМБЪЛ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА.

14. 45 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ В СЕВЛИЕВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ В КЛАС МХ1 И МХ2 В СЕВЛИЕВО. С УЧАСТИЕТО НА МИНИСТЪРА НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ РУМЕН ПЕТКОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ”, МИНИСТЪРА НА РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ И БЛАГОУСТРОЙСТВОТО АСЕН ГАГАУЗОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОГДАН НИКОЛОВ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ВТОРНИК, 19 ЮНИ 2007 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ В АЛБЕНА – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

11. 30 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ – СВЕТОВНА КУПА : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТОЯН ДИМИТРОВ, ЧЛЕНОВЕ НА УС, ТРЕНЬОРИ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ. КОКТЕЙЛ И СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА: “ЗЛОУПОТРЕБИТЕ ПРИ ЛИЦЕНЗИРАНЕТО НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС”.

СРЯДА, 20 ЮНИ 2007 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВЕТ ЛАЛОВА – ИЗБРАНА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ МАЙ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – СЛЕД ОБЩОТО СЪБРАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АНДОН НИКОЛОВ СЛЕД СКАНДАЛИТЕ НА ПОСЛЕДНОТО ОБЩО СЪБРАНИЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 21 ЮНИ 2007 г.

10. 00 ч. – СИЛОВИ АТЛЕТИ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СИЛОВИ АТЛЕТИ/АЙРЪН МЕН/ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР “ТОРН СПРИНГ ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” – КРЪГ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО СИЛОВ МНОГОБОЙ.

11. 00 ч. – ПЛАЖЕН ФУТБОЛ – ПЪРВИ ТУРНИР ЗА ЖУРНАЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ ТУРНИР ПО ПЛАЖЕН ФУТБОЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ ЗА КУПА “БОНУС ЕНЕРДЖИ” НА ПЛУВЕН КОМПЛЕКС “ЛЮЛИН БИЙЧ”. ЗАПИСВАНИЯ ЗА УЧАСТИЕ И ЖРЕБИЙ. С УЧАСТИЕТО НА ЛЪЧЕЗАР ПАЛАНКОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА МЕНИДЖЪРСКА АГЕНЦИЯ “ЛП СУПЕРСПОРТ”.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ПИРИН БЛАГОЕВГРАД” В “А” ГРУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО КОТЕВ – ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР НА “ПИРИН БЛАГОЕВГРАД” И НА КАПИТАНА НА ОТБОРА СВЕТОСЛАВ ДЯКОВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА, ПОДГОТОВКАТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА СЛЕД ВЛИЗАНЕТО В “А” ГРУПА.

ПЕТЪК, 22 ЮНИ 2007 г.

10. 20 ч. – СИЛОВ ТРИБОЙ – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СИЛОВ ТРИБОЙ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ. С УЧАСТИЕТО НА ЗЛАТНИТЕ МЕДАЛИСТИ ВАСИЛ ЯНЧЕВ И ЕВЛОГИ ГЕОРГИЕВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ТОДОР ВАСИЛЕВ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЕМИЛ ИВАНОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН БОТЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 25 ЮНИ 2007 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ В СОФИЯ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

11. 30 ч. – ШАХМАТ – СЛЕД ЗАСЕДАНИЕТО НА ФИДЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ШАХМАТ СТЕФАН СЕРГИЕВСЛЕД ЗАСЕДАНИЕТО НА ФИДЕ.

12.30 ч. – ОФ-РОУД – ЕВРОПЕЙСКО РАЛИ “БРЕСЛАУ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЧЕТИРИТЕ БЪЛГАРСКИ ЕКИПАЖА, КОИТО ЩЕ УЧАСТВАТ В НАЙ-ГОЛЯМОТО ЕВРОПЕЙСКО ОФ-РОУД РАЛИ “БРЕСЛАУ”. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДЪР КОВАЧЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ “ГЛАДИАТОР”/ТРЕТИ НА “БРЕСЛАУ 2006″/, КРАСИМИР ИЛИЕВ – ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2006 ПО ОФ-РОУД/ВТОРИ НА “БРЕСЛАУ 2006″/ И НАВИГАТОРЪТ МУ ИВАН МАРИНОВ, ПЕТЪР РАДЕВ И СТОЯН НАНКИН, РУСИ РУСЕВ ИВЛАДИМИР МИЛЕВ.

ВТОРНИК, 26 ЮНИ 2007 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – МАРЕК ПРЕДИ СТАРТА НА ПОДГОТОВКАТА ЗА НОВИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФК “МАРЕК”/ДУПНИЦА/ ЙОРДАН АНДРЕЕВ И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА СТОЯН КОЦЕВ ПРЕДИ СТАРТА НА ПОДГОТОВКАТА ЗА НОВОТО ПЪРВЕНСТВО.

13.00 ч. – ФУТБОЛ – ЛОКОМОТИВ СОФИЯ – НАЧАЛО НА ЛЯТНАТА ПОДГОТОВКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ЛОКОМОТИВ СОФИЯ ИВО ТОНЕВ ЗА СТАРТА И КАЛЕНДАРА НА ЛЯТНАТА ПОДГОТОВКА НА ОТБОРА.

СРЯДА, 27 ЮНИ 2007 г.

11. 00 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – КУНГ-ФУ – ПЪРВА БАЛКАНИАДА В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ БАЛКАНСКИ ШАМПИОНАТ ПО КУНГ-ФУ /29.06 – 01.07. 2007, НСА/.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ХОРА С УВРЕДЕН СЛУХ В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА ХОРАТА С УВРЕДЕН СЛУХ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА В СОФИЯ ПОД ПАТРОНАЖА НА МИНИСТЪРА НА ВЪНШНИТЕ РАБОТИ ИВАЙЛО КАЛФИН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НИКОЛАЙ НИКОЛОВ, ТРЕНЬОРА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ И ДВАМА ОТ СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ НИКОЛАЙ ИВАНОВ И ХРИСТО СЕПАРЕВСКИ.

12.00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ – ФИНАНСИРАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И ФИТНЕС ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ ЗА ПОЛУГОДИЕТО И ТЪРСЕНЕТО НА НОВИ НАЧИНИ ЗА ФИНАНСИРАНЕ.

12. 30 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ В СОФИЯ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ. С УЧАСТИЕТО НА САМАНТА МАКИНТОШ И АНГЕЛ НЯГОЛОВ ПОБЕДИТЕЛИ ОТ ТУРНИРА В “АЛБЕНА”.

ПОНЕДЕЛНИК, 2 ЮЛИ 2007 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – БАЛКАНСКИ ШАМПИОНАТ В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ БАЛКАНСКИ ШАМПИОНАТ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В СОФИЯ /4-5.072007г., ст. “ВАСИЛ ЛЕВСКИ”/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ. КОКТЕЙЛ.

11. 30 ч. – БИЛЯРД – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС ОТ ВЕРИГАТА “НАЙ-ДОБРИТЕ ОТ ИЗТОКА”:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ БИЛЯРДЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ У НАС ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ОТ ВЕРИГАТА “BEST OF THE ЕАST” /6-8.07.07,БУРГАС/.

13.00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОПИТ ЗА ПОКУШЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА Д-Р МИТКО ИВАНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ И ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ И НА ВЕРКА НИКОЛОВА – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ: “ОПИТЪТ ЗА ПОКУШЕНИЕ СРЕЩУ ВИЦЕПРЕЗИДЕНТИТЕ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ”.

ВТОРНИК, 3 ЮЛИ 2007 г.

09.30 ч. – ЗАСЕДАНИЕ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ЧЕСТВАНЕ НА 60-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ОСК “АКАДЕМИК” – СОФИЯ.

10.30 ч. – ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ “АКАДЕМИК” – СОФИЯ НА 60 ГОДИНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ЧЕСТВАНЕ НА 60-ГОДИШНИНАТА НА ОСК “АКАДЕМИК” – СОФИЯ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА ПРОГРАМАТА ЗА ОТБЕЛЯЗВАНЕ НА ЮБИЛЕЯ.

11.30 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В БАКУ.

12.00 ч. – ПЛАЖЕН ФУТБОЛ – ТУРНИР “АРИАНА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА ПО ПЛАЖЕН ФУТБОЛ И ДЖАГИ “АРИАНА”.КОКТЕЙЛ – БИРА И МЕЗЕТА.

ПЕТЪК, 6 ЮЛИ 2007 г.

11.30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕЗДЖАН НАИМОВА, ИЗБРАНА ЗА СПОРТИСТ НА М.ЮНИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 9 ЮЛИ 2007 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК ЦСКА С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРИТЕ НА МЪЖКИЯ И ЖЕНСКИЯ ОТБОР НА КЛУБА РОСЕН БАРЧОВСКИ И ГЕОРГИ БОЖКОВ.

12.00 ч. – ФУТБОЛ И ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС ИВАЙЛО ДРАЖЕВ: “ЩАНГИТЕ И ФУТБОЛЪТ В БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ИВАН АБАДЖИЕВ, АЛЕКСАНДЪР ВЪРБАНОВ И АНДОН НИКОЛОВ.

ВТОРНИК, 10 ЮЛИ 2007 г.

11. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ ДО 20 г. В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ТИНА ДИМИТРОВА – СТАРШИ ТРЕНЬОР, АЛБЕНА БРЪНЗОВА – ПОМОЩНИК-ТРЕНЬОР НА БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР И ЕКАТЕРИНА ДИМИТРОВА – СЪСТЕЗАТЕЛКА.

12. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – БЪЛГАРСКИ ШАМПИОН В РАЛИ “БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИМИТЪР ИЛИЕВ, ВТОРИЯТ БЪЛГАРИН, СПЕЧЕЛИЛ ТИТЛАТА В 38-ГОДИШНАТА ИСТОРИЯ НА НАЙ-ПРЕСТИЖНОТО АВТОМОБИЛНО СЪСТЕЗАНИЕ У НАС – ” РАЛИ БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ИЛИЯ ЧУБРИКОВ – ПЪРВИЯ БЪЛГАРИН, СПЕЧЕЛИЛ ПРОЯВАТА ПРЕДИ 36 ГОДИНИ.

СРЯДА, 11 ЮЛИ 2007 г.

11.00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ, ДЕВОЙКИ И МЛАДЕЖИ В СОФИЯ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В НЕГО.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ПРОТЕСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОТБОРИ ОТ ЗАПАДНАТА “Б” ГРУПА СРЕЩУ РЕШЕНИЕТО НА БФС ЗА УЧАСТИЕТО НА ДУБЛИРАЩИ ОТБОРИ НА “ЛЕВСКИ”, ЦСКА И “ЛИТЕКС”.

ЧЕТВЪРТЪК, 12 ЮЛИ 2007 г.

11.00 ч. – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ – ПЪРВО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ “XVenture Race”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “XVКЛУБ” ЗА ОРГАНИЗИРАНОТО ОТ ТЯХ СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЕКСТРЕМЕН МНОГОБОЙ – ИЗМИНАВАНЕ НА 300 КМ СИЛНО ПРЕСЕЧЕН ТЕРЕН С ДЕНИВЕЛАЦИЯ 3000 М ЗА 80 ЧАСА. СЪСТЕЗАНИЕТО Е ПОД ПАТРОНАЖА НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ВЕСЕЛА ЛЕЧЕВА И Е В ПАМЕТ НАВСИЧКИ ЗАГИНАЛИ БЪЛГАРСКИ АЛПИНИСТИ.

ПЕТЪК, 13 ЮЛИ 2007 г.

12.00 ч. – ТЕНИС – КУПА “ДЕЙВИС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ЗА КУПА “ДЕЙВИС” ПРЕДИ РЕШИТЕЛНИЯ МАЧ С КИПЪР ЗА ОСТАВАНЕ ВЪВ ІІ ГРУПА НА ЕВРО/АФРИКАНСКАТА ЗОНА. С УЧАСТИЕТО НА ИГРАЕЩИЯ КАПИТАН ИВАЙЛО ТРАЙКОВ, ИЛИЯ КУШЕВ, ЙОРДАН КЪНЕВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ ТЕНИС ГЕОРГИ ДОНЧЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 16 ЮЛИ 2007 г.

11.00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – НАГРАДИ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БАЛКАНСКИТЕ ШАМПИОНИ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА ОТ ТЪРГОВСКА И КОРПОРАТИВНА БАНКА.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – АТАНАС КУРДОВ В “БАЙЕР” ЛЕВЕРКУЗЕН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АТАНАС КУРДОВ И НЕГОВИЯ МЕНИДЖЪР ЕМИЛ ДАНЧЕВ ЗА ПРЕМИНАВАНЕТО НА ФУТБОЛИСТА В ОТБОРА НА “БАЕЙР”/ЛЕВЕРКУЗЕН/.

12. 00 ч. АВТОМОБИЛИЗЪМ – РАЛИ “ВИДА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА РАЛИ “ВИДА”. С УЧАСТИЕТО НА КМЕТА НА ВИДИН ИВАН ЦЕНОВ, ДИРЕКТОРА НА РАЛИТО ЕМИЛ МАРИНОВ И ГЛАВНИЯ МЕНИДЖЪР НА “БОИЛА АВТО МОТОР СПОРТ” ВЛАДИМИР ИЛИЕВ.

ВТОРНИК, 17 ЮЛИ 2007 г.

11. 30 ч. – ОРИЕНТИРАНЕ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО – УСПЕХИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ОРИЕНТИРАНЕ СЛЕД УСПЕХИТЕ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В АВСТРАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОЦ. АТАНАС ГЕОРГИЕВ, БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ НА СПРИНТ ИВАН СИРАКОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА КАЛИН ПЕНЧЕВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 19 ЮЛИ 2007 г.

11.00 ч. – КАРАТЕ – СВЕТОВНА КУПА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ ВЪВ ВАРНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БНФ КАРАТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ЗА ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ ВЪВ ВАРНА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСЕЙ ПЕТРОВ, НЕШКА РОБЕВА И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ЗПК “ЛЕВ ИНС” СТЕФАН СОФИЯНСКИ.

12. 00 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – СЛЕД ТРИУМФА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА СЛЕД ШАМПИОНАТА НА СТАРИЯ КОНТИНЕНТ – ТРЕТА ТИТЛА ЗА ТАНЮ КИРЯКОВ, БРОНЗОВ МЕДАЛ ЗА МАРИЯ ГРОЗДЕВА И ОТБОРНО ШАМПИОНИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР КАИКОВ, ТАНЮ КИРЯКОВ, АНТОН РИЗОВ /ФИНАЛИСТ НА ПУШКА/.

ПЕТЪК, 20 ЮЛИ 2007 г.

10.30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН. С УЧАСТИЕТО НА МИНИСТЪРА НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ РУМЕН ПЕТКОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ТРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ”, ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН АЛЕС ХЛАД И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОГДАН НИКОЛОВ.

ИЗВЪНРЕДНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ!КОЛОЕЗДЕНЕ В 14.00 ч.

ПЕТЪК, 20 ЮЛИ 2007 г.

14.00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА МАРШРУТА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО КОЛОЕЗДЕНЕ ЗА ЮНОШИ И МЛАДЕЖИ И УЛИЧНОТО ДВИЖЕНИЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 23 ЮЛИ 2007 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – СУПЕРКУПА НА БЪЛГАРИЯ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ЕВРОФУТБОЛ” И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ “ЛЕВСКИ” – “ЛИТЕКС” ЗА СУПЕРКУПАТА НА БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ, ЛЮБЕ СПАСОВ – СЕКРЕТАР НА ПФЛ, ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА “ЛЕВСКИ” И “ЛИТЕКС”.

СРЯДА, 25 ЮЛИ 2007 г.

11.00 ч. – ИН ЛАЙН ХОКЕЙ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ПЪРВЕНСТВО В СОФИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ЛЕД.

ЧЕТВЪРТЪК, 26 ЮЛИ 2007 г.

11. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – КОНФЛИКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ВК “БЕНКОВСКИ”/ПАЗАРДЖИК/ БОРИСЛАВ СПАСОВ ЗА НАРУШЕНИЯ НА ЧЛЕНОВЕ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И НЕРАЗГЛЕДАНИ ЖАЛБИ ПО ВАЖНИ ВЪПРОСИ.

14.00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – “ГРАН ПРИ” ПО МОТОКРОС В САМОКОВ – ДАРЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ “ГРАН ПРИ” В САМОКОВ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС. ВРЪЧВАНЕ НА ДАРЕНИЕ ОТ “МОТО ПФОЕ” ЗА ПРОТИВОПОЖАРНАТА ОХРАНА – АВТОМОБИЛ “ВОЛВО”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ.

ВТОРНИК, 31 ЮЛИ 2007 г.

13.30 – ВОЛЕЙБОЛ – ТРЕНЬОР И ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ /МЪЖЕ/ И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА МАРТИН СТОЕВ, ИЗБРАНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М. ЮНИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРТИН СТОЕВ ЗА СЪСТАВА И ПОДГОТОВКАТА НА ОТБОРА ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В МОСКВА.

СРЯДА, 1 АВГУСТ 2007 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – МАРЕК ПРЕДИ СТАРТА НА НОВИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФК “МАРЕК”/ДУПНИЦА/ ЙОРДАН АНДРЕЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА, ПОДГОТОВКАТА И АМБИЦИИТЕ НА ОТБОРА В НОВОТО ПЪРВЕНСТВО.

ЧЕТВЪРТЪК, 2 АВГУСТ 2007 г.

11.00 ч. – БИАТЛОН – КУПА IBU: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ТРАДИЦИОННО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЛЕТЕН БИТАЛОН ЗА КУПАТА НА IBU НА БЕЛМЕКЕН.

11.30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “МЕМОРИАЛ ПАВЕЛ ПАВЛОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ЛЕКОАТЛЕТИЧЕСКИ ТУРНИР “МЕМОРИАЛ ПАВЕЛ ПАВЛОВ” ЗА ПРОГРАМАТА И УЧАСТНИЦИТЕ В СЪСТЕЗАНИЕТО.

12.00 ч. – БОРБА – ТУРНИРИ “ДАН КОЛОВ” И “НИКОЛА ПЕТРОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ТУРНИРИ ПО СВОБОДНА БОРБА “ДАН КОЛОВ” И ПО КЛАСИЧЕСКА БОРБА “НИКОЛА ПЕТРОВ”.

ПЕТЪК, 3 АВГУСТ 2007 г.

11.00 ч. – БАДМИНТОН – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В МАЛАЙЗИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р ПЮЗАНТ КАСАБЯН, НАЙ-ДОБРАТА НИ РАКЕТА ПЕТЯ НЕДЕЛЧЕВА И ДРУГИ НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 6 АВГУСТ 2007 г.

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР /МЪЖЕ/ КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИ С БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА И УНГАРИЯ.

ВТОРНИК, 7 АВГУСТ 2007 г.

10. 30 ч. – МОТОКРОС – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ В КЛАСОВЕТЕ 85 КУБ СМ И 125 КУБ СМ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ.

11. 00 ч. – ТЕНИС – НОВА ИНИЦИАТИВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА БФ ТЕНИС СТЕФАН ЦВЕТКОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ГЕОРГИ ДОНЧЕВ И ОФИЦИАЛНИЯ ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “HEAD” ЗА БЪЛГАРИЯ ЕЛИСАВЕТ ЪКОВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НОВАТА ИНИЦИАТИВА НА ITF И БФТ “ИГРАЙ И ПРОДЪЛЖИ”.

11. 30 ч – ДЖУДО – 5 ЗЛАТНИ МЕДАЛА НА БАЛКАНИАДАТА – ПРЕДСТОЯЩО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА БАЛКАНИАДАТА И ПОДГОТОВКАТА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В РИО ДЕ ЖАНЕЙРО. С УЧАСТИЕТО НА ШАМПИОНКАТА ОТ МЛАДЕЖКАТА ОЛИМПИАДА ИВЕЛИНА ИЛИЕВА, НОСИТЕЛКА НА ЗЛАТЕН МЕДАЛ ОТ БАЛКАНИАДАТА /КАТ. 57 КГ./ И ТРЕНЬОРКАТА КРАСИМИРА ТОМОВА.

СРЯДА, 8 АВГУСТ 2007 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – СЛАВИЯ ПРЕДИ СТАРТА НА НОВИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ПФК “СЛАВИЯ” СТЕВИЦА КУЗМАНОВСКИ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА, ПОДГОТОВКАТА И АМБИЦИИТЕ НА ОТБОРА В НОВОТО ПЪРВЕНСТВО.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 АВГУСТ 2007 г.

12.00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА МЪЖКИЯ ОТБОР НА БК ЦСКА РОСЕН БАРЧОВСКИ ЗА АКТУАЛНОТО СЪСТОЯНИЕ И ПЕРСПЕКТИВИТЕ ПРЕД КЛУБА.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ БОРИСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ И РЪКОВОДСТВОТО НА СЪДИЙСКАТА КОМИСИЯ НА БФС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВИЯ СЕЗОН.

ПЕТЪК, 10 АВГУСТ 2007 г.

11.30 ч. – ТЕНИС – ЕВРОПЕЙСКИ ПРИЗЬОРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ И НАГРАЖДАВАНЕ ОТ БФ ТЕНИС И ГЛОБУЛ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ДО 16 ГОДИНИ ГРИГОР ДИМИТРОВ И НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ДО 18 ГОДИНИ ВАЛЕНТИН ДИМОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 АВГУСТ 2007 г.

11.30 ч. – СПОРТИСТ, ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЮЛИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ТРИКРАТНИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПО СПОРТНА СТРЕЛБА И ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ТАНЮ КИРЯКОВ КАТО СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА ЮЛИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ЖЕНСКИ ОТБОР ПО СТРЕЛБА, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА МЕСЕЦА, ПРЕДСТАВЕН ОТ АНТОАНЕТА БОНЕВА. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРАТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛЕКСАНДЪР КАИКОВ.

ВТОРНИК, 14 АВГУСТ 2007 г.

11.00 ч. – ГРЕБАНЕ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПРИ ЮНОШИТЕ – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В МЮНХЕН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГРЕБАНЕ СЛЕД СВЕТОВНАТА ТИТЛА НА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ НА ПЪРВЕНСТВОТО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В ПЕКИН И ЗА УЧАСТИЕТО НА РУМЯНА НЕЙКОВА И БРАТЯ ЯНАКИЕВИ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МЮНХЕН – ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СВЕТЛА ОЦЕТОВА, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СВИЛЕН НЕЙКОВ И СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ.

11.30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – СЪСТАВ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ОСАКА – НАГРАДА ЗА СПАС БУХАЛОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВА ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ОСАКА /ЯПОНИЯ – 25.08-02.09.2007/. НАГРАЖДАВАНЕ НА СПАС БУХАЛОВ ЗА НАЦИОНАЛНИЯ РЕКОРД НА ОВЧАРСКИ СКОК. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ЕВРОТУРНИРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “ЛОКОМОТИВ”/СФ/ ИВО ТОНЕВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С РУМЪНСКИЯ “ОЦЕЛУЛ” – ВТОРИ КВАЛИФИКАЦИОНЕН КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА.

ПОНЕДЕЛНИК, 20 АВГУСТ 2007 г.

11.00 ч. – БИАТЛОН – КУПА IBU: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ТРАДИЦИОННО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЛЕТЕН БИТАЛОН ЗА КУПАТА НА IBU НА БЕЛМЕКЕН.

ВТОРНИК, 21 АВГУСТ 2007 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА КРЪГА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ГЕОРГИ ХРИСТОВ / “БОТЕВ” Пд/ – ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА ВТОРИ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА СВЕТОСЛАВ ГЪРКОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 23 АВГУСТ 2007 г.

11. 30 ч. – СПОРТ И ИЗБОРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА “СПОРТ И ИЗБОРИ”.

12. 30 ч. – ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГИМНАСТИКА ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ГЕРМАНИЯ. ОБЯВЯВАНЕ НА СЪСТАВИТЕ ПРИ МЪЖЕТЕ И ПРИ ЖЕНИТЕ. ОЦЕНКА НА ПОДГОТОВКАТА И НА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ. С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ НИ ГИМНАСТИК ЙОРДАН ЙОВЧЕВ И ДВАМАТА СТАРШИ ТРЕНЬОРИ МИЛКО ТАНКУШЕВ И ДОЦ. КОЙЧО ЗЛАТЕВ.

14. 30 ч. – ФУТБОЛ – ЛИТЕКС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ПФК “ЛИТЕКС” ФЕРАРИО СПАСОВ ПРЕДИ ДЕРБИТО НА ТРЕТИЯ КРЪГ НА ПЪРВЕНСТВОТО С ПФК “ЛЕВСКИ”.

СРЯДА, 29 АВГУСТ 2007 г.

10.30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ.

11. 00 ч. – ПРЕПЛУВАНЕ НА ЛАМАНША – СВЕТОВЕН РЕКОРД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕДЕМКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ С ПЪЛНИ ПОДРОБНОСТИ ЗА РЕКОРДНОТО ПРЕПЛУВАНЕ НА ЛАМАНША.

13.30 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ЦАРИЦА МАРГАРИТА” ВЪВ ВАРНА И СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ПАТРА /ГЪРЦИЯ/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЯ ГИГОВА.

ЧЕТВЪРТЪК, 30 АВГУСТ 2007 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – ГЛОБУЛ МАСТЕРС – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА МЪЖЕ: : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАСТЕРС ЗА ЖЕНИ И ПРО-АМ ТУРНИР “ГЛОБУЛ ТЕНИС КЪП” И ЗА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ЗА МЪЖЕ С НАГРАДЕН ФОНД 10 000 ДОЛАРА “ТРАНСИМПЕКС” В СОФИЯ.

ПОНЕДЕЛНИК, 3 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч . – КОЛОЕЗДЕНЕ – 57-ма ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА 57-МА МЕЖДУНАРОДНА КОЛОЕЗДАЧНА ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БКСВЕНЕЛИН ХУБЕНОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БКС ЦВЯТКО ЧОЛАКОВ И КМЕТА НА ТЕТЕВЕН ЦЕЦКА ДИМИТРОВА.

ВТОРНИК, 4 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

10.30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ІV КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МАРИО МЕТУШЕВ – “ПИРИН”/БЛАГОЕВГРАД/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ІV КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11.00 ч. – КИКБОКС – ПРЕДСТОЯЩИ 2 СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА – 12 МЕДАЛА ОТ БАЛКАНИАДАТА – ПРЕДСТОЯЩО ДОМАКИНСТВО НА БЪЛГАРИЯ НА ЕВРОПЕЙСКО И СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО 2008 И ОТНЕМАНЕ НА БАЗАТА В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОНФЕДЕРАЦИЯТА ПО КИКБОКС СЛЕД БЛЕСТЯЩИЯ УСПЕХ НА БАЛКАНИАДАТА /4 ЗЛАТНИ, 5 СРЕБЪРНИ И 3 БРОНЗОВИ МЕДАЛА/, ПОДГОТОВКАТА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ 2 СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА И ДОМАКИНСТВОТО НА СТРАНАТА НИ НА ЕВРОПЕЙСКО И СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПРЕЗ 2008 г. ПРОБЛЕМЪТ С ОТНЕТАТА БАЗА В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ШАМПИОНИТЕ АНА МАНОВА, ТОДОР ТОДОРОВ, ТОДОР ПЕТРОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЕМИЛ КРЪСТЕВ.

11.30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЧЕРНОМОРСКА ВЕРИГА ОТ МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРИ – IDSF INTERNATIONAL OPEN ПО СТАНДАРТНИ И ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ В БУРГАС НА 8 И 9 СЕПТЕМВРИ И IDSF OPEN ВЪВ ВАРНА НА 11 И 12 СЕПТЕМВРИ. С УЧАСТИЕТО НА РУМЕН ЙОРДАНОВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФСТ И ДИРЕКТОР НА ТУРНИРА В БУРГАС, ФРАНЦИСКА ЙОРДАНОВА – ДИРЕКТОР НА ТУРНИРА ВЪВ ВАРНА И КРАСИМИР ЕВТИМОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БФСТ.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАЖДАВАНЕ НА ИГРАЧ №1 НА 1 КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ НА УЕЛИНГТОМ ДА СИЛВА –ТОМ – “ЛИТЕКС”/ЛОВЕЧ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ № 1 НА 1 КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 5 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

10.30 ч. – ГРЕБАНЕ – СЛЕД СВЕТОВНОТО В МЮНХЕН – РУМЯНА НЕЙКОВА СВЕТОВЕН ВИЦЕШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГРЕБАНЕ СЛЕД ИЗКЛЮЧИТЕЛНИЯ УСПЕХ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В МЮНХЕН. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНАТА ВИЦЕШАМПИОНКА РУМЯНА НЕЙКОВА, СТАРШИ ТРЕНЬОРЪТ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СВИЛЕН НЕЙКОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА СВЕТЛА ОЦЕТОВА.

11.00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – НОВ ИНТЕРНЕТ САЙТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НОВИЯ ИНТЕРНЕТ САЙТ “ПРОБАЙК” НА ФИРМАТА ПРОИЗВОДИТЕЛ НА ВЕЛОСИПЕДИ “ДРАГ”. С УЧАСТИЕТО НА ДВУКРАТНИЯ ПОБЕДИТЕЛ В ОБИКОЛКАТА НА БЪЛГАРИЯ ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ, ПРЕЗИДЕНТА НА ФИРМАТА ДРАГОМИР КУЗОВ И ДИРЕКТОРА НА ОТДЕЛ “МАРКЕТИНГ И РЕКЛАМА” ЛЮДМИЛ УЗУНОВ.

12. 00 ч. – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА – ПЪРВО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРИ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО – ЗАЩО МЕЖДУНАРОДНО ПРИЗНАТ СПОРТ Е ОЦЕНЕН КАТО ХОБИ ОТ ДАМС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА КОНФЕДЕРАЦИЯ ПО ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА ПРЕДИ ПЪРВОТО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРИ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ФРАНЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА МИЛЕН ДИМИТРОВ-РЕГИОНАЛЕН ДИРЕКТОР НА КОНФЕДЕРАЦИЯТА И НАЙ-ДОБРИТЕ НИ НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ РОСЕН ХРИСТОВ, АЛЕКСАНДЪР КУСЕВ, МЕТОДИ МАРКОВ И ДИМИТЪР МАНГЪРОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 13 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11.00 ч. – БОРБА – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В БАКУ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОРБА ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В БАКУ. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН САВОВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА БФ БОРБА И ДВАМАТА СТАРШИ ТРЕНЬОРИ ИВАН ЦОНОВ И БРАТАН ЦЕНОВ.

12.00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ТАЙЛАНД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО НА ОТБОРА ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ТАЙЛАНД. С УЧАСТИЕТО НА АНТОН КОДЖАБАШЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ПЛАМЕН АСПАРУХОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – СКАНДАЛ – ЮНОШЕСКИ ЕВРОКВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЬО КОСТАДИНОВ – ЛИЦЕНЗИРАН АГЕНТ НА ФУТБОЛИСТИ ЗА СКАНДАЛ ПРИ СЕЛЕКЦИЯТА НА ЮНОШЕСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ФУТБОЛ ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ В СЛЪНЧЕВ БРЯГ/10-15 ОКТОМВРИ 2007/.

ПЕТЪК, 14 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11.00 ч. – ТЕНИС – ПРЕДИ ДЪРЖАВНИТЕ ПЪРВЕНСТВА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ПРЕДИ ЛИЧНИТЕ И ОТБОРНИТЕ ДЪРЖАВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ И МАСТЪРСИТЕ ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ. С УЧАСТИЕТО НА ДИЯ ЕВТИМОВА, ТОДОР ЕНЕВ И ИВАЙЛО ТРАЙКОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 17 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СВЕТОВНИЯ РЕКОРДЬОР В ПРЕПЛУВАНЕТО НА ЛАМАНША ПЕТЪР СТОЙЧЕВ И НЕГОВИЯ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ТУМАНОВ КАТО СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА АВГУСТ.

12. 00 ч. – ТАЕКУОНДО WTF /ОЛИМПИЙСКА ВЕРСИЯ/ – ПЪРВО ПОСЕЩЕНИЕ НА ПРЕЗИДЕНТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ У НАС: ПРЕСКОНФРЕНЕЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ Д-Р ЧУНГ УОН ЧОУ ПО ПОВОД ПЪРВОТО МУ ПОСЕЩЕНИЕ В НАШАТА СТРАНА И ПАРТНЬОРСТВОТО С БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ.

12. 30 ч. – ГИМНАСТИКА – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ГЕРМАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОСИТЕЛЯ НА БРОНЗОВ МЕДАЛ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЙОРДАН ЙОВЧЕВ, СПЕЧЕЛИЛАТА ОЛИМПИЙСКА КВОТА НИКОЛИНА ТАНКУШЕВА, СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ И РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

13. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ СЛЕД НАПУСКАНЕТО НА ОБИКОЛКАТА НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ СЛЕД СЪЗДАЛАТА СЕ КОНФЛИКТНА СИТУАЦИЯ.

ВТОРНИК, 18 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС НА МАСА – ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС НА МАСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН КИТОВ.

12.45 ч. – ФУТБОЛИСТ НА V КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА КАЛОЯН КАРАДЖИНОВ – “ЛОКОМОТИВ”/СОФИЯ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА V КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ЕВРОТУРНИРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “ЛОКОМОТИВ”/СФ/ ИВО ТОНЕВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ С ФРЕНСКИЯ “РЕН” – ПЪРВИ КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА.

СРЯДА, 19 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – “ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА”- ФИНАЛЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА “ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА” ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ФИНАЛИ В СОФИЯ. ПОДАРЪК- ФУТБОЛЕН ЕКИП ЗА ВСЕКИ ЖУРНАЛИСТ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА. КОКТЕЙЛ.

12.30 ч. – БАСКЕТБОЛ – “БАЛКАН” /БОТЕВГРАД/ ПРЕДИ НОВИЯ ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА “БАЛКАН” /БОТЕВГРАД/ ПЕТКО КОЛЕВ И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕДИ СТАРТА НА НОВОТО ПЪРВЕНСТВО.

ЧЕТВЪРТЪК, 20 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – БЕНЕФИСЕН МАЧ НА ИВАЙЛО ЙОРДАНОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ЙОРДАНОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ БЕНЕФИСЕН МАЧ НА ФУТБОЛИСТА НА 23 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

ПЕТЪК, 21 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11.00 ч. – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – ПРЕНАСЯНЕ НА ОГЪНЯ ЗА СВЕТОВНИТЕ ЛЕТНИ ИГРИ В ШАНХАЙ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА “ПОЛИЦИЯ” И “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЩАФЕТА ЗА ПРЕНАСЯНЕТО НА ФАКЕЛА НА СВЕТОВНИТЕ ЛЕТНИ ИГРИ /ШАНХАЙ 2007/.

ПОНЕДЕЛНИК, 24 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВЕЛИН ПОПОВ / “ЛИТЕКС”/ – ИГРАЧ НА ТРЕТИЯ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБА.

12.30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК ЦСКА – МЪЖЕ ПРЕДИ СТАРТА НА НОВИЯ ШАМПИОНАТ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА РОСЕН БАРЧОВСКИ И ПРЕЗИДЕНТА НА ОТБОРА ГЕОРГИОС СТЕРИАНОПУЛОС.

ВТОРНИК, 25 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАДИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ГЕОРГИ ЧИЛИКОВ /ЦСКА/ – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ АВГУСТ, НЕИ /ЦСКА/ – ИГРАЧ НА VІ КРЪГ И ПФК ЦСКА – ОТБОР НА МЕСЕЦ АВГУСТ В ТРАДИЦИОННИТЕ АНКЕТИ НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 26 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – СВЕТОВНИ ЛЕТНИ ИГРИ В ШАНХАЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ” ЗА ИЗПРАЩАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА ДЕЛЕГАЦИЯ НА СВЕТОВНИТЕ ЛЕТНИ ИГРИ /ШАНХАЙ 2007/.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФУТБОЛЕН ТУРНИР ЗА ЖУРНАЛИСТИ ЗА КУПА “МАКДОНАЛДС”.

12. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В ГЪРЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

12. 30 ч. – НАЦИОНАЛНА КАМПАНИЯ ЗА ПРЕВЕНЦИИ “ЗА ЕДНО ПО-ДОБРО БЪДЕЩЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНА СЛУЖБА “ПОЛИЦИЯ” ЗА СТАРТА И ЦЕЛИТЕ НА НАЦИОНАЛНАТА КАМПАНИЯ ЗА ПРЕВЕНЦИИ “ЗА ЕДНО ПО-ДОБРО БЪДЕЩЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ГЛАВЕН КОМИСАР ВАЛЕНТИН ПЕТРОВ – ДИРЕКТОР НА НС “ПОЛИЦИЯ”.

14. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ И ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ ОТБОРИ В ПРЕДСТОЯЩАТА СВЕТОВНА КУПА ПО СУПЕРМОТО В ИТАЛИЯ И ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО МОТОКРОС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 27 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

10. 30 ч. – СТРИЙТБОЛ – ФИНАЛЕН ТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ВЕРИГАТА ОТ ТУРНИРИ ПО СТРИЙТБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА “ШЕНКЕР”.

12. 00 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ С ЧЕК ОТ 5000 ЛВ НАЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ПО СПОРТНА СТРЕЛБА ТАНЮ КИРЯКОВ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА.

ЗА РЕДАКЦИЯ “КУЛТУРА”

ЧЕТВЪРТЪК, 27 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – НОВА КНИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСЕН ПАВЛОВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НОВАТА МУ КНИГА “ТОЙ БЕШЕ ПРАВ” – ИНТЕРЕСНИ И МАЛКО ИЗВЕСТНИ ФАКТИ ЗА ЖИВОТА И ДЕЙНОСТТА НА ИЗВЕСТНИЯ БЪЛГАРСКИ ФИЛОСОФ, РЕГЕНТ И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БАН АКАДЕМИК ТОДОР ПАВЛОВ. БЕЗПЛАТЕН ЕКЗЕМПЛЯР С АВТОГРАФ ОТ АВТОРА ЗА ВСИЧКИ ЖУРНАЛИСТИ.

ПЕТЪК, 28 СЕПТЕМВРИ 2007 г.

10. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – БЪЛГАРСКИ СРЕЩУ АМЕРИКАНСКИ ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР /30. 09.2007 г. / ЗА ОПРЕДЕЛЯНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР НА AND1 MIX TAPE, КОЙТО СЛЕД ТОВА ЩЕ ИГРАЕ СРЕЩУ ОТБОРА НА AND1 MIX TAPE-САЩ.

11. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – КУПА “ФЕРАРИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЛАМЕН КРАЛЕВ – ПЪРВИЯТ БЪЛГАРИН, СПЕЧЕЛИЛ КРЪГ ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОНАТ ЗА КУПА “ФЕРАРИ” В ХОКЕНХАЙМ. С УЧАСТИЕТО НА НЕГОВИЯ ИНСТРУКТОР ДИМИТЪР ИЛИЕВ – НАЙ-ДОБРИЯ НИ РАЛИ ПИЛОТ.

ПОНЕДЕЛНИК, 1 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАДМИНТОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ С НАГРАДЕН ФОНД 15 000 ДОЛАРА, ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ ЗА ИГРИТЕ В ПЕКИН 2008 г.

12. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – ГРАН ПРИ В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ГРАН ПРИ ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ “КУПА СОФИЯ2007”.

ВТОРНИК, 2 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – БОРБА – НОВИ СТИЛОВЕ – ГРАПЛИНГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ГРАПЛИНГ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ СТИЛ БОРБА И СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В АНТАЛИЯ ПО НОВИ СТИЛОВЕ БОРБА/ПЛАЖНА, САМБО, ГРАПЛИНГ/. С УЧАСТИЕТО НА ИВАН АЛЕКСАНДРОВ-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ГРАПЛИНГ И СРЕБЪРНИТЕ МЕДАЛИСТИ ПО САМБО/ВЕРСИЯ Ф И Л А/ БОРИС БОРИСОВ,САШО ЕВТИМОВ И КАЛОЯН МИХАЛЕВ. /несъстояла се/

12.30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА VІІ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МАРТИН КАМБУРОВ – “ЛОКОМОТИВ”/ПЛОВДИВ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА VІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 3 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ЕКСТРЕМНИ СПОРТОВЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ И АГЕНЦИЯ BESTRIDE ЗА ПЪРВИЯ БАЛКАНСКИ ЕНДУРО ШАМПИОНАТ В БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА БОГДАН НИКОЛОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ, ЖОРО ХАДЖИЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИСИЯ „ЕНДУРО” КЪМ БФМ, ЯСЕН ПОПОВ – ИЗВЕСТЕН РАЛИ ПИЛОТ, ЕНДУРО СЪСТЕЗАТЕЛ И УЧАСТНИК В БАЛКАНСКИЯ ЕНДУРО ШАМПИОНАТ В КЛАС „МОТОЦИКЛЕТИ ЕКСПЕРТ”, САШО КАРАНОВ – ИЗВЕСТЕН СКИ, РАЛИ И ЕНДУРО СЪСТЕЗАТЕЛ И УЧАСТНИК В БАЛКАНСКИЯ ЕНДУРО ШАМПИОНАТ В КЛАС „ATV”, ТЕОДОРА ВЕЛЕВА – АГЕНЦИЯ BESTRIDE, ОРГАНИЗАТОР НА БАЛКАНСКИЯ ЕНДУРО ШАМПИОНАТ.

ЧЕТВЪРТЪК, 4 ОКТОМВРИ 2007 г.

10. 30 ч. – КИКБОКС – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО – СРЕБЪРЕН И БРОНЗОВ МЕДАЛ – ОТНЕТА ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ОЩЕ 2 МЕДАЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КИКБОКС ЕМИЛ КРЪСТЕВ И СЪСТЕЗАТЕЛИ СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В БЕЛГРАД. КАК ОТБОРЪТ НИ БЕ ЛИШЕН ОТ ВЪЗМОЖНОСТТА ДА СПЕЧЕЛИ ОЩЕ ДВА МЕДАЛА? С УЧАСТИЕТО НА НОСИТЕЛЯ НА БРОНЗОВ МЕДАЛ АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ/ЛОУ КИК, 51 кг/ И ЕДИН ОТ ОЩЕТЕНИТЕ КИКБОКСЬОРИ ТОМА ТОМОВ/ 67кг/.

11. 30 ч. – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО МАЖОРЕТНИ СЪСТАВИ – ПЪРВО УЧАСТИЕ НА БЪЛГАРИЯ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ПРЕДСТАВИТЕЛНИЯ ОТБОР НА СТРАНАТА НИ, ЗАВЪРНАЛ СЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В СЛОВЕНИЯ. /СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ ЩЕ ИЗПЪЛНЯТ ФРАГМЕНТИ ОТ СЪЧЕТАНИЕТО СИ С БАТОНИ. ПОДОБНО НА ХУДОЖЕСТВЕНАТА ГИМНАСТИКА СЕ ИГРАЕ С УРЕДИ./

ПЕТЪК, 5 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ГРЕБАНЕ – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ЗА ЮНОШИ И БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПРИ МЪЖЕТЕ НА СКИФ – СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ ПРЕЗ 2007 г. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА СВЕТЛА ОЦЕТОВА.

ВТОРНИК, 9 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – СВЕТОВНИ ВОЕННИ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АСОЦИАЦИЯ ПРИ МИНИСТЕРСТВОТО НА ОТБРАНАТА ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В СВЕТОВНИТЕ ВОЕННИ ИГРИ В ИНДИЯ.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ И БОДИБИЛДИНГ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО – КВАЛИФИКАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ НАТУРАЛЕН КУЛТУРИЗЪМ И БОДИБИЛДИНГ ПРЕДИ СЪСТЕЗАНИЕТО – КВАЛИФИКАЦИЯ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В СОЛУН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЙОТО ЙОТОВ И ПРОДУЦЕНТА КИРИЛ ВЪЛЧЕВ/КИРО СКАЛАТА/.

СРЯДА, 10 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ПАРАПЛАНЕРИЗЪМ – СВЕТОВНА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЩИНА ПЕРНИК И БЪЛГАРСКИЯ НАЦИОНАЛЕН АЕРОКЛУБ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛЕН КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПАРАПЛАНЕРИЗЪМ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – 25-И МАРАТОН НА СОФИЯ – НОВОСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА И “ТМ АУТО” – ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “ТОЙОТА” ЗА БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН 25-И МАРАТОН НА СОФИЯ ЗА ПЪРВИ ПЪТ С НАГРАДЕН ФОНД 50 000 ЛВ. И АВТОМОБИЛ ЗА ЕДИН ОТ ПОБЕДИТЕЛИТЕ. ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ.

12. 30 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – РАЛИ “ТВЪРДИЦА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА РАЛИ “ТВЪРДИЦА” – ПОСЛЕДЕН КРЪГ ОТ ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОНАТ.

13. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ОФ – РОУД – “СОФИЯ ТРОФИ 2007”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КЛУБ “HOT EXTREME SBK” ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СЪСТЕЗАНИЕ “SOFIA TROPHY” – V КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОФ-РОУД ШАМПИОНАТ.

ЧЕТВЪРТЪК, 11 ОКТОМВРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР И ФУТБОЛИСТ НА М. СЕПТЕМВРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ПФК ЦСКА СТОЙЧО МЛАДЕНОВ И НА НАПАДАТЕЛЯ НА ЦСКА НЕИ, ИЗБРАНИ ЗА ТРЕНЬОР И ФУТБОЛИСТ НА М. СЕПТЕМВРИ В АНКЕТИТЕ НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – ШОРТ-ТРЕК – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ЗА НАЧАЛОТО НА СЕЗОНА И ПЪРВИЯ КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА ПО ШОРТ-ТРЕК. С УЧАСТИЕТО НА МЕДАЛИСТКАТА ОТ ДВЕ ОЛИМПИАДИ ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА, НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР-ЖЕНИ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА ЮЛИЯН АНГЕЛОВ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТОЙЧО СТОЙЧЕВ.

13. 00 ч. – ШАХМАТ – ВНАСЯНЕ ПОДПИСКА ЗА СТАТУТ НА ОЛИМПИЙСКИ СПОРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАХМАТЕН СЪЮЗ БОРИС КУТИН И НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ШАХМАТ СТЕФАН СЕРГИЕВ ПО ПОВОД ВНАСЯНЕТО НА ПОДПИСКА В БЪЛГАРСКИЯ ОЛИМПИЙСКИ КОМИТЕТ ЗА ПРИЗНАВАНЕТО НА СТАТУТ НА ОЛИМПИЙСКИ СПОРТ.

ПЕТЪК, 12 ОКТОМВРИ 2007 г.

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – БЪЛГАРИЯ – САЩ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МАЧ НА ПРЕДСТАВИТЕЛНИЯ AND1 MIXTAPEОТБОР НА БЪЛГАРИЯ СРЕЩУ СВЕТОВНОИЗВЕСТНИЯ AND1 MIXTAPE ОТБОР НА САЩ /СЪБОТА, 13. 10. 2007 г, зала “Универсиада/.

ПОНЕДЕЛНИК, 15 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БОКС – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В ЧИКАГО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР АНГЕЛ АНГЕЛОВ.

12. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ТРЕНЬОР И ОТБОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЛАМЕН АСПАРУХОВ И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ, ИЗБРАНИ ЗА ТРЕНЬОР И ОТБОР НА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА АНТОН КОДЖАБАШЕВ, СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН В КАТ. 77 КГ ИВАН СТОИЦОВ И КАПИТАНА НА ОТБОРА МИЛЕН ДОБРЕВ.

12. 30 ч. – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – СЛЕД СВЕТОВНИТЕ ИГРИ В ШАНХАЙ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДЕЛЕГАЦИЯТА НА “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ” СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ СВЕТОВНИ ТИТЛИ И МЕДАЛИ НА ИГРИТЕ В ШАНХАЙ. С УЧАСТИЕТО НА ДВУКРАТНИЯ ШАМПИОН ПО ПЛУВАНЕ ХРАБЪР НАТОВ, АЛЕКСАНДЪР КЕНАНОВ – СРЕБЪРЕН МЕДАЛИСТ НА БАДМИНТОН.

ВТОРНИК, 16 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БОРБА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАНКА ЗЛАТЕВА – СВЕТОВНА ШАМПИОНКА В КАТ. 72 КГ ОТ ПЪРВЕНСТВОТО В БАКУ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ СЕПТЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 30 ч. – КАРТИНГ – ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ СЛЕД ПЪРВЕНСТВОТО НА СТАРИЯ КОНТИНЕНТ. С УЧАСТИЕТО НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ВЛАДИМИР АРАБАДЖИЕВ И ДРУГИТЕ НИ МЕДАЛИСТИ.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДОБРИНКА ШАЛАМАНОВА – СВЕТОВНА СТУДЕНТСКА ШАМПИОНКА НА 3000 м НА “УНИВЕРСИАДА 2007” В БАНКОК.

13. 00 ч. – СПОРТНА АКРОБАТИКА – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦЯ НА БФ СПОРТНА АКРОБАТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ХОЛАНДИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ЮРИЙ ИНДЖОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА, ДРАГОМИР ДРАГАНОВ – СЕЛЕКЦИОНЕР НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ, РАДОСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ – СТАРШИ-ТРЕНЬОР И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 18 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ – ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 15-ТИ ЮБИЛЕЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ИНТЕНЗИВНОТО ХОДЕНЕ.

11. 30 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – КИКБОКС – КУПА “БЪЛГАРИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК ПО КИКБОКС И МУАЙТАЙ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА КУПА “БЪЛГАРИЯ” С ДОМАКИН “ЛУКОЙЛ ИККЕН”/ЗАЛА “СИКОНКО”-20,21.10.07/.

12. 30 ч. – АЛПИНИЗЪМ-ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ МУЗЕЙ ПО ПЛАНИНАРСТВО ПО ПОВОД 40-ГОДИШНИНАТА ОТ ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО ИЗКАЧВАНЕ НА СЕДЕМХИЛЯДНИК. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ГЕОРГИ АТАНАСОВ, ЕНЧО ПЕТКОВ, АВРАМ АВРАМОВ, АНГЕЛ ПЕТРОВ И САНДЮ БЕШЕВ.

ПЕТЪК, 19 ОКТОМВРИ 2007 г.

10. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ДИМИТЪР ЗЛАТАНОВ В ЗАЛАТА НА СЛАВАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИМИТЪР ЗЛАТАНОВ СЛЕД ПРИЕМАНЕТО МУ В ЗАЛАТА НА СЛАВАТА В РОДНОТО МЯСТО НА ВОЛЕЙБОЛА ХОЛИОУК /САЩ/.

ПОНЕДЕЛНИК, 22 ОКТОМВРИ 2007 г.

11.30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР SLIVEN OPEN ОТ КАТЕГОРИЯТА IDSF OPEN ПО СТАНДАРТНИ И ЛАТИНОАМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ В СЛИВЕН. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТЛАНА ЛЕЧКОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА ТУРНИРА, ЙОВИТА ПЕНЧЕВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КЛУБ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ “ТУИДА”, ДОМАКИН НА ПРОЯВАТА, И КРАСИМИР ЕВТИМОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БФСТ.

12.00 Ч. – ФУТБОЛИСТ НА ІХ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЗДРАВКО ЛАЗАРОВ – СЛАВИЯ, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ІХ КРЪГ В СЪВМЕСТНАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 23 ОКТОМВРИ 2007 г.

11.00 ч. – СПЕЛЕОЛОГИЯ – НОВА ЕКСПЕДИЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ И ПЕЩЕРЕН КЛУБ “СОФИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА БЪЛГАРСКА ЕКСПЕДИЦИЯ В ПЕЩЕРАТА “САРМА” /ДЪЛБОКА 1370 м/ В АБХАЗИЯ.

11.30 ч. – ПЛУВНИ СПОРТОВЕ – ДВАМА БЪЛГАРИ В ТОП 3 НА ПЛУВЕН МАРАТОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕДЕМКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА – ГРАН ПРИ ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ, НА КЛАСИРАЛИЯ СЕ В ТОП 3 ТИХОМИР ИВАНЧЕВ И НА ТРЕНЬОРА КРАСИМИР ТУМАНОВ ЗА ЗАБЕЛЕЖИТЕЛНИЯ ИМ УСПЕХ. С УЧАСТИЕТО НА ГЛАВНИЯ ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА “М-ТЕЛ” ЙОЗЕФ ВИНАЦЕР.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – ДВЕ СВЕТОВНИ ПЪРВЕНСТВА ЗА МЪЖЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО БОДИБИЛДИНГ ЗА МЪЖЕ В ТАЙЛАНД И СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО КЛАСИЧЕСКИ КУЛТУРИЗЪМ В ИСПАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПАТРИК АНГЕЛОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР РУМЕН НИКОЛОВ И НАЙ-ДОБРИЯ СЪСТЕЗАТЕЛ ДИМИТЪР ДИМИТРОВ /IV МЯСТО В ЕВРОПА И VI МЯСТО В СВЕТА/.

СРЯДА, 24 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – БОРБА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ПО БОРБА ЯВОР ЯНАКИЕВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБА ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ.

12. 00 ч. ТАЕКУОНДО – ШЕСТ ЕВРОПЕЙСКИ ТИТЛИ ПРИ МЪЖЕТЕ И ЖЕНИТЕ И ОЩЕ 10 МЕДАЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО ITF СЛЕД ТРИУМФА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ – 5 ИНДИВИДУАЛНИ И 1 ОТБОРНА ТИТЛА, 4 СРЕБЪРНИ И 6 БРОНЗОВИ МЕДАЛА. С УЧАСТИЕТО НА ЕВРОШАМПИОНИТЕ НИКОЛАЙ КЕХАЙОВ, ИРЕНА ВЛАСОВА, ЛЮБИНА СПАСОВА, ЛИДИЯ ДУКОВА И АЛБЕНА МАЛЧЕВА.

ПЕТЪК, 26 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – НОВИ СПОРТНИ ЗАЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТНИК ПЕТЪР АТАНАСОВ ЗА ПОДТРОЯВАНЕТО НА МНОГОФУНКЦИОНАЛНА СПОРТНА ЗАЛА В МЛАДОСТ, БЕЛПЛАТНА ЛЕДЕНА ПЪРЗАЛКА И ПОДКРЕПАТА НА МЕСТНИЯ ФУТБОЛЕН ОТБОР.

ПОНЕДЕЛНИК, 29 ОКТОМВРИ 2007 г.

12. 00 – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ДОПИНГ: ПРОЧУТИЯТ ТРЕНЬОР ГЕОРГИ ДИМИТРОВ ЗА СЛУЧАЯ С ТЕОДОРА КОЛАРОВА И БОРБАТА СРЕЩУ ДОПИНГА.

13.30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА Х КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДЕМИРАН ОРТЕГА / “СЛАВИЯ”/, ИЗБРАН ЗАФУТБОЛИСТ НА Х КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 30 ОКТОМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – КУПА “ФЕРАРИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЛАМЕН КРАЛЕВ – ПЪРВИЯТ БЪЛГАРИН, СПЕЧЕЛИЛ ПЪРВИ КРЪГ ОТ ФИНАЛИТЕ ЗА КУПА “ФЕРАРИ” В ИТАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА НЕГОВИЯ ИНСТРУКТОР ДИМИТЪР ИЛИЕВ – НАЙ-ДОБРИЯ НИ РАЛИ ПИЛОТ.

11. 30 ч. – САМБО – НАГРАЖДАВАНЕ: ВРЪЧВАНЕ НА ПРЕМИИ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА /ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА/ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО САМБО ЗА МЛАДЕЖИ И ДЕВОЙКИ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ГЛУХИ В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА ГЛУХИТЕ В БЪЛГАРИЯ, БФС И ДАМС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ В ЗАЛА ЗА ГЛУХИ С УЧАСТИЕТО НА 30 МЪЖКИ И 11 ЖЕНСКИ ОТБОРА /08-18.11.2007, ЗИМЕН ДВОРЕЦ НА СПОРТА, ЗАЛА “ХР. БОТЕВ”, ЗАЛА “СОФИЯ”/.

ПЕТЪК, 2 НОЕМВРИ 2007 г.

11.00 ч. – ШЕЙНИ – НАЧАЛО НА СЕЗОНА – СВЕТОВНА КУПА

ПОНЕДЕЛНИК, 5 НОЕМВРИ 2007 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ПФК “СЛАВИЯ” СТЕВИЦА КУЗМАНОВСКИ, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

14.00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР МАРТИН СТОЕВ И СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕДИ УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРИЯ В ТУРНИРА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В ЯПОНИЯ.

ВТОРНИК, 6 НОЕМВРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ГЛУХИ В СОФИЯ – ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА НА ГЛУХИТЕ В БЪЛГАРИЯ, БФС И ДАМС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ФУТБОЛ В ЗАЛА ЗА ГЛУХИ И ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР.

12.30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХІ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДАКСОН ДА СИЛВА /”ЛОКОМОТИВ” ПД/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ХІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 7 НОЕМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЙКО САКАЛИЕВ /ЛОКОМОТИВ ПД/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА М. ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 НОЕМВРИ 2007 г.

12. 00 ч. – ТАЕКУОНДО WTF – СЛЕД УСПЕХА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО WTF /ОЛИМПИЙСКА ВЕРСИЯ/ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО И СПЕЧЕЛЕНИТЕ 2 МЕДАЛА ЗА БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА АНДРЕЙ ГЕОРГИЕВ И ДВАМАТА НОСИТЕЛИ НА ОТЛИЧИЯТА ВЛАДИМИР ДАЛАКЛИЕВ И КРАСИМИР ТОМАНОВ.

12. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА- – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЕДЕМКРАТНИЯ НОСИТЕЛ НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО ПЛУВЕН МАРАТОН ПЕТЪР СТОЙЧЕВ И НЕГОВИЯ НАСТАВНИК КРАСИМИР ТУМАНОВ, ИЗБРАНИ ЗА СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 9 НОЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ТАНЦОВО ШОУ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КЛУБ “С ФРАК И ЛАЧЕНИ ОБУВКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ТАНЦОВО ШОУ С УЧАСТИЕТО НА 8-ТЕ НАЙ-ДОБРИ ДВОЙКИ ПО СПОРТНИ ТАНЦИ В СВЕТА.

ПОНЕДЕЛНИК, 12 НОЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКА КУПА В БАНСКО – АКРЕДИТАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА В БАНСКО. АКРЕДИТАЦИИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – МЛАДЕЖКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА МЛАДЕЖКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР АЛЕКСАНДЪР СТАНКОВ ПРЕДИ ЕВРОКВАЛИФИКАЦИЯТА АНГЛИЯ-БЪЛГАРИЯ /16.11/.

ПРОЯВА ИЗВЪН ПРЕСКЛУБА

ВТОРНИК, 13 НОЕМВРИ 2007 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАЖДАВАНЕ НА МЛАДИ ФУТБОЛНИ ТАЛАНТИ: КАПИТАНЪТ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ФУТБОЛ ДИМИТЪР БЕРБАТОВ И ФУТБОЛИСТ №1 НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2006 г. МАРТИН ПЕТРОВ ЩЕ НАГРАДЯТ НАЙ-ДОБРИТЕ МЛАДИ ФУТБОЛИСТИ НА СПЕЦИАЛНО ТЪРЖЕСТВО В РЕСТОРАНТ “СПОРТНА СРЕЩА” ПО ПРОГРАМАТА “ДЕЦАТА И ФУТБОЛЪТ” НА АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ. НА ТЪРЖЕСТВОТО ЩЕ ПРИСЪСТВАТ ПРЕЗИДЕНТЪТ НА БФС БОРИСЛАВ МИХАЙЛОВ, СЕЛЕКЦИОНЕРЪТ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ДИМИТЪР ПЕНЕВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ НА АБФ ДОНЧО ДОНЕВ, ФУТБОЛНИ ДЕЯТЕЛИ И СПЕЦИАЛИСТИ.

СРЯДА, 14 НОЕМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ФИНАЛ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В СОФИЯ /17-18.11/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЕТА ДУКОВА, ТРЕНЬОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛКИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 НОЕМВРИ 2007 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХІІ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МАРЧО ДАФЧЕВ /”ЛОКОМОТИВ” СОФИЯ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ХІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 20 НОЕМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – САМБО – НАГРАДИ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: ВРЪЧВАНЕ НА ПРЕМИИТЕ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКАНА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ /1 СВЕТОВНА ТИТЛА ПО БОЙНО САМБО И 3 БРОНЗОВИ МЕДАЛА, 1 СРЕБЪРЕН И 2 БРОНЗОВИ ПО СПОРТНО САМБО./

12. 00 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ЖЕНСКИ ОТБОР ПО ТАЕКУОНДО ITF,ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА М.ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ И СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА “СЕДМИЦА НА БАСКЕТБОЛА И СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС”. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ИВАН ЦЕНОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС ХРИСТО ХРИСТОЗОВ И ПОСЛАНИКА НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС В БАСКЕТБОЛА ЛЮДМИЛ ХАДЖИСОТИРОВ /ЦСКА ИНТЕРЛОДЖИК/.

СРЯДА, 21 НОЕМВРИ 2007 г.

12.00 ч. – НАЦИОНАЛНА СПОРТНА АКАДЕМИЯ – ИЗБОРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРОФ. ВИХРЕН БАЧЕВ – КАНДИДАТ ЗА РЕКТОР НА НАЦИОНАЛНАТА СПОРТНА АКАДЕМИЯ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НЕГОВАТА ПРОГРАМА ЗА УПРАВЛЕНИЕ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

13. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – СЛЕД РАЛИ “ИРЛАНДИЯ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БРАТЯ ЯСЕН И ДИЛЯН ПОПОВИ, РАЛИ ШАМПИОНИ НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2006 г., СЛЕД ПОСЛЕДНИЯ СТАРТ ЗА СЕЗОНА И ЗА БЪДЕЩИТЕ ИМ ПЛАНОВЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 НОЕМВРИ 2007 г.

10.30 ч. – ФЕСТИВАЛ НА БОЙНИТЕ ИЗКУСТВА”МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН ФЕСТИВАЛ НА БОИНИТЕ ИЗКУСТВА “МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”/ТАЕКУОНДО, КАРАТЕ, ДЖУ ДЖИЦУ, СУМО – 25.11, НЕДЕЛЯ, ЗАЛА “УНИВЕРСИАДА”/.

ПЕТЪК, 23 НОЕМВРИ 2007 г.

10.00 ч. – ОБЩО ГОДИШНО СЪБРАНИЕ НА БФ ХАНДБАЛ.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 НОЕМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – МЪЖЕ В ЗАТВОРА – СЪСТЕЗАНИЯ ПО НЯКОЛКО ВИДА СПОРТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ /27-28.11/ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА НАЙ-СИЛЕН МЪЖ В ЗАТВОРА /силов трибой, канадска борба, скачане на въже и лицеви опори/. С УЧАСТИЕТО НА ИНИЦИАТОРА И ГЛАВЕН ОРГАНИЗАТОР КИРИЛ ВЪЛЧЕВ /КИРО СКАЛАТА/.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – КУПА “БЪЛГАРИЯ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЙКО САКАЛИЕВ /ЛОКОМОТИВ ПД/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА 1/16 ФИНАЛИТЕ ЗА КУПА”БЪЛГАРИЯ” В НОВАТА АНКЕТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА/ПФЛ/, ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ВЕСТНИК “ФУТБОЛ”. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ И ЗАХАРИ НИКОЛОВ – ГЛАВЕН РЕДАКТОР НА В. “ФУТБОЛ”.

ВТОРНИК, 27 НОЕМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – КЪРЛИНГ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪРЛИНГ И НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В ГЕРМАНИЯ.

12. 00 ч. – VII МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ В БАНСКО. ОБЯВЯВАНЕ НА ПРОГРАМАТА ЗА ГОСТУВАНЕ НА РАЙНХОЛД МЕСНЕР – ПЪРВИЯТ АЛПИНИСТ В СВЕТА, ИЗКАЧИЛ ВСИЧКИТЕ 14 ОСЕМХИЛЯДНИ ВЪРХОВЕ В ХИМАЛАИТЕ.

СРЯДА, 28 НОЕМВРИ 2007 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХІІІ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА УРОШ ГОЛУБОВИЧ /”ЛОКОМОТИВ” СОФИЯ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ХІІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ВЕЧНО ДЕРБИ – ОХРАНА И СИГУРНОСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОМИСАР ГЕОРГИ ЗЛАТКОВ – НАЧАЛНИК НА ОТДЕЛ “ОХРАНА И ОБЩЕСТВЕН РЕД” КЪМ СДВР, КОМИСАР ВЕНЦИСЛАВ СИМЕОНОВ – НАЧАЛНИК ОТДЕЛ “ПЪТНА ПОЛИЦИЯ” – И ДРУГИ ОТГОВОРНИ СЛУЖИТЕЛИ И СПЕЦИАЛИСТИ ЗА БЕЗОПАСНОСТТА ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ И СЛЕД МАЧА ЛЕВСКИ-ЦСКА.

12.30 ч. – ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ “АКАДЕМИК” /СОФИЯ/-ЮБИЛЕЙ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОСК “АКАДЕМИК” СОФИЯ ЗА ТЪРЖЕСТВЕНОТО ЧЕСТВАНЕ НА 60-ГОДИШНИНАТА НА ДРУЖЕСТВОТО. С УЧАСТИЕТО НА ПЕТЪР КИРОВ, ДИМИТЪР ДОБРЕВ, НОРАЙР НУРИКЯН, МЛАДЕН КУЧЕВ, РУМЯНА НЕЙКОВА, ЛЮБОМИР ПАНОВ, ГЕОРГИ ПАНОВ, БОЖИДАР ТАКЕВ, РАДКА СТОЯНОВА, ГЕОРГИ СТОЙКОВСКИ, СИМОНА ПЕЙЧЕВА, МАРИЕТА ДУКОВА, ИЛИЯ ЧАЛЕВ И РЪКОВОДСТВОТО НА “АКАДЕМИК”.

ПОНЕДЕЛНИК, 3 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

11.30 ч. – СИНЯ ЗВЕЗДНА КЛАСАЦИЯ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОСК “ЛЕВСКИ” ЗА ГОДИШНИТЕ НОМИНАЦИИ “СИНЯ ЗВЕЗДНА КЛАСАЦИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КЛУБА СТОЯН ХРАНОВ И ЗАМ.ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ЛЮСИЕН ВЕЛЧЕВ.

ВТОРНИК, 4 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

10.30 ч. – КИКБОКС – БРОНЗ ОТ СВЕТОВНОТО В ПОРТУГАЛИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЪЛГАРСКАТА КОНФЕДЕРАЦИЯ ПО КИКБОКС И МУАЙ ТАЙ И НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ПОРТУГАЛИЯ МИТКО КОСТАДИНОВ.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – СУПЕРШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ КАРАТЕ И СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ У НАС ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР ПО КАРАТЕ “СУПЕРШАМПИОН”.

12.00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХІV КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ФЕЛИПЕ МАШАДО – ЦСКА, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ХІV КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 5 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

11.30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – БАЛКАНСКИ ГОДИШНИ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ И БАЛКАНСКИТЕ НИ ШАМПИОНИ НА ПИСТА, МОТОКРОС И СУПЕРМОТО ПРЕДИ ЦЕРЕМОНИЯТА ПО НАГРАЖДАВАНЕТО ИМ В СЕРЕС /ГЪРЦИЯ/.

ЧЕТВЪРТЪК, 6 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – БИАТЛОН – ПРЕДИ СТАРТА НА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА В БАНСКО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ПРЕДИ СТАРТА НА СЪСТЕЗАНИЯТА ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА В БАНСКО.

11.30 ч. – СПЕЛЕОЛОГИЯ – НАЧАЛО НА ЕКСПЕДИЦИЯ “САРМА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ И ПЕЩЕРЕН КЛУБ “СОФИЯ” ПРЕДИ ЗАМИНАВАНЕТО НА БЪЛГАРСКАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ЗА ПЕЩЕРАТА “САРМА” /ДЪЛБОКА 1370 м/ В АБХАЗИЯ.

ПОНЕДЕЛНИК, 10 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

10.30 ч. – ФУТБОЛ- ТРЕНЬОР № 1 НА НОЕМВРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТЕВИЦА КУЗМАНОВСКИ /”СЛАВИЯ”/, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР №1 НА НОЕМВРИ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 00 ч. – СКИ – ПОСЕЩЕНИЕ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФИС В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПОСЕЩЕНИЕТО В БЪЛГАРИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФИС ДЖАНФРАНКО КАСПЕР И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СЕМИНАР НА ФИС. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЦЕКО МИНЕВ, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА ГЕОРГИ БОБЕВ И ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ФИРМА “ЮЛЕН”, КОЙТО ЩЕ РАЗКАЖЕ ПОДРОБНОСТИ ЗА ОТКРИВАНЕТО НА СКИ СЕЗОНА В БАНСКО И ЗА ПОСЕЩЕНИЕТО НА СУПЕРЗВЕЗДИТЕ ЯНИЦА КОСТЕЛИЧ, КИЕТИЛ АНДРЕ ААМОД И МАРК ЖИРАРДЕЛИ.

12.00 ч. – СПОРТ И НАУКА – НОВА КНИГА: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА КНИГА НА ПРОФ. ВИХРЕН БАЧЕВ “СТАНДАРТ И СТАНДАРТИЗАЦИЯ В СПОРТА”. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

СРЯДА, 12 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

12.00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ТРЕНЬОР И ОТБОР НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРТИН СТОЕВ И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ, ИЗБРАНИ ЗА ТРЕНЬОР И ОТБОР НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.30 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЙ-ДОБРИЯ НИ РАЛИ ПИЛОТ ДИМИТЪР ИЛИЕВ И ПЛАМЕН КРАЛЕВ ЗА СЪВМЕСТНАТА ИМ СЪСТЕЗАТЕЛНА ПРОГРАМА ПРЕЗ 2008 ГОДИНА.

ЧЕТВЪРТЪК, 13 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – “СПОРТЕН ИКАР 2007” – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФОНДАЦИЯ “БЪЛГАРСКИ СПОРТ” ЗА НОМИНАЦИИТЕ “СПОРТЕН ИКАР 2007″. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФОНДАЦИЯТА НИКОЛАЙ БОЖИНОВ ИИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ЦЕНО ЦЕНОВ.

12. 30 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА БФ ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЕТА ДУКОВА, ТРЕНЬОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

13.00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХV КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ГЕОРГИ ХРИСТОВ – БОТЕВ /ПЛОВДИВ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ № 1 НА ХV КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СЪБОТА, 15 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – КАРАТЕ – БЛАГОТВОРИТЕЛЕН ТУРНИР ПОД ПАТРОНАЖА НА КМЕТА БОЙКО БОРИСОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КАРАТЕ КЛУБ “ИПОН” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ КОЛЕДЕН БЛАГОТВОРИТЕЛЕН ТУРНИР В ПОЛЗА НА ДЕЦА БЕЗ РОДИТЕЛИ ПОД ПАТРОНАЖА НА СТОЛИЧНИЯ КМЕТ БОЙКО БОРИСОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КЛУБА АЛЕКСАНДЪР СЛАВКОВ, ТРЕНЬОРА СПАС ГЕОРГИЕВ И ПРЕДСТАВИТЕЛ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА ТРУДА И СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА.

ПОНЕДЕЛНИК, 17 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

11. 30 ч. – ТАЕКУОНДО – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ ОТ БФ ТАЕКУОНДО ITF НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ. /NB! 2007 e най-успешната година, 17 медала на Европейското и 9 медала на Световното първенство/

13. 00 ч. – ПЕЩЕРНО ДЕЛО – НАЦИОНАЛНА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ВТОРАТА ПО ДЪЛЖИНА ПЕЩЕРА В СВЕТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА /от 19-и декември / НАЦИОНАЛНА БЪЛГАРО-УКРАИНСКА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ВТОРАТА ПО ДЪЛЖИНА ПЕЩЕРА В СВЕТА “ЕЗЕРНА” /130 км/.

ТЪРЖЕСТВО ИЗВЪН ПРЕСКЛУБА:

12. 15 ч. – АКРОБАТИКА – ГОДИШНИ НАГРАДИ В РЕСТОРАНТ “СПОРТНА СРЕЩА”/Национален стадион “В. Левски”, сектор “В”/: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ ОТ БФ АКРОБАТИКА НА НАЙ-ИЗЯВЕНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ, ТРЕНЬОРИ И ХОРЕОГРАФИ В РЕСТОРАНТ “СПОРТНА СРЕЩА”.

ВТОРНИК, 18 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

10. 30 ч. – ТЕНИС : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТЕНИС КЛУБ “ЛЕВСКИ” ЗА УВЕЛИЧЕНИЕТО НА НАГРАДНИЯ ФОНД ДО 100 000 ДОЛАРА НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ЗА ЖЕНИ “АЛИАНЦ КЪП”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ЗАСТРАХОВАТЕЛНА КОМПАНИЯ “АЛИАНЦ БЪЛГАРИЯ” ДИМИТЪР ЖЕЛЕВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ТК “ЛЕВСКИ” ЯВОР ЦАКОВ И ДИРЕКТОРА НА ТУРНИРА ДИМИТЪР ВОЙНОВ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЕЛИЗАР ДИМИТРОВ /ЦСКА/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

13. 30 ч. – ФУТБОЛ – КУПА “БЪЛГАРИЯ” – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДОРМУШАЛИ САИДХОДЖА /БОТЕВ ПД/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА 1/8 ФИНАЛИТЕ ЗА КУПА “БЪЛГАРИЯ” В НОВАТА АНКЕТА НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА /ПФЛ/, ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” И ВЕСТНИК “ФУТБОЛ”. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ И ЗАХАРИ НИКОЛОВ – ГЛАВЕН РЕДАКТОР НА В. “ФУТБОЛ”.

СРЯДА, 19 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

10.30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ОТЧЕТ ЗА 2007 г.: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ – ОТЧЕТ ЗА ДЕЙНОСТТА НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” ПРЕЗ 2007г. С УЧАСТИЕТО НА РУМЕН ПЕТКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ.

12. 00 ч. – СНОУБОРД – ПЪРВО РЕЙЛ СЪСТЕЗАНИЕ В СОФИЯ С НАГРАДЕН ФОНД 3000 евро : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВАТА ПО РОДА СИ RAIL STRIKE НАДПРЕВАРА У НАС С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНО ИЗВЕСТНИ СНОУБОРДИСТИ ОТ ЕВРОПА.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – БК ЦСКА ПРЕЗ 2007 г. И НОВИНИ ЗА 2008 г.: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИОС СТЕРИАНОПУЛОС – ПРЕЗИДЕНТ НА БК ЦСКА И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА РОСЕН БАРЧОВСКИ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА ОТБОРА ПРЕЗ 2007 г. И НОВИНИ ЗА 2008 г.

14. 00 ч. – ТЕНИС – ГРИГОР ДИМИТРОВ – НАГРАДА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФИНАЛИСТА ОТ ОРИНДЖ БОУЛ ГРИГОР ДИМИТРОВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО МУ ОТ САЩ. ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДАТА ОТ ПРЕСКЛУБА ЗА ПРОБИВ В СПОРТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 20 ДЕКЕМВРИ 2007 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – НОМИНАЦИИ ЗА ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕСЦЕНТЪРА НА БФС ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ ЗА АНКЕТАТА “ФУТБОЛИСТ НА ГОДИНАТА”. КОКТЕЙЛ.

12. 30 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ЗА 2007 г. : ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ ОТ БФ КУЛТУРИЗЪМ НА НАЙ-ИЗЯВЕНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПРЕЗ ГОДИНАТА.

Пресконференции през 2008 г.

ЧЕТВЪРТЪК, 3 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ПЕЩЕРНО ДЕЛО – СЛЕД НАЦИОНАЛНАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ИЗВЕСТНАТА С ПРИЧУДЛИВИТЕ СИ КРИСТАЛИ ПЕЩЕРА В СВЕТА “КРИСТАЛНА” И ПРЕДИ ЕСКПЕДИЦИЯТА ДО ВТОРАТА ПО ДЪЛЖИНА ПЕЩЕРА В СВЕТА “ЕЗЕРНА” /130 км/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ И НА УЧАСТНИЦИТЕ В ЕКСПЕДИЦИЯТА ДО “КРИСТАЛНА” И В ПРЕДСТОЯЩАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО “ЕЗЕРНА”.

ВТОРНИК, 8 ЯНУАРИ 2008 г.

11.00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ТОП 10 НА 2007: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДЕСЕТТЕ НАЙ-ДОБРИ КОЛОЕЗДАЧИ НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2007 Г. В АНКЕТАТА НА СПЕЦИАЛИЗИРАНИЯ САЙТ WWW.PROBIKE.BG И ФИРМА “ВЕЛОМАНИЯ”. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

12.00 ч. – ДЖУДО – ГОДИШНИ НАГРАДИ – 37-И ТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ”: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ БФ ДЖУДО. ПОДГОТОВКАТА ЗА ДОМАКИНСТВОТО НА ТРАДИЦИОННИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ”.

СРЯДА, 9 ЯНУАРИ 2008 г.

11.00 ч. – СУМО – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2007 ГОДИНА ОТ БФ СУМО.

12. 30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРЧО ДАФЧЕВ /ЛОКОМОТИВ СФ/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ ДЕКЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 ЯНУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “МАРЕК” /ДУПНИЦА/ – НАЧАЛО НА ПОДГОТОВКАТА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА “МАРЕК” ЙОРДАН АНДРЕЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА.

ПЕТЪК, 11 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М.ДЕКЕМВРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ЖЕЛКО ЛУКАИЧ, ИЗБРАНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М. ДЕКЕМВРИ 2007 Г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 14 ЯНУАРИ 2008 г.

11.00 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – ГОДИШНИ НАГРАДИ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО”: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ ОТ БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2007 г. И ПОДГОТОВКАТА ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В ШЕФИЛД. КОКТЕЙЛ.

СРЯДА, 16 ЯНУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ПИРИН БЛАГОЕВГРАД” – НАЧАЛО НА ПОДГОТОВКАТА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЛАВНИЯ МЕНИДЖЪР НА “ПИРИН БЛАГОЕВГРАД” ИВАЙЛО КОТЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – СПОРТНАТА СЛАВА НА БЪЛГАРИЯ – МОНУМЕНТ – ИНИЦИАТИВА НА ИВАН СЛАВКОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СТОЛИЧНИЯ КЛУБ НА СПОРТНИЯ ДЕЯТЕЛ ИВАН СЛАВКОВ ЗА ХОДА НА ИНИЦИАТИВАТА ПО ИЗГРАЖДАНЕТО НА МОНУМЕНТ НА СПОРТНАТА СЛАВА НА БЪЛГАРИЯ.

11.30 ч. – КОНЕН СПОРТ – ТУРНИРИ “ЗИМНА ЛИГА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ВЕРИГАТА ОТ ТУРНИРИ “ЗИМНА ЛИГА”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 21 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 30 ч. – СКИ – МАРАТОН “ПАМПОРОВО”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ И СДРУЖЕНИЕ “МАРАТОН2006”, ОРГАНИЗАТОРИ НА ПРЕДСТОЯЩИЯ ХІІІ БАЛКАНСКИ СКИ МАРАТОН ПОД ПАТРОНАЖА НА ПОСЛАНИКА НА КРАЛСТВО ШВЕЦИЯ У НАС БЕРТИЛ РОТ. /27 януари, Пампорово/. АКРЕДИТАЦИИ ЗА ЖУРНАЛИСТИ.

ВТОРНИК, 22 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – САМБО – “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”: ПЪРВИЯТ БЪЛГАРИН – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО БОЙНО САМБО РОСЕН ДИМИТРОВ ГОСТУВА ЗАЕДНО С ТРЕНЬОРА СИ СТОЯН САЛАДИНОВ В ПОРЕДИЦАТА “ЗАКУСКА ЗА ШАМПИОНИ”.

11. 40 ч. – СПЕЛЕОЛОГИЯ – УСПЕШНА ЕКСПЕДИЦИЯ В ПЕЩЕРАТА “САРМА” И ПРЕДСТОЯЩА ЕКСПЕДИЦИЯ В КОСОВО ДО “ВЕЛИКА КЛИСУРА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПЕЛЕОЛОГИЯ И НА УЧАСТНИЦИТЕ В ЗАВЪРШИЛАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО ПРОПАСТНАТА ПЕЩЕРА “САРМА” /дълбочина 1550 м/. ПРЕДСТОЯЩО ПРОУЧВАНЕ НА НАЙ-ДЪЛГАТА ПРОПАСТНА ПЕЩЕРА В КОСОВО “ВЕЛИКА КЛИСУРА”.

СРЯДА, 23 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – БОКС – КУПА “СТРАНДЖА” : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ 59 – ТИ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА КУПА “СТРАНДЖА”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ, СПОРТНИЯ ДИРЕКТОР МИТКО ДИМОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА ПЕТЪР ЛЕСОВ И КАПИТАНА НА ОТБОРА ДЕТЕЛИН ДАЛАКЛИЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 24 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ “АКАДЕМИК” /СОФИЯ И НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “АКАДЕМИК”. С УЧАСТИЕТО НАПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОСК АКАДЕМИК ВАНЬО НАЙДЕНОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КЛУБ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА “АКАДЕМИК” ХРИСТО СТОЯНОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ.

12. 00 ч. – ШОРТ-ТРЕК – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЛАТВИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СЕДЕМКРАТНАТА АБСОЛЮТНА ЕВРОПЕЙСКА ШАМПИОНКА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТОЙЧО СТОЙЧЕВ И НАЦИОНАЛНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛКИ ОТ ЩАФЕТАТА МАРИНА ГЕОРГИЕВА-НИКОЛОВА, ДАНИЕЛА ИВАНОВА И ГЕРГАНА ПАЦОВА, ЗАЕЛА ВТОРО МЯСТО В ШАМПИОНАТА.

НЕДЕЛЯ, 27 ЯНУАРИ 2008 г.

13. 00 ч. – ТЕНИС – ФЕД КЪП: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО ТЕНИС ЗА ЖЕНИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ЗА ФЕД КЪП, І ГРУПА НА ЕВРО/АФРИКАНСКАТА ЗОНА В БУДАПЕЩА. С УЧАСТИЕТО НА КАПИТАНКАТА НА ОТБОРА ДОРА РАНГЕЛОВА, СЪСТЕЗАТЕЛКИТЕ ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА, ДИЯ ЕВТИМОВА, ЕЛИЦА КОСТОВА И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ГЕОРГИ ДОНЧЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 28 ЯНУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ЛОКОМОТИВ” ПЛОВДИВ –ПОДГОТОВКАТА НА КЛУБА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “ЛОКОМОТИВ” ПД ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА. С УЧАСТИЕТО НА ХРИСТО БОНЕВ – ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР НА КЛУБА, АТАНАС УЗУНОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР И ЯСЕН ПЕТРОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР.

12.30 ч. – СКИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НСА И БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ МЕЖДУНАРОДНИ СЪСТЕЗАНИЯ ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ ЗА КУПА “НСА” И КУПА “СОФИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ДИРЕКТОРА НА ПРОЯВИТЕ ИВАН КАНЕВЧЕВ И НАЙ-ДОБРИТЕ НИ АЛПИЙЦИ КИЛИАН АЛБРЕХТ И СТЕФАН ГЕОРГИЕВ.

СРЯДА, 30 ЯНУАРИ 2008 г.

11. 30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО І РАНГ. С УЧАСТИЕТО НА ВРЕМЕННО ИЗПЪЛНЯВАЩИЯ ДЛЪЖНОСТТА ПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ХРИСТО ХРИСТОЗОВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ПЛАМЕН ПЕТРОВ И НАЙ-ДОБРЕ ПРЕДСТАВИЛАТА СЕ БЪЛГАРСКА ДВОЙКА ПЕТЪР ДАСКАЛОВ И ЕЛЕНА МЕРДЖАНОВА – ІV МЯСТО НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ЛАТИНО-АМЕРИКАНСКИ ТАНЦИ.

СЪБОТА, 2 ФЕВРУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ТРАНСФЕРЪТ НА МАРТИН КАМБУРОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФУТБОЛНИЯ МЕНИДЖЪР ЕМИЛ ДАНЧЕВ, НЕГОВИЯ СЪДРУЖНИК ПЕТЪР МИЛАДИНОВ И НА ФУТБОЛИСТА МАРТИН КАМБУРОВ ЗА ТРАНСФЕРА НА ИГРАЧА В ГРЪЦКИЯ КЛУБ “АСТЕРАС ТРИПОЛИС” /ІV В ПЪРВЕНСТВОТО НА СТРАНАТА/.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 ФЕВРУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “БОТЕВ” ПЛОВДИВ –ПОДГОТОВКАТА НА КЛУБА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “БОТЕВ” ПЛОВДИВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА. С УЧАСТИЕТО НА МАРИН БАКАЛОВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА КЛУБА И ТЕНЧО ТЕНЕВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР.

СРЯДА, 6 ФЕВРУАРИ 2008 г.

10. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ЧАВДАР” ЕТРОПОЛЕ – ПРЕТЕНДЕНТ ЗА “А” ГРУПА – ПОДГОТОВКАТА НА КЛУБА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ПФК “ЧАВДАР” ЕТРОПОЛЕ СТОЙЧО СТОЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА, КОЙТО Е НА ВТОРО МЯСТО В ЗАПАДНАТА “Б” ГРУПА И ЕДИН ОТ ОСНОВНИТЕ ПРЕТЕНДЕНТИ ЗА ВЛИЗАНЕ В “А” ГРУПА.

11.00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО СУПЕРМОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО СУПЕРМОТО . С УЧАСТИЕТО НА РУМЕН ПЕТКОВ – МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ И ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ”, ЧЛЕНОВЕ НА КОМИТЕТА И ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОГДАН НИКОЛОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 ФЕВРУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ЖЕЛКО ЛУКАИЧ, ИЗБРАНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ 2008 Г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА САШО ВЕЗЕНКОВ – СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКИ ДИРЕКТОР НА ОСК ЛУКОЙЛ.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – “МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ” – ПРЕДИ -ІІ КРЪГ НА СУПЕРЛИГАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА “МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ” ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ШАМПИОНАТ И ПРЕДИ СРЕЩИТЕ ОТ ІІ КРЪГ НА СУПЕРЛИГАТА. С УЧАСТИЕТО НА ЛЮДМИЛ НАЙДЕНОВ – ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР, ВИКТОР КАРАЗГЬОЗОВ – СТАРШИ-ТРЕНЬОР И ХРИСТО АПОСТОЛОВ – ПРЕСАТАШЕ НА ОТБОРА.

ПЕТЪК, 8 ФЕВРУАРИ 2008 г.

10. 30 ч. – БЪЛГАРИЯ – ДОМАКИН НА СВЕТОВНО, ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО И СВЕТОВНА КУПА ПО ОРИЕНТИРАНЕ ПО ЕДНО И СЪЩО ВРЕМЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА СЪСТЕЗАНИЯТА ПО ОРИЕНТИРАНЕ В ДОСПАТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ, СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЛАДЕЖИ И СВЕТОВНАТА КУПА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ /12-18. февруари/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И МИНИСТЪР НА РЕГИОНАЛНОТО РАЗВИТИЕ И СТРОИТЕЛСТВОТО АСЕН ГАГАУЗОВ, ЗАМЕСТНИК ОБЛАСТНИЯ УПРАВИТЕЛ НА СМОЛЯН ДИМИТЪР КРЪСТАНОВ И ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ДАМС ВЕСЕЛИН МАРГАРИТОВ.

11. 00 ч. – БАДМИНТОН – ГОДИШНИ НАГРАДИ ЗА ТОП 10: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ ОТ БФ БАДМИНТОН НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2007 г.

12. 00 ч. – ПРОФЕСИОНАЛЕН БОКС – ПРЕДСТОЯЩ МАЧ НА ЗВЕЗДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МЕНИДЖЪРА ИВАЙЛО ГОЦЕВ И БОКСЬОРА СЕРГЕЙ ЛЯХОВИЧ ПРЕДИ МАЧА С НИКОЛАЙ ВАЛУЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 11 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТЗАЛ – МЕДИЙНА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МЕНИДЖЪРСКА АГЕНЦИЯ “ЛП СУПЕРСПОРТ” И БЪЛГАРСКАТА ЛИГА ПО ФУТЗАЛ ЗА СТАРТА НА МЕДИЙНАТА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА АГЕНЦИЯТА ЛЪЧЕЗАР ПАЛАНКОВ.

ВТОРНИК, 12 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11.00 ч. – СКИ – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖУРНАЛИСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ СКИ КЛУБ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ И “ПАМПОРОВО”АД ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО 45-ТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ПО СКИ ЗА ЖУРНАЛИСТИ В ПАМПОРОВО ЗА НАГРАДИТЕ НА “СПОРТ ДЕПО” И ЗА 54-ТА ГОДИШНА СРЕЩА /НЕОФИЦИАЛНО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО/ НА МЕЖДУНАРОДНИЯ СКИ КЛУБ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ /SCIJ/ В ЯСНА /СЛОВАКИЯ/. С УЧАСТИЕТО НА ЦВЕТЕЛИНА БОРИСЛАВОВА, СОБСТВЕНИК НА ФИРМАТА “ПАМПОРОВО” АД И МАРТИН ГАНЕВ, ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА CFIF.

СРЯДА, 13 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11. 30 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА, ИЗБРАНА ЗА СПОРТИСТ НА МЕСЕЦ ЯНУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 14 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ОБЕДИНЕН СПОРТЕН КЛУБ “АКАДЕМИК” /СОФИЯ/ И НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ СТУДЕНТСКИ ТУРНИР. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОСК АКАДЕМИКВАНЬО НАЙДЕНОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КЛУБ ПО ЛЕКА АТЛЕТИКА “АКАДЕМИК” ХРИСТО СТОЯНОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 18 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ВИХРЕН” САНДАНСКИ –ПОДГОТОВКАТА НА КЛУБА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПФК “ВИХРЕН” САНДАНСКИ ЗА ХОДА НА ПОДГОТОВКАТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА. С УЧАСТИЕТО НА ФИЛИП ФИЛИПОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА КЛУБА.

ВТОРНИК, 19 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11. 30 ч. – СКИ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ ЗА МЪЖЕ /СПУСКАНЕ/ В БАНСКО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ /СПУСКАНЕ – МЪЖЕ/ В БАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЦЕКО МИНЕВ, ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ГЕОРГИ БОБЕВ И ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ДОМАКИНА НА СЪСТЕЗАНИЕТО „ЮЛЕН”, ОБЩИНА БАНСКО, ДАМС И НА СПОНСОРИТЕ НА БФСКИ И ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА – ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА, БТК, „ХЮНДАЙ”, „КАРЛСБЕРГ” И QBE.

СРЯДА, 20 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – СЛЕД ЖРЕБИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ/ЖЕНИ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БАСКЕТБОЛ И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛ/ЖЕНИ/ НИКОЛАЙ БОРУКОВ СЛЕД ЖРЕБИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ.

12.00 ч. – СКИ – ОРИЕНТИРАНЕ – ДВУКРАТЕН СВЕТОВЕН ШАМПИОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДВУКРАТНИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО СКИ-ОРИЕНТИРАНЕ /ДЪЛГА И СРЕДНА ДИСТАНЦИЯ/ СТАНИМИР БЕЛОМЪЖЕВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФОРИЕНТИРАНЕ ДОЦ. Д-Р АТАНАС ГЕОРГИЕВ И ТРЕНЬОРА НА ШАМПИОНА ИВАН БЕЛОМЪЖЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 21 ФЕВРУАРИ 2008 г.

10. 40 ч. – ХІХ ФЕСТИВАЛ НА БОЙНИТЕ ИЗКУСТВА – ПЪРВО МЕЖДУНАРОДНО УЧАСТИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ ОТ СТОЛИЧНА ОБЩИНА И СПОРТЕН КЛУБ “ЛУКОЙЛ ИККЕН” ЗА ТРАДИЦИОННИЯ ХІХ ФЕСТИВАЛ НА БОЙНИТЕ ИЗКУСТВА ЗА ПЪРВИ ПЪТ С ЧУЖДЕСТРАННИ СЪСТЕЗАТЕЛИ /23.02 – 24.02, зала “Триадица/.

11.00 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО У НАС.

11.30 ч. – КИКБОКС – СВЕТОВНА ТИТЛА – БЕСТСЕЛЪР: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА КНИГА “ЧУДНОТО НАЧАЛО ДО ГОЛЕМИЯ ПЪТ В КИКБОКСА” С АВТОР АЛБЕН БЕЛИНСКИ – ПЪРВИЯТ СВЕТОВЕН ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ ПО КИКБОКС.

12. 00 ч. – БОКС – ПЪРВА ОЛИМПИЙСКА КВАЛИФИКАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИОНЕН ТУРНИР В ИТАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА ПЕТЪР ЛЕСОВ.

12. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – МАРАТОН – БЪЛГАРСКИ ТРИУМФ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД ПОБЕДИТЕ МУ В ТРИТЕ СТАРТА ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В АРЖЕНТИНА. С УЧАСТИЕТО НА ТРЕНЬОРА КРАСИМИР ТУМАНОВ И СЪСТЕЗАТЕЛЯ ТИХОМИР ИВАНЧЕВ.

13.00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В ЗИМНИЯ ДВОРЕЦ НА СПОРТА. С УЧАСТИЕТО НА АЛБЕНА ДЕНКОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ КЪНКИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 25 ФЕВРУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “СЛАВИЯ” – ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПФК “СЛАВИЯ” ЗА ПОДГОТОВКАТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН В “А” ГРУПА. С УЧАСТИЕТО НА СТЕВИЦА КУЗМАНОВСКИ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ОТБОРА.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – “БЕЛАСИЦА”/ПЕТРИЧ/ – ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “БЕЛАСИЦА”/ПЕТРИЧ/ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН НА “А” ГРУПА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА КОСТАДИН ХАДЖИИВАНОВ.

ВТОРНИК, 26 ФЕВРУАРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ЛОКОМОТИВ” МЕЗДРА – ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЛИДЕРА В ЗАПАДНАТА “Б” ГРУПА “ЛОКОМОТИВ” МЕЗДРА ЗА ПОДГОТОВКАТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН. С УЧАСТИЕТО НА ГЛАВНИЯ МЕНИДЖЪР НА КЛУБА ГЕОРГИ БАЧЕВ.

12. 30 ч. – ТАЕКУОНДО – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ “FALCON” В БЛАГОЕВГРАД С УЧАСТИЕТО НА ПОВЕЧЕ ОТ 10 СТРАНИ – СЕЛЕКЦИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО ITF ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В БЛАГОЕВГРАД ЗА КУПА “FALCON”. ПЪРВА СЕЛЕКЦИЯ ЗА УЧАСТИЕ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИО БОГДАНОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР КИМ УНГ ЧОЛ И ПЕТКРАТНИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН И СВЕТОВЕН ВИЦЕШАМПИОН ТОДОР КОЗЛАДЕРОВ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – “РИЛСКИ СПОРТИСТ”- ПРЕТЕНДЕНТ ЗА “А” ГРУПА – ПОДГОТОВКАТА НА КЛУБА ЗА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА “РИЛСКИ СПОРТИСТ” /САМОКОВ/ ЮРИ ГАЛЕВ ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА, КОЙТО В ЗАПАДНАТА “Б” ГРУПА Е ЕДИН ОТ ОСНОВНИТЕ ПРЕТЕНДЕНТИ ЗА ВЛИЗАНЕ В ЕЛИТА.

14. 00 ч. – ФУТБОЛ – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ БОРИСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ И РЪКОВОДСТВОТО НА СЪДИЙСКАТА КОМИСИЯ НА БФС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН.

СРЯДА, 27 ФЕВРУАРИ 2008 г.

10.30 ч – ТЕНИС – ПОДКРЕПА НА МЛАДИ ТАЛАНТИ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “HEAD” И БФ ТЕНИС ЗА СПОНСОРИРАНЕТО НА МЛАДИТЕ ТАЛАНТИ В ТЕНИСА “TEAM ELITЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСТАВИТЕЛЯ НА “HEAD” ЗА БЪЛГАРИЯ ЕЛИСАВЕТ ЪКОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ ТЕНИС ГЕОРГИ ДОНЧЕВ.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ТРАНСФЕР В ЧУЖБИНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МЕНИДЖЪРА ЕМИЛ ДАНЧЕВ ЗА ТРАНСФЕРА НА ВАЛЕНТИН ИЛИЕВ ОТ ЦСКА В РУСКИЯ ОТБОР “ТЕРЕК” /ГРОЗНИ/.

12. 00 ч . – СПОРТ И ЕВРОФОНДОВЕ – ЙОГА – ЛЪЖЛИВА ПРОПАГАНДА – МАСОВА ЗАБЛУДА – ФИНАНСИРАНЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЙОГА С ДОКУМЕНТИ И ДОКАЗАТЕЛСТВА ОТ СПЕЦИАЛИСТИ ВЪВ ВРЪЗКА С МАСОВО РАЗПРОСТРАНЯВАНАТА ИЗМАМА СРЕД НАСЕЛЕНИЕТО ЗА ОБУЧЕНИЕ ПО ЙОГА ОТ ФОНДАЦИЯ “ART OF LIVING” С ЦЕЛ ФИНАНСИРАНЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ. УЧАСТНИЦИ В ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА: ИНЖ. КИРИЛ КОЛАРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПО ЙОГА, ДАНИЕЛ ПЕТРОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ И БИВШ СВЕТОВЕН ШАМПИОН, РАШКО ЗАЙКОВ – ТРЕНЬОР ПО ЙОГА НА ПЛОВДИВСКИЯ КМЕТ СЛАВЧО АТАНАСОВ И ЧЛЕНОВЕ НА УС НА БФ.

ЧЕТВЪРТЪК, 28 ФЕВРУАРИ 2008 г.

11. 00 ч. КОЛОЕЗДЕНЕ – СПОРТИСТЪТ НА ХХ ВЕК НА БЕЛГИЯ ЕДИ МЕРКС В БЪЛГАРИЯ – ДОГОВОР ЗА СЪТРУДНИЧЕСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОЛОЕЗДАЧЕН КЛУБ “НЕСЕБЪР” ЗА ПРОГРАМАТА НА ЕДИ МЕРКС В БЪЛГАРИЯ И ОТБЕЛЯЗВАНЕТО НА 5-ГОДИШНИНАТА НА ОРГАНИЗИРАНОТО КОЛОЕЗДЕНЕ В НЕСЕБЪРСКИЯ РЕГИОН. ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА СЪТРУДНИЧЕСТВО МЕЖДУ УПРАВИТЕЛЯ НА КК “НЕСЕБЪР” ГЕОРГИ ЕНЧЕВ И ПРЕЗИДЕНТА НА ФИРМА “ВЕЛОМАНИЯ” ДРАГОМИР КУЗОВ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЗАЛА ВЪВ ВАЛЕНСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА ТРЕНЬОРСКИЯ СЪСТАВ, ГРАФИКА ЗА ПЪТУВАНЕТО И ПРЕМИИТЕ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЗАЛА ВЪВ ВАЛЕНСИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ, КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКО БАНКА -ГЕНЕРАЛЕН ПАРТНЬОР НА БФЛА И ИНА ЕВТИМОВА, ПОБЕДИТЕЛКА НА ТУРНИРА В ПАРИЖ С ЛИЧЕН РЕЗУЛТАТ 7,28 СЕК. КОКТЕЙЛ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “МАРЕК” ДУПНИЦА – ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА ПРОЛЕТНИЯ ПОЛУСЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФК МАРЕК ДУПНИЦА ЙОРДАН АНДРЕЕВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ ПОЛУСЕЗОН.

ПЕТЪК, 29 ФЕВРУАРИ 2008 г.

12.00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ЕДИ МЕРКС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЛЕГЕНДАРНИЯ БЕЛГИЙСКИ КОЛОЕЗДАЧ ЕДИ МЕРКС – ПЕТКРАТЕН ПОБЕДИТЕЛ В “ТУР ДЬО ФРАНС” И СПОРТИСТ НА БЕЛГИЯ НА 20-ТИ ВЕК – ЗА ПОСЕЩЕНИЕТО МУ В БЪЛГАРИЯ.

СЪБОТА, 1 МАРТ 2008 г.

11. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО МОТОКРОС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО МОТОКРОС. С УЧАСТИЕТО НА РУМЕН ПЕТКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” И МИНИСТЪР НА ВЪТРЕШНИТЕ РАБОТИ И БОГДАН НИКОЛОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ.

ВТОРНИК, 4 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – СЛЕД СВЕТОВНОТО В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ КЪНКИ АЛБЕНА ДЕНКОВА СЛЕД ЗАВЪРШИЛОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС ЗА РЕЗУЛТАТИТЕ И ТЕНДЕНЦИИТЕ В РАЗВИТИЕТО НА ФИГУРНОТО ПЪРЗАЛЯНЕ.

СРЯДА, 5 МАРТ 2008 г.

11. 30 ч. – “СЛАВИЯ” – 95-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОСК “СЛАВИЯ ВЛАДИМИР СИМЕОНОВЗА ПРОГРАМАТА И ПРОЯВИТЕ, ПОСВЕТЕНИ НА 95-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА НАЙ-СТАРИЯ СПОРТЕН КЛУБ В СТОЛИЦАТА. С УЧАСТИЕТО НА ПЛАМЕН НИКОЛОВ, ДИРЕКТОР НА ДЕТСКАТА ШКОЛА НА ПФК “СЛАВИЯ”, ГЕОРГИ МИЛАНОВ, ДИРЕКТОР НА НАПРАВЛЕНИЕ “ЛЕДЕНИ СПОРТОВЕ”, ЗДРАВКО СТОИЧКОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА КЛУБА ПО ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ И СТЕФАН СТОЕВ, ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА КЛУБА ПО БОРБА.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ И ФИТНЕС – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС ЗА КУПА “КАЛИНА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ФИТНЕС ЗА ЖЕНИ ОТ НАЙ-ВИСОК РАНГ В КАЛЕНДАРА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПОД ПАТРОНАЖА НА КНЯГИНЯ КАЛИНА ЗА ГОЛЯМАТА НАГРАДА НА НЕЙНО ИМЕ. /София, зала “Универсиада”, 15. 03. 2008/

12.30 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХVІ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВО ПАРГОВ /”МАРЕК” ДУПНИЦА/, ИЗБРАН ЗАФУТБОЛИСТ НА ХVІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 6 МАРТ 2008 г.

13.00 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ- ИЗРАВНЕН РЕКОРД НА КОНТИНЕНТА – ХОД НА ОЛИМПИЙСКАТА ПОДГОТОВКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА С УЧАСТИЕТО НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ТАНЮ КИРЯКОВ И НА ОТБОРНИТЕ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ НА ПУШКА С ИЗРАВНЕН РЕКОРД НА СТАРИЯ КОНТИНЕНТ /ДЕСИСЛАВА БАЛАБАНОВА, ДАНИЕЛА ТОНЧЕВА И МАРИНЕЛА ДИЛОВА/ И ТЕХНИТЕ ТРЕНЬОРИ. ОЛИМПИЙСКАТА ПОДГОТВКА ЗА ПЕКИН 2008.

СЪБОТА, 8 МАРТ 2008 г.

12. 00 ч. – СПОРТ ЗА ВСИЧКИ – ДАРЕНИЕ ЗА ДОМА ЗА ДЕЦА В С. ГУРКОВО, БОТЕВГРАДСКО: ОФИЦИАЛНО ВРЪЧВАНЕ НА СПЕЦИАЛНАТА НАГРАДА – ДАРЕНИЕ ОТ БЪЛГАРСКА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” НА ДОМА ЗА ДЕЦА, ЛИШЕНИ ОТ РОДИТЕЛСКИ ГРИЖИ “НАДЕЖДА” В С. ГУРКОВО, БОТЕВГРАДСКО И ЗАКРИВАНЕ НА СЕДМИЦИТЕ НА ЗИМНОТО ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВО.

ВТОРНИК, 11 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – ТРАДИЦИОННИ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ДЕНЯ НА КОНЯ /ТОДОРОВДЕН/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ПРОЯВИ В ЦЯЛАТА СТРАНА ПО СЛУЧАЙ ДЕНЯ НА КОНЯ /15 март/.

11. 30 ч. – БОКС – ОЛИМПИЙСКИ КВАЛИФИКАЦИИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ЗЛАТЕН МЕДАЛ И ОЛИМПИЙСКА КВОТА ОТ КУБРАТ ПУЛЕВ НА ТУРНИРА В ПЕСКАРА И ПРЕДИ ПОСЛЕДНАТА КВАЛИФИКАЦИЯ В АТИНА ЗА ИГРИТЕ В ПЕКИН-2008. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПЕТЪР ЛЕСОВ, АНГЕЛ АНГЕЛОВ И ИВАЙЛО МАРИНОВ.

ЗА РЕПОРТЕРИТЕ ОТ РЕСОР “ОБРАЗОВАНИЕ”

ВТОРНИК, 11 МАРТ 2008 г.

12. 00 ч. – КАНДИДАТ-СТУДЕНТСКА БОРСА 2008: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА СДРУЖЕНИЕ “КАНДИДАТ-СТУДЕНТСКА БОРСА” ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО 14-ТО ИЗДАНИЕ НА БОРСАТА И НОВИНИ ЗА ВИСШЕТО ОБРАЗОВАНИЕ.

СРЯДА, 12 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – АЕРОБИКА – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА ЙОРДАНКА БЛАГОЕВАЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО И СВЕТОВНАТА КУПА В БОРОВЕЦ.

ЧЕТВЪРТЪК, 13 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – ПЪРВИ СУПЕРТУРНИР ПО ФИТНЕС У НАС – Д-Р РАФАЕЛ САНТОХА В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ НА БОДИБИЛДЪРИТЕ /IFBB/ Д-Р РАФАЕЛ САНТОХА ЗА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ФИТНЕС ОТ НАЙ-ВИСОК РАНГ ЗА КУПА “КАЛИНА”./15. 03 , зала “Универсиада”/./На пресконференцията ще бъде показан голeмият приз Купа “Калина”./

11.30 ч. – КАРАТЕ – ШАМПИОНАТ МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БНФ КАРАТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ И ОЧАКВАНИЯТА ОТ НЕГО.

12.00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА ХVІІ КРЪГ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ХЕРМАН ПИЕТРОБОН /”ПИРИН” БЛОГОЕВГРАД/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА ХVІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА БК ЦСКА ГЕОРГИОС СТЕРИАНОПУЛОС ЗА БЪДЕЩЕТО НА ОТБОРА.

ПЕТЪК, 14 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БК “ЛУКОЙЛ АКАДЕМИК” И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ЖЕЛКО ЛУКАИЧ, ИЗБРАНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦ ФЕВРУАРИ 2008 Г. В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ВТОРНИК, 18 МАРТ 2008 г.

11. 30 ч. – БОКС – ЛЕГЕНДИ – НОВОУЧРЕДЕНА АСОЦИАЦИЯ НА ВЕТЕРАНИТЕ БОКСЬОРИ В БЪЛГАРИЯ – ЦЕЛИ И ЗАДАЧИ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВАТА АСОЦИАЦИЯ НА ВЕТЕРАНИТЕ БОКСЬОРИ С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ АНАНИ ЛЮБЕНОВ И ЛЕГЕНДИТЕ БОРИС ГЕОРГИЕВ – МОКАТА, ИВАЙЛО МАРИНОВ, ПЕТЪР ЛЕСОВ, ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ, ДАНИЕЛ ПЕТРОВ.

12. 00 ч. – ОФ РОУД – 8 БЪЛГАРСКИ ЕКИПАЖА НА РАЛИ В ГЕРМАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО УЧАСТИЕ НА 8 БЪЛГАРСКИ ЕКИПАЖА В РАЛИ “БАХА САКСОНИЯ” ЗАЕДНО С ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА ХОЛАНДИЯ, ГЕРМАНИЯ, ПОЛША, АВСТРИЯ И ЧЕХИЯ.

12. 30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЗНАМЕНИТОСТ – НАЦИОНАЛЕН ПРОЕКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА ТРИКРАТНИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ОТ СЪРБИЯ МИРОСЛАВ ПЕЦАРСКИ И НЕГОВИТЕ ПАРТНЬОРИ ОТ БК “ШАМПИОНИ” ЗА ИЗВОДИТЕ ОТ УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИ ТАЛАНТИ В МЕЖДУНАРОДНИЯ БАСКЕТБОЛЕН КАМП И ЗА ПРЕВРЪЩАНЕТО НА ТАЗИ ПРАКТИКА В НАЦИОНАЛЕН ПРОЕКТ.

СРЯДА, 19 МАРТ 2008 г.

12. 00 ч. – БОКС – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА КУБРАТ ПУЛЕВ, ИЗБРАН ЗА СПОРТИСТ НА ФЕВРУАРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ БОКС МАРИН ДИМИТРОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПЕТЪР ЛЕСОВ. /В същия ден доайенът на бокса Тодор Андреев навършва 85 години/.

ПЕТЪК, 21 МАРТ 2008 г.

10. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ КОНЕН СПОРТ

ПОНЕДЕЛНИК, 24 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – СНОУБОРД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКИ СЛЕД УСПЕШНИЯ СЕЗОН НА НАЦИОНАЛНИТЕ НИ ОТБОРИ ПО СНОУБОРД. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ЗА ЮНОШИ РАДОСЛАВ ЯНКОВ, ЗАЕЛИЯ ШЕСТО МЯСТО В ПЪРВЕНСТВОТО ИВАН РАНЧЕВ, ТЕХНИЯ ТРЕНЬОР АТАНАС ПЕТРОВ, НАЙ-ДОБРАТА НИ СЪСТЕЗАТЕЛКА АЛЕКСАНДРА ЖЕКОВА, НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ВИКТОР ЖЕКОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЦЕКО МИНЕВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ГЕОРГИ БОБЕВ И ДИРЕКТОРА НА НАПРАВЛЕНИЕ СНОУБОРД ЕМИЛ СЕМОВ.

ВТОРНИК, 25 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА 18 КРЪГ – КУПА “БЪЛГАРИЯ” : НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТОДОР ТОДОРОВ – ВРАТАР НА “ЛИТЕКС” ЛОВЕЧ, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА 18 КРЪГ И ФУТБОЛИСТ №1 НА ЧЕТВЪРТФИНАЛИТЕ ЗА КУПА “БЪЛГАРИЯ” В АНКЕТИТЕ НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФЛ ВАЛЕНТИН МИХОВ.

11. 30 ч. – ФЕХТОВКА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ШЕСТИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В СОФИЯ ПО РАПИРА И САБЯ ЗА КУПА “ЕСКАЛИБУР”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КЛУБ ПО ФЕХТОВКА “ЕСКАЛИБУР” ЕВЕЛИНА САВЧЕВА И ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ КОНСТАНТИНА АЛТИМИРСКА.

12. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – НОВО РЪКОВОДСТВО – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО В ЗАЛА “УНИВЕРСИАДА”. С УЧАСТИЕТО НА НОВОИЗБРАНИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА КРАСИМИР ВЕЛЧЕВ.

12.30 ч. – “ФУТБОЛЕН БАРОМЕТЪР” – СТЕФАН ГРОЗДАНОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ПФК “ЛОКОМОТИВ” СФ СТЕФАН ГРОЗДАНОВ – ГОСТ В НОВАТА РУБРИКА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ФУТБОЛЕН БАРОМЕТЪР”.

СРЯДА, 26 МАРТ 2008 г.

11. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СУПЕРМОТО – ОТКРИВАНЕ НА ШАМПИОНАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ І КРЪГ ОТ ШАМПИОНАТА ПО СУПЕРМОТО В КЮСТЕНДИЛ. С УЧАСТИЕТО НА НОВИЯ ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА БАТО МИЛАДИНОВИЧ. КОКТЕЙЛ.

ЧЕТВЪРТЪК, 27 МАРТ 2008 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧИ НА 19 И 20 КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ КАКАЛОВ И ГЕОРГИ ХРИСТОВ /”БОТЕВ” ПЛОВДИВ/, ИЗБРАНИ ЗА ИГРАЧИ НА 19 И 20 КРЪГ В АНКЕТИТЕ НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.30 ч. – “ФУТБОЛЕН БАРОМЕТЪР” – НИКОЛАЙ ГАЛЧЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФК “ПИРИН БЛАГОЕВГРАД”НИКОЛАЙ ГАЛЧЕВ – ГОСТ В НОВАТА РУБРИКА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” “ФУТБОЛЕН БАРОМЕТЪР”.

ВТОРНИК, 1 АПРИЛ 2008 г.

11.00 ч. – ДАМС И ПРООН – “ИСКАМ ДА БЪДА”:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДАМС И ПРООН ЗА ПЕТИЯ ПОРЕДЕН СТАРТ НА ИНИЦИАТИВАТА “ИСКАМ ДА БЪДА!” В РАМКИТЕ НА ДЕКАДАТА НА РОМСКОТО ВКЛЮЧВАНЕ.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА 21-ВИ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОСТАДИН ХАЗУРОВ /”ВИДИМА РАКОВСКИ”/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА 21-ВИ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – МАРИЯ ГРОЗДЕВА СЛЕД УСПЕХА В БРАЗИЛИЯ И ПРЕДИ ПЕКИН 2008: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДВУКРАТНАТА НИ ОЛИМПИЙСКА ШАМПИОНКА МАРИЯ ГРОЗДЕВА СЛЕД ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ НА ТУРНИРА В РИО ДЕ ЖАНЕЙРО ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И ЗА ОЛИМПИЙСКАТА Й ПОДГОТОВКА ПРЕДИ ПЕКИН 2008.

ЧЕТВЪРТЪК, 3 АПРИЛ 2008 г.

11. 30 ч. – БОЙНИ ИЗКУСТВА – ПЪРВА СВЕТОВНА ТИТЛА НА БЪЛГАРИН ПО МУАЙ ТАЙ – 15 СРЕБЪРНИ И БРОНЗОВИ МЕДАЛА : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЪРВИЯ И ЕДИНСТВЕН БЪЛГАРИН – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО МУАЙ ТАЙ ПРИ МЪЖЕТЕ ДИМИТЪР ИЛИЕВ, ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР НИКОЛАЙ СКИПАРНОВ, ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ЕМИЛ КРЪСТЕВ, КАКТО И НА СВЕТОВНИЯ ВИЦЕШАМПИОН ВЕСЕЛИН ВЕСЕЛИНОВ И НОСИТЕЛЯ НА БРОНЗОВ МЕДАЛ НИКОЛАЙ АТАНАСОВ СЛЕД ЗАВЪРШИЛОТО ПЪРВЕНСТВО НА ПЛАНЕТАТА В БУРГАС, НА КОЕТО БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ СПЕЧЕЛИХА 16 МЕДАЛА.

13. 30 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – СЛЕД УСПЕХА В ТУРНИРА “ГРАН ПРИ” ВЪВ ФРАНЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НАЦИОНАЛНИЯ АНСАМБЪЛ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИЯ ЗЛАТЕН МЕДАЛ В МНОГОБОЯ НА ТУРНИРА “ГРАН ПРИ” В ТИЕ, ФРАНЦИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ГЛАВНИЯ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ ИЛИАНА РАЕВА, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА АНСАМБЪЛА АДРИАНА ДУНАВСКА, ПОМОЩНИК-ТРЕНЬОРА МАРИЕЛА ПАШАЛИЕВА.

ПОНЕДЕЛНИК, 7 АПРИЛ 2008 г.

14. 30 ч. – “ФУТБОЛЕН БАРОМЕТЪР” – ЮРИ ГАЛЕВ СЛЕД СКАНДАЛНИЯ МАЧ В БЯЛА СЛАТИНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА “РИЛСКИ СПОРТИСТ”/САМОКОВ/ ЮРИ ГАЛЕВ СЛЕД СКАНДАЛНИЯ МАЧ С “ЧАВДАР”/БЯЛА СЛАТИНА/, ЗАВЪРШИЛ С МАСОВ БОЙ И 6 ЧЕРВЕНИ КАРТОНА. *Отменена

ВТОРНИК, 8 АПРИЛ 2008 г.

11. 00 ч. – “СЛАВИЯ” – 95-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИЗТЪКНАТИ СПОРТНИ ДЕЯТЕЛИ И ЛИЧНОСТИ ОТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОСК “СЛАВИЯ” ВЛАДИМИР СИМЕОНОВ ЗА 95-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА НАЙ-СТАРИЯ СПОРТЕН КЛУБ В СТОЛИЦАТА. КОКТЕЙЛ.

СРЯДА, 9 АПРИЛ 2008 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИХАИЛ МИХОВ, КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА БФ БАСКЕТБОЛ НА ПРЕДСТОЯЩОТО ОТЧЕТНО-ИЗБОРНО СЪБРАНИЕ.

11. 45 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СОФИЯ ПРИЗ” И ОТКРИТИЯ ТУРНИР ЗА КУПА “СРЕДЕЦ 2008”.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 АПРИЛ 2008 г.

12.00 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – КАРАТЕ – БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО БАЛКАНСКО ПОЛИЦЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В НЕГО.

12.30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ИТАЛИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТААНТОН КОДЖАБАШЕВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ТЕНЧО ТЕНЕВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПЛАМЕН АСПАРУХОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 14 АПРИЛ 2008 г.

11.00 ч. – НАГРАЖДАВАНЕ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФЛ ВАЛЕНТИН МИХОВ С ПРИЗА “МЪЖ НА ГОДИНАТА НА В. “ЖЕНСКИ СВЯТ”.

12.00 ч. – ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР МЕЖДУ РЪКОВОДСТВОТО НА НАЦИОНАЛНАТА ВОЛЕЙБОЛНА ЛИГА И ГЕНЕРАЛНИЯ Й СПОНСОР “ИНДЕЗИТ”.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР НА М. МАРТ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТОЙЧО МЛАДЕНОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ЦСКА – ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА М. МАРТ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 15 АПРИЛ 2008 г.

10.00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – XXI РАЛИ “ВИДА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА 21-то ИЗДАНИЕ НА АВТОМОБИЛНО РАЛИ “ВИДА” /2-ро след възстановяването му/ ЗА ПОДРОБНОСТИТЕ ПРЕДИ СЪСТЕЗАНИЕТО.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ТУРНИР “ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА” : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ФУТБОЛЕН ТУРНИР ЗА “ФЕНКУПА “КАМЕНИЦА””. С УЧАСТИЕТО НА ПАТРОНА НА ТУРНИРА ДИМИТЪР ПЕНЕВ И ДИМО ДИМОВ – БРАНД МЕНИДЖЪР НА “КАМЕНИЦА”. ФУТБОЛНИ ЕКИПИ ЗА РЕПОРТЕРИТЕ. КОКТЕЙЛ.

12. 00 ч. – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА У НАС С УЧАСТИЕТО НА 130 СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СРЯДА, 16 АПРИЛ 2008 г.

11.00 ч. – КЪРЛИНГ – БАЛКАНСКА ЛИГА – ПЪРВИ ТУРНИР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОУЧРЕДЕНАТА БАЛКАНСКА КЪРЛИНГ ЛИГА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В БЪЛГАРИЯ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – МЕЖДУНАРОДЕН ШОСЕЕН ПРОБЕГ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА И НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРЕТИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ШОСЕЕН ПРОБЕГ “ВРЪБНИЦА”. С УЧАСТИЕТО НА ИРЕНА ДИМИТРОВА – ДИРЕКТОР НА ДИРЕКЦИЯ “СПОРТ И ПРЕВЕНЦИЯ НА ЗАВИСИМОСТИТЕ” КЪМ СТОЛИЧНА ОБЩИНА, ТОНИ ХРИСТОВ – ДИРЕКТОР НА ПРОГРАМАТА И АНТОН БОНОВ – ГЛАВЕН РЕДАКТОР НА СП. “ЛЕКА АТЛЕТИКА” КЪМ БФЛА. КОКТЕЙЛ.

12.00 – ШАХМАТ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШАХМАТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ИНДИВИДУАЛНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ПЛОВДИВ. С УЧАСТИЕТО НА СТЕФАН СЕРГИЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

12.30 ч. – БАСКЕТБОЛ – МИХАИЛ МИХОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИХАИЛ МИХОВ, КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА БФ БАСКЕТБОЛ СЛЕД СРЕЩИТЕ С КЛУБОВЕТЕ И ИНСТИТУЦИИТЕ – ПАРТНЬОРИ ЗА ОСЪЩЕСТВЯВАНЕ НА НЕГОВАТА КОНЦЕПЦИЯ ЗА РАЗВИТИЕ НА БЪЛГАРСКИЯ БАСКЕТБОЛ.

13.00 ч. – ВЕТРОХОДСТВО – МЕЖДУНАРОДНА РЕГАТА У НАС – ОТКРИВАНЕ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЦЕНТРАЛНИЯ СОФИЙСКИ ЯХТ КЛУБ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ОСМА МЕЖДУНАРОДНА ВЕТРОХОДНА РЕГАТА “СОФИЯ – ПРОЛЕТ 2008 г.” НА ЯЗОВИР “ИСКЪР”. С УЧАСТИЕТО НА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ЯХТ-КЛУБА И НИКОЛА АЛЕКСАНДРОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 АПРИЛ 2008 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО 2008 – АВСТРИЯ И ШВЕЙЦАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОБЩИНА ВИЕНА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА СТОЛИЦАТА НА АВСТРИЯ КАТО ДОМАКИН НА 7 МАЧА ОТ ЕВРО 2008 , ВКЛЮЧИТЕЛНО И ФИНАЛНИЯ МАЧ НА ШАМПИОНАТА. С УЧАСТИЕТО НА, МАГ. ИНГРИД КУНЦ – ВРЪЗКИ С ОБЩЕСТВЕНОСТТА ЗА ЕВРО 2008 И МИХАЕЛА МОЗЕР ОТ ПРЕСИНФОРМАЦИОННАТА СЛУЖБА НА ОБЩИНА ВИЕНА. ОФИЦИАЛНИ ГОСТИ НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА ЩЕ БЪДАТ Н.ПР. Г-Н КЛАУС ФАБИЯН – ПОСЛАНИК НА РЕПУБЛИКА АВСТРИЯ В СОФИЯ И Н. ПР. Г-Н ТОМАС ФЕЛЕР – ПОСЛАНИК НА ШВЕЙЦАРИЯ В СОФИЯ. ИНФОРМАЦИОННИ МАТЕРИАЛИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА 24-ТИ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ ХРИСТОВ /”БОТЕВ” ПЛОВДИВ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА 24-ТИ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 21 АПРИЛ 2008 г.

11. 00 ч. – ТАЕКУОНДО WTF – ПРОБИВ – ПЪРВИ МЕДАЛ ЗА БЪЛГАРИЯ ОТ 30 ГОДИНИ НА ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЛИАНА ЕНЕВА – НОСИТЕЛКА НА ПЪРВИЯ БРОНЗОВ МЕДАЛ ПРИ ЖЕНИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ТАЕКУОНДО WTF /олимпийска версия / В РИМ – И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПЛАМЕН ТРЪНСКИ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – НАГРАЖДАВАНЕ НА ПРИЗЬОРИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО: НАГРАЖДАВАНЕ НА НИКОЛАЙ АТАНАСОВ И ДАНИЕЛА ЙОРДАНОВА ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА ЗА ПРИЗОВИТЕ ИМ МЕСТА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЗАЛА “ВАЛЕНСИЯ 2008”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ. КОКТЕЙЛ.

ВТОРНИК, 22 АПРИЛ 2008 г.

12. 00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ДИМИТЪР ИЛИЕВ И ПЛАМЕН КРАЛЕВ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АВТОМОБИЛНИТЕ ПИЛОТИДИМИТЪР ИЛИЕВ И ПЛАМЕН КРАЛЕВ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО ИМ ОТ СЪСТЕЗАНИЯТА В СЕРИИТЕ “ФЕРАРИ ЧЕЛЪНДЖ” – КУПА “ШЕЛ” И ЗА ПЛАНОВЕТЕ ИМ ЗА СЕЗОН 2008.

12. 30 ч. – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – МАРИЯ ГРОЗДЕВА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЯ ГРОЗДЕВА, ИЗБРАНА ЗА СПОРТИСТ НА М. МАРТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. ВПЕЧАТЛЕНИЯ ОТ ОЛИМПИЙСКОТО СТРЕЛБИЩЕ В ПЕКИН.

13. 00 ч. – ГРЕБАНЕ – МЕЖДУНАРОДНА ФЕДЕРАЦИЯ-ИНСПЕКЦИЯ ЗА ПЛОВДИВ 2012: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГРЕБАНЕ/ФИСА/ МАТ СМИТ ЗА ВПЕЧАТЛЕНИЯТА МУ ОТ ПЛОВДИВ КАТО КАНДИДАТ ЗА ДОМАКИН НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПРЕЗ 2012 Г. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ГРЕБАНЕ СВЕТЛА ОЦЕТОВА.

СРЯДА, 23 АПРИЛ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ЛИТЕКС – ФУТБОЛИСТ НА МАРТ И ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУФИНАЛИТЕ ЗА КУПА БЪЛГАРИЯ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВРАТАРЯ НА ЛИТЕКС ТОДОР ТОДОРОВ КАТО ФУТБОЛИСТ НА МАРТ И НА СЪОТБОРНИКА МУ СТАНИСЛАВ МАНОЛЕВ КАТО ФУТБОЛИСТ НА ПОЛУФИНАЛИТЕ ЗА КУПА БЪЛГАРИЯ.

11. 30 ч. – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА – ПЪРВИ ЗЛАТНИ МЕДАЛИ ЗА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ОТ ЗАВЪРШИЛИЯ ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА В СОФИЯ, СПЕЧЕЛИЛИ 3 ЗЛАТНИ МЕДАЛА ИНДИВИДУАЛНО И 1 ЗЛАТЕН И 1 СРЕБЪРЕН МЕДАЛ ОТБОРНО. С УЧАСТИЕТО НА ЗЛАТНИТЕ МЕДАЛИСТИ МИЛЕН ДИМИТРОВ, МИХАИЛ ВИТАНОВ И АЛЕКСАНДЪР КУСЕВ.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА XXV КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НЕИ /ЦСКА/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА XXVКРЪГ В АНКЕТАТА НА В.”ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПО СУПЕРМОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН.

ЧЕТВЪРТЪК, 24 АПРИЛ 2008 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – ВЕРИГА “КАРЛСБЕРГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА НАЦИОНАЛНА ТЕНИС ВЕРИГА ЗА ЛЮБИТЕЛИ “КАРЛСБЕРГ”.

13. 30 ч. – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М.МАРТ – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ АНСАМБЪЛ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА АДРИАНА ДУНАВСКА, ИЗБРАНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М. МАРТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЯ ГИГОВА.

16. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ЧЕРНО МОРЕ”/ВАРНА/ – ИГРАЧ НА 22 КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИРОСЛАВ МАНОЛОВ – “ЧЕРНО МОРЕ”/ВАРНА/ ЗА ИГРАЧ № 1 НА 22 КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА НИКОЛА СПАСОВ. /ОТМЕНЕНА/

ПЕТЪК, 25 АПРИЛ 2008 г.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ЦСКА – ШАМПИОНСКА ТИТЛА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВОЛЕЙБОЛЕН КЛУБ ЦСКА СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ШАМПИОНСКАТА ТИТЛА ПРИ МЪЖЕТЕ СЛЕД 13 ГОДИНИ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР СПИРИДОН ЗЕГОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 28 АПРИЛ 2008 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – VІІ АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯТА НА БЪЛГАРСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ /АБФ/ ЗА ГОДИШНИТЕ НОМИНАЦИИ В 7-АТА ТРАДИЦИОННА АНКЕТА “ФУТБОЛИСТ НА ФУТБОЛИСТИТЕ”. С УЧАСТИЕТО НА СТОЙЧО МЛАДЕНОВ, ВЕЛИЗАР ДИМИТРОВ, МАРЧО ДАФЧЕВ, НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ, ДАНИЕЛ БОРИМИРОВ, ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СЪВЕТА НА КАПИТАНИТЕ НА АБФ И ГЕОРГИ БОЙЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА АБФ.

ВТОРНИК, 29 АПРИЛ 2008 г.

15.00 ч. – ОБЩО ГОДИШНО СЪБРАНИЕ НА ФУТБОЛЕН КЛУБ “АКАДЕМИК”/СОФИЯ/.

СРЯДА, 30 АПРИЛ 2008 г.

11.00 ч. – ПЛАЖЕН ФУТБОЛ – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КОМИСИЯТА ПО ПЛАЖЕН ФУТБОЛ КЪМ БФС С ПРЕДСЕДАТЕЛ ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА КУПА “ШУМЕНСКО ПИВО”.

11.30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС В ТРОЯН.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 МАЙ 2008 г.

11. 00 ч. – СТРИЙТБОЛ – СТОЛИЧЕН ШАМПИОНАТ “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА СТОЛИЧНИЯ ШАМПИОНАТ ПО СТРИЙТБОЛ “САМСУНГ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР В СОФИЯ. ТЕГЛЕНЕ НА ТОМБОЛА ЗА ФОТОАПАРАТ “САМСУНГ”. КОКТЕЙЛ.

11.30 ч. – ЙОГА – НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ПОД ПАТРОНАЖА НА МИСИС СВЯТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЙОГА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ЗА КУПА “ВЕСЕЛИН ЛУЧАНСКИ “. С УЧАСТИЕТО НА ДАНИЕЛ ПЕТРОВ – СВЕТОВЕН ШАМПИОН ПО ЙОГА, РУМЯНА МАРИНОВА – МИСИС СВЯТ, РАШИ ПЪРВАНОВА – ВОДЕЩА В бТВ.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – ВЕЧНО ДЕРБИ – ОХРАНА И СИГУРНОСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОТДЕЛ “ОХРАНА И ОБЩЕСТВЕН РЕД” КЪМ СДВР, ОТДЕЛ “ПЪТНА ПОЛИЦИЯ” И ДРУГИ ОТГОВОРНИ СЛУЖИТЕЛИ И СПЕЦИАЛИСТИ ЗА БЕЗОПАСНОСТТА ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ И СЛЕДМАЧА ЛЕВСКИ-ЦСКА НА 10.05 2008 г.

12.30 – ФУТБОЛ – КЛУБНО ЛИЦЕНЗИРАНЕ – ИВАЙЛО ДРАЖЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПСФК “ЧЕРНОМОРЕЦ БУРГАС” ИВАЙЛО ДРАЖЕВ НА ТЕМА: “КЛУБНО ЛИЦЕНЗИРАНЕ В БФС – ДВОЙНИ СТАНДАРТИ. НОВИ ДОКУМЕНТИ И ФАКТИ”.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА ХХVІ, НА ХХVІІ И НА ХХVІІІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ИВАЙЛО ПЕТРОВ, НЕИ И ФЛОРЕНТИН ПЕТРЕ /ЦСКА/, ИЗБРАНИ ЗА ИГРАЧИ НА ПОСЛЕДНИТЕ ТРИ КРЪГА ВЪВ ФУТБОЛНОТО ПЪРВЕНСТВО.

ПОНЕДЕЛНИК, 12 МАЙ 2008 г.

11.00 ч.-МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА ВСИЧКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПРЕДИЗВИКАТЕЛСТВОТО.

ВТОРНИК, 13 МАЙ 2008 г.

11.00 ч.- КУЛТУРИЗЪМ – ПРЕДСТОЯЩО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И ФИТНЕС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО КУЛТУРИЗЪМ ЗА МЪЖЕ В ИСПАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПАТРИК АНГЕЛОВ И ДВАМА ОТ СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ: БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ДИМИТЪР ДИМИТРОВ И ЧЕТВЪРТИЯ В СВЕТА КОНСТАНТИН ПАСКАЛЕВ.

11.30 ч.- АВТОМОБИЛИЗЪМ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ДУНЕВ МОТОР СПОРТ” ЗА ЦЕЛИТЕ И ЗАДАЧИТЕ НА КЛУБА. С УЧАСТИЕТО НА БОНЧО ДУНЕВ И ИЗВЕСТНИ АВТОМОБИЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

12.00 ч.- СПОРТНА ГИМНАСТИКА – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНА ГИМНАСТИКА СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ЛОЗАНА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА НИКОЛА ПРОДАНОВ, ЕВРОПЕЙСКИЯ ВИЦЕШАМПИОН ЙОРДАН ЙОВЧЕВ.

13. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СЛИВЕН ОУПЪН”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СЛИВЕН ОУПЪН 2008”.

14.30 ч. – ФУТБОЛ – НАГРАЖДАВАНЕ НА МИРОСЛАВ МАНОЛОВ/”ЧЕРНО МОРЕ”/ ИГРАЧ № 1 НА 22 КРЪГ -“ЧЕРНО МОРЕ” ПРЕДИ ФИНАЛА ЗА КУПА “БЪЛГАРИЯ”: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МИРОСЛАВ МАНОЛОВ/”ЧЕРНО МОРЕ”/ИГРАЧ № 1 НА 22 КРЪГ. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА НИКОЛА СПАСОВ.

СРЯДА, 14 МАЙ 2008 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР НА М. АПРИЛ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА “ЧЕРНО МОРЕ” НИКОЛА СПАСОВ, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА М. АПРИЛ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 30 ч. – СТРИЙТБОЛ – НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА “М-ТЕL LOOP”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТУРНИРА ПО СТРИЙТБОЛ ЗА НАГРАДИТЕ НА М-ТЕЛ.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 МАЙ 2008 г.

10. 30 ч. – ТЕНИС – “РОЛАН ГАРОС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “СОФИЯ ФРАНС АУТО” – ОРГАНИЗАТОР НА ТРАДИЦИОННИЯ ТУРНИР ЗА СМЕСЕНИ ДВОЙКИ “РОЛАН ГАРОС” НА ТЕНИС КОМПЛЕКС “МАЛЕЕВИ”. /НАГРАДАТА ЗА ПОБЕДИТЕЛИТЕ Е 5-ДНЕВНА ЕКСКУРЗИЯ ДО ПАРИЖ. /

11.00 ч. – ФУТБОЛ – НОВА КНИГА “ВЕЧНОТО ДЕРБИ”: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА КНИГА”ВЕЧНОТО ДЕРБИ” НА РУМЕН ПАЙТАШЕВ, ИЗДАДЕНА ОТ ИК “ТРУД”. С УЧАСТИЕТО НА НИКОЛА КИЦЕВСКИ – ПЪРВИ ЗАМ.ГЛАВЕН РЕДАКТОР НА В. “ДНЕВЕН ТРУД”.КОКТЕЙЛ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ТУРНИР “НОВИ ЗВЕЗДИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ХХХ ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР “НОВИ ЗВЕЗДИ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ И ЗАМЕСТНИК-РЕКТОРА НА НСА ПРОФ. ПЕТЪР БОНОВ.КОКТЕЙЛ.

12. 00 ч. – БАДМИНТОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОСК “АКАДЕМИК” И БФ БАДМИНТОН ЗА ДЪРЖАВНОТО СТУДЕНТСКО ПЪРВЕНСТВО.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ВЪЗПОМЕНАТЕЛЕН МАЧ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА МАЧА В ПАМЕТ НА ФУТБОЛИСТА ЗДРАВКО РАДЕВ /МАРЕК, БЕЛАСИЦА, СПАРТАК ВН И ЦСКА/. С УЧАСТИЕТО НА ЕМИЛ ДАНЧЕВ – ФУТБОЛЕН МЕНИДЖЪР И БИВШ ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ЦСКА, НИКОЛАЙ ИШКОВ – БИВШ ПРЕЗИДЕНТ НА СПАРТАК ВН, ТЕНЧО ТЕНЕВ – ТРЕНЬОР НА БОТЕВ ПД И ЯВОР ТОДОРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОБЩИНСКИЯ СЪВЕТ В ДУПНИЦА.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 МАЙ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА ХХІХ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИГОР ТОМАШИЧ /ЛЕВСКИ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА ХХІХ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М. АПРИЛ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК ЦСКА/МЪЖЕ/-ШАМПИОНИ НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2008 г. И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ, ИЗБРАНИ ЗА ОТБОР И ТРЕНЬОР НА М. АПРИЛ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

13. 00 ч. – АНГЛИЙСКА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ-ПЛОВДИВ – 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИНИЦИАТИВНИЯ КОМИТЕТ ЗА ЧЕСТВАНЕ НА 50-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА АНГЛИЙСКАТА ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ-ПЛОВДИВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ПРОЯВИ В ЧЕСТ НА ПРАЗНИКА. С УЧАСТИЕТО НА БИВШИТЕ УЧЕНИЦИ НА ГИМНАЗИЯТА ЕМИЛ КОШЛУКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА “НОВОТО ВРЕМЕ”, ПЕТЪР ПОПЧЕВ – ПОСЛАНИК, МВнР /І ВИПУСК/, ВЕЧЕСЛАВ ТУНЕВ – ЗАВ.ОТДЕЛ “МЕЖДУНАРОДНА ИНФОРМАЦИЯ” НА В. “МОНИТОР”, ЛИЛИЯ РАЙЧЕВА – СЪВЕТ ЗА ЕЛЕКТРОННИ МЕДИИ, ЖЕЛЬО НАЙДЕНОВ, ВАЛЕНТИН ДОБЧЕВ – ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 20 МАЙ 2008 г.

11. 00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА.

СРЯДА, 21 МАЙ 2008 г.

10. 00 ч. – ФУТБОЛ – ДАНОНИАДА – ЕДИНАДЕСЕТИ ФИНАЛЕН ТУРНИР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФС И НА “ДАНОН СЕРДИКА” АД ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ XІ ФИНАЛЕН ТУРНИР “ДАНОНИАДА”. С УЧАСТИЕТО НА ЕМИЛ ГОЧЕВ – ГЕНЕРАЛЕН ДИРЕКТОР НА “ДАНОН СЕРДИКА” АД.

10. 30 ч. – СПОРТНИ ОБЕКТИ – ЗАЩИТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФОНДАЦИЯ “МЕТЛА” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПРОТЕСТЕН КОНЦЕРТ ЗА ЗАЩИТА НА СПОРТНИТЕ ОБЕКТИ. С УЧАСТИЕТО НА ЙОРДАН КАРАДЖОВ, ИВАЙЛО ГАВРИЛОВ, ГЕОРГИ ИЛИЕВ, НИКОЛАЙ ИЛИЕВ, НЕДЯЛКО ЙОРДАНОВ, СТАНЧО ДЖУМАЛИЕВ.

11. 00 ч. – СУМО – НАЙ-ТЕЖКИЯТ СПОРТИСТ НА ПЛАНЕТАТА И РЕКОРДЬОР НА “ГИНЕС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕМАНУЕЛ ЯРБРОУ – НАЙ-ТЕЖКИЯТ СПОРТИСТ НА ПЛАНЕТАТА И РЕКОРДЬОР НА “ГИНЕС” ПРЕДИ МАЧА МУ С ПЕТЪР СТОЯНОВ – ВОЖДА.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – БЕНЕФИСЕН МАЧ НА КРАСИМИР БАЛЪКОВ, ТРИФОН ИВАНОВ, ИЛИЯН КИРЯКОВ, ЦАНКО ЦВЕТАНОВ, БОНЧО ГЕНЧЕВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА БЕНЕФИСНИЯ МАЧ НА КР.БАЛЪКОВ, ТР.ИВАНОВ, Б,ГЕНЧЕВ, ИЛ.КИРЯКОВ И Ц.ЦВЕТАНОВ НА 30 МАЙ ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО. С УЧАСТИЕТО НА ЙОРДАН ГРОЗДАНОВ – ЗАМ.КМЕТ НА ГРАДА, ТОШО КРЪСТЕВ – КМЕТ НА АРБАНАСИ И ПРЕЗИДЕНТ НА “ЕТЪР” ПО ВРЕМЕТО, КОГАТО ПЕТИМАТА СА ИГРАЛИ, КАМЕН АЛЕКСИЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИТЕТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 МАЙ 2008 г.

11. 00 ч- КУЛТУРИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН И ВИЦЕШАМПИОН – СВЕТОВНО ПРИЗНАНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И ФИТНЕС ЗА ОТЛИЧНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ В ИСПАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА НОВИЯ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ПРИ МЪЖЕТЕ ДИМИТЪР ДИМИТРОВ /кат. над 100 кг/, ВИЦЕШАМПИОНА В КЛАСИЧЕСКИЯ БОДИБИЛДИНГ КОНСТАНТИН ПАСКАЛЕВ /ръст до 170 см/ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ПАТРИК АНГЕЛОВ, НАГРАДЕН С МЕДАЛ ЗА ЗАСЛУГИ ОТ СВЕТОВНАТА ФЕДЕРАЦИЯ.

11. 30 ч. – ВОЛЕЙБОЛ ЦСКА – ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК ЦСКА СЛЕД СПЕЧЕЛЕНАТА ШАМПИОНСКА ТИТЛА И КУПА НА БЪЛГАРИЯ ПРИ ЖЕНИТЕ. ВИЖДАНИЯТА ЗА БЪДЕЩЕТО НА ОТБОРА. С УЧАСТИЕТО НА ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ВЯРА НИКОЛОВА, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР СПИРИДОН ЗЕГОВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА АТАНАС ПЕТРОВ И КАПИТАНА НА ОТБОРА МАРИЯ КАРАКАШЕВА.

12. 00 ч. – ХОКЕЙ НА ТРЕВА – ТУРНИР – ШАМПИОНСКА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ІІІ ТУРНИР ЗА КУПАТА НА РЕКТОРА НА НСА И ЗА КЛУБА НА НСА, КЛАСИРАЛ СЕ НА ПЪРВО МЯСТО В ІV ПРЕДВАРИТЕЛЕН КРЪГ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА АНТОНИО АНТОНОВ, МЕНИДЖЪРА НА ОТБОРА СТОЯН ТОДОРОВ , ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР СИМЕОН ИЛИЕВ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ПЕТЪК, 23 МАЙ 2008 г.

12. 00 ч. – БОРБА – ЧЕКОВЕ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ШАМПИОНКА ПО БОРБА СТАНКА ЗЛАТЕВА И ТРЕНЬОРА Й СИМЕОН ЩЕРЕВ С ЧЕКОВЕ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА. НАГРАЖДАВАНЕ НА СТАНКА ЗЛАТЕВА КАТО СПОРТИСТ НА М. АПРИЛ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 МАЙ 2004 г.

11.00 ч. – VІ БАЛКАНСКИ РАБОТНИЧЕСКИ СПОРТЕН ФЕСТИВАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА КНСБ Д-Р ЖЕЛЯЗКО ХРИСТОВ И НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯ “ТРУД, СПОРТ, ЗДРАВЕ” КЪМ КНСБ КОСТАДИН ПЪРЗУЛОВ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ VІ ОТКРИТ БАЛКАНСКИ РАБОТНИЧЕСКИ СПОРТЕН ФЕСТИВАЛ В АЛБЕНА.КОКТЕЙЛ.

ВТОРНИК, 27 МАЙ 2008 г.

11. 00 ч. – ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ТРАДИЦИОННИЯ ФЕСТИВАЛ НА БЯГАНЕТО “САМСУНГ”. ВИКТОРИНА С НАГРАДИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ, СУВЕНИРИ ЗА ВСЕКИ. КОКТЕЙЛ СЛЕД ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА.

11. 30 ч. – ТЕНИС НА МАСА – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА ГЛУХИ ПОД ПАТРОНАЖА НА СТЕФКА КОСТАДИНОВА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТ ЗА ГЛУХИ И НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БОК СТЕФКА КОСТАДИНОВА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ПО ТЕНИС НА МАСА ЗА ГЛУХИ У НАС.

12.00 – “WHITE FIR RUN” – ПЛАНИНСКО БЯГАНЕ И ОРИЕНТИРАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПЛАНИНСКО БЯГАНЕ “WHITE FIR RUN”/”УАЙТ ФЪР РЪН”/ ЗА МАРШРУТА И УЧАСТНИЦИТЕ В НЕГО /РАЗЛОГ, 31 МАЙ/.

12. 30 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯТУРНИР ЗА НАГРАДИТЕ НА “БУЛСТРАД ЖИВОТ” И “НЕСТИЙ”/Nestea/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БАПВ ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ, ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА “БУЛСТРАД ЖИВОТ” СВЕТЛА НЕСТОРОВА. СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

13.00 ч. – БАСКЕТБОЛ – БК “БАЛКАН” БОТЕВГРАД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА БК “БАЛКАН” БОТЕВГРАД ПЕТКО КОЛЕВ И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ СЛЕД ИЗКЛЮЧИТЕЛНО УСПЕШНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ ИЗМИНАЛИЯ СЕЗОН, ЗА ПЛАНОВЕТЕ ЗА ЛЯТНА ПОДГОТОВКА, СЕЛЕКЦИЯ И ЦЕЛИТЕ ЗА НОВОТО ПЪРВЕНСТВО.

СРЯДА, 28 МАЙ 2008 г.

11. 00 ч. – КАРАТЕ КИОКУШИН – ЕВРОПЕЙСКА ТИТЛА – ТРЕТИ В ЕВРОПА ОТБОРНО : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БНФ КАРАТЕ СЛЕД ГОЛЕМИЯ УСПЕХ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО КАРАТЕ КИОКУШИН – ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН И ТРЕТО МЯСТО В ОТБОРНОТО КЛАСИРАНЕ. С УЧАСТИЕТО НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ВАЛЕРИ ДИМИТРОВ /90 кг/, ВИЦЕШАМПИОНКАТА ЕЛЕНА БАШКЕИХАЙОВА/55 кг/, БРОНЗОВИТЕ МЕДАЛИСТИ ДИМИТЪР ПОПОВ /до 80 кг/, ГЕРГАНА АТАНАСОВА/ТЕЖКА/ И ЦВЕТЕЛИНА НИКОЛАЕВА/ПОЛУТЕЖКА/ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА ГЕОРГИ ПОПОВ.

11. 30 ч. – СКОКОВЕ НА БАТУТ И СПОРТНА АКРОБАТИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СКОКОВЕ НА БАТУТ И НА БФ АКРОБАТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В ГАБРОВО /30 май, 150 състезатели/. С УЧАСТИЕТО НА КМЕТА НА ГАБРОВОТОМИСЛАВ ДОНЧЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 29 МАЙ 2008 г.

10. 30 ч. – САМБО – НАГРАЖДАВАНЕ НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО: ВРЪЧВАНЕ НА ПРЕМИИ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА НА ШАМПИОНИТЕ И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ПО САМБО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ, ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ В ГРУЗИЯ/4 златни, 3 сребърни и 2 бронзови медала /. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОЦ. РУМЕН СТОИЛОВ.

ПЕТЪК, 30 МАЙ 2008 г.

11. 00 ч. – “ЕВРОФУТБОЛ” – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ТУРНИР ПО ПЕЙНТБОЛ У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “ЕВРОФУТБОЛ” И НА “ПЕЙНТБОЛ БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ТУРНИР ПО ПЕЙНТБОЛ У НАС И ЗА ЧЕТВЪРТИЯ ТУРНИР ПО ПЕЙНТБОЛ ЗА КУПАТА НА “ЕВРОФУТБОЛ”. С УЧАСТИЕТО НА МАРГАРИТА ЛУЛОВА – ДИРЕКТОР “ВРЪЗКИ С ОБЩЕСТВЕНОСТТА НА “ЕВРОФУТБОЛ”, АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВСКИ – “ПЕЙНТБОЛ БЪЛГАРИЯ”, ПИТЪР КРАЛ /СЛОВАКИЯ/ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ОРГАНИЗАЦИЯ НА ПРОФЕСИОНАЛНИТЕ ПЕЙНТБОЛ СЪДИИ, ВИКТОР ЗЕМЕН/УНГАРИЯ/- КОНСУЛТАНТ И ВОДЕЩ НА ТУРНИРА И ВАЛЕНТИН КОТОВ – КМЕТ НА РАЙОН “НОВИ ИСКЪР”.

ПОНЕДЕЛНИК, 2 ЮНИ 2008 г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – “ФУТБОЛЕН БАРОМЕТЪР” – ПФК “МИНЬОР” /ПЕРНИК/ В “А” ГРУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ СЛАВЧЕВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР, АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ – СПОРТНО-ТЕХНИЧЕСКИ ДИРЕКТОР И НА ДИМИТЪР АЛЕКСИЕВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ПФК “МИНЬОР”/ПЕРНИК/ СЛЕД ЗАВРЪЩАНЕТО НА ОТБОРА В “А”ГРУПА. ПОДГОТОВКА, СЕЛЕКЦИЯ И ПЛАНОВЕ ЗА СЕЗОН 2008/2009.

ВТОРНИК, 3 ЮНИ 2008 г.

11. 00 – СКИ: БАНСКО – ДОМАКИН НА СВЕТОВНАТА КУПА ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ ПРЕЗ 2009 – СЛЕД КОНГРЕСА НА ФИС В КЕЙПТАУН/ЮАР/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЦЕКО МИНЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ СКИ, И НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО ЗА ПРЪВ ПЪТ НА ДОМАКИНСТВО ЗА СВЕТОВНАТА КУПА ПО СКИ АЛПИЙСКИ ДИСЦИПЛИНИ/ЖЕНИ/.

12. 00 ч. – БОКС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ В ПЛОВДИВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ В ПЛОВДИВ И БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В НЕГО.

СРЯДА, 4 ЮНИ 2008 г.

11.00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПО СУПЕРМОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” РУМЕН ПЕТКОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОГДАН НИКОЛОВ.

11. 30 ч. – ПЛУВАНЕ – МАРАТОН – ОЛИМПИЙСКА КВОТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ СЛЕД СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ОЛИМПИЙСКА КВОТА В ПЛУВНИЯ МАРАТОН НА 10 КМ. С УЧАСТИЕТО НА ЛИЧНИЯ МУ ТРЕНЬОР КРАСИМИР ТУМАНОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 5 ЮНИ 2008 г.

11. 30 ч. – ТАЕКУОНДО-ITF – СЛЕД ПОВТОРНИЯ ТРИУМФ НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ /20 медала – 5 златни, 4 сребърни, 11 бронзови/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО ITF СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ХЪРВАТСКА. С УЧАСТИЕТО НА ШАМПИОНКИТЕ АНЕЛИЯ МИЛКОВА, АМАЛИЯ КОЛЕВА, АЛБЕНА МАЛЧЕВА, ИРЕНА ВЛАСОВА, ЛИДИЯ ДУКОВА И СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР КИМ УНГ ЧОЛ.

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – БАЛКАН/БОТЕВГРАД/ ИЗХВЪРЛЕН ОТ БАЛКАНСКАТА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТКО КОЛЕВИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА БК “БАЛКАН” БОТЕВГРАД И НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ГЕОРГИ МЛАДЕНОВ СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА БАЛКАНСКАТА ЛИГА ОТБОРЪТ ДА НЕ БЪДЕ ДОПУСНАТ ЗА УЧАСТИЕ В ТУРНИРА.

14. 00 ч. – ФУТБОЛ – ЛОКОМОТИВ СФ – НОВ СТАРШИ ТРЕНЬОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПФК ЛОКОМОТИВ СФ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ СТАРШИ ТРЕНЬОР. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ИВО ТОНЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 9 ЮНИ 2008г.

11. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ СЛЕД КЛАСИРАНЕТО НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР/ЖЕНИ/ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО .

ВТОРНИК, 10 ЮНИ 2008г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ ЗА КУПА “СОФИЯ” – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

СРЯДА, 11 ЮНИ 2008г.

11. 00 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО ТЕНИС ЗА АМАТЬОРИ “JEEP OK SPORT OPEN 2008”.

ЧЕТВЪРТЪК, 12 ЮНИ 2008г.

11.30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВЕН ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ ПО МОТОКРОС В САМОКОВ. С УЧАСТИЕТО НА ДИРЕКТОРА НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОНАТ ИНГО ПАРШ, ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “ГРАН ПРИ БЪЛГАРИЯ” РУМЕН ПЕТКОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА БОГДАН НИКОЛОВ.

ВТОРНИК, 17 ЮНИ 2008г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – СВЕТОВНА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ПРЕСКАЧАНЕ НА ПРЕПЯТСТВИЯ ЗА КУПА “АЛБЕНА” – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА НА ФЕИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

11.30 ч. – ЮБИЛЕЙ – 50 ГОДИНИ БСФС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БСФС ПО ПОВОД 50-ГОДИШНИНАТА ОТ ОСНОВАВАНЕТО НА ОРГАНИЗАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ ПРОФ. СВЕТОСЛАВ ИВАНОВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ ГЕОРГИ НАТОВ И НОНКА МАТОВА, ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА, ГЕОРГИ МЪРКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БОРДА НА ДИРЕКТОРИТЕ НА БСТ, Д-Р СТЕФАН СЕРГИЕВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ШАХМАТ, ПРОФ. ИВАН СЛАВКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СТОЛИЧНИЯ КЛУБ НА СПОРТНИЯ ДЕЯТЕЛ, НИКОЛА ПРОДАНОВ- ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ГИМНАСТИКА, ПРОФ. РАЙНА БЪРДАРЕВА, ВАНЯ ГЕШЕВА И СТОЯН ХРАНОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СК “ЛЕВСКИ”.

СРЯДА, 18 ЮНИ 2008г.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПРЕДИ НОВИЯ СЕЗОН В “А” ГРУПА : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НОВИЯ ЧЛЕН НА “А” ГРУПА “ЛОКОМОТИВ” МЕЗДРА ЗА СЕЛЕКЦИЯТА, ПОДГОТОВКАТА И АМБИЦИИТЕ НА КЛУБА ПРЕЗ ДЕБЮТНИЯ СЕЗОН В ЕЛИТА. С УЧАСТИЕТО НА ГЛАВНИЯ МЕНИДЖЪР ГЕОРГИ БАЧЕВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА ВИТОРИО ПАВЛОВ.

13. 00 ч. – КАРТИНГ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАРТИНГ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ИЗТОЧНО-ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНАТ В ХАСКОВО. С УЧАСТИЕТО НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА, МЕНИДЖЪРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ПЕТЪК, 20 ЮНИ 2008г.

11.00 ч. – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ГЕОРГИ ХРИСТОВ /”БОТЕВ” ПД/ – ФУТБОЛИСТ НА МЕСЕЦ МАЙ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 15 ч. – СИЛОВ МНОГОБОЙ – “ДЖАК ДАНИЕЛС ШАМПИОНСКА ЛИГА БЪЛГАРИЯ 2008”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ НА СИЛОВИТЕ АТЛЕТИ “АЙРЪН МЕН” ЗА “ДЖАК ДАНИЕЛС ШАМПИОНСКА ЛИГА БЪЛГАРИЯ 2008” – КРЪГ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МИРОН ЙОРДАНОВ, СВЕТОВНИЯ РЕКОРДЬОР СТОЯН ТОДОРЧЕВ, ПРЕДСТАВИТЕЛЯ НА ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР “ДЖАК ДАНИЕЛС” ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ И ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА ОСНОВНИТЕ СПОНСОРИ ЛЮБЕН СТАНЕВ /”ДИПЛОМАТ”/ И ДИАНА КИШКИЛОВА /”ТОРН СПРИНГ”/.

ПОНЕДЕЛНИК, 23 ЮНИ 2008г.

11. 30 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ОПИТ ЗА ВИСОЧИНЕН РЕКОРД: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УЧАСТНИЦИТЕ В ЕКСПЕДИЦИЯТА С РЪКОВОДИТЕЛ БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ В ПЪРВОТО БЪЛГАРСКО ИЗКАЧВАНЕ НА ВРЪХ МУСТАГ /7500 М/ И ОПИТ ЗА ВИСОЧИНЕН РЕКОРД ЗА СПУСКАНЕ СЪС СКИ.

12. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УС НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПОСЕЩЕНИЕТО НА ОФИЦИАЛНАТА БЪЛГАРСКА ДЕЛЕГАЦИЯ В МОНАКО ПРЕЗ ДЕКЕМВРИ 2007г. ЗА УЧАСТИЕ В ОФИЦИАЛНАТА ЦЕРЕМОНИЯ ПО НАГРАЖДАВАНЕТО НА БЪЛГАРИЯ ЗА ОРГАНИЗАТОР И ТРАСЕ НОМЕР ЕДНО В СВЕТА ПО МОТОКРОС И СУПЕРМОТО, И НА АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ ЗА НОСИТЕЛ НА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ЗА 2007г.

ВТОРНИК, 24 ЮНИ 2008г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО БАЛКАНСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ПЛАНИНСКО БЯГАНЕ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ И КМЕТА НА САПАРЕВА БАНЯ ИНЖ. САШО ИВАНОВ. СУВЕНИРИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

11. 30 ч. – БОБСЛЕЙ – УСПЕШЕН СЕЗОН – ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛКИ В НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ОТ РУМЪНИЯ – КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОБСЛЕЙ ЗА ПРИКЛЮЧИЛИЯ УСПЕШЕН СЕЗОН НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР /7 МЕДАЛА ОТ ВЕРИГАТА ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА/ И УЧАСТИЕТО В ПРЕДСТОЯЩИТЕ КВАЛИФИКАЦИИ ЗА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ ВЪВ ВАНКУВЪР. ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИТЕ НИ НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛКИ МАРИЯ СПИРЕСКУ И КРИСТИНЕ СПАТАРУ. С УЧАСТИЕТО НА ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПАСКУАЛЕ ДЖЕЗУИТО.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПФК “БОТЕВ”/ПЛОВДИВ/ – РЕШЕНИЕТО НА АРБИТРАЖНАТА КОМИСИЯ ЗА ГЕОРГИ ХРИСТОВ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ ГРАДЕВ – ЛИЦЕНЗИРАН АГЕНТ И НА БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА ПФК “БОТЕВ”/ПЛОВДИВ/ СЛЕД РЕШЕНИЕТО НА АРБИТРАЖНАТА КОМИСИЯ НА БФС ЗА ГЕОРГИ ХРИСТОВ.

СРЯДА, 25 ЮНИ 2008г.

11. 30 ч. – “ОТВЪД ИГРАТА” – НОВА КНИГА НА ИВО ИВАНОВ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА КНИГА НА БЪЛГАРСКИЯ ЖУРНАЛИСТ В САЩ ИВО ИВАНОВ “ОТВЪД ИГРАТА” /ПИСМА ОТ КАНЗАС/.

ЧЕТВЪРТЪК, 26 ЮНИ 2008 г.

12. 00 ч. – ШОУ-СПЕКТАКЪЛ “ЧОВЕКЪТ СРЕЩУ АВТОМОБИЛА” – ЕВРОПЕЙСКА ИНИЦИАТИВА “УЛИЦИ ЗА ХОРАТА” – ДЕМОНСТРАЦИЯ, ШЕСТВИЕ И СЪСТЕЗАНИЕ С ВЕЛОСИПЕДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПРОЯВИТЕ НА ЕВРОПЕЙСКАТА ИНИЦИАТИВА “УЛИЦИ ЗА ХОРАТА”/28. 06. 2008, събота, / – ДЕМОНСТРАЦИЯ НА ЖИВО С ПРЕВОЗНИ СРЕДСТВА, ШЕСТВИЕ ДО ЮЖНИЯ ПАРК И СЪСТЕЗАНИЕ С ВЕЛОСИПЕДИ.

13. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ЦСКА /МЪЖЕ/- ШАМПИОНСКА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК ЦСКА СЛЕД ПОЛУЧЕНАТА УАЙЛД КАРД ЗА УЧАСТИЕ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА СОБСТВЕНИКА НА КЛУБА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ.

ПЕТЪК, 27 ЮНИ 2008 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – НОВА ИНИЦИАТИВА НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВАТА ИНИЦИАТИВА “ИГРАЙ ПО ПРАВИЛАТА”. С УЧАСТИЕТО НА ПРОГРАМНИЯ ДИРЕКТОР НА ТВ “БЪЛГАРИЯ” ЕКАТЕРИНА ГЕНОВА, ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН ЦВЕТКОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ГЕОРГИ ДОНЧЕВ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ВТОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ПАВЕЛ ПАВЛОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ВТОРИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “ПАВЕЛ ПАВЛОВ”/30.06.08/. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ, ГЛАВНИЯ ОРГАНИЗАТОР НА ТУРНИРА ГЕОРГИ ПАВЛОВ И ПЕТЯ ГЕОРГИЕВА – ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ОСНОВНИЯ СПОНСОР “ЕВРОФУТБОЛ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 30 ЮНИ 2008 г.

12.30 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “АЛБЕНА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ГОЛЯМ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР В АЛБЕНА С УЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИ И ЧУЖДЕСТРАННИ ЗВЕЗДИ.

13.00 ч. – ПРОФЕСИОНАЛЕН БОКС – ТРИУМФ НА ГАЛИНА ИВАНОВА – ТРИКРАТНА СВЕТОВНА ШАМПИОНКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГАЛИНА ИВАНОВА, СПЕЧЕЛИЛА ТРИ СВЕТОВНИ ТИТЛИ В ПРОФЕСИОНАЛНИЯ БОКС/Световния боксов съвет, Глобалния боксов съюз и Световната боксова асоциация/ НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ВЕСЕЛИН ПАШАЛИЕВ И ПРЕЗИДЕНТА НА БОКСОВ КЛУБ “СЛАВИЯ” НИКОЛАЙ СТОЯНОВ.

СРЯДА, 2 ЮЛИ 2008 г.

11. 00 ч. – ХАНДБАЛ – 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ – ПРОГРАМА ЗА ПРАЗНИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА И НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ЧЕСТВАНЕ НА 50-ГОДИШНИНАТА НА ХАНДБАЛА В БЪЛГАРИЯ. УЧАСТНИЦИ В ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА: ПРОФ. ВЕСЕЛИН МАРГАРИТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И ЗАМЕСТНИК – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ДАМС, ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ – ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И РЕКТОР НАНСА, ЕМИЛ ХЪРСЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ХАНДБАЛ, АЛЕКСАНДЪР ЕВТИМОВ – ЗАМЕСТНИК- ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФ ХАНДБАЛ, СПАС СПАСОВ – ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БФ ХАНДБАЛ, ДОЦ. НИКОЛАЙ КРЪСТЕВ – ДОАЙЕН НА РОДНИЯ ХАНДБАЛ.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – НОВА ОРГАНИЗАЦИЯ – АМАТЬОРСКА БАСКЕТБОЛНА АСОЦИАЦИЯ – ПРЕДСТАВЯНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УЧРЕДИТЕЛИТЕ НА АМАТЬОРСКАТА БАСКЕТБОЛНА АСОЦИАЦИЯ ЗА ЦЕЛИТЕ, ПРОГРАМАТА И ОРГАНИЗАЦИЯТА ЗА ПРОВЕЖДАНЕ НА ПЪРВЕНСТВОТО.

12. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПО СУПЕРМОТО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН.

ЧЕТВЪРТЪК, 3 ЮЛИ 2008 Г.

11.00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ТЕРЕЗА МАРИНОВА И ХРИСТО МАРКОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА ОТ СИДНИ 2000 ТЕРЕЗА МАРИНОВА И ОЛИМПИЙСКИЯ ШАМПИОН ОТ СЕУЛ 1988 Г. ХРИСТО МАРКОВ.

11.30 ч. – БОКС – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ПЛОВДИВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ БОКС СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ В ПЛОВДИВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ, ШАМПИОНА И МЕДАЛИСТИТЕ И ТЕХНИТЕ ТРЕНЬОРИ.

ВТОРНИК, 8 ЮЛИ 2008 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – РАДИ ЗДРАВКОВ И МЕТОДИ ТОМАНОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БИВШИЯ СТАРШИ ТРЕНЬОР НА “СПАРТАК”/Вн/ РАДИ ЗДРАВКОВ И НА ПОМОЩНИКА МУ МЕТОДИ ТОМАНОВ СЛЕД НАПУСКАНЕТО НА ДВАМАТА ОТ “СПАРТАК”/Вн/.

СРЯДА, 9 ЮЛИ 2008 г.

11.00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – ИЗКАЧВАНЕ НА МОНБЛАН ОТ БЪЛГАРКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЕЛИСАВЕТА ПЪРВАНОВА, ИЗКАЧИЛА ВРЪХ МОНБЛАН ИЗЦЯЛО С ПОМОЩТА НА ФРЕНСКОТО ПРАВИТЕЛСТВО ПО ПОВОД ПРЕДСЕДАТЕЛСТВОТО НА ФРАНЦИЯ НА ЕС.

ЧЕТВЪРТЪК, 10 ЮЛИ 2008 г.

11.00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ЖЕНСКИЯ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР ПО ВОЛЕЙБОЛ ДРАГАН НЕШИЧ, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА М.ЮНИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ВТОРНИК,15 ЮЛИ 2008 г.

11. 00 ч. – ПЛУВЕН МАРАТОН – ПЕТЪР СТОЙЧЕВ – СПОРТИСТ НА МЕСЕЦА – ПРЕНДЪН КАПЕЛ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПЕТЪР СТОЙЧЕВ КАТО СПОРТИСТ НА М. ЮНИ. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН НА 25 км ОТ 2004 г. ПРЕНДЪН КАПЕЛ.

11.30 ч. – СКОКОВЕ ВЪВ ВОДА – ПЪРВИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ПО СКОКОВЕ ВЪВ ВОДА У НАС “NSA DIVING CUP”/НСА ДАЙВИНГ КЪП/. С УЧАСТИЕТО НАГЕОРГИ ЧОБАНОВ – ДИРЕКТОР НА ТУРНИРА, СТЕФКА КОСТАДИНОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БОК, ИВО ТОНЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА КОМИСИЯТА ЗА МЛАДЕЖТА И СПОРТА ПРИ СТОЛИЧНА ОБЩИНА, ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ – РЕКТОР НА НСА, ТАНЯ БОГОМИЛОВА- ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФПС.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – “МАРЕК”/ДУПНИЦА/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА “МАРЕК”/ДУПНИЦА/ ЙОРДАН АНДРЕЕВ И НА НОВИЯ СТАРШИ ТРЕНЬОР НА ОТБОРА МАНУЕЛ ЛОПЕШ КАРВАЛЬО.

СРЯДА, 16 ЮЛИ 2008 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – НСА И БФС – ТРЕНЬОРСКАТА ШКОЛА НА НСА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА НАСТОЯЩЕТО И БЪДЕЩЕТО НА ТРЕНЬОРСКАТА ШКОЛА ПО ФУТБОЛ НА НСА СЛЕД ИЗВЪРШЕНАТА РЕВИЗИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРОФ. ЛЪЧЕЗАР ДИМИТРОВ – ДИРЕКТОР НА ШКОЛАТА И РЕКТОР НА НСА, СТЕФАН ОРМАНДЖИЕВ – ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА БФС, ПРОФ. СИМЕОН СТОЯНОВ – ЗАВ. КАТЕДРА “ФУТБОЛ” НА НСА И ЮРИ НИКОЛОВ – ЗАМ.ДИРЕКТОР НА ШКОЛАТА.

13.30 ч.- ФУТБОЛ – ПФК “ЧЕРНО МОРЕ” ПРЕДИ ПЪРВИЯ КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА И НАЧАЛОТО НА НОВИЯ СЕЗОН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ПФК “ЧЕРНО МОРЕ”/ВАРНА/ НИКОЛА СПАСОВ ПРЕДИ МАЧА СЪС “САНТ ХУЛИЯ”/АНДОРА/ ОТ ПЪРВИЯ КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА И ЗА СЕЛЕКЦИЯТА И ЦЕЛИТЕ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН В “А” ГРУПА.

ЧЕТВЪРТЪК, 17 ЮЛИ 2008 г.

11.00 ч. – ЛЕТЕН БИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ЛЕТЕН БИАТЛОН В БАНСКО.

12. 00 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНА КУПА “Е.ОН” И ПРИЗ “ЦАРИЦА МАРГАРИТА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР “Е.ОН” ЗА СВЕТОВНАТА КУПА И ПРИЗ “ЦАРИЦА МАРГАРИТА” ВЪВ ВАРНА. С УЧАСТИЕТО НА МАРИЯ ГИГОВА – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БФХГ, ИЛИАНА РАЕВА – ГЛАВЕН ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ, МАРИЯ ПЕТРОВА – ГЛАВЕН СЪДИЯ НА ТУРНИРА, АДРИАНА ДУНАВСКА – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ АНСАМБЪЛ.

ВТОРНИК, 22 ЮЛИ 2008 г.

11.30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ В ПЕКИН – НАГРАЖДАВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ОБЯВЯВАНЕТО НА СЪСТАВА УЧАСТНИЦИТЕ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ПЕКИН. НАГРАЖДАВАНЕ НА СВЕТОВНАТА ВИЦЕШАМПИОНКА ЗА ДЕВОЙКИ В СКОК НА ВИСОЧИНА МИРЕЛА ДЕМИРЕВА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА АСЕН ХРИСТОВ. КОКТЕЙЛ.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – “ПИРИН”/БЛАГОЕВГРАД/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА РЪКОВОДСТВОТО НА НОВИЯ ЧЛЕН НА ЗАПАДНАТА “Б” ГРУПА “ПИРИН” /БЛАГОЕВГРАД/ ПЕТЪР БАЙКУШЕВ И ЕМИЛ ПАВЛОВ И НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА БОРИС НИКОЛОВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН.

ЧЕТВЪРТЪК, 24 ЮЛИ 2008 г.

11. 00 ч. – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ “ПЕКИН 2008” – ОБЯВЯВЯНЕ НА ИНИЦИАТИВАТА “ОЛИМПИЙСКИ ЧЕК” НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА – ПОСЛЕДЕН ЕТАП ОТ ОЛИМПИЙСКАТА ПОДОГОТОВКА НА СТРЕЛЦИТЕ: ВРЪЧВАНЕ НА ОБРАЗЕЦ НА “ОЛИМПИЙСКИ ЧЕК” НА ДВУКРАТНИЯ ОЛИМПИЙСКИ ШАМПИОН ТАНЮ КИРЯКОВ ОТ ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА УС НА КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА ОРЛИН РУСЕВ С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА УСПЕХ НА ВСИЧКИ НАШИ СПОРТИСТИ НА ОЛИМПИАДАТА. /”ОЛИМПИЙСКИ ЧЕК” НА СТОЙНОСТ 50 000 лв. ЩЕ ПОЛУЧИ ВСЕКИ БЪЛГАРСКИ СПОРТИСТ СЪС ЗЛАТЕН МЕДАЛ В ПЕКИН/. ИНФОРМАЦИЯ ЗА ПОСЛЕДНИЯ ЕТАП ОТ ОЛИМПИЙСКАТА ПОДГОТОВКА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ПО СТРЕЛБА ОТ ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДИМИТЪР ТОДОРОВ.

12. 00 ч. – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ 2008 – СПОРТНА ГИМНАСТИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ ЗА ПОДГОТОВКАТА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ПО ГИМНАСТИКА И ОЧАКВАНИЯТА ЗА ТЯХНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ. С УЧАСТИЕТО НА ОЛИМПИЙСКИЯ ВИЦЕШАМПИОН ОТ АТИНА ЙОРДАН ЙОВЧЕВ, НИКОЛИНА ТАНКУШЕВА, ТРЕНЬОРА МИЛКО ТАНКУШЕВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БФ ГИМНАСТИКА НИКОЛА ПРОДАНОВ.

ПЕТЪК, 25 ЮЛИ 2008 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – ЗАПАДНА “Б” ГРУПА – “АКАДЕМИК”/СОФИЯ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “АКАДЕМИК” /СОФИЯ/ И НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА ВОЙН ВОЙНОВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН.

ЧЕТВЪРТЪК, 31 ЮЛИ 2008 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – ЗАПАДНА “Б” ГРУПА – “ЧАВДАР” /ЕТРОПОЛЕ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “ЧАВДАР” /ЕТРОПОЛЕ/ И НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА СТОЙЧО СТОЕВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН.

ПЕТЪК, 1 АВГУСТ 2008 г.

11.00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ДАМСКО РАЛИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА АСК “ИНТЕРСПИЙД” ВАНЯ ПАНТАЛЕЕВА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДАМСКО РАЛИ “ИНТЕРСПИЙД” В САПАРЕВА БАНЯ – V КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ.

ПОНЕДЕЛНИК, 4 АВГУСТ 2008 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – “А” ГРУПА – “БОТЕВ” /ПЛОВДИВ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “БОТЕВ” /ПЛОВДИВ/ БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ И НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА КОСТАДИН АНГЕЛОВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – “А” ГРУПА – “ВИХРЕН” /САНДАНСКИ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ПФК “ВИХРЕН” /САНДАНСКИ/ И НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА ФИЛИП ФИЛИПОВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН.

13.00 ч. – ФУТБОЛ – “А” ГРУПА – “БЕЛАСИЦА” /ПЕТРИЧ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “БЕЛАСИЦА” /ПЕТРИЧ/ ГОРАН ПЕТРОВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН.

ВТОРНИК, 5 АВГУСТ 2008 г.

10. 00 ч. – ФУТБОЛ – СЪДИЙСКА КОМИСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ БОРИСЛАВ АЛЕКСАНДРОВ И РЪКОВОДСТВОТО НА СЪДИЙСКАТА КОМИСИЯ НА БФС ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВИЯ ШАМПИОНАТ.

11.00 ч. – ЛЕТЕН БИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ПО ЛЕТЕН БИАТЛОН В БАНСКО.

СРЯДА, 6 АВГУСТ 2008 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – “А” ГРУПА – “ПИРИН БЛАГОЕВГРАД”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ПФК “ПИРИН БЛАГОЕВГРАД” ИВАЙЛО КОТЕВ ЗА ПОДГОТОВКАТА И ОСНОВНИТЕ ЦЕЛИ НА ОТБОРА ПРЕЗ НОВИЯ СЕЗОН.

ЧЕТВЪРТЪК, 7 АВГУСТ 2008 г.

11.00 ч. – ТЕНИС – МЕМОРИАЛ “ЛЮБЕН ГЕНОВ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ВЕТЕРАНИ “МЕМОРИАЛ ЛЮБЕН ГЕНОВ”, ВАЛИДЕН ЗА СВЕТОВНАТА РАНГЛИСТА НА ITF. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН ЦВЕТКОВ.

ПЕТЪК, 8 АВГУСТ 2008 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – “МИНЬОР” /ПЕРНИК/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПФК “МИНЬОР”/Пк/ ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА НОВОТО ПЪРВЕНСТВО В “А” ГРУПА. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ГЕОРГИ СЛАВЧЕВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР АТАНАС КАРАИВАНОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА ДИМИТЪР АЛЕКСИЕВ.

13.30 ч. – ФУТБОЛ – “МИНЬОР”/ПЕРНИК/ ПРЕДИ МАЧА С “ЛИТЕКС”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПФК “МИНЬОР”/Пк/ ПРЕДИ МАЧА С “ЛИТЕКС”/ЛОВЕЧ/ ОТ ІІ КРЪГ НА ПЪРВЕНСТВОТО В “А” ГРУПА. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ГЕОРГИ СЛАВЧЕВ, ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР АТАНАС КАРАИВАНОВ И СТАРШИ ТРЕНЬОРА ДИМИТЪР АЛЕКСИЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК , 25 АВГУСТ 2008 г.

10. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ИСПАНСКИ НАЦИОНАЛ В ЦСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА ВК ЦСКА ЗА ТРАНСФЕРА НА ИСПАНСКИЯ НАЦИОНАЛ РАФАЕЛ ПАСКУАЛ, ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН ОТ 2007 г. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ И СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА ОТБОРА АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА ІІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАН СТОЯНОВ /СЛИВЕН/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА ІІ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 26 АВГУСТ 2008 г.

11. 00 ч. – БЯГАНЕ ОТ СОФИЯ ДО ЧЕРНИ ВРЪХ – ДЕН НА ТУРИЗМА : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БТС, СДРУЖЕНИЕ “МАРАТОН” И БФЛА ПО ПОВОД ПРЕДСТОЯЩИЯ ДЕН НА ТУРИЗМА И ОРГАНИЗИРАНЕ НА МАРАТОН ОТ СОФИЯ ДО ЧЕРНИ ВРЪХ.

11. 30 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ЮБИЛЕЙ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЙОРДАНКА ДОНКОВА И НА ТРЕНЬОРА Й ГЕОРГИ ДИМИТРОВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБА ПО СЛУЧАЙ 20 ГОДИНИ ОТ ПОСТАВЕНИЯ СВЕТОВЕН РЕКОРД НА 100 м С ПРЕПЯТСТВИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ.

12. 30 ч. – ПАРАОЛИМПИЙСКИ ИГРИ – БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ПАРАОЛИМПИЙСКА АСОЦИАЦИЯ ЗА БЪЛГАРСКИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ В ПРЕДСТОЯЩИТЕ ПАРАОЛИМПИЙСКИ ИГРИ В ПЕКИН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА АСОЦИАЦИЯТА ИЛИЯ ЛАЛОВ, СТЕЛА ЕНЕВА – СВЕТОВНА ШАМПИОНКА НА ХВЪРЛЯНЕ НА ДИСК И ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЛЕ, ИВАНКА КОЛЕВА – ПАРАОЛИМПИЙСКА ШАМПИОНКА ПО ТЛАСКАНЕ НА ГЮЛЛЕ ОТ СИДНИ 2000 И РАДОСЛАВ ЗЛАТАНОВ – БРОНЗОВ МЕДАЛИСТ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО СКОК НА ДЪЛЖИНА.

СРЯДА, 27 АВГУСТ 2008 г.

10.00 ч.- ФУТБОЛ – ПФК “ЧЕРНО МОРЕ” ПРЕДИ РЕВАНША ОТ ВТОРИЯ КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ПФК “ЧЕРНО МОРЕ”/ВАРНА/ НИКОЛА СПАСОВ ПРЕДИ МАЧА С “МАКАБИ”/НЕТАНИЯ/ ОТ ВТОРИЯ КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА. НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА ЩЕ СЕ ДАВАТ АКРЕДИТАЦИИТЕ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 28 АВГУСТ 2008 г.

11.00 ч. – МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ – НОВО РЪКОВОДСТВО – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОДЕРЕН ПЕТОБОЙ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В АЛБЕНА И ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ПЕТЪК, 29 АВГУСТ 2008 г.

11.00 ч. – СОФТБОЛ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СОФТБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЕВРОПЕЙСКА КУПА ЗА СМЕСЕНИ ОТБОРИ И ЕВРОПЕЙСКА КУПА НА НОСИТЕЛИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ КУПИ ЗА ЖЕНИ В ДУПНИЦА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЮРИЙ АЛКАЛАЙ.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА ІІІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДОРМУШАЛИ САИДХОДЖА – БОТЕВ/ПЛОВДИВ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА ІІІ КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПОНЕДЕЛНИК, 1 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА І КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВЕЛИН ПОПОВ – “ЛИТЕКС”/ЛОВЕЧ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ НА І КРЪГ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 2 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

17. 00 ч. – ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДИМИТЪР БЕРБАТОВ И НЕГОВИЯ АГЕНТ ЕМИЛ ДАНЧЕВ, УПРАВИТЕЛ НА МЕНИДЖЪРСКА АГЕНЦИЯ “ЦСКА АС-23”, ЗА ТРАНСФЕРА НА ФУТБОЛИСТА В “МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД”.

СРЯДА, 3 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АНДОН НИКОЛОВ – БИВШ ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ ПО ПОВОД СИТУАЦИЯТА В СПОРТА СЛЕД ДОПИНГ СКАНДАЛА И НЕУЧАСТИЕТО НА БЪЛГАРСКИ ЩАНГИСТИ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ПЕКИН 2008.

ЧЕТВЪРТЪК, 4 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

10. 30 ч. – БОЙНО-ПРИЛОЖНИ СПОРТОВЕ – ПЪРВИ ТУРНИР “БОДИГАРД 2008” : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЪРВИЯ ДЕМОНСТРАЦИОНЕН ТУРНИР ПО БОЙНО-ПРИЛОЖНИ СПОРТОВЕ “БОДИГАРД 2008” – СК “ЛЕВСКИ”, НСО “БУЛЕКСПО” И ОБЩИНИТЕ БОТЕВГРАД И ПРАВЕЦ. С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИТЕ МАЙСТОРИ НА БОЙНО-ПРИЛОЖНИ ТЕХНИКИ ОТ СФЕРАТА НА СИГУРНОСТТА /РЪКОПАШЕН БОЙ, ПОХВАТИ НА ФИЗИЧЕСКА ЗАЩИТА, СТРЕЛБА ПО ДВИЖЕЩИ СЕ МИШЕНИ, ДЕМОНСТРАЦИЯ НА НАЙ-НОВИТЕ ОРЪЖИЯ И ДР. /

11. 00 ч . – КОЛОЕЗДЕНЕ – 58-ма ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ КОЛОЕЗДАЧЕН СЪЮЗ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА 58-МА МЕЖДУНАРОДНА КОЛОЕЗДАЧНА ОБИКОЛКА НА БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА БКСВЕНЕЛИН ХУБЕНОВ, ЗАМЕСТНИК-ПРЕДСЕДАТЕЛЯ ХРИСТО ХИНКОВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР ЦВЯТКО ЧОЛАКОВ.

ПЕТЪК, 5 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 30 ч. – ОФ-РОУД – НАЦИОНАЛЕН ШАМПИОНАТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ОСМИЯ КРЪГ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ШАМПИОНАТ ПО ОФ-РОУД В ДУПНИЦА. С УЧАСТИЕТО НА ЯВОР ТОДОРОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ОБС – ДУПНИЦА, РАДКА ГЕОРГИЕВА – ЗАМ. KМЕТ НА ОБЩИНА САПАРЕВА БАНЯ, АСЕН НАЧЕВ – КОМЕНДАНТ НА СЪСТЕЗАНИЕТО, ИВАН МАРИНОВ – ДИРЕКТОР НА СЪСТЕЗАНИЕТО, ВЛАДИМИР ИЛИЕВ – ЧЛЕН НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ И ПЕТЯ ХАЗДАЙ – ДИРЕКТОР НА ПРЕСЦЕНТЪРА.

ПОНЕДЕЛНИК, 8 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ – БАЛКАНСКИ ШАМПИОНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НЕВЕН НЕШЕВ И НИКОЛАЙ КОЛЕВ – БАЛКАНСКИ ШАМПИОНИ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ И НА СРЕБЪРНИТЕ МЕДАЛИСТКИ ДИАНА ФИЛИПОВА И ДИАНА МАЛИНОВА. С УЧАСТИЕТО НА ВАЛЕНТИН ЗАЯКОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ ПО ПЛАЖЕН ВОЛЕЙБОЛ.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ № 1 НА ІV КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА САША СИМОНОВИЧ – ЛОКОМОТИВ /МЕЗДРА/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА ІV КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 9 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – БОРБА – ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ – НАЙ-УСПЕШНА ФЕДЕРАЦИЯ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ В ПЕКИН:НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БРОНЗОВИЯ МЕДАЛИСТ ПО СВОБОДНА БОРБА ОТ ПЕКИН 2008 КИРИЛ ТЕРЗИЕВ ЗА ПРОБИВ В СВЕТОВНИЯ СПОРТ И НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО БОРБА ЗА НАЙ-УСПЕШЕН СПОРТ НА ОЛИМПИЙСКИТЕ ИГРИ. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА ВАЛЕНТИН САВОВ.

СРЯДА, 10 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – КОНЕН СПОРТ – 16-ТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СВЕТИ ГЕОРГИ”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КОНЕН СПОРТ И НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПРЕДСТОЯЩИЯ 16-ТИ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР “СВЕТИ ГЕОРГИ”. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА ФЕДЕРАЦИЯТА Д-Р КРУМ РАШКОВ.

11.30 ч. – ХАНДБАЛ – ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО – ЕВРОПЕЙСКО И СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР ЗА СПОНСОРСТВО МЕЖДУ БФ ХАНДБАЛ И ФИРМА “РОЯЛ СПОРТ”. ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ ПРЕДИ КВАЛИФИКАЦИИТЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО/МЪЖЕ/ И СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО/ЖЕНИ/.

ПЕТЪК, 12 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛ /МЪЖЕ/, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА М. АВГУСТ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА ПИНИ ГЕРШОН И ТЕХНИЧЕСКИЯ ДИРЕКТОР КОНСТАНТИН ПАПАЗОВ.

ВТОРНИК, 16 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

10. 30 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА – СВЕТОВНА КУПА В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА СВЕТОВНА КУПА В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЕТА ДУКОВА.

11. 00 ч. – ТЕНИС НА МАСА – ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС НА МАСА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ОТКРИТ ШАМПИОНАТ НА БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН КИТОВ.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА “ВИХРЕН”/САНДАНСКИ/ ФИЛИП ФИЛИПОВ, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА М. АВГУСТ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ”.

12. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР: ОБЯВЯВАНЕ НА ГЕНЕРАЛЕН СПОНОСОР НА МЛАДЕЖКИЯ БАСКЕТБОЛ. МЕРКИТЕ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА РАЗВИТИЕТО НА ТОВА НАПРАВЛЕНИЕ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ БАСКЕТБОЛ МИХАИЛ МИХОВ.

СРЯДА, 17 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

10. 00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА НА НАЦИИТЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЕВРОПЕЙСКА КУПА НА НАЦИИТЕ ПО МОТОКРОС В СЕВЛИЕВО.

10.20 ч. – ФУТБОЛ – “ЧЕРНО МОРЕ” ПРЕДИ МАЧА С “ЩУТГАРТ” – АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ-АЛЕКС – ФУТБОЛИСТ №1 НА М. АВГУСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ПФК “ЧЕРНО МОРЕ”/ВАРНА/ НИКОЛА СПАСОВ ПРЕДИ МАЧА С “ЩУТГАРТ”” ОТ ПЪРВИЯ КРЪГ ЗА КУПАТА НА УЕФА. НАГРАЖДАВАНЕ НА АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ-АЛЕКС, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ №1 НА М. АВГУСТ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. АКРЕДИТАЦИИ НА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ № 1 НА V КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЯВОР ВЪНДЕВ – “СЛИВЕН”, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА V КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ПЕТЪК, 19 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И “ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР ЗА ЖЕНИ, КОЙТО ЩЕ СЕ ПРОВЕДЕ НА НОВИЯ ТЕНИС КОМПЛЕКС НА ХОТЕЛА С НАЙ-МОДЕРНИТЕ КОРТОВЕ В ИЗТОЧНА ЕВРОПА. ИНФОРМАЦИЯ ЗА ТРЕТИЯ ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР ЗА ЖУРНАЛИСТИ “МЕДИЯ МАСТЪРС”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ТЕНИС СТЕФАН ЦВЕТКОВ, ДИРЕКТОРА НА “ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ” НИКОЛАЙ ТОМОВ И ДИРЕКТОРА НА ТУРНИРА НИКОЛАЙ ПРЪВЧЕВ.

11.30 ч. – БОКС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЖЕНИ В ЯМБОЛ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ НА ШАМПИОНАТА НИКОЛАЙ ГАНЕВ.

12.00 ч. – СВЕТОВЕН СЪВЕТ ЗА ВОЕНЕН СПОРТ/СИЗМ/ – ФОРУМ В БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАЙОР РОБЕРТО КОРЕЯ /СИЗМ/ И НА ПЛАМЕН ДОЧЕВСКИ -СПОРТНА АСОЦИАЦИЯ НА МИНИСТЕРСТВОТО НА ОТБРАНАТА, ПРЕДИ ОТКРИВАНЕТО НА СВЕТОВНИЯ НАУЧЕН СИМПОЗИУМ ЗА ПРОБЛЕМИТЕ НА ВОЕННИЯ СПОРТ.

ВТОРНИК, 23 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – СВОБОДНИ БОЕВЕ – МЕЖДУНАРОДНА ГАЛА ВЕЧЕР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА ПЕТАТА МЕЖДУНАРОДНА ГАЛА ВЕЧЕР SUPERFIGHT ММА И К1 СЪС СЪСТЕЗАТЕЛИ ОТ РУСИЯ, СЪРБИЯ, БЕЛГИЯ И БЪЛГАРИЯ. С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРИЯ БЪЛГАРИН В СВОБОДНИТЕ ДВУБОИ ЙОРДАН РАДЕВ.

12.00 ч. – ШАХМАТ – ПЪРВО ИЗДАНИЕ НА БЪЛГАРСКА ШАХМАТНА КНИГА В САЩ: ПРЕДСТАВЯНЕ НА АМЕРИКАНСКОТО ИЗДАНИЕ НА 33-ТА КНИГА НА ЖИВКО КАЙКАМДЖОЗОВ “ГЕНИИТЕ И МИЗЕРИЯТА В ШАХМАТА” – ПЪРВА БЪЛГАРСКА ШАХМАТНА КНИГА В САЩ. С УЧАСТИЕТО НА ИЗВЕСТНИ БЪЛГАРСКИ ШАХМАТИСТИ И ШАХМАТИСТКИ. КОКТЕЙЛ.

СРЯДА, 24 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – КОЛОЕЗДЕНЕ – ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ СЛЕД ТРЕТАТА СИ ПОБЕДА В ОБИКОЛКАТА НА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТРИКРАТНИЯТ ПОБЕДИТЕЛ В ОБИКОЛКАТА НА БЪЛГАРИЯ ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ ЗА УСПЕШНИЯ СЕЗОН В КОЛОЕЗДАЧЕН КЛУБ “НЕСЕБЪР” И ПРЕДСТОЯЩИТЕ МУ ПЛАНОВЕ. С УЧАСТИЕТО НА НА МЕНИДЖЪРА НА КК “НЕСЕБЪР” ГЕОРГИ ЕНЧЕВ, КАПИТАНА НА ОТБОРА НА КК “НЕСЕБЪР” ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ И ДРАГОМИР КУЗОВ – СПОНСОР НА ИВАЙЛО ГАБРОВСКИ И УПРАВИТЕЛ НА ФИРМА “ВЕЛОМАНИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 25 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ИНТЕЛЕКТУАЛНИ СПОРТОВЕ – ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШАХМАТ, АСОЦИАЦИЯ ПО ГО И БФ СПОРТЕН БРИДЖ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПЪРВИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ ПО ИНТЕЛЕКТУАЛНИ СПОРТОВЕ В ПЕКИН /БФ ШАХМАТ ИЗПРАЩА В ПЕКИН ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ И АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА/.

ПОНЕДЕЛНИК, 29 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – БАЛКАНСКА ЛИГА – НОВ СПОНСОР И НОВО ИМЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БАЛКАНСКАТА БАСКЕТБОЛНА ЛИГА ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА НОВИЯ СПОНСОР НА ЛИГАТА И НЕЙНОТО НОВО ИМЕ. С УЧАСТИЕТО НА АСЕН ХРИСТОВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА НАДЗОРНИЯ СЪВЕТ НА “ЕВРОХОЛД БЪЛГАРИЯ”АД, РОБЕРТ ГЕРГОВ – ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР НА БАЛКАНСКАТА ЛИГА И ШАЙ ЩРИКС – СПОРТЕН ДИРЕКТОР НА ЛИГАТА И ГЛАВЕН МЕНИДЖЪР НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛ /МЪЖЕ/.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ № 1 НА VІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ЙОРДАН ТОДОРОВ /ЦСКА/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА VІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 30 СЕПТЕМВРИ 2008 г.

10.30 ч. – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – НАЦИОНАЛНИ ИГРИ 2008: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ НАЦИОНАЛНИ ИГРИ 2008 “ДА ИГРАЕМ ЗАЕДНО”/1-3 октомври 2008/, В КОИТО ЩЕ УЧАСТВАТ НАД 350 СЪСТЕЗАТЕЛИ С ИНТЕЛЕКТУАЛНИ ЗАТРУДНЕНИЯ В СПОРТОВЕТЕ ЛЕКА АТЛЕТИКА, ГИМНАСТИКА, ТЕНИС НА МАСА, ТЕНИС, ПЛУВАНЕ, БАСКЕТБОЛ И ДР.

11.00 ч. – КИКБОКС – СЛЕД УСПЕХА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО /9 МЕДАЛА/ В ИТАЛИЯ И ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВАРНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА КОНФЕДЕРАЦИЯ ПО КИКБОКС И МУАЙ ТАЙ СЛЕД СПЕЧЕЛЕНИТЕ 9 МЕДАЛА НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ИТАЛИЯ И ЗА ПОДГОТОВКАТА ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВАРНА. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА И МЕДАЛИСТИТЕ ОТ НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

СРЯДА, 1 ОКТОМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА СЪДИЙСКАТА КОМИСИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОТО РЪКОВОДСТВО НА СЪДИЙСКАТА КОМИСИЯ НА БФС И НЕЙНИЯ ПРЕДСЕДАТЕЛ ДИМО МОМИРОВ.

12.00 ч. – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. АВГУСТ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА ОТ ПЕКИН РУМЯНА НЕЙКОВА И НА ТРЕНЬОРА Й СВИЛЕН НЕЙКОВ – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. АВГУСТ 2008 г.

ПЕТЪК, 3 ОКТОМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – “МИНЬОР” /ПЕРНИК/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРЕЗИДЕНТА НА ПФК “МИНЬОР”/Пк/ ПЕТЪР ПЕТРОВ ПРЕДИ МАЧА СЪС “СЛАВИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ГЕОРГИ СЛАВЧЕВ И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР АТАНАС КАРАИВАНОВ.

СЪБОТА, 4 ОКТОМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ ГРЕБАНЕ.

ПОНЕДЕЛНИК, 6 ОКТОМВРИ 2008 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ЮБИЛЕЕН МАЧ “ПИРИН” /БЛАГОЕВГРАД/ – ЦСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПЕТЪР БАЙКУШЕВ – ЧЛЕН НА РЪКОВОДСТВОТО НА “ПИРИН” /БЛАГОЕВГРАД/ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ НА 8 ОКТОМВРИ ЮБИЛЕЕН МАЧ С ЦСКА ПО СЛУЧАЙ 35-ГОДИШНИНАТА ОТ ВЛИЗАНЕТО НА ОТБОРА В “А” ГРУПА. КАТО ГОСТ ЗА МАЧА Е ПОКАНЕН И ДИМИТЪР БЕРБАТОВ.

ВТОРНИК, 7 ОКТОМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – 26-ТИ МАРАТОН НА СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА, БФЛА И “ТОЙОТА БОЛКАН”ЕООД ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТРАДИЦИОНЕН 26-ТИ МАРАТОН НА СОФИЯ ПОД МОТОТО “СЪРЦЕТО НА СОФИЯ”. ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ. КОКТЕЙЛ.

12.00 ч. – РУМЯНА НЕЙКОВА – ОЛИМПИЙСКИ ЧЕК ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА: НАГРАЖДАВАНЕ НА ОЛИМПИЙСКАТА ШАМПИОНКА ОТ ПЕКИН РУМЯНА НЕЙКОВА С ОЛИМПИЙСКИ ЧЕК ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА. ЧЕКЪТ ЩЕ БЪДЕ “ПОЛЯТ” С ШАМПИОНСКО ВИНО И КОКТЕЙЛ.

12. 30 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – РАЛИ “ТВЪРДИЦА”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА РАЛИ “ТВЪРДИЦА” – ПОСЛЕДЕН КРЪГ ОТ ДЪРЖАВНИЯ ШАМПИОНАТ.

13.00 ч. – ОБЩО ГОДИШНО СЪБРАНИЕ НА БФ ХОКЕЙ НА ТРЕВА.

16.00 ч. – ТЕНИС – ГРИГОР ДИМИТРОВ И ДИМИТЪР ГОСПОДИНОВ – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. ЮЛИ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГРИГОР ДИМИТРОВ И ДИМИТЪР ГОСПОДИНОВ, ИЗБРАНИ ЗА СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА М. ЮЛИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 8 ОКТОМВРИ 2008 г.

10.30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ № 1 НА VІІІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВЛАДИСЛАВ ЯМУКОВ /СЛИВЕН/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА VІІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

11. 00 ч. – ХАНДБАЛ – 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ – ПРОГРАМА ЗА ПРАЗНИКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ХАНДБАЛ И НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ ЗА ЧЕСТВАНЕ НА ПРЕДСТОЯЩАТА 50-ГОДИШНИНА НА ХАНДБАЛА В БЪЛГАРИЯ.

11. 30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – СВЕТОВНА КУПА НА НАЦИИТЕ ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА НА НАЦИИТЕ ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН.

ЧЕТВЪРТЪК, 9 ОКТОМВРИ 2008 г.

13. 00 ч. – ММА/СМЕСЕНИ БОЙНИ ИЗКУСТВА/ – ПЪРВА СВЕТОВНА ТИТЛА ЗА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ММА /MIXED MARTIAL ARTS/ СЛЕД ЗАВЪРШИЛОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО В УКРАЙНА ПО СМЕСЕНИ БОЙНИ ИЗКУСТВА И СВЕТОВНАТА ТИТЛА И ТРЕТОТО МЯСТО НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ. С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ВЕСЕЛИН ИВАНОВ И НОСИТЕЛЯ НА БРОНЗОВ МЕДАЛ РУМЕН ДИМИТРОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 13 ОКТОМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – “АЛКОХОЛЪТ Е ЛОШ ШОФЬОР” – СТАРТ НА НАЦИОНАЛНА КАМПАНИЯ ЗА ОТГОВОРНО ШОФИРАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СЪЮЗА НА БЪЛГАРСКИТЕ АВТОМОБИЛИСТИ, КАТ, МИНИСТЕРСТВОТО НА ТРАНСПОРТА И ПИВОВАРНАТА КОМПАНИЯ “КАМЕНИЦА” АД /БРАНД “КАМЕНИЦА 0%”/, ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА НАЦИОНАЛНАТА КАМПАНИЯ ЗА ОТГОВОРНО ШОФИРАНЕ “АЛКОХОЛЪТ Е ЛОШ ШОФЬОР” ПО ПОВОД 13 ОКТОМВРИ – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ПЪТНАТА БЕЗОПАСНОСТ. КОКТЕЙЛ С БЕЗАЛКОХОЛНА БИРА “КАМЕНИЦА 0%”.

13. 00 ч. – БАСКЕТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО БАСКЕТБОЛ /МЪЖЕ/, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА М. СЕПТЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МИХАИЛ МИХОВ.

СРЯДА, 15 ОКТОМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – СПОРТНИ ТАНЦИ – ЕВРОПЕЙСКА КУПА В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ СПОРТНИ ТАНЦИ ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ЕВРОПЕЙСКА КУПА ПО СТАНДАРТНИ ТАНЦИ И МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР ПО СПОРТНИ ТАНЦИ “IDSF OPEN-СОФИЯ 2008”.РАЗДАВАНЕ НА АКРЕДИТАЦИИТЕ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

11. 30 ч. – ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА – ДВА МЕЖДУНАРОДНИ ТУРНИРА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ С ПРОЖЕКЦИЯ НА БФ ДИНАМИЧНА СТРЕЛБА ЗА МЕЖДУНАРОДНИТЕ ТУРНИРИ С ПИСТОЛЕТ-РЕВОЛВЕР И ГЛАДКОЦЕВНА ПУШКА В ГОРНИ ЛОЗЕН С УЧАСТИЕТО НА 70 СЪСТЕЗАТЕЛИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 16 ОКТОМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ НА МЕСЕЦА : НАГРАЖДАВАНЕ НА ЯВОР ВЪНДЕВ /СЛИВЕН/ – ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ НА СЕПТЕМВРИ В АНКЕТАТА СРЕД СПОРТНИТЕ РЕДАКЦИИ.

11.30 ч. – КИКБОКС – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВАРНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КИКБОКС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ /ФУЛ КОНТАКТ И СЕМИ КОНТАКТ/ ВЪВ ВАРНА.

ВТОРНИК, 21 ОКТОМВРИ 2008 г.

12. 00 ч. – ГИМНАСТИКА – БЪЛГАРКИ В УПРАВИТЕЛНИТЕ ОРГАНИ НА МЕЖДУНАРОДНАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ГИМНАСТИКА/ФИГ/: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЯ ГИГОВА – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА, ЙОРДАНКА БЛАГОЕВА – ПРЕЗИДЕНТ НА СЪЮЗА ПО АЕРОБИКА И НА НИКОЛА ПРОДАНОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА БФ ГИМНАСТИКА СЛЕД ЗАВЪРШИЛИЯ КОНГРЕС НА ФИГ И ИЗБИРАНЕТО НА МАРИЯ ГИГОВА И МАРИЯ МИНЕВА ЗА ЧЛЕНОВЕ НА ТЕХНИЧЕСКИТЕ КОМИТЕТИ НА ФИГ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА И АЕРОБИКА.

СРЯДА, 22 ОКТОМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ТРЕНЬОР № 1 НА М. СЕПТЕМВРИ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА “СЛИВЕН” ДРАГОЛЮБ СИМОНОВИЧ, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА М. СЕПТЕМВРИ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ”.

12. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПЛАМЕН МАРКОВ СРЕЩУ ЦСКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АДВОКАТ ИВАЙЛО ДЕРМЕНДЖИЕВ ЗА РЕЗУЛТАТА ОТ СЪДЕБНОТО ДЕЛО НА ПЛАМЕН МАРКОВ СРЕЩУ ЦСКА.

ПОНЕДЕЛНИК, 27 ОКТОМВРИ 2008 г.

10.30 ч. – ПРОФЕСИОНАЛНА ФУТБОЛНА ЛИГА – СТИПЕНДИЯ ЗА МЛАДИ ТАЛАНТИ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПРОФЕСИОНАЛНАТА ФУТБОЛНА ЛИГА, КОНСУЛТАНТСКА КЪЩА ЗА ОБРАЗОВАНИЕ В ЧУЖБИНА “ДАРБИ” И BROOKE HOUSE COLLEGE, АНГЛИЯ, ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА ФУТБОЛНА СТИПЕНДИЯ ЗА МЛАДИ ТАЛАНТИ /14-19 ГОДИНИ/. С УЧАСТИЕТО НА ДЖАЙЛС УИЛЯМС – ДИРЕКТОР НА BROOKE HOUSE COLLEGE, ВАЛЕНТИН МИХОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ПФЛ И БИСТРА ИЛИЕВА – УПРАВИТЕЛ НА КОНСУЛТАНТСКА КЪЩА “ДАРБИ”.

11.30 ч. – САМБО – НАГРАЖДАВАНЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ – ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОТБОРИТЕ ЗА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА МЕДАЛИСТИТЕ ОТ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ПО САМБО ЗА ЮНОШИ И ДЕВОЙКИ ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА. ПРЕДСТАВЯНЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ.

12.30 ч. – ШАХМАТ – ПЪРВИ СВЕТОВНИ ИГРИ – ЗЛАТЕН И СРЕБЪРЕН МЕДАЛ НА АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА – ПРЕДСТОЯЩА ШАХМАТНА ОЛИМПИАДА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГРОСМАЙСТОР АНТОАНЕТА СТЕФАНОВА, СПЕЧЕЛИЛА ЗЛАТЕН И СРЕБЪРЕН МЕДАЛ ОТ ПЪРВИТЕ СВЕТОВНИ ИНТЕЛЕКТУАЛНИ ИГРИ В ПЕКИН. НОВИНИ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ПРЕДСТОЯЩАТА ШАХМАТНА ОЛИМПИАДА ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТЕФАН СЕРГИЕВ.

ВТОРНИК, 28 ОКТОМВРИ 2008 г.

11.00. ч – СПОРТ И ЕВРОПЕЙСКИ СЪЮЗ – ПРОЕКТ В РЕАЛИЗАЦИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СБГД “ЮНАК” И МИНИСТЕРСТВОТО НА ОБРАЗОВАНИЕТО ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ПРОЕКТА “СПОРТ И ТВОРЧЕСТВО” – ЧАСТ ОТ ПРОГРАМАТА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ ЗА РАЗВИТИЕТО НА ЧОВЕШКИТЕ РЕСУРСИ.

11.30 ч. – КУНГ-ФУ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУНГ-ФУ СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО.

12.00 ч. – КАНУ-КАЯК – ОБВИНЕНИЯ – ОТГОВОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КАНУ КАЯК ПО ПОВОД ПОЯВИЛИТЕ СЕ ПУБЛИЧНИ ОБВИНЕНИЯ В НЯКОИ МЕДИИ ЗА ЛОШОТО СЪСТОЯНИЕ НА ТОЗИ СПОРТ У НАС И ВИНАТА НА РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ КАНУ КАЯК ВИКТОР КИРИН, ЧЛЕНА НА УПРАВИТЕЛНИЯ СЪВЕТ ВАНЯ ГЕШЕВА И ДОСКОРОШНИЯ СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР НИКОЛАЙ БУХАЛОВ.

СРЯДА, 29 ОКТОМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – НОВИ ОТЛИЧИЯ ЗА БЪЛГАРИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ СЛЕД ОБЯВЯВАНЕТО НА ПИСТАТА ПО СУПЕРМОТО В ПЛЕВЕН ЗА № 1 В СВЕТА И ОТЛИЧИЯТА, СПЕЧЕЛЕНИ ОТ ОТБОРА НИ ПО СУПЕРМОТО – ТРЕТИ В СВЕТА И ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ИНДИВИДУАЛНО. С УЧАСТИЕТО НА НОСИТЕЛИТЕ НА ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА ПО СУПЕРМОТО КАЛИН КУЛЕВ И АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ И ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ОРГАНИЗАЦИОННИЯ КОМИТЕТ “БЪЛГАРИЯ ГРАН ПРИ” РУМЕН ПЕТКОВ.

11.30 ч. – КИКБОКС – ШЕСТ МЕДАЛА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВАРНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО КИКБОКС ЕМИЛ КРЪСТЕВ И НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ, СПЕЧЕЛИЛИ ШЕСТ МЕДАЛА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ВЪВ ВАРНА.

12.00 ч. – ШОРТТРЕК – СВЕТОВНА КУПА В СОФИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СЪСТЕЗАНИЯ ЗА СВЕТОВНАТА КУПА В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТОЙЧО СТОЙЧЕВ -. ЗАМ.-ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА И ЮЛИЯН АНГЕЛОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР.

ЧЕТВЪРТЪК, 30 ОКТОМВРИ 2008 г.

10. 00 ч. – ВОЛЕЙБОЛ – ЦСКА ПРЕДИ СТАРТА НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВК ЦСКА ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА МАЧОВЕТЕ В ШАМПИОНСКАТА ЛИГА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА КЛУБА ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ, СТАРШИ ТРЕНЬОРА АЛЕКСАНДЪР ПОПОВ И ПРЕСДИРЕКТОРА ИВАЙЛО ГАВРИЛОВ.

11.00 ч. – ФУТБОЛ – ВЕЧНОТО ДЕРБИ ЛЕВСКИ-ЦСКА – ОХРАНА И СИГУРНОСТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЛАВЕН ИНСПЕКТОР МЛАДЕН МАРИНОВ – НАЧАЛНИК-ОТДЕЛ “ОХРАНИТЕЛНА ПОЛИЦИЯ” НА СДВР И НА ГЛАВЕН ИНСПЕКТОР АНТОН ЗЛАТАНОВ – НАЧАЛНИК НА ГРУПАТА ЗА БОРБА СЪС СПОРТНОТО ХУЛИГАНСТВО КЪМ СДВР ЗА ОХРАНИТЕЛНИТЕ МЕРКИ ПРЕДИ, ПО ВРЕМЕ И СЛЕД МАЧА ЛЕВСКИ-ЦСКА НА 01.11. 2008 г.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ № 1 НА Х КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЛИЯ ИЛИЕВ “ЛОКОМОТИВ”/МЕЗДРА/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА Х КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БОНЧО ДУНЕВ ЗА СЪСТОЯНИЕТО НА АВТОМОБИЛНИЯ СПОРТ В БЪЛГАРИЯ.

ПЕТЪК, 31 ОКТОМВРИ 2008 г.

10.30 ч. – ТАЕКУОНДО WTA – 12 МЕДАЛА ОТ БАЛКАНИАДАТА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО ЗА УСПЕШНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА ЗАВЪРШИЛАТА БАЛКАНИАДА. С УЧАСТИЕТО НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПЛАМЕН ТРЪНСКИ И МЕДАЛИСТИТЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 6 НОЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – БЪЛГАРСКИ ТУРИСТИЧЕСКИ СЪЮЗ – 100 НАЦИОНАЛНИ ТУРИСТИЧЕСКИ ОБЕКТА – ТОМБОЛА ЗА НОСИТЕЛИТЕ НА ЗЛАТНА, СРЕБЪРНА И БРОНЗОВА ЗНАЧКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ТУРИСТИЧЕСКИ СЪЮЗ ЗА ТЕГЛЕНЕТО НА ТОМБОЛАТА НА ДВИЖЕНИЕТО “ОПОЗНАЙ БЪЛГАРИЯ – 100 НАЦИОНАЛНИ ТУРИСТИЧЕСКИ ОБЕКТА”. С УЧАСТИЕТО НА ВАСИЛ ИВАНОВ-ЛУЧАНО – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ПАРЛАМЕНТАРНАТА КОМИСИЯ ЗА ДЕЦАТА, МЛАДЕЖТА И СПОРТА.

12.00 ч. – СМЕСЕНИ БОЙНИ ИЗКУСТВА /ММА/ – ШЕСТА ГАЛА ВЕЧЕР НА СВОБОДНИТЕ ДВУБОИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ММА ЗА ПРЕДСТОЯЩАТА ШЕСТА ГАЛА ВЕЧЕР НА СВОБОДНИТЕ ДВУБОИ В СТАРА ЗАГОРА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЛЮБЕН ДЖУБРИЛОВ, ШОНИ КАРТЪР – ЕДИН ОТ НАЙ-КОЛОРИТНИТЕ АМЕРИКАНСКИ СЪСТЕЗАТЕЛИ В ММА/ВОДЕЩ НА РИАЛИТИ ШОУ И УЧАСТНИК В ПРЕДИЗБОРНАТА КАМПАНИЯ НА БАРАК ОБАМА/ И НАЙ-ДОБРИТЕ НИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

13.00 ч. – ШАХМАТ – ОЛИМПИАДА – БЪЛГАРСКО УЧАСТИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШАХМАТ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ НА ПРЕДСТОЯЩАТА ШАХМАТНА ОЛИМПИАДА В ГЕРМАНИЯ. С УЧАСТИЕТО НА СТЕФАН СЕРГИЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ФЕДЕРАЦИЯТА, ГРОСМАЙСТОР МИЛЕН ВАСИЛЕВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР/ЖЕНИ/ И ГРОСМАЙСТОР ПЕТЪР ВЕЛИКОВ – СТАРШИ ТРЕНЬОР НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР/МЪЖЕ/.

ПОНЕДЕЛНИК, 10 НОЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – ШАХМАТ – ПЪРВИ ТУРНИР ЗА КУПА “ХИЛД”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ШАХМАТЕН КЛУБ “ЛЕВСКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ПЪРВИ ТУРНИР ЗА СЕНЬОРИ/ВЕТЕРАНИ ЗА КУПАТА И НАГРАДИТЕ НА “ХИЛД”.С УЧАСТИЕТО НА СВЕТОВНИЯ ШАМПИОН ЗА СЕНЬОРИ/ВЕТЕРАНИ ГРОСМАЙСТОР ЛЮБЧО СПАСОВ.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ № 1 НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЛИЯ ИЛИЕВ – ЛОКОМОТИВ/МЕЗДРА/, ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ №1 НА М.ОКТОМВРИ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ВТОРНИК, 11 НОЕМВРИ 2008 г.

11.30 ч. – БАСКЕТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БИВШИЯ СТАРШИ-ТРЕНЬОР НА БК ЦСКА РОСЕН БАРЧОВСКИ.

12.00 ч. – ММА – СВОБОДНИ ДВУБОИ – СЛЕД ГАЛА ВЕЧЕРТА В СТАРА ЗАГОРА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА ФЕДЕРАЦИЯ ПО ММА СЛЕД ШЕСТАТА ГАЛА ВЕЧЕР НА СВОБОДНИТЕ ДВУБОИ В СТАРА ЗАГОРА. С УЧАСТИЕТО НА ЛЮБЕН ДЖУБРИЛОВ – ПРЕЗИДЕНТ НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

СРЯДА, 12 НОЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – ПРОФЕСИОНАЛНО ТАЕКУОНДО – СВЕТОВНА ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТАЕКУОНДО – ITF ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА ЛИГА В БЛАГОЕВГРАД.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – ОТБОР НА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ПФК “СЛИВЕН”, ИЗБРАН ЗА ОТБОР №1 НА М.ОКТОМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА ОТБОРА ГЕОРГИ КИРИЛОВ, КАПИТАНА КОСТА ЯНЕВ И СПОРТНО ТЕХНИЧЕСКИЯ ДИРЕКТОР ДРАГОЛЮБ СИМОНОВИЧ.

ЧЕТВЪРТЪК, 13 НОЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – АВТОМОБИЛЕН СПОРТ – НОВА ФЕДЕРАЦИЯ – ПРЕДСТОЯЩО ШОУ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА НОВОУЧРЕДЕНАТА БЪЛГАРСКА ДРИФТ ФЕДЕРАЦИЯ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА РЪКОВОДСТВОТО, ЦЕЛИТЕ И ЗАДАЧИТЕ Й И ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ДРИФТ ШОУ НА КАРТИНГ-ПИСТА ДУНЕВ.

12.00 ч. – БОРБА – СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА: НАГРАЖДАВАНЕ НА СВЕТОВНАТА ШАМПИОНКА ПО БОРБА СТАНКА ЗЛАТЕВА И НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР СИМЕОН ЩЕРЕВ КАТО СПОРТИСТ И ТРЕНЬОР НА ОКТОМВРИ.

12.30 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – МАРИЯ ГРОЗДЕВА С БРОНЗОВ МЕДАЛ НА ФИНАЛА НА СВЕТОВНАТА КУПА – ПЛАНОВЕ:ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЯ ГРОЗДЕВА, СПЕЧЕЛИЛА БРОНЗОВ МЕДАЛ НА ФИНАЛА НА СВЕТОВНАТА КУПА В ТАЙЛАНД СРЕД 12-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СТРЕЛЦИ В СВЕТА, И НА НЕЙНИЯ ТРЕНЬОР ВАЛЕРИ ГРИГОРОВ СЛЕД КРАЯ НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН И НАМЕРЕНИЯТА ЗА СЛЕДВАЩИЯ СЪСТЕЗАТЕЛЕН СЕЗОН.

13.00 ч. – ФУТБОЛ – ЦСКА – ТРЕНЬОР НА ОКТОМВРИ, ИГРАЧИ №1 НА 9-ТИ И 11-ТИ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СТАРШИ ТРЕНЬОРА НА ЦСКА ДИМИТЪР ПЕНЕВ – ТРЕНЬОР №1 НА ОКТОМВРИ, НА ВИКТОР МОРОЗ – ИГРАЧ№1 НА 9-ТИ КРЪГ И НА ЗДРАВКО ЛАЗАРОВ – ИГРАЧ№1 НА 11-ТИ КРЪГ В АНКЕТИТЕ НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

СРЯДА, 19 НОЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – АЛПИНИЗЪМ – НИКОЛАЙ ПЕТКОВ НА 50 ГОДИНИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ДВУКРАТНИЯ ПОКОРИТЕЛ НА ЕВЕРЕСТ НИКОЛАЙ ПЕТКОВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИТЕ МУ ПОСТИЖЕНИЯ В БЪЛГАРСКИЯ АЛПИНИЗЪМ И ВЪВ ВРЪЗКА С НАВЪРШВАНЕТО НА 50 – ГОДИНИ.

12.00 ч. – БОКС – СЛЕД ТИТЛАТА И СРЕБРОТО НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ЛИВЪРПУЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БОКС СЛЕД УСПЕХА НА ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ЛИВЪРПУЛ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИН ДИМИТРОВ, ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН КУБРАТ ПУЛЕВ И СРЕБЪРНИЯ МЕДАЛИСТ ДЕТЕЛИН ДАЛАКЛИЕВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 20 НОЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – САМБО – ПРЕМИИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА СВЕТОВНИТЕ ШАМПИОНИ И МЕДАЛИСТИ ПО САМБО И БОЙНО САМБО ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА. КОКТЕЙЛ.

ПЕТЪК, 21 НОЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – БОЙНИ СПОРТОВЕ – НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПОРТНАТА АСОЦИАЦИЯ НА МВР И ФЕДЕРАЦИИТЕ ПО ТАЕКУОНДО WTF, КАРАТЕ И СУМО ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ НАЦИОНАЛЕН ФЕСТИВАЛ ПО БОЙНИ СПОРТОВЕ “МЛАДИ ПРИЯТЕЛИ НА ПОЛИЦИЯТА”/22-23.11.2008 г. – ЗАЛА “УНИВЕРСИАДА”/.

12.00 ч. – БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ – НОВ ДОГОВОР ЗА СЪТРУДНИЧЕСТВО: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ И ПРЕДСТАВИТЕЛСТВОТО НА ШВЕЙЦАРСКИЯ ФАРМАЦЕВТИЧНИЯ ГИГАНТ “SANDOZ” В БЪЛГАРИЯ ЗА ПОДПИСАНИЯ ДОГОВОР ЗА СЪТРУДНИЧЕСТВО. С УЧАСТИЕТО НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР НА БФС БОРИСЛАВ ПОПОВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 24 НОЕМВРИ 2008 г.

12. 00 ч. – VIIІ МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ : ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА VІІІ ТРАДИЦИОНЕН МЕЖДУНАРОДЕН ФЕСТИВАЛ НА ПЛАНИНАРСКИЯ ФИЛМ В БАНСКО. С УЧАСТИЕТО НА КМЕТА НА БАНСКО АЛЕКСАНДЪР КРАВАРОВ, ДИРЕКТОРА НА ФЕСТИВАЛА НАТАЛИ ПЕТРОВА И ЧЛЕНОВЕ НА ЖУРИТО.

ВТОРНИК, 25 НОЕМВРИ 2006 г.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – ДЕМОНСТРАТИВЕН МАЧ – АНТИСПИН КАМПАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВО ТОНЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА ПОСТОЯННАТА КОМИСИЯ ЗА ДЕЦАТА, МЛАДЕЖТА, СПОРТА И ТУРИЗМА ПРИ СТОЛИЧНА ОБЩИНА ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ДЕМОНСТРАТИВЕН ФУТБОЛЕН МАЧ, ПОСВЕТЕН НА 1 ДЕКЕМВРИ – СВЕТОВНИЯ ДЕН ЗА БОРБА СРЕЩУ ХИВ/СПИН. С УЧАСТИЕТО НА МАНОЕЛА ГРОЗДАНОВА – ПРЕДСТАВИТЕЛ НА ОБЕДИНЕНАТА ПРОГРАМА НА ООН ЗА БОРБА СРЕЩУ ХИВ/СПИН И ХРИСТО МУТАФЧИЕВ – ПРЕДСЕДАТЕЛ НА СЪЮЗА НА АРТИСТИТЕ В БЪЛГАРИЯ.

СРЯДА, 26 НОЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – БОРБА – СТАНКА ЗЛАТЕВА – “ГОЛЯМ ЧЕК” ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА:НАГРАЖДАВАНЕ НА СВЕТОВНАТА ШАМПИОНКА ПО БОРБА СТАНКА ЗЛАТЕВА С “ГОЛЯМ ЧЕК” ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА.

11.30 ч. – МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ – ЕВРОПЕЙСКИТЕ ШАМПИОНИ НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2008 г.: НАГРАЖДАВАНЕ НА ВСИЧКИ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОНИ ПО МОТОЦИКЛЕТИЗЪМ ЗА 2008 г. ОТ РЪКОВОДСТВОТО НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

ЧЕТВЪРТЪК, 27 НОЕМВРИ 2008 г.

12. 00 ч. – КУЛТУРИЗЪМ – СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО – ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА – ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КУЛТУРИЗЪМ И ФИТНЕС И НАЙ-ИЗЯВЕНИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ СЛЕД СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И РАВНОСМЕТКА ЗА ПОСТИГНАТОТО ПРЕЗ ГОДИНАТА. ЗАКРИВАНЕ НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН ЗА 2008 г. ПОДПИСВАНЕ НА ДОГОВОР С ГЕНЕРАЛЕН СПОНСОР НА ФЕДЕРАЦИЯТА.

12. 30 ч. – ТЕНИС – ТРЕТИ ТУРНИР ЗА ВИП ЛИЧНОСТИ “ТРУД МАСТЪРС”- ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЙ: ТЕГЛЕНЕ НА ЖРЕБИЯ ЗА ТРЕТОТО ИЗДАНИЕ НА ТУРНИРА ЗА ВИП ЛИЧНОСТИ “ТРУД МАСТЪРС” ОТ СТЕФКА КОСТАДИНОВА, КРАСИМИР БАЛЪКОВ И ЛЮБО ГАНЕВ. СПЕЦИАЛНИ ПОДАРЪЦИ ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ ОТ ГЕНЕРАЛНИЯ СПОНСОР НА ТУРНИРА “ВИНПРОМ-КАРБОНАТ”. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 1 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

10.30 ч. – ВДИГАНЕ НА ТЕЖЕСТИ – ЯНКО РУСЕВ НА 50 ГОДИНИ – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА ЛЕГЕНДАРНИЯБЪЛГАРСКИ ЩАНГИСТ ЯНКО РУСЕВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” ЗА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИЯ МУ ПРИНОС ВЪВ ВДИГАНЕТО НА ТЕЖЕСТИ В БЪЛГАРИЯ И ПО ПОВОД 50-ГОДИШНИЯ МУ ЮБИЛЕЙ.

11.30 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ № 1 НА ХІІІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА КРУМ БИБИШКОВ /”ЛИТЕКС”/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА ХІІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ № 1 НА ХІІ КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЛИЯ ИЛИЕВ “ЛОКОМОТИВ”/МЕЗДРА/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА ХІІ КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ВТОРНИК, 2 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – КЪРЛИНГ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪРЛИНГ ЗА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ В ПРЕДСТОЯЩОТО ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ В ШВЕЦИЯ.

12.00 ч. – ШАХМАТ – ТУРНИР ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ШАХМАТЕН КЛУБ “ЛЕВСКИ” ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ ТУРНИР ПО ШАХМАТ ЗА ХОРА С УВРЕЖДАНИЯ.

СРЯДА, 3 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – “СПОРТЕН ИКАР 2008” – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ФОНДАЦИЯ “БЪЛГАРСКИ СПОРТ” ЗА НОМИНАЦИИТЕ “СПОРТЕН ИКАР 2008”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФОНДАЦИЯТА НИКОЛАЙ БОЖИНОВ ИИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ЦЕНО ЦЕНОВ.

13.00 ч. – ФУТБОЛ – ФУТБОЛИСТ № 1 НА ХV КРЪГ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЛАГОЙ ГЕОРГИЕВ /СЛАВИЯ/, ИЗБРАН ЗА ИГРАЧ №1 НА ХV КРЪГ В АНКЕТАТА НА В. “ФУТБОЛ” И ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ”.

ЧЕТВЪРТЪК, 4 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ТЕНИС – НОВ ДОГОВОР ЗА ОФИЦИАЛНА ТОПКА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ТЕНИС И “HEAD БЪЛГАРИЯ” ЗА ПОДПИСВАНЕТО НА ДОГОВОР ЗА ОФИЦИАЛНА ТОПКА НА ФЕДЕРАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА ЕЛИСАВЕТ ЪКОВ, ПРЕДСТАВИТЕЛ НА “HEAD” ЗА БЪЛГАРИЯ, И ГЕОРГИ ДОНЧЕВ, ГЕНЕРАЛЕН СЕКРЕТАР НА БФ ТЕНИС. СПЕЦИАЛНИ ПОДАРЪЦИ ОТ “HEAD” ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ.

ПЕТЪК, 5 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11.00 – ВОЛЕЙБОЛ – НОМИНАЦИИ – НАЙ-ДОБЪР ВОЛЕЙБОЛИСТ И ВОЛЕЙБОЛИСТКА ЗА 2008 г. – БЕНЕФИС НА ЛЮДМИЛ НАЙДЕНОВ И НАЙДЕН НАЙДЕНОВ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ВОЛЕЙБОЛ ЗА ОБЯВЯВАНЕ НА НОМИНАЦИИТЕ ЗА ВОЛЕЙБОЛИСТ И ВОЛЕЙБОЛИСТКА № 1 НА БЪЛГАРИЯ ЗА 2008 Г. И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ БЕНЕФИС НА ЛЮДМИЛ НАЙДЕНОВ И НАЙДЕН НАЙДЕНОВ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДАНЧО ЛАЗАРОВ И ПРЕЗИДЕНТА НА ВК “МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ” ИВАЙЛО КОНСТАНТИНОВ – ДОМАКИН НА ПРОЯВИТЕ.

11.30 ч. – МЕЖДУНАРОДЕН ДЕН НА ДОБРОВОЛЕЦА В СПОРТА – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ И ЦЕРЕМОНИЯ НАФОНДАЦИЯ “ПРОСПОРТ” ПО СЛУЧАЙ МЕЖДУНАРОДНИЯ ДЕН НА ДОБРОВОЛЕЦА В СПОРТА ЗА ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ ЗА ДОБРОВОЛЕЦ НА 2008 г. И ЗА МЕДИЯ С НАЙ-ГОЛЯМ ПРИНОС ЗА РАЗВИТИЕ НА СОЦИАЛНИЯ СПОРТ.

12.00 ч. – ФУТБОЛ – “ПИРИН” /БЛАГОЕВГРАД/ – ОБЕДИНЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВАТА НА ДВАТА ОТБОРА “ПИРИН” /БЛАГОЕВГРАД/ /ОТ “А” И ЗАПАДНАТА “Б” ГРУПА”/ ЗА ТЯХНОТО ОБЕДИНЕНИЕ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТИТЕ НА ОТБОРИТЕ ПЕТЪР БАЙКУШЕВ И НИКОЛАЙ ГАЛЧЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 8 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ФУТБОЛ – ДРАГОЛЮБ СИМОНОВИЧ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ДРАГОЛЮБ СИМОНОВИЧ ЗА ВСИЧКИ СЪБИТИЯ ОКОЛО НЕГО В ПОСЛЕДНИЯ МЕСЕЦ.

ВТОРНИК, 9 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – КАРАТЕ – ТУРНИР “СУПЕРШАМПИОН”: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БЪЛГАРСКАТА НАЦИОНАЛНА ФЕДЕРАЦИЯ КАРАТЕ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ У НАС ТРАДИЦИОНЕН ТУРНИР ПО КАРАТЕ “СУПЕРШАМПИОН”.

12. 30 ч – ФУТБОЛ – ИНИЦИАТИВА ЗА ЧИСТ И ЧЕСТЕН ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ИНИЦИАТИВАТА ЗА ЧИСТ И ЧЕСТЕН ФУТБОЛ.

СРЯДА, 10 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11. 00 ч. – ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА -ЗАВЪРШВАНЕ НА СЕЗОНА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЕСТЕТИЧЕСКА ГИМНАСТИКА ЗА КРАЯ НА СЪСТЕЗАТЕЛНИЯ СЕЗОН. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА МАРИЕТА ДУКОВА, ТРЕНЬОРИ И СЪСТЕЗАТЕЛИ.

11.30 ч. – ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА – НОВ ПРОЕКТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА МАРИЕТА ДУКОВА ЗА СТАРТА НА НОВИЯ ПРОЕКТ “ХУДОЖЕСТВЕНАТА И ЕСТЕТИЧЕСКАТА ГИМНАСТИКА В УЧИЛИЩЕ”, ЧАСТ ОТ ПРОЕКТА НА ДАМС ЗА СВОБОДНОТО ВРЕМЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 11 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

10. 15 ч. – ТЕНИС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ТК “АКАДЕМИК” И БФ ТЕНИС ЗА ХХХV ТРАДИЦИОНЕН ТЕНИС ТУРНИР “АКАДЕМИК” ПОД ШЕФСТВОТО НА БНТ.

11.00 – 13.00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БЪЛГАРСКАТА АСОЦИАЦИЯ “СПОРТ ЗА УЧАЩИ”.

13.15 ч. – КИКБОКС – ГОДИШНИ НАГРАДИ: НАГРАЖДАВАНЕ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ПО КИКБОКС ЗА 2008 г.

ПЕТЪК, 12 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

10. 00 – 15.00 ч. – ОБЩО СЪБРАНИЕ НА БФ БАДМИНТОН.

ВТОРНИК, 16 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11.00 ч. – КАРТИНГ – ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БФ КАРТИНГ ЗА ЗАКРИВАНЕТО НА СЕЗОНА И НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЗА 2008 г. КОКТЕЙЛ.

13.00 ч. – ФУТБОЛ – ИНИЦИАТИВА ЗА ЧИСТ И ЧЕСТЕН ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ И РЪКОВОДИТЕЛИ НА ФУТБОЛНИ КЛУБОВЕ И ВЕТЕРАНИ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ОСНОВНИТЕ ПОЛОЖЕНИЯ В ПРОГРАМАТА НА ИНИЦИАТИВАТА ЗА ЧИСТ И ЧЕСТЕН ФУТБОЛ.

СРЯДА, 17 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

11. 30 ч. – ОТБОР НА МЕСЕЦА – НАГРАЖДАВАНЕ: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЦИОНАЛНИЯ ОТБОР ПО САМБО, ЗАЕЛ ВТОРО МЯСТО В ОТБОРНОТО КЛАСИРАНЕ НА СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ С 11 МЕДАЛА, ИЗБРАН ЗА ОТБОР НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

12. 00 ч. – БОУЛИНГ – ФИНАЛ НА ПЪРВАТА БОУЛИНГ-ЛИГА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ПОСТОЯННАТА КОМИСИЯ ЗА ДЕЦАТА МЛАДЕЖТА, СПОРТА И ТУРИЗМА ПРИ СТОЛИЧНИЯ ОБЩИНСКИ СЪВЕТ ЗА ФИНАЛНИЯ ТУРНИР НА ПЪРВАТА УЧЕНИЧЕСКА БОУЛИНГ ЛИГА.

13.00 ч. – ПЛУВНИ СПОРТОВЕ – ЗАКРИВАНЕ НА СЕЗОНА – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ПЛУВНИ СПОРТОВЕ ЗА РАВНОСМЕТКАТА ОТ ИЗМИНАЛАТА СЪСТЕЗАТЕЛНА ГОДИНА И НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ДОБРИТЕ ПЛУВЕЦ, ПЛУВКИНЯ И ТРЕНЬОР ЗА 2008 г. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ЮРИ КЮЛЕВ И ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯ ДИРЕКТОР ТАНЯ БОГОМИЛОВА.

13.30 ч – ТЕНИС – ПОДКРЕПА НА МЛАДИ ТАЛАНТИ: СЪВМЕСТНА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА “HEAD” И БФ ТЕНИС ЗА СПОНСОРИРАНЕТО НА МЛАДИТЕ ТАЛАНТИ В ТЕНИСА “TEAM ELITЕ”. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСТАВИТЕЛЯ НА “HEAD” ЗА БЪЛГАРИЯ ЕЛИСАВЕТ ЪКОВ, НАЙ-ДОБРАТА НИ ТЕНИСИСТКА ЦВЕТАНА ПИРОНКОВА И ПРЕЗИДЕНТА НА БФ ТЕНИС СТЕФАН ЦВЕТКОВ.

ЧЕТВЪРТЪК, 18 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

13.00 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – ШАМПИОНСКО ШОУ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ОРГАНИЗАТОРИТЕ ОТ SAFETY DRIVING ACADEMY ЗА ПЪРВОТО ШАМПИОНСКО ШОУ В БЪЛГАРИЯ В САПАРЕВА БАНЯ /В КОЕТО НА ЕДНО ТРАСЕ ЩЕ СЕ СЪСТЕЗАВАТ НАЙ-ДОБРИТЕ НИ ПИЛОТИ В РАЗЛИЧНИТЕ ВИДОВЕ СЪСТЕЗАНИЯ И КЛАСОВЕ ПО АВТОМОБИЛЕН СПОРТ/. С УЧАСТИЕТО НА ПЕТКРАТНИЯ ШАМПИОН НА БЪЛГАРИЯ ДИМИТЪР ИЛИЕВ И ДРУГИ АВТОМОБИЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СЪБОТА, 20 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

14. 00 ч. – БОКС – КУБРАТ ПУЛЕВ – ГОЛЯМ ЧЕК: ВРЪЧВАНЕ НА ГОЛЯМ ЧЕК ОТ КОРПОРАТИВНА ТЪРГОВСКА БАНКА НА ЕВРОПЕЙСКИЯ ШАМПИОН ПО БОКС КУБРАТ ПУЛЕВ.

ПОНЕДЕЛНИК, 22 ДЕКЕМВРИ 2008 г.

12.00 ч. – БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ФИЗКУЛТУРА И СПОРТ/БСФС/ – 50-ГОДИШЕН ЮБИЛЕЙ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА РЪКОВОДСТВОТО НА БСФС ЗА ПРЕДСТОЯЩОТО ТЪРЖЕСТВЕНО ЧЕСТВАНЕ НА 50-ГОДИШНИЯ ЮБИЛЕЙ НА ОРГАНИЗАЦИЯТА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛИТЕ НА ОСК “ЛЕВСКИ” СТОЯН ХРАНОВ, ОСК “СЛАВИЯ” ВЛАДИМИР СИМЕОНОВ, ОСК “ЛОКОМОТИВ” ВЛАДИМИР АВРИОНОВ И ИЗТЪКНАТИ СПОРТНИ РЪКОВОДИТЕЛИ И ДЕЯТЕЛИ. КОКТЕЙЛ ЗА ЖУРНАЛИСТИ И ГОСТИ.

Пресконференции през 2009 г.

ЧЕТВЪРТЪК, 8 ЯНУАРИ 2009 г.

11.00 ч. – СУМО – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2008 ГОДИНА ОТ БФ СУМО. КОКТЕЙЛ.

ПЕТЪК, 9 ЯНУАРИ 2009 г.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – ИГРАЧ № 1 НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ: НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЛИЯ ИЛИЕВ /СЛИВЕН/,ИЗБРАН ЗА ФУТБОЛИСТ №1 НА МЕСЕЦ НОЕМВРИ /КАТО ИГРАЧ НА “ЛОКОМОТИВ” МЕЗДРА/ В АНКЕТАТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ.

ПОНЕДЕЛНИК, 12 ЯНУАРИ 2009 г.

12. 30 ч. – ФУТБОЛ – ПРЕДСТОЯЩ КОНГРЕС – ИНИЦИАТИВА ЗА ЧИСТ И ЧЕСТЕН ФУТБОЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА ДОКУМЕНТИТЕ НА ИНИЦИАТИВАТА ЗА ЧИСТ И ЧЕСТЕН ФУТБОЛ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КОНГРЕС НА БФС.

ВТОРНИК, 13 ЯНУАРИ 2009 г.

11. 00 ч. – ФИГУРНО ПЪРЗАЛЯНЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ ПРЕДИ ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО В ХЕЛЗИНКИ. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕДСЕДАТЕЛЯ НА ФЕДЕРАЦИЯТА АЛБЕНА ДЕНКОВА, СЪСТЕЗАТЕЛИ И ТРЕНЬОРИ.

12.00 ч. – СПОРТНА СТРЕЛБА – ТРЕНЬОР НА М. ДЕКЕМВРИ – НОВ СПОНСОР НА АНКЕТАТА : НАГРАЖДАВАНЕ И ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ВАЛЕРИ ГРИГОРОВ, ИЗБРАН ЗА ТРЕНЬОР НА М. ДЕКЕМВРИ В ТРАДИЦИОННАТА АНКЕТА НА ПРЕСКЛУБ “БЪЛГАРИЯ” СРЕД СПОРТНИТЕ ЖУРНАЛИСТИ. С УЧАСТИЕТО НА ДВУКРАТНАТА НИ ОЛИМПИЙСКА ШАМПИОНКА МАРИЯ ГРОЗДЕВА И ГЕНЕРАЛНИЯ СЕКРЕТАР НА БФ СПОРТНА СТРЕЛБА ДОЦ. ДИМИТЪР ТОДОРОВ. ОБЯВЯВАНЕ НА НОВИЯ СПОНСОР НА АНКЕТАТА “ТРЕНЬОР НА МЕСЕЦА”.

СРЯДА, 14 ЯНУАРИ 2009 г.

11. 30 ч. – БИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКА КУПА В БАНСКО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА В БАНСКО.

12.00 ч. – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – СВЕТОВНИ ЗИМНИ ИГРИ В САЩ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СВЕТОВНИ ЗИМНИ ИГРИ В САЩ И ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКОТО УЧАСТИЕ.

ЧЕТВЪРТЪК, 15 ЯНУАРИ 2009 г.

11.00 ч. – СПОРТНА ФЕДЕРАЦИЯ НА ГЛУХИТЕ – ГОДИШНИ НАГРАДИ – ПРЕДСТОЯЩИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА НАЙ-ДОБРИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2008 г. НА СПОРТНАТА ФЕДЕРАЦИЯ НА ГЛУХИТЕ. ПОДГОТОВКА ЗА ПРЕДСТОЯЩИТЕ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ В ТАЙПЕ. КОКТЕЙЛ.

ПОНЕДЕЛНИК, 19 ЯНУАРИ 2009 г.

10.30 ч. – ФУТБОЛ – ПРЕДСТОЯЩ КОНГРЕС – КАНДИДАТ-ПРЕЗИДЕНТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ – КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ ЗА СЛУЧИЛОТО СЕ В ПОСЛЕДНИТЕ ДНИ.

ВТОРНИК, 20 ЯНУАРИ 2009 г.

13. 00 ч. – ШОРТ-ТРЕК – СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО И ПРЕДИ СВЕТОВНАТА КУПА У НАС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ КЪНКИ СЛЕД ЕВРОПЕЙСКОТО ПЪРВЕНСТВО ЗА МЪЖЕ И ЖЕНИ И ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА В СОФИЯ. С УЧАСТИЕТО НА НАЙ-ДОБРАТА НИ СЪСТЕЗАТЕЛКА ЕВГЕНИЯ РАДАНОВА, ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА СТОЙЧО СТОЙЧЕВ, СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА НАЦИОНАЛНИЯ НИ ОТБОР ЮЛИЯН АНГЕЛОВ И НАЦИОНАЛНИ СЪСТЕЗАТЕЛИ.

СРЯДА, 21 ЯНУАРИ 2009 г.

11. 30 ч. – ДЖУДО – ХХХVІІІ МТ “ОСВОБОЖДЕНИЕ” – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ДЖУДО ЗА ТРАДИЦИОННОТО 38-о ИЗДАНИЕ НА МЕЖДУНАРОДНИЯ ТУРНИР “ОСВОБОЖДЕНИЕ” В СОФИЯ – КРЪГ ОТ СВЕТОВНАТА КУПА.

12. 30 ч. – ШАХМАТ – ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ – ГАТА КАМСКИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ШАХМАТ ЗА ПОДГОТОВКАТА НА ПОЛУФИНАЛНИЯ МАЧ ЗА СВЕТОВНАТА ТИТЛА МЕЖДУ ВЕСЕЛИН ТОПАЛОВ И ГАТА КАМСКИ В СОФИЯ.

13. 00 ч. – ФУТБОЛ – ПРЕДСТОЯЩ КОНГРЕС: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ СЛЕД ОТХВЪРЛЯНЕ НА КАНДИДАТУРАТА МУ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА БФС.

ЧЕТВЪРТЪК, 22 ЯНУАРИ 2009 г.

11. 30 ч. – ФУТБОЛ – “ЛОКОМОТИВ” МЕЗДРА – НОВИ ИГРАЧИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИЗПЪЛНИТЕЛНИЯТ ДИРЕКТОР НА “ЛОКОМОТИВ” МЕЗДРА ГЕОРГИ БАЧЕВ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕТО НА ТРИМАТА НОВИ ПОРТУГАЛСКИ ФУТБОЛИСТИ В ОТБОРА.

12. 00 ч. – ЛЕКА АТЛЕТИКА – ДЪРЖАВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ ЛЕКА АТЛЕТИКА ЗА ДЪРЖАВНОТО ПЪРВЕНСТВО В КАВАРНА. С УЧАСТИЕТО НА ПРЕЗИДЕНТА НА ФЕДЕРАЦИЯТА ДОБРОМИР КАРАМАРИНОВ, КМЕТА НА КАВАРНА ЦОНКО ЦОНЕВ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТА НА БФЛА АСЕН ХРИСТОВ.

13. 00 ч . – ФУТБОЛ – СЪДЕБНО ДЕЛО – РЕШЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АДВОКАТИТЕ ИВАЙЛО ДЕРМЕНДЖИЕВ И ИВО ИВКОВЗА РЕШЕНИЕТО НА СЪДА ПО ДЕЛОТО “БОТЕВ ПД СРЕЩУ ГЕОРГИ ХРИСТОВ И БФС”.

ПОНЕДЕЛНИК, 26 ЯНУАРИ 2009 г.

12.30 ч. – ФУТБОЛ – ПРЕДСТОЯЩ КОНГРЕС – КАНДИДАТ-ПРЕЗИДЕНТ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ – КАНДИДАТ ЗА ПРЕЗИДЕНТ НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ СЛЕД ОТМЯНАТА НА РЕШЕНИЕТО ЗА НЕГОВОТО ОТСТРАНЯВАНЕ.

14.00 ч. – ФУТБОЛ – СЪДЕБНО ДЕЛО – РЕШЕНИЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ГЕОРГИ ГРАДЕВ ЗА РЕШЕНИЕТО НА СЪДА ПО ДЕЛОТО “БОТЕВ ПД СРЕЩУ ГЕОРГИ ХРИСТОВ И БФС” И В ОТГОВОР НА ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯТА НА АДВОКАТ ИВАЙЛО ДЕРМЕНДЖИЕВ.

ВТОРНИК, 27 ЯНУАРИ 2009 г.

11.00 ч. – БАДМИНТОН – ГОДИШНИ НАГРАДИ: ВРЪЧВАНЕ НА ГОДИШНИТЕ НАГРАДИ НА 10-ТЕ НАЙ-ДОБРИ СЪСТЕЗАТЕЛИ ЗА 2008 ГОДИНА ОТ БФ БАДМИНТОН.

11.30 ч. – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – ФАКЕЛНА ЩАФЕТА -СВЕТОВНИ ЗИМНИ ИГРИ В САЩ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ ЗА ФАКЕЛНАТА ЩАФЕТА НА ПОЛИЦИЯТА ЗА ПРЕНАСЯНЕТО НА ОГЪНЯ НА НАДЕЖДАТА В ЧЕСТ НА ПРЕДСТОЯЩИТЕ СВЕТОВНИ ЗИМНИ ИГРИ В САЩ.

ПЕТЪК, 30 ЯНУАРИ 2009 г.

12.30 ч. – БАСКЕТБОЛ – ЦСКА – СКАНДАЛ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СТАРШИ-ТРЕНЬОРА НА БК ЦСКА ИВАЙЛО ЖЕЛЕВ, ПОМОЩНИК-ТРЕНЬОРА ИВАН ГАНЧЕВ И БЪЛГАРСКИТЕ СЪСТЕЗАТЕЛИ В ОТБОРА ЗА СИТУАЦИЯТА В ЦСКА.

ПОНЕДЕЛНИК, 2 ФЕВРУАРИ 2009 г.

10. 30 ч. – ЮБИЛЕЙ – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ГОЛЕМИЯ БЪЛГАРСКИ СКИОР ПЕТЪР ПОПАНГЕЛОВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБА ПО СЛУЧАЙ 50-ГОДИШНИЯ МУ ЮБИЛЕЙ.

11.30 – СВЕТОВНИ ЗИМНИ СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС ИГРИ- ПРЕДСТАВЯНЕ НА БЪЛГАРСКИЯ ОТБОР: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТАВЯНЕ НА УЧАСТНИЦИТЕ В СВЕТОВНИТЕ ЗИМНИ ИГРИ В САЩ И ЗА ФАКЕЛНАТА ЩАФЕТА.

СРЯДА, 4 ФЕВРУАРИ 2009 г.

11.00 – СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС – ГЛОБАЛЕН МЛАДЕЖКИ ФОРУМ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА СПЕШЪЛ ОЛИМПИКС БЪЛГАРИЯ ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ СВЕТОВЕН ГЛОБАЛЕН МЛАДЕЖКИ ФОРУМ.

12. 00 ч. – АСОЦИАЦИЯ “МОНБЛАН ” – ЗИМНИ ИЗКАЧВАНИЯ НА НАЙ-ВИСОКИТЕ ВЪРХОВЕ В ЕВРОПА: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА АСОЦИАЦИЯ “МОНБЛАН 2007” ЗА УСПЕШНОТО ЗИМНО ИЗКАЧВАНЕ НА НАЙ-ВИСОКИЯ ВРЪХ НА БАЛКАНИТЕ – МУСАЛА И ПРЕДСТОЯЩАТА ЕКСПЕДИЦИЯ ДО НАЙ-ВИСОКИЯ ВРЪХ В ЕВРОПА – МОНБЛАН.

13.00 ч. – ФУТБОЛ – КОНГРЕС НА БФС – ОБЖАЛВАНЕ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ИВАЙЛО ДРАЖЕВ ЗА ОБЖАЛВАНЕТО НА РЕШЕНИЯТА НА КОНГРЕСА НА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ И РАЗКРИВАНЕ НА ИНТЕРЕСНИ ФАКТИ.

ЧЕТВЪРТЪК, 5 ФЕВРУАРИ 2009 г.

11. 00 ч. – БИАТЛОН – ЕВРОПЕЙСКА КУПА В БАНСКО – СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА БФ БИАТЛОН ЗА ПРЕДСТОЯЩИЯ КРЪГ ОТ ЕВРОПЕЙСКАТА КУПА В БАНСКО И ПРЕДИ СВЕТОВНОТО ПЪРВЕНСТВО В ЮЖНА КОРЕЯ.

ПЕТЪК, 6 ФЕВРУАРИ 2009 г.

11. 00 ч. – ЮБИЛЕЙ – НАГРАДА: НАГРАЖДАВАНЕ НА НАЙ-ГОЛЕМИЯ БЪЛГАРСКИ СКИОР ПЕТЪР ПОПАНГЕЛОВ СЪС ЗЛАТНИЯ ЗНАК НА ПРЕСКЛУБА ПО СЛУЧАЙ 50-ГОДИШНИЯ МУ ЮБИЛЕЙ.

11.30 ч. – АВТОМОБИЛИЗЪМ – АСОЦИАЦИЯ НА ДЕЙСТВАЩИТЕ ПИЛОТИ: ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА УС НА НОВОУЧРЕДЕНАТА АСОЦИАЦИЯ НА ДЕЙСТВАЩИТЕ ПИЛОТИ ЗА НЕЙНИТЕ ОСНОВНИ ЦЕЛИ И ЗА ПОДОБРЯВАНЕТО НА КОМУНИКАЦИЯТА МЕЖДУ ФЕДЕРАЦИЯТА, ОРГАНИЗАТОРИТЕ НА СЪСТЕЗАНИЯ И ПИЛОТИТЕ. С УЧАСТИЕТО НА ЧЛЕНОВЕТЕ НА УС НА АСОЦИАЦИЯТА Р. ДУНЕВ, Н. ЗЛАТКОВ, Б. БОРИСОВ, Д. ИЛИЕВ, ИВ. ШОПОВ, П. ПЕТКОВ, Р. ПЕТРОВ И ЦВ. ГЕОРГИЕВА.

12. 00 ч. – КАРАТЕ – ЕВРОПЕЙСКО ПЪРВЕНСТВО – СРЕБЪРЕН МЕ